Najlepsze mikrofalówki Panasonic

Jaka jest najlepsza kuchenka mikrofalowa marki Panasonic?

mała biała kuchenka mikrofalowa panasonic w nowoczesnej białej kuchni

Wielu czytelników, jak to zwykle bywa, będzie zaznajomionych z marką Panasonic iz pewnością ma jeden z jej produktów w domu; I to właśnie ta japońska firma jest jedną z najlepiej pozycjonowanych na rynku produktów elektronicznych , od telewizorów po sprzęt AGD. Została założona w 1918 roku i stała się obecnie jedną z największych firm produkujących technologię i elektronikę . Ze względu na swoją historię i sukces możemy oczekiwać od jej produktów jedynie najwyższej jakości, co oczywiście jest gwarantowane.

Z pewnością telewizory Panasonic brzmią bardziej znajomo niż mikrofalówki tej marki. Może nawet nie wiedziałeś, że ta firma produkuje mikrofalówki. Cóż, tak, produkuje je i są one bardzo kompletne i bardzo dobrej jakości . Mają dość obszerny katalog kuchenek mikrofalowych, więc będziesz miał wiele opcji do wyboru. Również na światowym rynku AGD produkty Panasonic nie należą do najdroższych . W porównaniu z produktami innych marek, które są również potężne, prawda jest taka, że ​​są one dość przystępne.

Ponieważ są to produkty jednej z najlepszych marek sprzętu AGD na świecie, postanowiliśmy przeanalizować w tym artykule najlepsze dostępne na rynku modele kuchenek mikrofalowych Panasonic. Weźmiemy pod uwagę wszystkie istotne funkcje, które sprawiają, że kuchenka mikrofalowa jest warta zapłacenia, więc mamy nadzieję, że posłuży ona jako przewodnik dla kupujących, jeśli interesuje Cię wysokiej jakości, wszechstronna i niedroga nowa kuchenka mikrofalowa za to, co oferuje . Jeśli jesteś zainteresowany, kontynuuj czytanie.

🥇 Porównanie najlepszych mikrofalówek Panasonic


Zdjęcie
Polecane przez Amazon

Kompaktowa kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K10JWMEPG 20 l (800 W, 2 pokrętła, z...

Różne modele i ceny

Panasonic NN-GD38H - Kuchenka mikrofalowa z grillem (1000 W, 23 l, 6 poziomów, grill kwarcowy...

Całkiem tanio

Panasonic NN-J151 - Kuchenka mikrofalowa z grillem (1000 W, 20 l, 4 poziomy, grill kwarcowy...

dużo pojemności

Panasonic NN-GT46K - Kuchenka mikrofalowa z grillem (1000W, 31L, 7 poziomów, grill kwarcowy...

najlżejszy

Panasonic NN-GT45K - Kuchenka mikrofalowa z grillem (1000W, 31L, 7 poziomów, grill kwarcowy...


Ocena w skali gwiazdkowej


opinie


Umiejętność
20 litrów

23 litry

20 litrów

31 litrów

31 litrów


Moc
1000 watów

1100 watów

1100 watów

1100 watów

1100 watów


Materiał
Metal

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

stal i plastik

stal i plastik


Wymiary
17,5″ x 13,5″ x 10″

12,5″ x 14″ x 7″

17″ x 13″ x 10″

40,1 x 52,5 x 31 cm

40,1 x 52,5 x 31 cm


Waga
12 kilogramów

10 kilogramów

11,5 kilograma

14,52 kilograma

5 kilogramów


Kolor
Biały

Czarny; Biały; Srebro

Biały

Czarny

Biały

Polecane przez Amazon


Zdjęcie
Panasonic NN-K10JWMEPG Microondas Compacto 20 L (800 W, 2 Mandos giratorios, Con...


Ocena w skali gwiazdkowej

Opiniones

Capacidad
20 litros

Potencia
1.000 vatios

Material
Metal

Dimensiones
44,3 x 34 x 25,8 cm

Peso
12 kilogramos

Color
Blanco

Varios modelos y precios

Foto
Panasonic NN-GD38H - Microondas con Grill (1000 W, 23 L, 6 niveles, Grill Cuarzo...

