Najlepsze piece hydrolityczne

Jaki jest najlepszy piec do hydrolizy?

Najlepsze piece hydrolityczne

Najlepsze piekarniki hydrolityczne  stanowią świetną alternatywę, a dziś wymienimy 5 najbardziej fascynujących modeli tego roku, aby ułatwić Ci wybór, ponieważ wiemy, że masz zamiar wyposażyć swoją kuchnię i potrzebujesz urządzeń z najwyższej półki.

Jest to dziś niezbędny produkt dzięki temu, że zawiera nowoczesny system czyszczenia na bazie odparowanej wody , który praktycznie sam eliminuje resztki jedzenia. Dzięki temu Twój piekarnik będzie zawsze gotowy do działania!

Mają inne ciekawe cechy, które z pewnością chciałbyś poznać, zwłaszcza jeśli w Twoich planach jest zabranie sprzętu tego kalibru do przygotowania dowolnego przepisu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym poradnikiem zakupowym, aby dowiedzieć się więcej o piecach do czyszczenia hydrolitycznego, które zrewolucjonizowały rynek.

🥇 Porównanie najlepszych pieców hydrolitycznych


Zdjęcie
NAJBARDZIEJ POPULARNE

Piekarnik do cukierków-INDP FIDCPX200 INOX STATIC A

NASZ ULUBIONY

Balay 3HB4331X0 - Wielofunkcyjny piekarnik, Aqualisis, czarny, stal nierdz...

Teka HSB 635 – Piekarnik (Średni, Piekarnik elektryczny, 70 L, 2615 W, 70 L, 2500 W)

Piekarnik wielofunkcyjny Beko BIM 25302 X 3D z czyszczeniem hydrolitycznym, 2500 W, 71...

TEGO O MNIEJSZEJ POJEMNOŚCI

DEGUSTACJA | Cyfrowy Piekarnik Wielofunkcyjny - 6 funkcji | Piekarnik Model MD 6106 X |...


Ocena w skali gwiazdkowej


opinie


Wymiary
56 x 58,5 x 54,5 centymetra

59,4 x 54,8 x 59,5 centymetra

59,5 x 53,7 x 59,5 centymetra

59,4 x 56,7 x 59,5 centymetra

65 x 64 x 58 centymetrów


Waga
27 kilogramów

31,3 kilograma

27 kilogramów

45 kilogramów

30,55 kilograma


Umiejętność
70 litrów

71 litrów

71 litrów

71 litrów

60 litrów


Marka
cukierek

Balay

tek

Beko

smakujący

NAJBARDZIEJ POPULARNE


Zdjęcie
Candy Horno-INDP FIDCPX200 INOX ESTATICO A


Ocena w skali gwiazdkowej


opinie


Wymiary
56 x 58,5 x 54,5 centymetra


Waga
27 kilogramów

Capacidad
70 litros

Marca
Candy

NUESTRO FAVORITO

Foto
Balay 3HB4331X0 - Horno Multifunción, Aqualisis, Negro, Acero Inoxidable,...

Valoración con estrellas

Opiniones

Dimensiones
59.4 x 54.8 x 59.5 centímetros

Peso
31.3 kilogramos

Capacidad
71 litros

Marca
Balay

Foto
Teka HSB 635 - Horno (Medio, Horno eléctrico, 70 L, 2615 W, 70 L, 2500 W)

Valoración con estrellas

Opiniones

Dimensiones
59.5 x 53.7 x 59.5 centímetros

Peso
27 kilogramos

Capacidad
71 litros

Marca
Teka

Foto
Beko BIM 25302 X Horno Multifunción 3D con Limpieza Hidrolítica, 2500 W, 71...

Valoración con estrellas

Opiniones

Dimensiones
59.4 x 56.7 x 59.5 centímetros

Peso
45 kilogramos

Capacidad
71 litros

Marca
Beko

EL DE MENOR CAPACIDAD

Foto
CATA | Horno Multifunción Digital - 6 funciones | Horno Modelo MD 6106 X |...

