Najlepsze patelnie Lacor

Jaka jest najlepsza patelnia marki Lacor?

srebrna patelnia do smażenia

Lacor to profesjonalna firma produkująca naczynia kuchenne, która powstała 60 lat temu i wyróżnia się przede wszystkim wysoce innowacyjnymi produktami . W ostatnich latach produkowała naczynia kuchenne zarówno do użytku domowego, jak i do kuchni w 5-gwiazdkowych hotelach, więc jej asortyment jest dość szeroki i kompletny . Ponadto oferuje nie tylko artykuły gospodarstwa domowego, ale także naczynia kuchenne i stołowe , ciasta i kawiarnie. To jedna z najlepszych marek sprzętu kuchennego, a mimo to nie jest tak dobrze znana większości.

Chcemy skupić się przede wszystkim na Państwa patelniach . Bogata kolekcja Lacor pokrywa absolutnie wszystkie potrzeby kuchni. W rzeczywistości firma oferuje szeroką gamę patelni wykonanych z różnych materiałów, takich jak stal lub aluminium, oraz w różnych kształtach. Powiedzmy, że każdy z nich ma cechy, które czynią je wyjątkowymi , dlatego warto je dogłębnie poznać przed zakupem. Kluczem do sukcesu firmy Lacor jest niewątpliwie jej polityka ciągłego rozwoju i innowacji, ponieważ przeszła głębokie zmiany w najważniejszych obszarach: design, logistyka, produkcja…

Uważamy, że konieczne jest zwiększenie widoczności marek sprzętu kuchennego, które są wartościowe i być może nie są tak dobrze znane ogółowi społeczeństwa. Dlatego w tym artykule szczegółowo przeanalizujemy każdy z modeli patelni Lacor, które uważamy za najlepsze do sprzedaży na rynku. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem dobrej patelni i trochę się pogubiłeś, mam nadzieję, że ten artykuł nieco rozjaśni Twoje pomysły. Jeśli chcesz poznać kilka świetnych modeli patelni z gwarancją marki, czytaj dalej.

🥇 Porównanie najlepszych patelni Lacor


Zdjęcie
Polecane przez Amazon

Lacor - 63624 - Patelnia Ferrum Iron - Ekologiczna, Kompatybilna ze WSZYSTKIMI RODZAJAMI...

Najtańszy

Lacor Żeliwna Patelnia Nieprzywierająca Ekologiczna Kompatybilna z...

Przeznaczony do użytku profesjonalnego

Patelnia Lacor Chef Tricapa, srebrno-czarna, 28 cm

Świetne działanie w wymagających kuchniach

Lacor - 40627 - Patelnia Vitrocor, nieprzywierająca, 26 cm Inox.

Polecane przez Amazon

Lacor Patelnia, Ø 20 cm


Ocena w skali gwiazdkowej


opinie


Materiał
Żelazo

Stopione żelazo

ceramicznych i aluminiowych

Metal

Cyna


nieprzywierająca powłoka
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak


Kompatybilny z
wszelkiego rodzaju kuchnie

wszelkiego rodzaju kuchnie

Wszystkie rodzaje kuchenek (oprócz indukcyjnych)

wszelkiego rodzaju kuchnie

wszelkiego rodzaju kuchnie


Średnica
20-40 cm

20-40 cm

18-40 cm

18-28 cm

20-28 cm


Waga
300 gramów

850 gramów

1,18 kilograma

790 gramów

621,42 grama


Kolor
Srebrnoszary

Ciemny szary

srebrny/czarny

Srebro

Czarny

Recomendada por Amazon

Foto
Lacor - 63624 - Sartén Ferrum Hierro - Ecológica, Compatibilidad con Todo tipo...

Valoración con estrellas

Opiniones

Material
Hierro

Revestimiento antiadherente

Compatible con
Todo tipo de cocinas

Diámetro
20-40 cm

Peso
300 gramos

Color
Gris plateado

La más barata

Foto
Lacor Hierro Fundido, Sarten Antiadherente, Ecológica, Compatible con...

