najlepszy blender ręczny

Jaki jest najlepszy blender ręczny na rynku?

Blendery ręczne lub Miniquick to jedne z najważniejszych urządzeń kuchennych dla każdego miłośnika przygotowywania potraw, za ich pomocą można miksować , mielić i miksować wśród innych funkcji, które oferują te blendery , ich obsługa jest dość prosta, ponieważ nie mają duży rozmiar, znacznie mniej mają dużą wagę.

Jednak obecnie istnieje szeroka gama modeli o różnych zakresach, materiałach i cenach, więc może to nieco skomplikować wybór przy zakupie blendera ręcznego , dlatego w tym poście przygotowaliśmy przewodnik porównawczy . są dostępne na obecnym rynku, w taki sposób, że masz udany zakup.

🥇 Porównanie najlepszego blendera ręcznego


Zdjęcie
większa pojemność

Bosch Hogar ErgoMixx - Blender ręczny, moc 750 W, 12+1 prędkości, z...

mocniejszy

Blender ręczny Moulinex QuickChef DD655D 1000 W z 10...


Głosy


opinie


Waga
1,2 kg

1,6 kg


Rozmiar
6,2 x 5,5 x 21 cm

25x25x14cm


Materiał produkcyjny
Plastikowy

Stal


Moc
750 W

1000 W


Umiejętność
1000ml

800ml

większa pojemność


Zdjęcie
Bosch Hogar ErgoMixx - Batidora de mano, potencia750 W, 12+1 velocidades, con...


Głosy


opinie


Waga
1,2 kg


Rozmiar
6,2 x 5,5 x 21 cm


Materiał produkcyjny
Plastikowy


Moc
750 W

Capacidad
1000 ml

De mayor potencia

Foto
Moulinex QuickChef DD655D Batidora de Mano de 1000 W, con Regulador de 10...

Votos

Opiniones

Peso
1,6 kg

Tamaño
25 x 25 x 14 cm

Material de fabricación
Acero

Potencia
1000 W

Capacidad
800 ml

✅ Jaki model blendera ręcznego możesz wybrać?

➤  Zestaw blendera ręcznego Aigostar KZZ bez BPA

Aigostar KZZ - Blender ręczny z rozdrabniaczem i prętem miksującym, 800 W, regulowane sterowanie i dwie prędkości. Bez BPA, ze stali nierdzewnej typu 304. Z przepisami do pobrania.

Ten doskonały blender ręczny Aigostar jest wykonany z materiałów ze stali nierdzewnej typu 304 przeznaczonej do kontaktu z żywnością i wysokiej jakości tworzyw sztucznych niezawierających BPA , ma dużą moc 800 W i świetny silnik o prędkości do 15 000 obr./min, wykonany z uchwytem Ergonomiczny w zapewnieniu największy komfort użytkowania, zdecydowaną większość posiadanych akcesoriów można myć w zmywarce.

Umożliwia również wybór dwóch prędkości do 15 000 obr./min oraz ręczny wybór mocy za pomocą pokrętła znajdującego się na górze blendera, dzięki czemu wygodnie i efektywnie dostosujesz moc, z jaką chcesz przetwarzać każdy rodzaj żywności. zawiera mieszadło i szklankę o pojemności 700 ml , dzięki czemu można ubić białka, zrobić majonez lub bitą śmietanę.Najlepsze w tym modelu jest to, że zawiera szklankę do rozdrabniania o pojemności 400 ml.

 

Zalety
 • Jest to blender łatwy w czyszczeniu, wszystkie jego akcesoria można zdejmować i myć w zmywarce.
 • Posiada moc 800 W, aby uzyskać najlepsze rezultaty .
 • Wykonane z tworzyw sztucznych niezawierających BPA i stali nierdzewnej typu 304 przeznaczonej do kontaktu z żywnością .
 • Posiada regulację prędkości, co pozwala na wybór dwóch prędkości.
 • Posiada 17 prędkości i przycisk funkcji turbo.
Niedogodności
 • To trochę ciężki blender ręczny.