Valoración con estrellas

Opiniones

Capacidad
23 litros

Potencia
1.100 vatios

Material
Acero inoxidable

Dimensiones
31,5 x 35,3 x 17,8 cm

Peso
10 kilogramos

Color
Negro; Blanco; Plateado

Bastante barato

Foto
Panasonic NN-J151 - Microondas con Grill (1000 W, 20 L, 4 niveles, Grill Cuarzo...

Valoración con estrellas

Opiniones

Capacidad
20 litros

Potencia
1.100 vatios

Material
Acero inoxidable

Dimensiones
43,7 x 33,7 x 25,8 cm

Peso
11,5 kilogramos

Color
Blanco

Muchísima capacidad

Foto
Panasonic NN-GT46K - Microondas con Grill (1000W, 31L, 7 niveles, Grill Cuarzo...

Valoración con estrellas

Opiniones

Capacidad
31 litros

Potencia
1.100 vatios

Material
Acero y plástico

Dimensiones
40,1 x 52,5 x 31 cm

Peso
14,52 kilogramos

Color
Negro

El más ligero

Foto
Panasonic NN-GT45K - Microondas con Grill (1000W, 31L, 7 niveles, Grill Cuarzo...

Valoración con estrellas

Opiniones

Capacidad
31 litros

Potencia
1.100 vatios

Material
Acero y plástico

Dimensiones
40,1 x 52,5 x 31 cm

Peso
5 kilogramos

Color
Blanco

Jaką kuchenkę mikrofalową marki Panasonic kupić? 

➤  Panasonic NN-K10JWMEPG – Kompaktowy i wydajny

Panasonic NN-K10JWMEPG 20 L kompaktowa kuchenka mikrofalowa (800 W, 2 pokrętła, z grillem kwarcowym 1000 W, szklanym talerzem obrotowym 255 mm, 5 poziomów regulacji mocy), kolor biały

Ta kuchenka mikrofalowa jest dostępna zarówno z grillem, jak i bez grilla , ale tak czy inaczej jest to doskonałe urządzenie pod każdym względem. Przede wszystkim jej rozmiar jest dość standardowy , więc jest to kuchenka mikrofalowa, którą można zainstalować niemal wszędzie. Pomimo tego, że jest to nieco mała kuchenka mikrofalowa, jest dość mocna : ma maksymalną moc 800 watów, co pozwala na podgrzewanie i przygotowywanie wszelkiego rodzaju potraw, nawet tych wymagających większej ilości ciepła.

Ponadto jest to dość prosta w użyciu kuchenka mikrofalowa, ponieważ ma tylko dwa pokrętła , które służą do regulacji żądanego czasu i mocy. Mamy do dyspozycji aż pięć poziomów mocy, które możemy regulować, możemy też skorzystać z grilla , który jest dołączony do produktu. Ta kwarcowa zapiekanka umożliwia szybkie gotowanie i przyrumienianie wszelkiego rodzaju potraw wymagających zapiekania, takich jak warzywa, bekon, tosty…

Jak widać, ta kuchenka mikrofalowa jest dość kompletna i łatwa w użyciu. Poza tym jest to model polecany przez tę samą stronę Amazona. Musi być tego powód. Również polecamy w stu procentach, tym bardziej, że jest to najtańszy z tych, które uwzględniliśmy w tym artykule.

„To klasyczna kuchenka mikrofalowa z bardzo wygodnymi i łatwymi w obsłudze pokrętłami. Łatwość i szybkość obsługi to najlepsze, co dostaję, i to jest powód, dla którego zdecydowałem się na ten model zamiast cyfrowego. Przynieś stojak do grilla. Jest dość kompaktowy, a wygląd jest solidny. Bez wątpienia kupiłbym go ponownie.”

