Opinia o szybkowarze Tefal Secure 5 Neo 6L

Szybkowar Tefal Secure 5 Neo 6L (bez kosza), stal nierdzewna, srebrny

Każdego dnia jest więcej ludzi, którzy zapuszczają się w praktykę i sztukę gotowania, to fakt. Kuchnia się zmienia, a jej elementy nie przestają ewoluować, a wraz z tym pojawia się pytanie, jakich przyborów naprawdę potrzebujemy, aby nasze doświadczenia w kuchni były bardziej znośne, przyjemne i ekscytujące.

Jednym z produktów, który w ostatnich latach zyskał największą popularność jest szybkowar , a to kolejny fakt. Ci sprzymierzeńcy kucharza znacznie ułatwiają pracę w kuchni i nie dość, że przyczyniają się do oszczędności energii w dużym procencie: 70%.

A teraz przejdźmy do rzeczy, czy znasz francuską firmę Tefal? Jest to jedna z czołówki na świecie pod względem produkcji i sprzedaży przyborów kuchennych, dlatego dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o moim ulubieńcu: szybkowarze Tefal Secure 5 Neo 6L, przedstawię Wam moją opinię na jego temat , jego główne zalety i wady. Zainteresowany? Czytaj dalej!

 

🥇 Charakterystyka szybkowaru Tefal Secure 5 Neo 6L

 • Materiał: Wykonany jest z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Jako powłokę wewnętrzną posiada polerowaną stal, natomiast powłoka zewnętrzna jest polerowana z efektem lustra.
 • Pojemność: łącznie 6 litrów (4-7 osób).
 • Rękojeść: Rękojeść wykonana jest z żaroodpornego silikonu, w kolorze czarnym i łatwa w obsłudze. Zawór jest zintegrowany z uchwytem.
 • Rękojeść: Jest optymalnie przymocowana do ciała, jest dość stabilna, więc nie będziesz musiał się martwić, że zsunie się. Ma wystarczająco dużo miejsca, aby uniknąć dotykania ciała palcami i poparzenia.
 • Kompatybilność: Ten model nadaje się do wszystkich typów kuchenek: elektrycznych, gazowych, szklano-ceramicznych i indukcyjnych.
 • Poziomy nacisku:  użyj dwóch poziomów nacisku, pierwszy poziom 50 kPa dla bardziej miękkich produktów spożywczych i drugi poziom 80 kPa dla tych produktów, które wymagają większego nacisku, aby zmiękczyć.
 • Bezpieczeństwo: Oferuje nic więcej i nic mniej niż 5 systemów bezpieczeństwa, co czyni go bardziej atrakcyjnym niż jego konkurenci.
 • Wymiary:  wysokość 21 cm, średnica 15 cm od podstawy.
 • Waga: 2,7 kilograma.

 

✅ Zalety Tefal Secure 5 Neo

Ten produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności użytkownika jako głównym celu, wdrożono w ten sposób 5 środków bezpieczeństwa, które opierają się na zaworze regulacji ciśnienia regulującym parę, zaworze bezpieczeństwa, automatycznej uszczelce, automatycznym otwieraniu, które dlatego jest to powszechnie niezawodny garnek ekspresowy.

Ma dwa różne poziomy gotowania dla każdej potrawy, która ma być ugotowana, co zapewnia dodatkowy spokój ducha podczas przygotowywania specjalnego dania, a ponadto jego konstrukcja jest lekka, zrównoważona i mocna. Kolejną jego zaletą jest to, że posiada 10-letnią gwarancję na wypadek wad fabrycznych, które mogą wystąpić w Twoim produkcie.

 • Posiada wskaźnik ciśnienia, który pomaga wiedzieć, czy należy obniżyć temperaturę.
 • Duża odporność i trwałość.
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny.
 • Innowacyjny projekt , łatwy w użyciu i obsłudze.

🏆 Moja opinia po recenzji tego szybkowaru

Szybkowar Tefal Secure 5 Neo 6L (bez kosza), stal nierdzewna, srebrny

Po przetestowaniu tego szybkowaru mogę opisać ten model w dwóch słowach: mocny i bezpieczny , od uniwersalnej podstawy po innowacyjny projekt, który sprawia, że ​​jego prosta obsługa jest intuicyjna i wyważona. Nie bez powodu francuska firma Tefal działa od 60 lat i ma dużą liczbę sprzedaży.

Jednym z aspektów, które pokochałem są jego systemy bezpieczeństwa, które sprawiają, że nawet najbardziej niedoświadczony w kuchni może z niego korzystać bez niebezpieczeństwa wypadku, co dowodzi, że jest to firma, która bierze pod uwagę prośby i opinie użytkowników ( ponieważ byłem jednym z tych, którzy bali się ich użyć).

programy gotowania

Zawiera dwa programy lub poziomy ciśnienia do różnych celów; chociaż zaleca się stosowanie poziomów w następujący sposób: Pierwszy z 50 kPa lub 110°C jest przeznaczony dla warzyw, ryżu i roślin strączkowych; a drugie 80 kPa lub 117°  C jest przeznaczone dla ryb, mięsa lub innych twardych pokarmów. Spróbuj sam!

❌ Rzeczy, które można ulepszyć od marki Tefal Secure 5 Neo

W każdym aspekcie życia jest dobro i zło, słodycz i kwaśność, ying i yang, dlatego powinieneś znać słabe strony tego szybkowaru:

 • Jego pojemność nie jest odpowiednia dla rodzin z wieloma gośćmi.
 • Skomplikowany zapis; Kształt jego rączki nie pozwala na przechowywanie go w dowolnym miejscu.
Mimo tych kilku mankamentów doskonale spełnił swoją funkcję i spełnił moje oczekiwania.Bez wątpienia inwestycja w szybkowar marki Tefal to dobry pomysł, biorąc pod uwagę, że jego cena jest naprawdę przystępna (nie licząc 50 euro ) Uwielbiam go i kupiłbym go ponownie!

 

Modele szybkowarów Tefal
Szybkowar Tefal Clipso Minut PerfectSzybkowar Tefal Secure 5 Neo 6L