Valoración con estrellas

Opiniones

Material
Hierro fundido

Revestimiento antiadherente

Compatible con
Todo tipo de cocinas

Diámetro
20-40 cm

Peso
850 gramos

Color
Gris oscuro

Diseñada para uso profesional

Foto
Lacor Chef Tricapa Sarten, Plateado/Negro, 28 cm

Valoración con estrellas

Opiniones

Material
Cerámica y aluminio

Revestimiento antiadherente

Compatible con
Todo tipo de cocinas (menos la de inducción)

Diámetro
18-40 cm

Peso
1,18 kilogramos

Color
Plateado/Negro

Gran rendimiento en cocinas exigentes

Foto
Lacor - 40627 - Sartén Vitrocor, antiadherente, 26 cm Inox.

Valoración con estrellas

Opiniones

Material
Metal

Revestimiento antiadherente

Compatible con
Todo tipo de cocinas

Diámetro
18-28 cm

Peso
790 gramos

Color
Plateado

Recomendada por Amazon

Foto
Lacor Sartén, Ø 20 cm

Nombre del producto

Valoración con estrellas

Opiniones

Material
Hojalata

Revestimiento antiadherente

Compatible con
Todo tipo de cocinas

Diámetro
20-28 cm

Peso
621,42 gramos

Color
Negro

Jaką patelnię marki Lacor kupić?

➤  Lacor 63264  – Ekologia i maksymalna gwarancja

Lacor - 63624 - Patelnia Ferrum Hierro - Ekologiczna, Kompatybilna ze wszystkimi typami kuchenek (w tym indukcyjnych) i piekarnikiem, Maksymalna gwarancja, Nieprzywierająca, 24cm

Zaczynamy od modelu patelni wykonanej w 100% ręcznie z całkowicie naturalnego żelaza , materiału, który gwarantuje również nienaganne i zdrowe właściwości nieprzywierające . Dzieje się tak, ponieważ jest całkowicie wolny od PFOA i innych produktów chemicznych, które mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia. Można ją również zaliczyć do patelni ekologicznych , ponieważ jej wydajność jest bardzo wysoka i nie wymaga od nas zużywania zbyt dużej ilości energii do jej używania.

Ta wysokiej jakości patelnia nadaje się do wszystkich typów kuchenek lub źródeł ciepła : od najbardziej tradycyjnej kuchenki gazowej po najnowocześniejszą płytę ceramiczną. Ponadto jego główny materiał produkcyjny, żelazo, sprawia, że ​​jest bardzo wytrzymały . Może nam służyć latami, jeśli będziemy o niego odpowiednio dbać, poza tym, że jest bardzo odporny na wszelkiego rodzaju uderzenia i zarysowania, którym może ulec ten sprzęt kuchenny. Wreszcie, czyszczenie jest bardzo prostym zadaniem, ale pod żadnym pozorem nie zaleca się wkładania naczynia do zmywarki. Może zostać nieodwracalnie uszkodzony.

Prawda jest taka, że ​​niewiele więcej można powiedzieć, bo jakość tej w pełni naturalnej i ekologicznej patelni mówi sama za siebie. Wcale nas nie dziwi, że ten model poleca ta sama strona Amazona. Gorąco polecam, oczywiście.

„Jeśli przyzwyczaisz się do gotowania na żeliwnych patelniach, nie będziesz już gotować na niczym innym. To absolutnie niezniszczalna patelnia. Jeśli dodasz olej, gdy patelnia jest już gorąca, żadne jedzenie się nie przyklei. Nie przesadzę ani trochę, jeśli powiem, że to najlepsza patelnia, jaką w życiu jadłem.”

➤  Lacor 63720 – Najlepsza cena

Patelnia żeliwna Lacor, nieprzywierająca, ekologiczna, kompatybilna z płytą ceramiczną, elektryczna, gazowa i indukcyjna, 20 cm, wyprodukowana w Hiszpanii

Prawdopodobnie bardzo szybko dotarliśmy do modelu, którego z pewnością szukało wielu czytelników: najtańszego ze wszystkich, które uwzględniliśmy w artykule. Kosztuje mniej niż 21 euro , a prawda jest taka, że ​​nie ma czego zazdrościć innym droższym patelniom, zarówno tej samej marki, jak i innych. Przede wszystkim, podobnie jak poprzedni, który analizowaliśmy, jest wykonany w całości w 100% z naturalnego żelaza, wolnego od PFOA i z powłoką nieprzywierającą Premium lub najwyższej jakości.

