Najlepsze naczynia Magefesa

Jakie są najlepsze naczynia kuchenne marki Magefesa?

bateria megafesa ze stali nierdzewnej

Magefesa to hiszpańska firma, zajmująca się głównie produktami kuchennymi , takimi jak naczynia kuchenne i drobny sprzęt AGD. Jej gwiazdami są bez wątpienia szybkowary, choć wyróżnia się również naczyniami do gotowania , blenderami, płytami kuchennymi, ekspresami do kawy… Historia tej firmy sięga 1948 roku , kiedy to została założona w małym warsztacie w baskijskie miasto o nazwie Algorta, gdzie zaczął robić żeliwne patelnie.

Jak widać jest to marka naczyń kuchennych i urządzeń elektrycznych z bogatą historią i starożytnością . Od wielu lat wytwarzają wysokiej jakości produkty do kuchni naszych domów, choć mogą być również wykorzystywane w bardziej profesjonalnych środowiskach , takich jak restauracje i kawiarnie. Jest również jednym z najbardziej znanych w Hiszpanii, a jego najbardziej bezpośrednim konkurentem jest firma BRA, która odnosi sukcesy również na arenie międzynarodowej.

Ponieważ Twoje naczynia kuchenne są bardzo wartościowe, pomyśleliśmy, że dobrym pomysłem byłoby napisanie artykułu analizującego najlepszą markę Magefesa na rynku. Jak widać, są to akumulatory wysublimowanej jakości, a do tego oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach. Niewiele marek oferuje podobne produkty o takim stosunku jakości do ceny . Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach tej baskijskiej firmy, czy to dlatego, że chcesz je kupić, czy po prostu z ciekawości, czytaj dalej.

🥇 Porównanie najlepszych naczyń Magefesa


Zdjęcie
Najtańszy

Magefesa Kenia. Naczynia 7 sztuk. Zewnętrzny zeszklony materiał stalowy...

Polecane przez Amazon

Magefesa Country - 7-częściowy zestaw garnków, zielony na zewnątrz ze stali emaliowanej...

Polecane przez Amazon

Magefesa Esp-Fit - Naczynia 7 sztuk. Zeszklony materiał stalowy...

Bardzo elegancko

MAGEFESA ROYAL – Naczynia MAGEFESA ROYAL 6 sztuk Wykonane w...

MAGEFESA DUX – Naczynia MAGEFESA DUX 7 sztuk Wyprodukowano w...


Ocena w skali gwiazdkowej


opinie


Liczba części
4

4

4

4

4


Kompatybilny z
wszelkiego rodzaju kuchnie

wszelkiego rodzaju kuchnie

wszelkiego rodzaju kuchnie

wszelkiego rodzaju kuchnie

wszelkiego rodzaju kuchnie


Materiał
zeszklona stal

zeszklona stal

zeszklona stal

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna


Waga
3,76 kilograma

6,14 kilograma

2,5 kilograma

3,9 kilograma

4,32 kilograma


Kolor
Czarny

Zielonkawo-niebieski

Czarny

Srebro

Srebro

Najtańszy

Foto
Magefesa Kenia. Batería de Cocina 7 piezas. Material acero vitrificado exterior...

Valoración con estrellas

Opiniones

Número de piezas
4

Compatible con
Todo tipo de cocinas

Material
Acero vitrificado

Peso
3,76 kilogramos

Color
Negro

Recomendada por Amazon

Foto
Magefesa Country - Batería de cocina 7 piezas, acero vitrificado exterior verde...

Valoración con estrellas

Opiniones

Número de piezas
4

Compatible con
Todo tipo de cocinas

Material
Acero vitrificado

Peso
6,14 kilogramos

Color
Azul verdoso

Recomendada por Amazon

Foto
Magefesa Esp-Fit - Batería de Cocina 7 piezas. Material acero vitrificado...

Valoración con estrellas

Opiniones

Número de piezas
4

Compatible con
Todo tipo de cocinas

Material
Acero vitrificado

Peso
2,5 kilogramos

Color
Negro

Muy elegante

Foto
MAGEFESA ROYAL – Batería de Cocina MAGEFESA ROYAL 6 Piezas está Fabricada en...

Valoración con estrellas

Opiniones

Número de piezas
4

Compatible con
Todo tipo de cocinas

Material
Acero inoxidable

Peso
3,9 kilogramos

Color
Plateado

Foto
MAGEFESA DUX – Batería de cocina MAGEFESA DUX 7 piezas está Fabricada en...