Valoración con estrellas

Opiniones

Dimensiones
65 x 64 x 58 centímetros

Peso
30.55 kilogramos

Capacidad
60 litros

Marca
Cata

Jaki piec do czyszczenia hydrolitycznego mogę kupić? 

 Jeśli trafiłeś tak daleko, to dlatego, że chcesz wiedzieć, jakie mamy możliwości wyboru najlepszych pieców hydrolitycznych. A ponieważ jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, powiemy Ci, które są najwybitniejszymi opcjami na rynku ze względu na ich właściwości, zalety, jakie zapewnia w Twojej kuchni, ich efektywny stosunek jakości do ceny oraz rekomendacje innych użytkowników. Zapoznaj się z naszym porównaniem i wybierz to, które odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom.  

Candy FSC100X/E – Prosty, wydajny i bezpieczny

Candy - FCS100X/E - Piekarnik elektryczny - 2100 W, pojemność 70 l, zdejmowane podwójne szklane drzwi z efektem lustra, stal nierdzewna, klasa ANasz przewodnik porównawczy zaczynamy od  piekarnika hydrolitycznego Candy FSC100X/E  — prostego, wydajnego i bezpiecznego modelu, dzięki któremu gotowanie stanie się satysfakcjonującym doświadczeniem. Posiada wewnętrzną pojemność 70 litrów , co czyni go jednym z najbardziej cenionych na obecnym rynku. Zawiera wyjmowane, podwójnie przeszklone drzwi z efektem lustra , które zapewniają lepszą obsługę urządzenia.

Drzwi o średniej temperaturze 55 °C, podczas gdy wnętrze może osiągnąć nawet 200 °C. Gwarantuje równomierne gotowanie potraw i znacznie szybsze przygotowywanie receptur. Ten łatwy w czyszczeniu produkt zawiera również  ruszty, tace i wannę, która jest zawsze gotowa do dezynfekcji za pomocą wody.

Teraz możesz gotować, co chcesz i kiedy chcesz, dzięki  4 dostępnym funkcjom. Są to  konwekcja naturalna, oświetlenie, grill i mniejszy opór. Najlepszą rzeczą w tym energooszczędnym piekarniku ze stali nierdzewnej, wyprodukowanym przez prestiżową firmę Candy, jest to, że idealnie pasuje do każdej kuchni.

Szukałem wytrzymałego i trwałego piekarnika do wyposażenia kuchni i trafiłem w sedno z tym modelem. Używam go od kilku miesięcy i prawda jest taka, że ​​poszło bardzo dobrze. To dość proste, ale zapewniło mi dobrą wydajność. To wszystko, czego szukałem w zespole tego zakresu.

Balay 3HB4331X0 – Piekarnik 7-funkcyjny

Piekarnik Balay 3HB4331X0 Aqualisis, Inox, Rail Aq, 71 litrów, czarny, stal nierdzewnaJeśli jest coś, co wyróżnia model 3HB4331X0  renomowanej firmy Balay, to jego dopasowanie do każdej kuchni oraz bezpieczeństwo, jakie oferuje podczas przygotowywania dowolnego dania. Jest to piekarnik z asystentem czyszczenia Aqualisis, który gwarantuje szybką i łatwą redukcję resztek jedzenia . To tak, jakby sam piekarnik wykonywał tę funkcję samodzielnie.

Jego  technologia Control Comfort umożliwia prostą i wydajną obsługę. Chodzi o to, że zawiera wyświetlacz do obsługi dotykowej oraz sterowanie do intuicyjnej i nieskomplikowanej obsługi. Wyróżnia się również szynami  Comfort Rail o wysokości 1,  idealnymi do umieszczenia tacy na miejscu bez powodowania niedogodności.