Żelazo jest doskonałym przewodnikiem ciepła , ponieważ pozwala osiągnąć i utrzymać idealną temperaturę gotowania przy mniejszym zużyciu energii. Nie wymaga dużych nakładów w tym zakresie. Ponadto jest to materiał dość odporny na uderzenia i zarysowania oraz wytrzymały , dlatego patelnie wykonane z żeliwa są zaprojektowane tak, aby służyły przez wiele lat. Jest kompatybilny ze wszystkimi typami kuchni i jest łatwy do czyszczenia , tylko nie można go myć w zmywarce.

Jeśli się nad tym zastanowić, ten model jest bardzo podobny do pierwszego. Oznacza to, że decydując się na ten model patelni Lacor, będziesz cieszyć się dobrej jakości patelnią płacąc mniej. Jeśli chcesz zaoszczędzić, ta opcja zakupu jest doskonała. Polecamy w stu procentach.

„To niesamowity produkt. Kupiłem dwa i wykorzystuję je w 100%, pielęgnując je i pielęgnując, i nic się nie klei. Można go ugotować przy bardzo małym zużyciu energii, przy niewielkiej sile ognia, a rezultaty są równie spektakularne. Są bardzo solidne, bardzo piękne i bardzo dobrze wykończone. Uważam, że to wysoce zalecany zakup.”

➤  Lacor Chef Tricapa – Dla profesjonalnych kucharzy

Patelnia Lacor Chef Tricapa, srebrno-czarna, 28 cm

Jak wyjaśniliśmy we wstępie, Lacor to marka artykułów kuchennych z wieloletnim doświadczeniem, dlatego ma w swojej ofercie produkty dla wszystkich rodzajów odbiorców: w zasadzie dwóch, czyli tych, którzy używają naczyń kuchennych do gotowania w domu oraz profesjonalnych kucharzy. Ten model patelni jest przeznaczony bardziej dla drugiego profilu, a prawda jest taka, że ​​można go używać nawet w najwyżej stojącej kuchni . Jeśli pracujesz jako kucharz, ta patelnia może być więcej niż przydatna.

Przede wszystkim daje wiele możliwości, jeśli chodzi o średnicę patelni : do wyboru mamy od małej 18 centymetrów do dużej 40. Zwykle kucharz pracuje z kilkoma różnymi rozmiarami, więc ta opcja wyboru ten model daje to bardzo pozytywnie. Oczywiście niezależnie od średnicy ta patelnia jest zawsze taka sama : wykonana z wysokiej jakości aluminium, z ekologiczną wielowarstwową powłoką nieprzywierającą, kompatybilna ze wszystkimi kuchenkami oprócz indukcyjnej, trwała, łatwa w czyszczeniu i bardzo poręczna .

Jeśli istnieje patelnia Lacor, która spełnia potrzeby profesjonalnych szefów kuchni jak żadna inna, to właśnie ta została przeanalizowana. Teraz już wiesz: jeśli pracujesz jako kucharz i chcesz mieć wysokiej jakości, trwałą, poręczną i kompletną patelnię, jest to doskonała opcja zakupu.

„To doskonała patelnia, profesjonalna, solidna… Poza tym podczas gotowania nie przywiera do niej żadne jedzenie. Aby założyć zaczep, który też taki nie jest, rączka jest trochę za długa, a czasami staje się trochę niezrównoważona. Jest to jednak bzdura, która nie sprawia, że ​​w ogóle żałuję zakupu.”

➤  Lacor 40627 – Maksymalna wydajność

Lacor - 40627 - Patelnia ze stali nierdzewnej Vitrocor 26 cm.

Ta patelnia jest również specjalnie zaprojektowana dla szefów kuchni i kucharzy, ale ze szczególną cechą: jest przeznaczona do użytku przez znakomitych szefów kuchni, tych, którzy pracują w najbardziej wymagających kuchniach . W tego typu kuchni ta patelnia wygląda najlepiej i dlatego jest tak ceniona. Przede wszystkim wyróżnia się wytrzymałością i wysoką wydajnością , cechami, które są więcej niż niezbędne w kuchniach tego poziomu. Ponadto dostępne są w szerokiej gamie średnic : od 18 centymetrów do 28 centymetrów.