Bardzo dobrze bije, spełnia wszystkie oczekiwania, ma piękny design, który dodaje elegancji dekoracji Twojej kuchni, jego materiały można myć w zmywarce, więc czyszczenie jest dość proste, idealny do przygotowywania majonezu dzięki ostrzom ze stali nierdzewnej. , bardzo dobry zakup.

➤  Blender ręczny Bosch MSM67170 ErgoMixx z uchwytem SoftTouch

Bosch MSM67170 ErgoMixx - Blender ręczny, 750 W, regulator prędkości i prędkość Turbo, kopuła z czterema ostrzami, z rozdrabniaczem, trzepaczką i ostrzem do lodu, czarny i szary

Ten blender ręczny Bosch ma wiele akcesoriów, które umożliwiają przetwarzanie żywności na różne sposoby za pomocą jednego produktu, dzięki selektorowi prędkości uzyskuje się jednolite rezultaty we wszystkich funkcjach, ma moc 750 W i 12 prędkości oraz funkcję turbo , która gwarantuje wystarczającą energię dla uzyskania doskonałych rezultatów, a selektor prędkości, który posiada, pozwala jej pozostać na stałym poziomie podczas procesu miksowania.

Ten blender ręczny zawiera rozdrabniacz z pokrywką , specjalne ostrze do lodu i pręt blendera , dzięki czemu umożliwia siekanie, kruszenie lodu, ubijanie, ubijanie śmietany lub ubijanie białek za pomocą jednego urządzenia, ma również uchwyt SoftTouch , który zapewnia efekt antypoślizgowy dla większego komfortu, a także spiralny kabel, który pozwala na odsunięcie blendera od wtyczki bez zajmowania dodatkowej przestrzeni.

 

Zalety
 • Zapewnia perfekcyjne rozdrobnienie , dzięki wielu akcesoriom.
 • Jest bardzo wydajny, ma moc 750 W.
 • Jest to bardzo wszechstronny blender, pozwala na siekanie, kruszenie lodu, ubijanie i składanie.
 • Posiada uchwyt SoftTouch dla większego komfortu.
 • Jest łatwy w czyszczeniu, dzięki temu, że jest wyjmowany i posiada stopkę wyrzucającą ze stali nierdzewnej .
Niedogodności
 • Zwykle ma dużo mocy do prędkości 1, więc trochę się rozlewa podczas miksowania.

To świetny blender ręczny, jego wszechstronność i moc dają możliwość miksowania wszystkiego, może zrobić wszystko, nawet z łatwością kruszyć lód dzięki dobrej mocy, różnym prędkościom i funkcji turbo, która działa idealnie, jest również wyposażony w szklankę do potrząsania, za pomocą którego można również mierzyć rzeczy, całkowicie zalecane.

➤  Blender ręczny Homgeek z regulacją prędkości

Blender ręczny homgeek, blender 4 w 1 z 5 regulowanymi prędkościami, 6 ostrzy ze stali nierdzewnej, 800 W, czarny [Nowa wersja 2019]

Homgeek oferuje wielofunkcyjny blender ręczny 4 w 1 o dużej pojemności , jest wyposażony w szklankę o pojemności 600 ml, rozdrabniacz o pojemności 500 ml, które wystarczą do wykonania wszystkich Twoich zadań, ma silnik o wysokiej wydajności, który ma moc 800 W , który daje doskonałe rezultaty podczas ubijania, mieszania i siekania, posiada 6 ostrych ostrzy ze stali nierdzewnej 304, dzięki czemu jego ostrze jest przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Ponadto ten blender jest idealny do gotowania dowolnego jedzenia bez obaw, oferuje płynną kontrolę prędkości, co jest bardzo wygodne dzięki 5 regulowanym przyciskom prędkości i turbo , w taki sposób, że możesz dostosować żądaną prędkość i wybrać najwyższą moc z przyciskiem turbo, a co najważniejsze, szklanka i krajalnica są wykonane z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością, dzięki czemu są bezpieczne i nietoksyczne.