Najciekawsze w tym energooszczędnym piekarniku o pojemności 71 litrów jest to, że posiada aż 7 funkcji niezbędnych  do przygotowania dowolnego przepisu. Ale także  zegar elektroniczny  , który można ustawić tak, aby automatycznie rozpoczynał i kończył gotowanie.

Najciekawsze jest jego staranne wykończenie, co czyni go jednym z najbardziej cenionych estetycznie piekarników na rynku. W rzeczywistości jego nowoczesny design był pierwszą rzeczą, którą zobaczyłem przed zakupem. Ale co najlepsze, jego stosunek jakości do ceny sprawia, że ​​chce się go zabrać do domu. Polecam wszystkim tym, którzy potrzebują piekarnika łatwego w utrzymaniu czystości.

Teka HSB635SS – Piekarnik z systemem Hydroclean

TEKA PIEKARNIK HSB635SS 41560140 WIELOFUNKCYJNY**Na liście najlepszych piekarników hydrolitycznych nie mogło zabraknąć  Teka HSB635SS , którego funkcja Hydroclean Proautomatic gwarantuje proste i skuteczne czyszczenie za pomocą odparowanej wody , co pozwala na usunięcie wszelkich resztek jedzenia czy tłuszczu przylegającego do ścianek piekarnika. łatwo. To urządzenie ma pojemność wewnętrzną 71 litrów , co czyni go idealnym produktem do przygotowywania dużych porcji jedzenia.

Jego  cykl czyszczenia jest dość krótki,  ale wyróżnia się również konstrukcją ze stali nierdzewnej zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców Jego wnętrze pokryto specjalną  emalią Crystal Clean  , która zapobiega przywieraniu tłuszczu. Jest wspaniały do ​​gotowania, zwłaszcza gwarantując aż  8 metod gotowania,  w tym  grzanie dolne i górne, szybkie nagrzewanie, metody konwencjonalne, gotowanie ECO, Max Grill i Grill.

Spodoba Ci się przyjazny dzieciom system bezpieczeństwa, który zapobiega wypadkom. Ale także inne cechy, takie jak termostat, oświetlenie wewnętrzne, podwójne szklane drzwi i zmniejszone zużycie energii . Ten piekarnik gwarantuje efektywność energetyczną klasy A.

Nie ma wątpliwości, że jest to dość praktyczny i bardzo piękny piekarnik. Najlepsze jest to, że bardzo dobrze pasuje do kuchni i nie koliduje z dekoracją. To najlepsza opcja, jaką mam, aby przygotować ulubione dania i zaskoczyć rodzinę. Produkt po prostu dostosowuje się do naszych potrzeb, więc warto.

Beko BIM 25302 – Duża moc i wydajność

Piekarnik wielofunkcyjny Beko BIM 25302 X 3D z czyszczeniem hydrolitycznym, 2500 W, 71 litrów, stal nierdzewna, czarnyRenomowana marka Beko oferuje nam ten wysokiej klasy model, który zasługuje na to, aby znaleźć się na naszej liście najlepszych piekarników hydrolitycznych, właśnie ze względu na jego właściwości i właściwości, które sprawiają, że gotowanie jest wspaniałym doświadczeniem. Jest ceniony za hydrolityczny system czyszczenia,  który pozwala usuwać przylegający tłuszcz za pomocą odparowanej wody. Będziesz mieć gotowy produkt, kiedy go potrzebujesz.

Zyskał również pozytywną reputację dzięki  8 funkcjom gotowania, cyfrowemu wyświetlaczowi LED, 3 rezystancjom i chowanym elementom sterującym. Jest to wydajny piekarnik wykonany ze stali nierdzewnej, co przekłada się na odporność i trwałość. Obejmuje inne równie istotne cechy, takie jak oświetlenie wnętrza i system blokady dzieci.

Model BIM 25302 ma pojemność wewnętrzną do 71 litrów , wystarczającą do przygotowania dużych ilości jedzenia. Wyróżnia się mocą 2500 W oraz efektywnością energetyczną typu A, co gwarantuje lepsze rezultaty, znacznie krótszy czas gotowania i oszczędność energii .

