Najlepszy szybkowar Kuhn Rikon Duromatic

Jaki jest najlepszy szybkowar Kuhn Rikon Duromatic?

Kiedy mówimy o przyborach kuchennych, nie możemy pominąć szybkowarów , te wspaniałe garnki pozwalają na znacznie szybsze gotowanie, bez zużywania tak dużej ilości energii.

Kuchenki te pracują pod ciśnieniem, jak sama nazwa wskazuje, są hermetycznie zamknięte, a ciepło z parą jest skoncentrowane, gotując potrawy z dużą wydajnością. A jeśli mówimy o szybkowarach, podkreślimy markę, która przedstawia nam doskonałe modele, takie jak Kuhn Rikon Duromatic , wyprodukowany i zaprojektowany w Szwajcarii.

Te garnki są dobrze znane ze swojej dobrej wydajności, wysokiej jakości materiałów i solidnej konstrukcji. Jeśli więc chcesz kupić jeden z tych garnków do swojej kuchni, chcemy zaoferować Ci nasz wybór najlepszych ekspresowych garnków tej marki.

🥇 Porównanie najlepszego szybkowaru Kuhn Rikon Duromatic


Zdjęcie
najlepiej oceniany

Kuhn Rikon Duromatic Hotel, Superszybki szybkowar z uchwytami 12 l./ 28 cm....

Bestseller

Kuhn Rikon Duromatic Inox, szybkowar szybkowar z uchwytami, szybkowar...

STAL NIERDZEWNA 5 litrów

Kuhn Rikon Duramatic Inox, superszybki szybkowar z uchwytem 5 l./ 22 cm,...

STAL NIERDZEWNA 7 litrów

Kuhn Rikon Duramatic Inox, superszybki szybkowar z uchwytem 7 l/ 22 cm,...

Taniej

Kuhn Rikon Duromatic Supreme 3195 – Szybkowar z uchwytami, Szary, 4 l, 22 cm


Średnica
28 centymetrów

24 centymetry

22 centymetry

22 centymetry

22 centymetry


Umiejętność
12 litrów

6 litrów

5 litrów

7 litrów

4 litry


Materiał
Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna


Waga
6 kilogramów

4 kilogramy

3 kilogramy

3,17 kilograma

3 kilogramy


Kolor
Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna


Wymiary
27,9 x 27,9 x 22,9 centymetra

36 x 26,4 x 23 centymetry

41 x 24,8 x 22,9 centymetra

41 x 24,8 x 23,5 centymetra

34,5 x 24,8 x 19,5 centymetra


Ocena w skali gwiazdkowej


opinie

Mejor valorado

Foto
Kuhn Rikon Duromatic Hotel, Olla a Presión Super Rápida con Asas 12 L./ 28 cm....

Diametro
28 centímetros

Capacidad
12 litros

Material
Acero inoxidable

Peso
6 kilogramos

Color
Acero inoxidable

Dimensiones
27,9 x 27,9 x 22,9 centímetros

Valoración con estrellas

Opiniones

Más vendido

Foto
Kuhn Rikon Duromatic Inox, Olla a Presión Super Rápida con Asas, Olla Express...

Diametro
24 centímetros

Capacidad
6 litros

Material
Acero inoxidable

Peso
4 kilogramos

Color
Acero inoxidable

Dimensiones
36 x 26,4 x 23 centímetros

Valoración con estrellas

Opiniones

INOX 5 litros

Foto
Kuhn Rikon Duromatic Inox, Olla a Presión Super Rápida con Mango 5 L./ 22 Cm,...

Diametro
22 centímetros

Capacidad
5 litros

Material
Acero inoxidable

Peso
3 kilogramos

Color
Acero inoxidable

Dimensiones
41 x 24,8 x 22,9 centímetros

Valoración con estrellas

Opiniones

INOX 7 litros

Foto
Kuhn Rikon Duromatic Inox, Olla a Presión Super Rápida con Mango 7 L/ 22 Cm,...

Diametro
22 centímetros

Capacidad
7 litros

Material
Acero inoxidable

Peso
3,17 kilogramos

Color
Acero inoxidable

Dimensiones
41 x 24,8 x 23,5 centímetros

Valoración con estrellas

Opiniones

Más barata

Foto
Kuhn Rikon Duromatic Supreme 3195 - Olla a presión con asas, Gris, 4 l, 22 cm

Diametro
22 centímetros

Capacidad
4 litros

Material
Acero inoxidable

Peso
3 kilogramos

Color
Acero inoxidable

Dimensiones
34,5 x 24,8 x 19,5 centímetros

Valoración con estrellas

Opiniones

Jaki szybkowar Kuhn Rikon Duromatic kupić?