 

Zalety
 • Jest to blender łatwy w demontażu, czyszczeniu i można go bez problemu myć w zmywarce, z wyjątkiem części silnikowych.
 • Posiada 5 regulowanych przycisków prędkości i turbo .
 • Jego silnik ma świetne osiągi dzięki mocy 800 W.
 • Posiada 6 ostrzy ze stali nierdzewnej, które dłużej utrzymują krawędź .
Niedogodności
 • Robi trochę hałasu.

Jest to blender dobrej jakości, jego mechanizm działania jest dość wydajny, ponieważ pozostawia jedzenie bardzo miękkie, dobrze rozdrobnione i ma ładny wygląd, posiada akcesoria do ubijania białek lub robienia różnych koktajli, jest niezwykle miękki w dotyku i jego materiały W tworzywach sztucznych są bardzo odporne, bez wątpienia wysoce zalecane.

➤  Blender ręczny Moulinex QuickChef DD655D10 o mocy 1000 W

Blender ręczny Moulinex QuickChef DD655D10 1000 W, z regulatorem prędkości Turbo 10 z akcesoriami 2 do siekania i montażu oraz miarki, kopuła przeciwrozpryskowa, stal

Moulinex oferuje blender ręczny , dzięki któremu możesz cieszyć się optymalną mocą bez żadnego wysiłku, możesz z łatwością przygotować szeroką gamę potraw w jednej chwili dzięki technologii ostrzy i wysokowydajnemu silnikowi o mocy 1000 W . sterowanie za pomocą 10 prędkości, które można regulować za pomocą intuicyjnego i łatwego w obsłudze przycisku bez konieczności zatrzymywania blendera.

Dodatkowo ten znakomity blender ręczny posiada zabezpieczenie przeciwbryzgowe, a jego rękojeść jest antypoślizgowa w taki sposób, że zapewnia duży komfort użytkowania, a części nadają się do mycia w zmywarce, dzięki czemu ułatwiają czyszczenie. Zawiera również rozdrabniacz o całkowitej pojemności 500 ml do rozdrabniania wszelkiego rodzaju żywności oraz pręt emulgujący.

 

Zalety
 • Posiada regulację za pomocą 10-biegowej podświetlanej kierownicy oraz turbo.
 • Posiada wyjątkowo długą, zdejmowaną stopę ze stali nierdzewnej.
 • Ochrona przed rozpryskami i antypoślizgowy uchwyt dla większego komfortu podczas użytkowania .
 • Posiada przezroczystą szklankę z panelem pomiarowym o pojemności 0,8 litra.
 • Zawiera akcesorium do rozdrabniania o pojemności 0,5 litra i pręt zdolny do emulgowania do punktu śniegu.
Niedogodności
 • Jego plastikowe materiały są nieco kruche, więc podczas pracy należy zachować ostrożność.

Jest to świetny blender ręczny, moc 1000 W, którą posiada, w zupełności wystarcza do codziennego użytku, jego stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, wszystkie akcesoria, które posiada, są łatwe w czyszczeniu, pokrętło ma do regulacji intensywności obrotów gdy bicie jest cudowne, oprócz funkcji turbo, jest to bardzo dobry zakup.

Blender ręczny Braun Multiquick 5 MQ5000 do zupy z okapem ze stali nierdzewnej

Braun Multiquick 5 MQ5000 Soup - Blender ręczny, moc 750 W, 21 prędkości, kaptur ze stali nierdzewnej, zawiera miarkę 600 ml, biały i szary

Braun przedstawia nam ten wspaniały model Multiquick , który ma ręczny przełącznik prędkości, zapewniający maksymalną precyzję kontroli wydajności, ponieważ regulację prędkości wystarczy ustawić kciukiem, ma mocny silnik o doskonałej mocy 750 W, ma technologia zapobiegająca rozpryskiwaniu, aby uniknąć bałaganu i znacznie ułatwić czyszczenie , ma łatwy system demontażu.