Valoración con estrellas

Opiniones

Número de piezas
4

Compatible con
Todo tipo de cocinas

Material
Acero inoxidable

Peso
4,32 kilogramos

Color
Plateado

Jakie naczynia kuchenne marki Magefesa kupić? 

➤  Magefesa Kenia Negra – Niemożliwa najlepsza cena

Magefesa Kenia Negra - Naczynia kuchenne 7 sztuk, zewnętrzna czarna stal emaliowana. Wzmocniona dwuwarstwowa powłoka nieprzywierająca. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w szczególności indukcyjnych. 50% oszczędności energii.

Zaczynamy od ujawnienia klejnotu w koronie: rodzaju produktu najbardziej poszukiwanego przez naszych czytelników, najtańszego ze wszystkich, które uwzględniliśmy w tym artykule. Jest to dość proste naczynie kuchenne na całe życie, ponieważ składa się tylko z czterech części : dwóch rondli o różnych średnicach, garnka i rondla bez pokrywki. Materiałem do produkcji jest zeszklona stal , materiał bardzo wysokiej jakości, który jest bardziej energooszczędny niż inne, takie jak aluminium. Nagrzewa się w krótszym czasie przy tej samej mocy cieplnej.

Wszystkie elementy składające się na ten zestaw mają nieprzywierającą powłokę wewnętrzną wolną od PFOA i innych produktów chemicznych, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. To nieprzywierające wzmocnienie służy nie tylko uzyskaniu lepszych rezultatów podczas gotowania, ale także ułatwieniu czyszczenia elementów. Uchwyty wykonane są z metalu, dzięki czemu garnki i patelnie możemy wstawić do piekarnika . Wreszcie, pełne dno indukcyjne sprawia, że ​​elementy są kompatybilne ze wszystkimi typami kuchenek, od płyt ceramicznych po kuchenki indukcyjne.

To naczynie to prawdziwa okazja, ponieważ oferuje nam wszystkie dobre rzeczy, które produkt o jego właściwościach musi mieć w niewiarygodnie niskiej cenie. Do tego wszystkiego oczywiście polecamy.

„Używamy tej baterii dla dwóch osób na płycie indukcyjnej i prawda jest taka, że ​​działa świetnie. Rozmiar jest idealny dla dwóch lub trzech osób. Więcej, widzę je trochę fair. Poza tym bardzo dobrze sprzątają.”

➤  Magefesa Country – Bardzo efektowny kolor

Magefesa Country - 7-częściowy zestaw garnków, stal emaliowana na zewnątrz w kolorze morskiej zieleni. Dwuwarstwowa powłoka nieprzywierająca, odpowiednia do wszystkich typów kuchenek, w szczególności indukcyjnych. 50% oszczędności energii.

Na pierwszy rzut oka to naczynie wyróżnia się intensywnym niebiesko-zielonym kolorem , bardzo rzadkim w świecie naczyń kuchennych. Ten drobny szczegół podkreśla jego oryginalność i estetykę. Jednak nie design jest najważniejszy, ale jego najbardziej techniczne właściwości i funkcjonalność. Jest to naczynie kuchenne wykonane w całości ze stali emaliowanej , materiału wysoce energooszczędnego, jak wyjaśniliśmy powyżej. Dzięki swoim naturalnym właściwościom możemy zaoszczędzić do 50% energii .

Nieprzywierająca powłoka kawałków jest wzmocniona dwuwarstwową powłoką nieprzywierającą całkowicie wolną od szkodliwych chemikaliów , takich jak PFOA. Dodatkowo posiadają pełne dno indukcyjne , co oznacza, że ​​można je stosować we wszystkich typach kuchni, co jest bardzo wygodne i praktyczne. Wreszcie, naprawdę łatwo jest wyczyścić części, ponieważ można je wrzucić do zmywarki i to wszystko.

Niewątpliwie tym, co najbardziej przykuwa uwagę tego modelu naczyń kuchennych, jest jego kolor i wygląd zewnętrzny. Ponadto, jako naczynia kuchenne, spełnia wszystkie wymagania, aby być wysokiej jakości. Wysoce polecany.