➤  Szybkowar Kuhn Rikon Super szybkowar (Uchwyty Duromatic Hotel)

KUHN RIKON, Superszybki szybkowar z uchwytami DUROMATIC Hotel, 12 litrów, 28 cm

Jest to garnek ekspresowy , czyli gotuje bardzo szybko, średni czas gotowania jest do 70% szybszy niż w garnkach konwencjonalnych.

Wynika to również z dna Superthermic Sandwich , wyposażonego w 5 warstw, które znacznie wydajniej rozprowadzają ciepło, a także są odporne na intensywne pożary, takie jak indukcja.

Ma bardzo atrakcyjny wygląd, jego projekt i produkcja zostały opracowane zgodnie z najlepszymi standardami jakości. Ma maksymalną pojemność 12 litrów przy średnicy 28 centymetrów , dzięki czemu nadaje się do dużych preparatów.

Bezpieczeństwo to kolejny bardzo uderzający aspekt tego garnka, ponieważ ma on 2-stopniowy system odprowadzania pary i zawór aromatyczny, który zapobiega utlenianiu żywności przy jednoczesnym zachowaniu jej składników odżywczych. Dodatkowo posiada potrójne zabezpieczenie nadciśnieniowe, uniemożliwia nawet otwarcie pokrywy, gdy garnek jest jeszcze pod ciśnieniem.

Moim zdaniem to najlepszy garnek jaki miałem, nie ucieka para, bardzo szybko się gotuje, pozwala też zachować smaki i aromaty potraw, jest bardzo bezpieczny i dzięki swoim rozmiarom mogę przygotowywać potrawy dla całej mojej rodziny i gości.

➤  Szybkowar Kuhn Rikon (z uchwytami Duramatic Inox 6 litrów)

KUHN RIKON, Superszybki szybkowar z uchwytami DUROMATIC Inox, 6 litrów, 24 cm

Mniejszy model o średnicy 24 centymetrów i pojemności 6 litrów , ten garnek jest idealny do każdego rodzaju przygotowania, gotuje bardzo szybko dzięki dnu wykonanemu z 5 warstw dla bardziej efektywnego rozpraszania ciepła.

Bardzo szybko się gotuje, 70% szybciej niż inne garnki , pozwala zaoszczędzić czas i zużycie energii w kuchni. Pokarm jest pyszny, zachowuje swój smak i wartości odżywcze.

Bezpieczeństwo jest jednym z jego kluczowych punktów, ponieważ ma wysokiej jakości systemy zaworów nadciśnieniowych i automatyczne urządzenie zamykające pokrywę, możesz mieć całkowitą pewność, że ten garnek sprawi, że Twoje jedzenie będzie ugotowane na lepszym poziomie niż oczekiwano, w krótszym czasie i z maksymalnym bezpieczeństwem, jakie oferuje.

Bardzo podobał mi się ten garnek ze względu na jego wymiary, nie jest taki duży, więc lepiej sobie z nim radzę i mogę gotować do perfekcji zgodnie z moimi przepisami, jest bardzo szybki i łatwy do czyszczenia.

➤  Szybkowar Kuhn Rikon (z uchwytem Duramatic Inox 5 litrów)

KUHN RIKON, Superszybki szybkowar z uchwytem DUROMATIC Inox, 5 litrów, 22 cm

Ten piękny garnek ma świetny, optymalny i funkcjonalny design , posiada długą rączkę wykonaną z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będziesz mieć dość wygodny i pewny chwyt na garnku, w trakcie lub po gotowaniu.

Posiada również dno Superthermic , które oprócz zapewnienia idealnego rozprowadzania ciepła po całej powierzchni garnka, czyni go również odpornym na kuchenki indukcyjne, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że niezależnie od typu kuchni , pula da ci korzystne wyniki bez problemów.

Ta kuchenka ma wizualny wskaźnik ciśnienia, który wskazuje, kiedy jedzenie jest gotowe, możesz także wybrać, czy chcesz gotować delikatnie pod niskim ciśnieniem, czy pod wysokim ciśnieniem i to znacznie szybciej. Materiał jest idealnie wypolerowany, dzięki czemu jedzenie można łatwo odkleić bez sklejania, a jednocześnie sprawia, że ​​jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.

Jest bardzo praktyczna, używam jej do wielu preparatów i rezultaty są równie wspaniałe.Podoba mi się ta długa rączka, ponieważ pozwala mi na większą mobilność, a ponieważ nie jest taka duża, łatwo się nią operuje.