Jego nieprzywierająca powłoka jest najwyższej jakości , jakże mogłoby być inaczej, oprócz trójwarstwowej powłoki Eclipse Plus , co oznacza, że ​​oprócz tego, że jest wydajny, jest bardzo zdrowy, ponieważ jest wolny od szkodliwych pierwiastków chemicznych do zdrowia. Jako profesjonalna patelnia jest oczywiście kompatybilna ze wszystkimi rodzajami kuchenek i gwarantuje więcej niż szybkie gotowanie. Wreszcie łatwo się go czyści , choć lepiej nie wkładać go do zmywarki, bo można go uszkodzić.

Jeśli chcesz, aby patelnia o najwyższej wydajności wykorzystywała wszystko, co ma do zaoferowania, gorąco polecamy tę patelnię. Przede wszystkim polecamy ją szefom kuchni i profesjonalnym kucharzom w restauracjach, które wymagają więcej niż zwykle.

„Gotowanie na tej patelni to przyjemność. Trzeba uważać podczas gotowania, aby potrawa się nie przyklejała, choć nie przykleja się też bardzo ze względu na doskonałe właściwości nieprzywierające. Gotowałem mięso i ryby i było fenomenalnie. Polecam to. W końcu mogę pożegnać się z patelniami teflonowymi!”

Lacor 24120 – Więcej z dnia na dzień

Lacor Patelnia, 20 cm

Po przeanalizowaniu dwóch specjalnie zaprojektowanych do użytku profesjonalnego patelni Lacor, wracamy do świata codziennego gotowania , rutynowego gotowania w domu. Jest to patelnia wykonana z wysokiej jakości grubego odlewu aluminiowego , odpornego, trwałego materiału i bardzo dobrze przewodzącego ciepło. Ponadto ten materiał produkcyjny gwarantuje szybkie i równomierne nagrzewanie, dobrą dystrybucję ciepła i więcej niż niezwykłą nieprzywieralność .

Wspomniana nieprzywieralność jest wzmocniona trójwarstwową powłoką nieprzywierającą najwyższej jakości, ekologiczną i wolną od PFOA. Jest również wzmocniony kamiennym wykończeniem , które pozwala nam gotować na znacznie mniejszej ilości oleju. Jest kompatybilna ze wszystkimi typami kuchni , jest niezwykle wydajna i szybka przy przygotowywaniu dużej liczby przepisów, a na koniec jest bardzo łatwa w czyszczeniu. W rzeczywistości jest to jedyna patelnia Lacor, spośród tych, które zdecydowaliśmy się uwzględnić w tym artykule, którą można bez problemu włożyć do zmywarki , co jest pohukiwaniem.

Jeśli zadowalasz się patelnią do gotowania w domu i nie zamierzasz jej więcej używać, ta patelnia Lacor jest dla Ciebie idealna. Poza tym gwarantuje najlepszą jakość przygotowania pysznych dań z niewielką ilością oleju. Oczywiście polecamy.

„Używam go kilka razy dziennie i spisuje się świetnie, bo też traktuję go bardzo ostrożnie. Jestem pewna, że ​​posłuży dłużej niż poprzednia tej samej marki. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ uważam również, że stosunek jakości do ceny jest doskonały.”

Jak używać patelni marki Lacor?

Marka nie ma większego wpływu na użytkowanie patelni. To prawda, że ​​Lacor ma w swoim katalogu wiele bardzo różnych rodzajów patelni, ale w rzeczywistości użycie konwencjonalnej patelni nie różni się w zależności od marki. Jednak wskażemy kroki, które należy wykonać, aby używać go poprawnie , na wszelki wypadek, gdyby nadal nie było to jasne:

 1. Gdy nowa patelnia zostanie dostarczona, bardzo ważne jest usunięcie kleju i dokładne wyczyszczenie jej przed pierwszym użyciem.
 2. Umieść go w swojej kuchni, dodaj ilość oleju potrzebną do ugotowania przepisu, który chcesz przygotować, i rozpal ogień. Upewnij się oczywiście, że Twoja patelnia jest kompatybilna ze źródłem ciepła lub kuchnią, którą masz w domu lub w restauracji, w której pracujesz.
 3. Gotuj potrawę cały czas kontrolując proces gotowania , tak aby wyszedł najlepszy efekt, a przede wszystkim aby potrawa się nie przypaliła.
 4. Kiedy jedzenie będzie gotowe, pozostanie tylko to, co najlepsze: ciesz się nim! Smacznego!