„Kupiłem tę baterię do mojej kuchenki indukcyjnej. Do tej pory dałem im całkiem sporo i są jak świeże po wyjęciu z pudełka. Mają idealną wielkość, aby móc gotować dla dwóch, pięciu lub więcej osób. To bardzo kompletna gra, którą polecam w stu procentach.”

➤  Magefesa Esp-Fit – Wzmocniona dwuwarstwowa powłoka zapobiegająca przywieraniu

Magefesa Esp-Fit - Naczynia 7 sztuk. Materiał ze stali emaliowanej na czarno. Wzmocniona dwuwarstwowa powłoka nieprzywierająca. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w szczególności indukcyjnych. 50% oszczędności energii.

Z pewnością jest to model naczyń kuchennych Magefesa z najlepszą powłoką zapobiegającą przywieraniu. Po pierwsze, główny materiał produkcyjny jest prawie zawsze taki sam: zeszklona stal, która sama w sobie jest nieprzywierająca ; a ponadto ten brak przyczepności poprawia wzmocniona podwójna warstwa : skuteczna i zdrowa powłoka, ponieważ nie zawiera żadnych pierwiastków chemicznych, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia. Oznacza to, że jedzenie nigdy się do nas nie przyklei, a zatem czyszczenie kawałków będzie bułką z masłem .

Prawda jest taka, że ​​to dość prosta bateria pod względem liczby przyborów, bo ma tylko cztery : dwa rondle, rondel i patelnię. W każdym razie są to produkty najwyższej jakości, co zagwarantuje nam również spore oszczędności energii , nawet do 50%. Ergonomiczne okucia z bakelitu zapewniają większy komfort i są zaprojektowane tak, aby zapobiegać przenoszeniu ciepła z pojemnika podczas gotowania. Wreszcie, pełne dno indukcyjne sprawia, że ​​jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami kuchni .

Krótko mówiąc, prosta, ale wydajna bateria o niezwykłej odporności na przywieranie. Ponadto estetycznie jest elegancki, a jego cena jest dość tania. Z tych wszystkich powodów uważamy, że ta bateria jest bardzo dobrą opcją zakupu.

„To bardzo ładna bateria, a przy tym wydaje się bardzo wytrzymała. Dla domu z tylko jedną osobą to dużo. Nadaje się do kuchenek indukcyjnych, co mnie najbardziej zainteresowało, a do tego w świetnej cenie w porównaniu do innych, na które patrzyłem. Uważam, że to był bardzo dobry zakup.”

➤  Magefesa ROYAL – Elegancja ze stali nierdzewnej

MAGEFESA ROYAL – Naczynia MAGEFESA ROYAL 6 sztuk wykonane są ze stali nierdzewnej, kompatybilnej ze wszystkimi rodzajami ognia, INDUKCYJNYM. Łatwe czyszczenie i możliwość mycia w zmywarce

Zwykle naczynia kuchenne ze stali nierdzewnej mają bardzo prosty, bardzo funkcjonalny design, ponieważ stawiają na funkcjonalność i nie martwią się tak bardzo o design. Jednak ten wydaje nam się wyjątkiem : jest elegancki, oryginalny i ma niezwykłe detale w naczyniu kuchennym tego stylu. Nie oznacza to jednak, że traci dobre właściwości idealnego materiału na naczynia kuchenne, jakim jest stal nierdzewna, ponieważ jest bardzo odporny i umożliwia szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła.

Jej płaska podstawa gwarantuje stały kontakt z paleniskami , których używamy, oszczędzając tym samym dużo energii. Jego wewnętrzna powierzchnia jest całkowicie higieniczna i nie zmienia smaku ani zapachu żywności. Poza tym jest to bateria odpowiednia na wszystkie rodzaje kuchenek : od gazowych po indukcyjne, jak praktycznie wszystkie marki Magefesa. Oczywiście uchwyty nie są wykonane z metalu, więc wkładanie kawałków do piekarnika nie jest wygodne. Wreszcie, ze względu na naturalne właściwości nieprzywierające stali nierdzewnej, jest bardzo łatwy do czyszczenia .

Niewiele baterii wykonanych ze stali nierdzewnej jest bardziej eleganckich i estetycznie pięknych niż ta, przynajmniej naszym zdaniem. Ponadto spełnia wszystkie wymagania, aby być akumulatorem wysokiej jakości. Polecamy to.