➤  Szybkowar Kuhn Rikon (z uchwytem Duramatic 7 litrów)

KUHN RIKON, Superszybki szybkowar z uchwytami DUROMATIC Inox, 4 litry, 22 cm

Ten garnek ma też dużą wytrzymałość , tylko że ma większą pojemność. Idealny, jeśli potrzebujesz większych preparatów, ale wygodniejszych uchwytów. Projekt tej doniczki jest bardzo atrakcyjny i niezrównanej jakości.

Ten garnek ma wewnątrz miarkę, w której wskazana jest objętość, dzięki czemu możesz mieć pewność, że używasz dokładnych pomiarów dla swoich przepisów. Kolejnym punktem, z którego możesz się cieszyć, jest to, że jest cichy, dzięki górnemu zaworowi, który eliminuje hałas lub syczenie , które zazwyczaj wytwarzają szybkowary.

Prostota to kolejny ważny punkt, który można zauważyć w przypadku tych garnków, są one bardzo łatwe w użyciu , a dzięki doskonałemu wykonaniu i jakości zaworów będziesz mieć większe bezpieczeństwo podczas gotowania.

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, ten garnek dał niezrównaną wielkość w mojej kuchni, byłem w stanie przygotować wszystko z dużą szybkością. Wysoką jakość można poznać po samym spojrzeniu.

Szybkowar Kuhn Rikon (z uchwytami DUROMATIC Supreme)

Kuhn Rikon, Szybkowar DUROMATIC Supreme z uchwytami, 4 litry, 22 cm, Stal nierdzewna|Aluminium, Szary

Jeśli zależy Ci na szybkości podczas gotowania , ten garnek jest dla Ciebie, jest bardzo szybki, dzięki wydajnemu rozprowadzaniu ciepła po całej powierzchni, dzięki 5-warstwowemu dnu Superthermic gwarantuje superszybkie gotowanie, a także wspiera wysoką ciepło, takie jak indukcja.

Ten garnek ma dwa wygodne i wytrzymałe uchwyty, które ułatwiają obsługę, gdy garnek jest gorący. Z tym garnkiem będziesz mieć produkt ze szwajcarską gwarancją jakości , z doskonałymi materiałami i niezrównaną wydajnością.

Dzięki średnicy 22 centymetrów i pojemności 4 litrów bez problemu ugotujesz średnie potrawy, zaoszczędzisz czas i energię, ponieważ jest o 70% szybszy niż inne garnki.

Ma spektakularny design, nie jest tak duży, więc mogę nim bardzo łatwo manewrować. Gotuje bardzo dobrze i pozostawia jedzenie z nienaruszonym aromatem i smakiem. Naprawdę polecam.

Kuhn Rikon Duromatic Classic (Szybkowar z uchwytem 5 L)

KUHN RIKON DUROMATIC Classic - Szybkowar z uchwytem, ​​5 l, 22 cm

Aby sfinalizować nasz wybór, wybraliśmy tę doniczkę o klasycznym designie, ale mającą te same cechy, co inne doniczki szwajcarskiej marki . Ma pojemność 5 litrów i średnicę 22 centymetrów, idealną do średniego gotowania.

Supertermiczny kształt podstawy zapewnia znacznie bardziej równomierne gotowanie niż inne garnki, a ponadto prędkość gotowania jest znacznie wyższa, dzięki czemu jedzenie można przygotować znacznie wcześniej. Ten garnek ma długi uchwyt dla większego komfortu w obsłudze.

Twoje jedzenie będzie wyśmienite, o odpowiednim smaku i aromacie, a dodatkowo możesz mieć pewność, że zawarte w nim składniki odżywcze również zostaną bardzo dobrze zachowane. Dzięki wydajnej funkcji dzięki wysokiej jakości zaworom i materiałom konstrukcyjnym będzie wymagać mniejszego zużycia energii do gotowania potraw.

Zawsze szukałam garnka, który pozwoli mi szybko gotować i ten spełnił mnie całkowicie, jedzenie jest gotowe dużo szybciej niż w innych garnkach. Oznacza to również, że mogę zaoszczędzić na kieszeni, ponieważ ostatecznie wydaję mniej na zużycie energii.

Jak używać szybkowaru Kuhn Rikon Duromatic?

