Recenzja miedzianej patelni Monix

Monix Copper - Zestaw 3 patelni z efektem miedzi, nieprzywierające kute aluminium z cząstkami tytanu, 20-24-28 cm, odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych

 

Hiszpańska firma Monix , z ponad 60-letnim doświadczeniem, przedstawia nam patelnie miedziane, jedną z najnowszych wersji tej firmy, które posiadają całą technologię poprzednich modeli.

Ta patelnia jest kompatybilna ze wszystkimi typami kuchenek, w tym indukcyjnymi, oraz w piekarnikach tylko do 220°C . Jeśli chodzi o jego mycie, można go włożyć do zmywarki.

🥇 Charakterystyka patelni Monix Cooper

Podstawowe cechy, które możemy wyróżnić tych patelni to:

 • Materiał, wykonany z kutego aluminium o grubości 4 mm najwyższej jakości, z efektem zewnętrznym w stylu miedzi . Dzięki temu materiałowi są stabilne, trwałe, odporne i bardzo lekkie.
 • Nieprzywierająca, z materiałem Trilayer Quantanium, dzięki czemu jej nieprzywierająca powierzchnia jest niesamowita, ponieważ nie pozwala na przywieranie jedzenia. Ponadto powierzchnia ta jest wzmocniona cząstkami tytanu, dzięki czemu są one trudne do uszkodzenia i wolne od PFOA.
 • Są lekkie i poręczne.
 • Nitowany uchwyt ze stali nierdzewnej dla większej ergonomii i wytrzymałości. Z nitami, które gwarantują, że uchwyt się nie przesuwa.
 • System oszczędzania energii , z dnem dyfuzora zaprojektowanym tak, aby szybciej nagrzewał się i skracał czas, w którym palimy.
 • Bez PFOAS , spełniający najwyższe i najsurowsze kontrole jakości.

✅ Zalety patelni Monix Copper

Bez wątpienia te patelnie staną się sprzymierzeńcem w Twojej kuchni do przygotowywania ulubionych potraw. Teraz przejrzyjmy niektóre z jego zalet:

 • Ma niewielką wagę, dzięki czemu jest całkowicie poręczny .
 • Zadbaj o swoje zdrowie dzięki nieprzywierającej powłoce bez PFOAS.
 • Ma bardzo wysoką wytrzymałość, dzięki grubemu aluminium i nitowanej rękojeści ze stali nierdzewnej.
 • Znakomita nieprzywierająca powłoka Quantanium Trilayer .
 • Gwarancja jakości.

🏆 Moja opinia po recenzji patelni Monix Cooper

Monix Copper - Zestaw 3 patelni z efektem miedzi, nieprzywierające kute aluminium z cząstkami tytanu, 20-24-28 cm, odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnychPatelnie te łączą w sobie to, co najlepsze w Movix, począwszy od tłoczonego aluminium, jego powierzchni Trilayer Quantanium z tytanem, a ponadto kolejną jego zaletą jest to, że są kompatybilne z piekarnikiem , dzięki czemu idealnie nadają się do osiągnięcia wielu sprzedaży i stają się doskonała opcja zakupu.

Jego konstrukcja jest bardzo piękna, a materiały są doskonałej jakości.

❌ Rzeczy, które można ulepszyć z patelni Monix Cooper

 • Ponieważ jest to produkt, który dopiero co pojawił się na rynku, nie jest łatwo go znaleźć w sklepach.
Jeśli łatwo jest Ci kupić tę patelnię, nie wahaj się ani chwili, jest to doskonała opcja zakupu, a pod względem ceny jest naprawdę przystępna.

Inne modele patelni Monix
Recenzja miedzianej patelni MonixRecenzja Patelnia Monix Martin BerasateguiRecenzja Pan Monix Mineral
garnek Monix QuickMonix Select Pot