„Po miesiącu testowania produktu moja opinia na jego temat jest bardzo pozytywna. Garnki bardzo dobrze komponują się z ceramiką szklaną, są łatwe w czyszczeniu i mają bardzo dobre wykończenie. Stosunek jakości do ceny wydaje mi się naprawdę dobry, więc jest to produkt, który polecam. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.”

➤  Magefesa DUX – Wydajny iz dobrymi wykończeniami

MAGEFESA DUX – 7-częściowe naczynie kuchenne MAGEFESA DUX jest wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, kompatybilnej ze wszystkimi rodzajami ognia. Łatwe czyszczenie i możliwość mycia w zmywarce.

Jeśli pomyślimy o baterii ze stali nierdzewnej, na pewno przyjdzie nam do głowy taki model, ponieważ jest najbardziej klasyczny. Został zaprojektowany w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej, bardzo odpornej i trwałej , a także wykończenia są po prostu idealne. Pokrywy elementów wykonane są ze szkła żaroodpornego; nie można ich jednak wkładać do piekarnika . Oczywiście możemy bez problemu włożyć kawałki do piekarnika, o ile nie mają założonych pokrywek.

Jego pełne dno indukcyjne sprawia, że ​​jest kompatybilny ze wszystkimi typami kuchenek: od najbardziej tradycyjnych gazowych po najnowocześniejsze in vitro. Ponadto gwarantują więcej niż niezwykłą oszczędność energii, która może sięgać nawet 75% . Prawda jest taka, że ​​niewiele baterii kuchennych może zaoferować nam podobny poziom oszczędności energii, a to ma wiele zalet. Wreszcie jest to bateria , która jest bardzo łatwa do czyszczenia i bardzo zdrowa , ponieważ będąc całkowicie pozbawiona szkodliwych pierwiastków chemicznych, osiąga doskonałe i zdrowe wyniki.

Niewiele więcej pozostaje do powiedzenia. Jest to doskonałe naczynie ze stali nierdzewnej, zarówno pod względem jakości i funkcji, jak i wzornictwa. Z tych wszystkich powodów polecamy go w stu procentach.

„To fantastyczne naczynie kuchenne, wygodne w użyciu, a każdy jego element ma idealne wymiary. Łatwo się go czyści, zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Jedyny mankament to to, że pokrywki, wykonane ze szkła i metalu, nagrzewają się i trzeba uważać przy ich podnoszeniu, żeby się nie poparzyć. Żywność nie przywiera, a dzięki wykonaniu ze stali są znacznie trwalsze. Mówię ci, to fantastyczne”.

Jak używać naczyń Magefesa?

Wiadomo, że naczynia marki Magefesa są bardzo dobrej jakości, ale pod względem działania nie różnią się niczym od innych. Dlatego w tej sekcji wyjaśnimy kroki, które należy wykonać, aby prawidłowo używać naczyń kuchennych :

 1. Spośród wszystkich elementów składających się na zestaw wybierz element, którego będziesz używać do gotowania w danym momencie.
 2. Czy to patelnia, garnek, rondel… Umieść  jedzenie, które chcesz ugotować w środku. Jeśli jest to rondel lub patelnia, dodaj żądaną ilość oleju. Jeśli jest to garnek, zrób to samo, ale z wodą.
 3. Włącz kuchenkę , aby przygotować jedzenie. Oczywiście musisz wcześniej upewnić się, że twoja bateria jest kompatybilna z typem kuchni, którą masz w domu. W przypadku produktów Magefesa nie stanowi to jednak problemu, ponieważ są one zwykle kompatybilne ze wszystkimi typami kuchenek. Pilnuj procesu gotowania , aby nic się nie przypaliło ani nie zepsuło.
 4. Kiedy jedzenie jest gotowe, pozostaje tylko wyjąć i cieszyć się nim. Zdobyć przewagę!

Lista najlepiej sprzedających się naczyń kuchennych Magefesa:

PIERWSZA 3


Magefesa Kenia. Naczynia 7 sztuk. Zewnętrzny zeszklony materiał stalowy...

Magefesa Kenia. Naczynia 7 sztuk. Zewnętrzny zeszklony materiał stalowy…


Wyprodukowane w Hiszpanii.
Emaliowany materiał stalowy w 820º o wysokiej wydajności energetycznej; Do 50% oszczędności energii dzięki stali emaliowanej.

widelceTOP 4


MAGEFESA FAMILY – MAGEFESA FAMILY Naczynia 10 sztuk wykonane są...