Szybkowary są niezwykle szybkie w gotowaniu, ponieważ ciśnienie sprawia, że ​​ciepło jest znacznie bardziej intensywne, ze względu na poziom pary, która jest utrzymywana w środku. Garnki Kuhn Rikon Duromaticbardzo łatwe w użyciu, tutaj opowiemy Ci o najważniejszych procedurach.

 • Konieczne jest, aby przed użyciem go sprawdzić i upewnić się, że nie ma wgnieceń , przez które może wydostawać się para, ponieważ uczyniłoby to garnek bezużytecznym w swojej podstawowej funkcji.
 • Szybkowary są zawsze używane z wodą, ponieważ jest to para, której używają do gotowania pod ciśnieniem. Ważne jest, aby nie napełniać garnka więcej niż w 2/3, ponieważ musi być wystarczająco dużo miejsca na parę.
 • Wiele z tych garnków jest wyposażonych w kosz i jego podstawę, idealną do gotowania warzyw, owoców i owoców morza. Musisz wiedzieć, jak prawidłowo umieścić je w garnku przed gotowaniem.
 • Mięso i drób można przyprawić przed gotowaniem pod ciśnieniem, jeszcze lepiej jest je wcześniej zrumienić, dzięki temu lepiej zachowa soki. Jeśli zamierzasz używać koszyka do owoców morza lub ryb, pamiętaj, aby dodać trochę oleju do kosza, dzięki czemu zapobiegniesz ich sklejaniu.
 • W zależności od przepisu należy dodać różne ilości wody.W instrukcji kuchenki podane są pewne środki , które mają pomóc w planowanym przeznaczeniu.
 • Upewnij się, że garnek jest dokładnie przykryty , pozwól, aby para zaczęła się wydobywać, a jeśli możesz umieścić tam zawór, w tym samym czasie musisz zmniejszyć płomień, aby gotował się na małym ogniu, aby ugotować parę pod ciśnieniem.
 • Po zakończeniu gotowania poczekaj, aż zawór całkowicie zwolni ciśnienie , aby można było bezpiecznie otworzyć pokrywę.

Lista najlepiej sprzedających się szybkowarów Kuhn Rikon Duromatic:

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobry szybkowar Duromatic Kuhn Rikon

Jeśli myślisz o zakupie szybkowaru Kuhn Rikon Duromatic , pomożemy Ci wybrać ten, który najlepiej Ci odpowiada lub odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli zamierzasz kupić szybkowar, najlepiej wybrać taki z odpornych materiałów , takich jak stal nierdzewna, ponieważ bardzo dobrze przewodzi ciepło i nie odkształca się. Garnki Kuhn Rikon Duramatic mają stal nierdzewną 18/10 i wzmocnioną 5-warstwową podstawę.

Ceny doniczek Duromatic są dość przystępne , pamiętaj, że kupujesz certyfikowaną jakość i gwarancję szwajcarskiej produkcji na wysokim poziomie.

Garnek Duromatic może mieć różne rozmiary, więc powinieneś wybrać w oparciu o swoje potrzeby, jeśli chcesz ugotować odpowiednią ilość dla dużej rodziny lub tylko dla siebie. Garnki 2,5-litrowe służą jednej lub dwóm osobom, garnki 4-litrowe mogą służyć 4 osobom, a garnki 10-litrowe mogą służyć około 8 osobom.

Należy również wybrać garnki zgodnie z ich wyposażeniem i wskaźnikami ciśnienia, ponieważ od tego w dużej mierze zależy szybkość gotowania. Istnieją garnki z krótkimi uchwytami i inne z długimi uchwytami , możesz wybrać ten, który wydaje Ci się najwygodniejszy w zależności od zastosowania.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania szybkowaru Kuhn Rikon Duromatic

Szybkowary są bardzo potrzebne, za ich pomocą możemy przygotować jedzenie na wysokich obrotach, a obecnie czas jest tym, czego potrzebujemy, dlatego stały się one wspaniałymi sprzymierzeńcami w naszych kuchniach. Największe zalety to:

 • Po pierwsze, prędkość, ciśnienie pary wodnej, sprawia, że ​​gotowanie jest znacznie szybsze , dzięki czemu możemy przygotować jedzenie w krótszym czasie niż w przypadku innych sposobów gotowania.
 • Są zdrowe, ponieważ gotowanie na parze zachowuje wszystkie witaminy i składniki odżywcze w żywności , zachowując jej smak i aromat.
 • Są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, a zobaczysz, że jest to bardzo proste zadanie.
 • Będąc szybszym w gotowaniu, oszczędzimy też zużycie energii , niezależnie od tego, czy nasza kuchnia działa na prąd czy na gaz.