Opinia o szybkowarze WMF Perfect Plus

WMF Perfect Plus - Zestaw z szybkowarem o średnicy 22 cm i pojemności 6,5 litra oraz korpusem o pojemności 3 litrów

Jestem fanką kuchni śródziemnomorskiej, ale prawda jest taka, że ​​między lekcją języka a domem zawsze brakuje mi czasu, dlatego też postanowiłam znaleźć szybkowar, który przyspieszy i usprawni proces gotowania moich potraw . I znalazłam idealną! A jeśli ty też go potrzebujesz, moją misją jest dać ci impuls, którego potrzebujesz, aby podjąć niezbędne kroki lub kliknąć przycisk „kup”.

Czy znasz niemiecką firmę WMF? Jeśli nie, w porządku, nie martw się; Powiem Ci co jest naprawdę ważne: ich produkty nie zawiodą jeśli są dobrej jakości i w dobrej cenie, dlatego przedstawiam Ci moją opinię o szybkowarze WMF Perfect Plus , poznaj jego najważniejsze cechy, wady i zalety tego sojusznika szefa kuchni. Idź po to!

 

🥇 Charakterystyka szybkowaru WMF Perfect Plus

 • Materiał: Te baterie są wykonane ze stali nierdzewnej Cromargan 18/10 . Materiał ten zapewnia dużą odporność na uderzenia i zarysowania, jest również higieniczny, a co za tym idzie niezwykle łatwy w czyszczeniu. Jego korpus jest prosty i pokryty nierozkładalną żywicą do 250°.
 • Rękojeść: Rękojeść jest typu bagnetowego i jest wykonana z tworzywa sztucznego, jest ergonomiczna i łatwa do uchwycenia i manipulowania. W razie potrzeby można go odłączyć od pokrywy.
 • Uchwyty: Uchwyty są również wykonane z silikonu i można je zdejmować. Wytrzymują temperaturę do 160°.
 • Podstawa: Posiada uniwersalną podstawę Transtherm, co daje możliwość używania jej na każdym typie kuchenki lub płyty (w tym indukcyjnej).
 • Poziomy ciśnienia: ten garnek ma dwa poziomy ciśnienia, z którymi możesz gotować jedzenie; możesz wybrać tryb szybki lub bardzo szybki, które są: 110°, w pierwszym pomarańczowym pierścieniu do delikatnych warzyw, ryb i drobiu; i 119° w drugim pomarańczowym pierścieniu dla twardych produktów, takich jak mięso lub mrożonki.
 • Bezpieczeństwo: Aby uniknąć wypadków w kuchni, ma przycisk ciśnienia resztkowego i ochronę przed płomieniem.
 • Obejmuje: Oprócz szybkowaru o pojemności 6,5 litra jest również wyposażony w 3-litrowy korpus, idealny do gotowania dla mniejszej liczby osób, oraz kosz do odcedzania ugotowanych potraw.

 

✅ Zalety szybkowaru WMF Perfect Plus

Jedną z jego największych zalet jest to, że są bardzo trwałe, posiada doskonałe materiały, które sprawiają, że jest bardzo odporny na wszelkiego rodzaju uderzenia i zarysowania, dzięki czemu Twoja donica będzie w doskonałym stanie przez długi czas, o ile będziesz o nią odpowiednio dbać garnki. to samo.

Wśród najbardziej pozytywnych szczegółów, jakie posiada Perfect Plus, wyróżnia się to, że można go używać na każdym typie kuchenki: gazowej, ceramicznej, elektrycznej i indukcyjnej, a wszystko to dzięki uniwersalnej podstawie Transtherm, dodatkowo posiada specjalne zabezpieczenia systemów, aby czuł się bezpiecznie i pewnie podczas gotowania.

 • Uchwyt i uchwyt można odłączyć od korpusu, aby ułatwić czyszczenie garnka.
 • Można je myć w zmywarce.
 • Ma długi okres przydatności do spożycia.
 • Posiada wewnętrzne oznaczenie ułatwiające dozowanie.
 • jest cicho.

🏆 Moja opinia po recenzji tej szybkowaru

WMF Perfect Plus - Zestaw z szybkowarem o średnicy 22 cm i pojemności 6,5 litra oraz korpusem o pojemności 3 litrów

Po używaniu go przez około 3 miesiące zauważyłem, że ten garnek wypuszcza mało pary, aby regulować poziomy w nim i osiągają wyższe granice ciśnienia i temperatury, które pozwalają na idealne gotowanie żywności, to jest obiektywna podstawa tych szybkowarów . Ważne jest, abyś wiedział, że ma intuicyjną obsługę, a poziom ciśnienia mierzony jest za pomocą kolorowych pierścieni. Są lekkie, ale niezbyt jasne i mają błyszczący srebrny kolor. Uważam je za estetyczne, piękne i nowoczesne.

Jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków to nie sklejają się i to zawsze jest plusem nad resztą, a dla ułatwienia posiada wewnętrzne oznaczenie, dzięki czemu nie przesadzamy z dolewaniem wody do środka ; Jego czyszczenie jest proste, ponieważ uchwyt i uchwyt można rozdzielić, co zapewnia idealną konserwację przez cały czas. Warto zainwestować w ten zestaw!

❌Rzeczy, które można poprawić z Perfect Plus

Po zapoznaniu się z tym wszystkim pomyślisz, że jest to idealny zestaw szybkowarów, ale tak nie jest, jest kilka negatywnych szczegółów, o których powinieneś wiedzieć:

 • Jeśli nie będziesz ostrożny, uchwyt może się złamać (nie zaleca się pozostawiania go w zmywarce przez długi czas).
 • Cena jest nieco wysoka.
Choć z pewnością są to wady zauważalne, nie wpływa to w żaden sposób na działanie i wydajność tego naczynia; Jego konstrukcja ze stali nierdzewnej sprawia, że ​​jest wysoce odporny na zużycie przez lata, wstrząsy i wysokie temperatury; Uwielbiam przygotowywać gulasze i zupy w tym garnku. Uwielbiam to i polecam!

 

Modele szybkowarów WMF
Szybkowar WMF Perfect PlusSzybkowar firmy WMF Perfect