➤  Panasonic NN-GD38H – Wybierz spośród trzech

Panasonic NN-GD38H - Kuchenka mikrofalowa z grillem (1000 W, 23 l, 6 poziomów, grill kwarcowy 1100 W, talerz obrotowy 285 mm, sterowanie dotykowe L, 17 trybów, turbo rozmrażanie, technologia inwerterowa) czarny

Ten model to tak naprawdę trzy modele mikrofalówek w jednym , coś bardzo pozytywnego dla tych, którzy dużo zastanawiają się nad swoim ostatecznym wyborem. Jednak mają wspólną podstawową cechę, a mianowicie wszystkie trzy są cyfrowe . Ponadto wszystkie są niezwykle kompletnymi kuchenkami mikrofalowymi , ponieważ nie ograniczają się do spełniania funkcji konwencjonalnej kuchenki mikrofalowej i to wszystko, ale zawierają również akcesoria do : gotowania na parze, gotowania, zapiekania, pieczenia… Niewiele mikrofal jest do nich podobnych.

Dzięki technologii inwerterowej , specyficznej dla kuchenek mikrofalowych Panasonic, możesz równomiernie podgrzać i rozmrozić nawet najdelikatniejsze potrawy w rekordowo krótkim czasie. Jeśli dodamy do tej technologii funkcję Quick , która umożliwia łatwe i szybkie gotowanie wszelkiego rodzaju potraw w fazach trwających zaledwie 30 sekund , uzyskamy doskonałe rezultaty i to praktycznie natychmiast. Wreszcie łączy funkcję kuchenki mikrofalowej z funkcją grilla, dzięki czemu można oszczędzać energię podczas jego działania.

Krótko mówiąc, bardzo wyjątkowa kuchenka mikrofalowa, która oferuje to, czego wielu nie oferuje, z nieodłączną jakością produktów Panasonic. Wysoce polecany.

„To spektakularna kuchenka mikrofalowa pod względem jakości i estetyki. Ponadto ma płytę o średnicy 28 cm, która umożliwia gotowanie w dużych glinianych garnkach, a także świetny ruszt do grillowania. To już trzeci kupiony przeze mnie od firmy Panasonic i ze wszystkimi spisuje się świetnie”.

➤  Panasonic NN-J151 – wydawaj mniej pieniędzy

Panasonic NN-J151 – Mikrofalówka z Grillem (1000 W, 20 L, 4 poziomy, Grill Quartz 1100 W, Talerz Obrotowy 255 mm, 9 trybów) Biały

Nie jest to najtańszy z tych, które wymieniliśmy w artykule, ale jego cena jest bardziej przystępna niż pozostałe modele, z wyjątkiem pierwszego. To kompaktowa i przestronna mikrofalówka , o pojemności aż 20 litrów i talerzu obrotowym o średnicy 25,5 centymetra. Jego wewnętrzny system ma 9 automatycznych trybów gotowania , które zależą od wagi naczyń, 3 połączone poziomy mocy i 4 poziomy mocy mikrofal.

Podobnie jak pierwszy model, który analizowaliśmy, ma grill kwarcowy, który jest w stanie ugotować i zarumienić wszystkie potrawy, które tego wymagają, takie jak lasagne, bekon… Możemy również zaprogramować tryb grilla , dla potraw przeznaczonych do gotowania z grilla, jak różne rodzaje mięsa, a nawet warzywa. Mówiąc prościej, oferuje wszystkie zalety konwencjonalnych kuchenek mikrofalowych, ale zawiera grill i zapiekankę, aby zwiększyć jej wszechstronność .

W ten sposób powiedzieliśmy już wszystko o tym modelu: wysokiej jakości kuchenka mikrofalowa, bardzo kompletna i wszechstronna, łatwa w użyciu, a przede wszystkim niedroga w stosunku do tego, co ma do zaoferowania. Wysoce polecany.