MAGEFESA FAMILY – MAGEFESA FAMILY Naczynia 10 sztuk wykonane są…


Wykończenie polerowane na lustro nie pozwala na przywieranie żywności, co ułatwia czyszczenie;
Bakelitowe uchwyty zapewniają wygodną i bezpieczną obsługę.

widelceTOP 5


Magefesa Country - 7-częściowy zestaw garnków, zielony na zewnątrz ze stali emaliowanej...

Magefesa Country – 7-częściowy zestaw garnków, zielony na zewnątrz ze stali emaliowanej…


wzmocniona dwuwarstwowa powłoka nieprzywierająca niezawierająca PFOA;
Dotyczy kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobre naczynia kuchenne marki Magefesa

Magefesa to jedna z najpopularniejszych marek naczyń kuchennych w Hiszpanii , dlatego zakup jednego z jej naczyń to doskonała decyzja. Jeśli jednak nie jesteś zaznajomiony z produktami tej firmy, oto kilka wskazówek lub szczegółów, na które powinieneś zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy z możliwych:

 • Marka : w tym konkretnym przypadku ten aspekt jest kluczowy. Jeśli chcesz produkt wykonany przez konkretną firmę, musisz mieć 100% pewność, że jest to autentyczny produkt i należy do tej marki.
 • Wielkość, ilość sztuk i pojemność : kupić baterię do domu, w którym mieszka wieloosobowa rodzina, to nie to samo, co do małego mieszkania, w którym mieszka tylko jedna osoba. Musimy wybrać najbardziej odpowiednią baterię zgodnie z naszymi potrzebami.
 • Materiał – Mamy dwie opcje i obie są bardzo dobre: ​​stal emaliowana i stal nierdzewna. W zależności od materiału, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, wybierzemy jeden lub drugi. Jednak nalegamy: obie opcje są bardziej niż ważne.
 • Cena : głupotą jest przepłacać. Za jak najlepsze naczynia kuchenne musimy płacić tyle, ile jest sprawiedliwe i konieczne. Inaczej będziemy bardzo tego żałować.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania naczyń marki Magefesa

Ta sekcja służy szczegółowemu wyjaśnieniu korzyści, jakie odniesiemy, jeśli ostatecznie zdecydujemy się na zakup naczyń Magefesa. Dla nas są to oczywiście :

 1. Oszczędność energii – to bez wątpienia główna zaleta. W rzeczywistości niektóre akumulatory Magefesa gwarantują oszczędność energii nawet do 75%. To prawdziwe szaleństwo, które oczywiście należy docenić.
 2. Stosunek jakości do ceny : mogą być jednymi z najlepszych naczyń kuchennych pod względem stosunku jakości do ceny. Wiele z nich kosztuje mniej niż 60 euro, a dają nam to samo lub praktycznie to samo, co droższe akumulatory.
 3. Przestrzeń, którą zajmują : prawda jest taka, że ​​zajmują mało miejsca, co jest zawsze bardzo pozytywne i wysoko cenione przez klientów poszukujących naczyń kuchennych.

✅ Najczęściej zadawane pytania dotyczące naczyń Magefesa

Czy są nieprzywierające?


Oczywiście.
W rzeczywistości naturalny brak przyczepności materiałów produkcyjnych jest zwykle wzmacniany przez powłokę, która może być pojedyncza lub podwójna.

Czy nadają się do kuchenek indukcyjnych?


Większość, jeśli nie wszystkie, naczyń Magefesa jest kompatybilna ze wszystkimi typami kuchenek.
Dlatego odpowiedź brzmi: tak.

Czy twoje kawałki są cienkie czy grube?


To zależy od modelu, ale zazwyczaj są grube.

Marcas de Baterias de CocinaBaterías de cocina BRABaterías de cocina MagefesaBaterías de cocina MonixBaterías de cocina ZwillingBaterías de cocina BergnerBaterías de cocina FagorBaterias de cocina San IgnacioBaterías de cocina TefalBaterías de cocina WMFMarcas de baterías de cocina

«}» data-sheets-userformat=»{«2″:769,»3»:{«1″:0},»11″:4,»12»:0}»>

Marki naczyń kuchennych
Naczynia BRANaczynia Magefesanaczynia kuchenne firmy Monix
Naczynia Zwillingnaczynia Bergneranaczynia Fagora
Naczynia San Ignacionaczynia Tefalanaczynia WMF
marki naczyń kuchennych