Lista najlepiej sprzedających się patelni Lacor:

NUMER 1


LACOR - 45428 - Patelnia Foodie, Patelnia nieprzywierająca, Kompatybilna ze wszystkimi...

LACOR – 45428 – Patelnia Foodie, Patelnia nieprzywierająca, Kompatybilna ze wszystkimi…


Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10;
Ergonomiczna rękojeść wykonana z odlewu ze stali nierdzewnej

widelceTOP 2


Lacor - Patelnia dla smakoszy ze stali nierdzewnej 18/10, kompatybilna ze wszystkimi rodzajami...

Lacor – Patelnia dla smakoszy ze stali nierdzewnej 18/10, kompatybilna ze wszystkimi rodzajami…


Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 z trójwarstwową powłoką zapobiegającą przywieraniu Quananium;
Ergonomiczna rękojeść wykonana z odlewu ze stali nierdzewnej

PIERWSZA 3


Lacor - 63624 - Patelnia Ferrum Iron - Ekologiczna, Kompatybilna ze WSZYSTKIMI RODZAJAMI...

Lacor – 63624 – Patelnia Ferrum Iron – Ekologiczna, Kompatybilna ze WSZYSTKIMI RODZAJAMI…


Ręcznie robione % 100 naturalne żelazo;
ciesz się patelnią przez całe życie; Nieprzywierająca i najwyższej jakości: trwała i odporna na zarysowania

TOP 4


Lacor - 27628 - Patelnia Stilo 28cm Aluminium - Szary

Lacor – 27628 – Patelnia Stilo 28cm Aluminium – Szary


Wykonany z wysokiej jakości grubego odlewu aluminiowego;
Nieprzywierająca powłoka Quantanium, bez PFOA

TOP 5


Lacor Alum.Fundido D.20 Titanium Pro, nieprzywierająca patelnia, pełny dyfuzor...

Lacor Alum.Fundido D.20 Titanium Pro, nieprzywierająca patelnia, pełny dyfuzor…


Wolne od ciężkich i toksycznych materiałów, ekologiczne i wolne od PFOA;
Miękka w dotyku rękojeść, termoizolacyjna, bardzo wytrzymała i ergonomiczna dla bezpiecznego chwytu

TOP 6


LACOR - 45420 - Patelnia Foodie, Patelnia nieprzywierająca, Kompatybilna ze wszystkimi...

LACOR – 45420 – Patelnia Foodie, Patelnia nieprzywierająca, Kompatybilna ze wszystkimi…


Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10;
Ergonomiczna rękojeść wykonana z odlewu ze stali nierdzewnej

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobrą patelnię Lacor

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem patelni marki Lacor, ale nigdy jej nie miałeś lub nie znasz dobrze charakterystyki jej produktów, nie martw się, ponieważ jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Podamy Ci szereg wskazówek lub szczegółów, na które powinieneś zwrócić uwagę, aby wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. To są:

 • Marka – jeśli chodzi o patelnię określonej marki, musisz upewnić się, że ta, którą chcesz kupić, jest autentyczna i odpowiedniej marki. Zasadniczo przychodzimy, aby powiedzieć ci, abyś nie dał się oszukać.
 • Rodzaj patelni : po raz kolejny kładziemy nacisk na aspekt, który doskonale definiuje markę Lacor: jej obszerny katalog. W ramach opcji oferowanych przez tę firmę są patelnie, które są bardziej przeznaczone do użytku domowego, a są też inne, które są bardziej przeznaczone do użytku profesjonalnego. W zależności od zastosowania, jakie zamierzamy jej nadać, wybierzemy jeden rodzaj patelni lub inny.
 • Nieprzywierająca : jest to cecha, którą powinna charakteryzować się każda dobrej jakości patelnia. Dobra powłoka zapobiegająca przywieraniu oznacza, że ​​jedzenie się nie przywiera, co jest bardzo niewygodne podczas gotowania. Dlatego im bardziej nieprzywierająca patelnia Lacor, którą kupujemy, tym lepiej.
 • Kompatybilność : najlepsze jest to, że kupowana przez nas patelnia jest kompatybilna ze wszystkimi typami kuchenek. W przypadku patelni Lacor nie stanowi to problemu, ponieważ większość z nich można stosować na większości źródeł ciepła. Zalecamy jednak zwrócenie szczególnej uwagi na ten szczegół.
 • Cena : To, czego nigdy nie możesz zrobić, to zapłacić za dużo. Za najlepszą możliwą ofertę trzeba zapłacić jak najmniej. Jeśli nie, skończysz tego żałować i słusznie. Nie daj się na to nabrać.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania patelni Lacor

Choć nie jest tak dobrze znana, Lacor to bardzo prestiżowa marka naczyń kuchennych, o czym świadczy jej doskonała jakość produktów, zazwyczaj oferowana w bardzo dobrej cenie. Z tego powodu zakup patelni Lacor daje nam wiele korzyści, z których przede wszystkim podkreślamy :

 1. Duża różnorodność : powtórzymy się bardziej niż czosnek, ale chcemy bardzo jasno powiedzieć, że ta marka oferuje wiele wszelkiego rodzaju patelni dla dwóch najważniejszych segmentów klientów w sektorze artykułów kuchennych: codziennych amatorskich kucharzy i profesjonalni kucharze.
 2. Nieprzywierająca : ogólnie rzecz biorąc, nieprzywierająca patelnia Lacor jest więcej niż niezwykła. Materiał do produkcji patelni jest nie tylko naturalnie nieprzywierający, ale w większości przypadków jest również wzmocniony powłoką.
 3. Zdrowe gotowanie : wiele materiałów do produkcji patelni Lacor jest w 100% naturalnych i ekologicznych, wolnych od PFOA i produktów chemicznych. Ponadto, jak widzieliśmy, niektóre patelnie pozwalają nam gotować z bardzo małą ilością oleju.
 4. Stosunek jakości do ceny : wydaje nam się, że jak na to, co nam oferują, przeciętne patelnie Lacor są dość tanie. W porównaniu z innymi markami, które mogą pobierać od nas więcej opłat, stawiamy Lacor wyżej po prostu ze względu na jego wartość.

Otras marcas de SartenesSartenes BergnerSartenes Fissler Alux PremiumSartenes MonixSartenes De BuyerSartenes Bialetti MadameSartenes Ibili NaturaSartenes TefalSartenes FundixSartenes BRASartenes Illa OlivillaSartenes ValiraSartenes Le CruesetSartenes De Buyer AffinitySartenes Kuhn RikonSartenes WollSartenes LodgeSartenes Cooksmark EssentialSartenes Magefesasartenes WMFSartenes Master CopperSartenes Master ProSartenes Red CopperSartenes San IgnacioSartenes VitrexSartenes carmelaSartenes CasteySartenes FagorSartenes Lacor

«}» data-sheets-userformat=»{«2″:769,»3»:{«1″:0},»11″:4,»12»:0}»>

Inne marki Patelnie
Patelnie BergneraPatelnie Fissler Alux PremiumPatelnie MonixKupujący Patelnie
Patelnie Bialetti MadamePatelnie Ibili NaturePatelnie TefalPatelnie Fundix
Miseczki BIUSTONOSZPatelnie Illa OlivillaPatelnie ValiraPatelnie Le Crueset
Patelnie koligacji kupującegoPatelnie Kuhn RikonpatelnieLodge Pans
Niezbędne patelnie CooksmarkPatelnie MagefesaPatelnie firmy WMFMistrzowskie miedziane patelnie
Patelnie Master ProPatelnie z czerwonej miedziPatelnie San IgnacioPatelnie Vitrex
patelnie karmelowePatelnie CasteyPatelnie FagoraPatelnie z koronki