Ten blender ręczny jest wyposażony w miarkę o pojemności 600 ml, jego ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej, aby zapewnić większą ostrość i trwałość , wszystkie prace związane z mieszaniem opierają się na technologii SPLASHControl, która zapobiega rozpryskiwaniu i zapewnia lepsze wyniki. Z technologią PowerBell w obudowie ze stali nierdzewnej stalowe ostrza umieszczone pod przeciwległymi kątami optymalizują wyniki mieszania i zmniejszają ssanie, a co najważniejsze, większość elementów i akcesoriów można myć w zmywarce .

 

Zalety
 • Posiada moc 750 W, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.
 • Posiada miarkę o pojemności 600 ml niezawierającą BPA .
 • Jego ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej.
 • Posiada odpinany system EasyClick.
 • Posiada ergonomiczny i miękki uchwyt .
 • Większość jego akcesoriów można myć w zmywarce.
Niedogodności
 • Jeśli używasz pełnej mocy, silnik zaczyna się przegrzewać.

Jest to blender spełniający wszystkie oczekiwania, działa całkiem dobrze, dzięki 21 prędkościom można zmiksować dowolne jedzenie i jednocześnie mieć kontrolę w dłoni, jego materiały są wysokiej jakości, aby wydłużyć żywotność blendera, jego ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu dłużej zachowują krawędź, jest to wysoce zalecany blender.

🏆 Nasza opinia o blenderach ręcznych

Blendery ręczne lub Miniquick przydają się w każdym domu, na szczęście zdecydowana większość dostępnych na rynku modeli nie jest bardzo droga, więc masz tę przewagę, że możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba i odpowiada Twoim potrzebom. dobrej jakości model, który ma wielką moc, dzięki czemu zmiksujesz każde jedzenie.

Ponieważ istnieje wiele modeli, musisz wybrać ten, który jest w zasięgu Twojej kieszeni, ale który spełnia Twoje potrzeby, spójrz na materiały produkcyjne , pojemność szkła , moc i funkcje , ponieważ przed wyborem blendera ręcznego musisz być pewien że wykonuje różne funkcje, których będziesz potrzebować.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie blendera ręcznego

Zanim wybierzesz losowo blender ręczny , spójrz na poniższe aspekty, które przedstawiamy poniżej, które są bardzo ważne przy wyborze modelu, ponieważ mogą nie tylko ułatwić zakup, ale mogą pomóc w dokonaniu udanego zakupu. .

Materiał

Miksery ręczne są zwykle wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego , niektóre z nich nie zawierają BPA , ogólnie ideałem jest, jeśli są wykonane z tworzyw sztucznych nadających się do użytku spożywczego, to znaczy wolnych od BPA.

Umiejętność

Ogólnie rzecz biorąc, pojemność szklanki blendera ręcznego waha się od 500 ml do 1000 ml , jest to kwestia wyboru modelu, który odpowiada Twoim potrzebom.

Moc

Blendery ręczne mają różne moce od 250 W do 1000 W , wystarczy wybrać taki, który odpowiada Twoim potrzebom, aby bez problemu ubijać, miksować i mielić.

Funkcje

Jest to ważny aspekt w przypadku blenderów ręcznych, ponieważ zdecydowana większość z nich ma dużą liczbę funkcji , upewnij się, że ten, który wybierzesz, spełnia Twoje oczekiwania i spełnia wszystkie funkcje, które chcesz.

Inne marki Blendery
mikseryBlendery KlarsteinaBlendery firmy Smeg
tanie blenderyblendery ręczneBlendery do smoothie
Blendery firmy BomannBlendery firmy OsterBlendery Solac
Blendery BoschaBlendery PhilipsaBlendery Taurus
Blendery Braunablendery chopperBlendery firmy Ufesa
Blendery CecotecBlendery księżniczkiblendery prętowe
miksery elektryczneprofesjonalne blenderyszklane blendery
Blendery KenwoodBlendery Russell Hobbs