„W przeszłości mieliśmy kuchenkę mikrofalową Panasonic, a ponieważ podobała nam się ta marka, zdecydowaliśmy się na tę, gdy chcieliśmy zmienić starą. Ogólnie idzie bardzo dobrze, tak jak się spodziewaliśmy, chociaż rozmiar wydaje mi się trochę sprawiedliwy. Ma zegar i kilka gotowych programów, z których wszystkie działają fantastycznie.”

➤  Panasonic NN-GT46K  – pasuje do wszystkiego

Panasonic NN-GT46K - Kuchenka mikrofalowa z grillem (1000W, 31L, 7 poziomów, grill kwarcowy 1100W, obrotnica 340mm, sterowanie dotykowe, 24 tryby, Turbo Defrost, czujnik Genius, technologia inwerterowa) czarny

To, co na pierwszy rzut oka najbardziej przykuwa uwagę tego modelu, to jego pojemność: ani więcej, ani mniej niż 31 litrów . Jest to bardzo duża kuchenka mikrofalowa, która ze względu na swoje rozmiary idealnie nadaje się do gotowania dla całej rodziny . Biorąc pod uwagę jego wymiary, oferuje większą elastyczność w korzystaniu z większych talerzy i tac, co pozwala na gotowanie i serwowanie większej liczby osób.

Jego czujnik Genius gwarantuje doskonałe rezultaty. Jest to zaawansowany czujnik, który mierzy poziom pary wewnątrz kuchenki mikrofalowej i automatycznie ustawia najlepszy czas gotowania . Dzięki temu możesz gotować wszelkiego rodzaju potrawy, korzystając z zalet tego czujnika. Ponadto ma grill kwarcowy , który może gotować i przyrumieniać wszelkiego rodzaju potrawy, które można zapiekać, takie jak pizza czy warzywa. Wreszcie, choć nie jest to tak ważne, jego projekt jest estetycznie bardzo piękny i nowoczesny .

Duża pojemność, wszechstronność, jaką ma niewiele kuchenek mikrofalowych, elegancka estetyka i przystępna cena za to, co oferuje. To praktycznie wszystkie zalety tej doskonałej kuchenki mikrofalowej dla dużej rodziny. Polecamy to.

„Absolutnie to uwielbiam. Oprócz tego, że bardzo szybko i dobrze podgrzeje wszelkie potrawy i napoje, jest cichy, a dzięki swojej estetyce stanowi ozdobę w kuchni. Jego projekt jest czysty, nowoczesny… piękny, krótko mówiąc. Polecam w stu procentach.”

➤  Panasonic NN-GT45K – Duża pojemność i lekkość

Panasonic NN-GT45K - Kuchenka mikrofalowa z grillem (1000 W, 31 l, 7 poziomów, grill kwarcowy 1100 W, obrotnica 340 mm, sterowanie dotykowe, 24 tryby, turbo rozmrażanie, czujnik Genius, technologia inwerterowa) biały

Aż trudno uwierzyć, że ta mikrofalówka, mająca dokładnie taką samą pojemność jak poprzedni model, jest tak lekka . Waży zaledwie 5 kilogramów , dzięki czemu można go bardzo wygodnie przenosić. Jeśli będziemy chcieli ją przenosić, nie będziemy mieli problemu, co jest ulgą, ponieważ średnia waga konwencjonalnych mikrofal waha się między 10 a 15 kilogramami. To niedużo, co prawda, ale chwyt nie jest do końca wygodny, przez co ciężko się nim porusza.

Mówiąc o swoich parametrach technicznych, ta kuchenka mikrofalowa wykorzystuje wspomnianą już i wyjaśnioną technologię Inverter , która zapewnia stały przepływ energii bez przerw w celu doskonałego gotowania żywności, której tekstura i smak są zachowane. Posiada również kwarcowy grill, który służy do opiekania i zapiekania, oraz 24 automatyczne węzły, które zapewniają dużą spersonalizowaną elastyczność w kuchni, aby na przykład wydłużyć czas gotowania, jeśli program automatyczny nie wystarczy.

