Opinia o szybkowarze WMF Perfect

WMF Perfect - Szybkowar, stal nierdzewna, średnica 22 cm, pojemność 4,5 l

Nie masz ochoty przygotować gulaszu z soczewicy z chorizo ​​i mięsem? A może ziemniaki do Riojany? Czekaj, zatrzymam się tutaj, bo ślinka mi cieknie. Cóż, w tym wszystkim chodzi o to, że jeśli chcesz ugotować gulasz, aby się rozgrzać, gdy nadchodzi mroźna zima, lub po prostu zjeść coś smacznego, dlaczego nie przyspieszyć go dobrym szybkowarem ?

Posiadanie idealnego naczynia w kuchni to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli chodzi o tego typu sprzymierzeńców szefa kuchni; Dlatego dzisiaj chcę podzielić się z Wami moją opinią na temat mojego faworyta na obecnym rynku, wiedzieć wszystko o szybkowarze WMF Perfect ; Dzięki temu modelowi będziesz mógł delektować się jedzeniem w 100% i to wszystko w rekordowym czasie. Nie traćmy ani minuty, zaczynajmy!

 

🥇 Charakterystyka szybkowaru WMF Perfect

 • Materiał: Ten szybkowar ma typową dla firmy powłokę ze stali nierdzewnej Cromargan 18/10. Jest bardzo odporny na uderzenia i zarysowania, pomalowany żywicą, która nie degraduje się w wysokich temperaturach, a także jest bardzo higieniczny i łatwy w czyszczeniu.
 • Rękojeść: Wykonana jest z odpornego na ciepło czarnego materiału syntetycznego . Posiada wskaźnik gotowania z dwoma pomarańczowymi pierścieniami dla poziomów ciśnienia i żółtym, który wskazuje ciśnienie resztkowe.Ten uchwyt można oddzielić od korpusu, aby ułatwić czyszczenie.
 • Rękojeść: jest syntetyczna i wyjmowana, wytrzymuje temperaturę do 160°C.
 • Podstawa: Garnek bez uniwersalnej podstawy Transtherm nie jest garnkiem WMF. Dzięki temu można go używać na każdym typie kuchenki: gazowej, elektrycznej, ceramicznej oraz indukcyjnej.
 • Poziomy ciśnienia: Dostępne są dwa poziomy : jeden 110°C, który jest pokazany na pierwszym pomarańczowym pierścieniu i jest stosowany do miękkich warzyw, ryb i kurczaków, oraz drugi 119°C, który będzie widoczny na drugim pomarańczowym pierścieniu. kolor i jest bardziej odpowiedni do twardych produktów spożywczych, takich jak mrożonki.
 • Bezpieczeństwo: Aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa podczas gotowania, model ten posiada ubezpieczenie ciśnienia resztkowego i ochronę przed płomieniem.
 • Wymiary i pojemność: Ma średnicę 22 cm i pojemność 4,5 litra.
 • Zawiera: w komplecie ażurowy pojemnik na żywność i wspornik.

 

✅ Zalety szybkowaru WMF Perfect

WMF oferuje cichy, lekki garnek i bardzo skuteczne narzędzie, jeśli chodzi o wydobycie jak największej ilości składników odżywczych z naszego pożywienia. Jedną z jego wielkich zalet jest to, że dzięki hermetycznemu zamknięciu może osiągać bardzo wysokie temperatury, dzięki czemu potrawy nagrzewają się szybciej niż w konwencjonalnym garnku, unikając przy tym utraty witamin i minerałów oraz oszczędzając 70% zainwestowanego czasu .

Kolejną z najbardziej innowacyjnych zalet WMF Perfect jest to, że można go używać na każdym typie kuchenki lub płyty grzejnej , gazowej, elektrycznej lub indukcyjnej; Nie będziesz mieć problemów, jeśli się przeprowadzisz iw nowym domu zmienisz sposób gotowania.

 • Uchwyt można odłączyć od korpusu w celu łatwego czyszczenia (pozytywne, ponieważ uchwytu nie zaleca się myć w zmywarce).
 • Posiada wewnętrzne oznaczenie, aby nie przesadzić podczas wlewania wody do garnka.
 • Możesz wybrać dwa poziomy nacisku , pierwszy osiąga 110°, a drugi 119°.
 • Jest bardzo dobrze zapakowany , więc dostawa przebiegnie bez problemów. W przeciwnym razie skontaktuj się z serwisem technicznym.

🏆 Moja opinia po recenzji tej szybkowaru

WMF Perfect - Szybkowar, stal nierdzewna, średnica 22 cm, pojemność 4,5 l

Ten szybkowar pochodzi z serii Perfect, ale w swoim podstawowym stylu. Ma klasyczny design z nowoczesną technologią i dzięki temu idealnie dopasowuje się do każdej kuchni, dlatego jest tak poszukiwany przez profesjonalnych szefów kuchni w Hiszpanii i na całym świecie. Estetycznie jest atrakcyjny, jest lekki i nie ma zbędnych detali, osobiście uważam, że warto w niego zainwestować.

Kolejnym ważnym szczegółem, na który warto zwrócić uwagę, jest łatwość demontażu pokrywy, ponieważ jest bardzo dobrze nasmarowana (co doceniam, ponieważ nie tracę energii na walkę z jej otwarciem). Jego materiał jest bardzo wytrzymały i przez długi czas zachowuje nienaganny wygląd. Moim zaleceniem jest nie wkładanie pokrywy do zmywarki i mycie jej osobno ręcznie pod kranem i osuszanie czystą ściereczką. Lepiej dmuchać na zimne!

❌ Rzeczy, które można poprawić z WMF Perfect

Jak wszystko w życiu, jest strona pozytywna i negatywna, w tym przypadku wady tej szybkiej kuchenki są następujące:

 • W niektórych dostawach widać było plamy w szybkowarach, więc ich ocena powinna zostać poprawiona przy wprowadzaniu tego produktu na rynek, ale generalnie nie rozczarowuje.
 • Pojemność może być niewielka dla rodziny.
Mimo tych kilku detali nie da się ukryć, że jest doskonałym towarzyszem kucharzy amatorów i zawodowców, a także każdego, kto gotuje i ma mało czasu. Jest bardzo łatwy w użyciu, a materiały użyte do jego wykonania są wieczne (oczywiście przy odpowiedniej pielęgnacji).Uwielbiam go i na pewno kupię go ponownie!