Krótko mówiąc, w tej mikrofalówce możemy przygotowywać duże porcje w tym samym czasie, a także możemy ją wygodnie przenosić dzięki jej niesamowitej lekkości. Z tych wszystkich powodów polecamy.

„To prawdziwa mikrofalówka. Kupiłem go do domu mojej mamy, która potrzebowała dużej mikrofalówki i muszę powiedzieć, że w ogóle nie tęsknią za starą. Oprócz tego, że jest bardzo duży, możesz bardzo łatwo obsługiwać kuchenkę mikrofalową. Również pod względem estetycznym jest piękny. To wyjątkowy produkt, godny polecenia w 100%.

Jak korzystać z kuchenki mikrofalowej marki Panasonic?

Mówimy o kuchenkach mikrofalowych określonej marki, ale są to mikrofale jak każde inne. Prawdą jest, że nie wszystkie mikrofale są takie same, ale ich podstawowe działanie jest wspólne, co wyjaśnimy poniżej w czterech prostych krokach :

 1. Otwórz drzwiczki kuchenki mikrofalowej i włóż naczynia, które chcesz podgrzać , przygotować lub rozmrozić. W przypadku niektórych kuchenek mikrofalowych Panasonic może się zdarzyć, że chcesz zapiekać , z grillem lub zapiekanką kwarcową.
 2. Po włożeniu jedzenia do podgrzania zamknij drzwiczki i zaprogramuj określoną funkcję , temperaturę… aby odpowiednio je przygotować.
 3. Gdy kuchenka mikrofalowa zakończy pracę, otwórz drzwiczki i wyjmij gotowe jedzenie . Uważaj jednak, aby się nie poparzyć.
 4. Teraz pozostaje tylko najlepsze: ciesz się dobrym posiłkiem. Smacznego!

Lista najlepiej sprzedających się mikrofalówek Panasonic:

widelceNUMER 1


Kompaktowa kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K10JWMEPG 20 l (800 W, 2 pokrętła, z...

Kompaktowa kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K10JWMEPG 20 l (800 W, 2 pokrętła, z…


Pojemność do 20l i talerz obrotowy o średnicy 255mm;
Wymiary zewnętrzne w cm (szer. x wys. x gł.): 44,3 x 25,8 x 34

widelceTOP 2

PIERWSZA 3


Panasonic NN-DS596 - Kuchenka mikrofalowa z kombinowanym grillem (1000 W, 27 L, 6...

Panasonic NN-DS596 – Kuchenka mikrofalowa z kombinowanym grillem (1000 W, 27 L, 6…


Uwaga: Kuchenka mikrofalowa NN-DS596 nie ma wbudowanego gorącego powietrza

widelceTOP 4


Panasonic NN-GT45K - Kuchenka mikrofalowa z grillem (1000W, 31L, 7 poziomów, grill kwarcowy...

Panasonic NN-GT45K – Kuchenka mikrofalowa z grillem (1000W, 31L, 7 poziomów, grill kwarcowy…


Grill kwarcowy o mocy 1100 W z 3 poziomami mocy;
Pojemność do 31 l i talerz obrotowy o średnicy 340 mm

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobrą kuchenkę mikrofalową marki Panasonic

Rady, których udzielimy w tej części artykułu, mogą również pomóc w wyborze kuchenek mikrofalowych innych marek. Jednak przykleiliśmy, co mogliśmy, do cech, które definiują cechy japońskiej firmy. To powiedziawszy, oto szczegóły, na które powinieneś zwrócić uwagę , aby wybrać najbardziej odpowiednią kuchenkę mikrofalową:

 • Pojemność i rozmiar — Jak widać, istnieje duża różnica w pojemności między niektórymi modelami Panasonic. W zależności od wielkości Twojej kuchni lub liczby osób, z którymi mieszkasz, wybierzesz większą lub mniejszą. Tak proste jak to.
 • Dodano : Panasonic to nie byle jaka marka: jest jedną z najlepszych na rynku z wielu powodów. Mówiąc konkretnie o kuchenkach mikrofalowych, niektóre z nich są wyposażone w akcesoria lub funkcje, które zwykle nie są spotykane w produktach innych firm, takie jak grille kwarcowe lub zapiekanki, funkcje umożliwiające gotowanie lub pieczenie żywności… Jesteśmy zdania, że ​​w pod tym względem im bardziej kompletna jest kuchenka mikrofalowa, tym lepiej, a Panasonic oferuje nam kilka, które z pewnością są.
 • Design : jest więcej tradycyjnych kuchenek mikrofalowych Panasonic pod względem wzornictwa i bardziej nowoczesnych. Wybór oparty na tym kryterium zależy wyłącznie od subiektywnych szczegółów, takich jak nasze gusta lub cele, takie jak kolory i styl naszej kuchni.
 • Cena : jak wyjaśniliśmy wcześniej, kuchenki mikrofalowe Panasonic nie są najdroższymi na rynku, jeśli porównamy je z kuchenkami innych marek, które również mają dobrą pozycję w tym sektorze. W każdym razie nigdy nie należy płacić więcej, niż to, na co nas stać za najlepszą możliwą opcję.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania mikrofali Panasonic

Bardzo lubimy markę Panasonic: musimy to przyznać, i to z wielu powodów, ale przede wszystkim dlatego, że jest to firma, która istnieje od wielu lat i dlatego gwarantuje niezawodność i jakość. Rzecz się nie kończy, ponieważ znajdujemy więcej zalet :

 • Trwałość – produkty Panasonic to produkty wysokiej jakości, które są zbudowane tak, aby służyły nam przez wiele lat, oczywiście pod warunkiem, że będziemy o nie odpowiednio dbać.
 • Różnorodność : mamy szeroki katalog, który oferuje nam wiele opcji, bardzo różniących się od siebie i dostosowanych do potrzeb i gustów każdego.
 • Przystępność cenowa : Pomimo tego, że są marką o bardzo dobrej pozycji, ich kuchenki mikrofalowe wcale nie są drogie, biorąc pod uwagę to, co oferują. Stosunek jakości do ceny jest wysublimowany.

✅ Najczęściej zadawane pytania dotyczące mikrofalówek marki Panasonic

Jaka jest efektywność energetyczna tych mikrofal?


Wiele zależy od modelu, o którym mowa.
Możemy jednak zapewnić, że minimalna efektywność energetyczna wszystkich kuchenek mikrofalowych Panasonic to typ B. Dlatego najdokładniejsza odpowiedź to B wzwyż.

Czy zapiekanka i grill to to samo?


Tak, dokładnie to samo.
Rozumiemy zamieszanie, ponieważ niektóre artykuły kupowane mówią o zapiekance, a inne o grillu, ale oba pełnią tę samą funkcję.

Czy instrukcje są w języku hiszpańskim?


Oczywiście i w większej liczbie języków.
Dla tak prestiżowej i dużej marki jak Panasonic ten detal jest bardzo ważny, jak mogłoby być inaczej.

 

Inne marki Kuchenka mikrofalowa
najlepsza mikrofalaKuchenka mikrofalowa z grillemKuchenka mikrofalowa SamsungaKuchenka mikrofalowa Whirlpool
Tanie mikrofalówkiKuchenka mikrofalowa z funkcją paryProsta kuchenka mikrofalowaMikrofalówka Siemensa
mikrofala Boschakuchenka mikrofalowa LGOstra kuchenka mikrofalowaMikrofalówka Panasonica
Cukierkowa kuchenka mikrofalowaKuchenka mikrofalowa OrbegozoTeka MikrofalówkaKuchenka mikrofalowa Jocel
Cecotec w kuchence mikrofalowejKuchenka mikrofalowa firmy Aegkuchenka mikrofalowa ArtromMikrofalówka Electroluxa
nef kuchenka mikrofalowaKuchenka mikrofalowa BalayMikrofalówka Bekomikrofalówka daewoo
Kuchenka mikrofalowa Smeg