Wysłali mi ten piekarnik w środku pandemii i dotarł bardzo szybko. W tym momencie nie mam żadnych skarg. Jeśli chodzi o jego działanie, mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy. Za szybko się nagrzewa, a nie wypróbowałam jeszcze wszystkich jego funkcji. Prawda jest taka, że ​​ten piekarnik spełnia moje oczekiwania co do wydajności i elegancji, ale także zapewnia świetne osiągi.

Cata MD 6106 X – Cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne

DEGUSTACJA | Cyfrowy Piekarnik Wielofunkcyjny - 6 funkcji | Piekarnik model MD 6106 X | Pojemność wewnętrzna 60 litrów | Czyszczenie AquaSmart | nierdzewny | Klasyfikacja energetyczna AMimo, że jest to piekarnik o najmniejszej pojemności spośród prezentowanych w naszym poradniku, zapewnia wysoką wydajność, tym bardziej, że jest to cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne. Zapewnia objętość 60 litrów; gwarantuje jednak ogromną moc gotowania, dzięki czemu przygotowywanie posiłków jest znacznie szybsze i łatwiejsze. Super mocny i odporny piekarnik ze stali nierdzewnej, który gwarantuje znacznie dłuższą żywotność.

Najlepsze jest to, że zawiera nowoczesnego i bardzo skutecznego asystenta czyszczenia aquasmart , który bezpiecznie i łatwo opuści komorę piekarnika jak nową. Zawiera również wyświetlacz cyfrowy z doskonałym wyświetlaniem czasu i temperatury.

Do najbardziej wyróżniających się funkcji należy  5 poziomów ustawiania tac, 6 trybów pracy i panoramiczne drzwi z pełną szybą, które można łatwo wyczyścić. Drzwi mają aż dwa potężne kryształy z bardzo przydatnym stycznym systemem wentylacji.

Znalazłem fantastyczny piekarnik o niezrównanym stosunku jakości do ceny. Produkt ten spełnił wszystkie moje oczekiwania, mimo że nie przetestowałem wszystkich jego funkcji. Podoba mi się również dlatego, że ma odpowiednią moc i pojemność. Jak na razie jesteśmy zachwyceni tym produktem.

Jak używać piekarnika z systemem czyszczenia odparowującą wodą lub hydrolizą?

Aby jak najlepiej wykorzystać piekarnik, jak najlepiej go wykorzystać i efektywniej go używać, powiemy Ci, jak to działa, więc zwracaj szczególną uwagę. Sposób, w jaki się z nim obchodzisz, gwarantuje większą lub mniejszą trwałość, dlatego ten punkt ma ogromne znaczenie, jeśli myślisz o zakupie najlepszych pieców hydrolitycznych.

Hydroliza to samooczyszczający się system, który do prostej, ekologicznej i szybkiej procedury wymaga zaparowanej wody . Łączy w sobie kondensację i odparowanie wody, w celu zmiękczenia brudu przylegającego do ścianek piekarnika.

Aby zadziałało, wystarczy wlać trochę wody z detergentem do przeznaczonego do tego pojemnika. Następnie aktywuje hydrolizę, aby wyczyścić piekarnik w ciągu kilku minut i automatycznie. Jest to system, który nie wymaga dużych ilości wody i pozwala uniknąć nadmiernego zużycia energii.

Najlepsze jest to, że jest bardzo szybki. Teraz, po zakończeniu programu hydrolizy, będziesz musiał przepuścić przez wnętrze piekarnika ściereczkę, aby trwale usunąć resztki tłuszczu i brudu z wnętrza piekarnika.

Większość marek korzystających z tego systemu stosuje ten sam tryb pracy we wszystkich swoich piekarnikach, chociaż nazywają go różnymi nazwami. Podczas uruchamiania samooczyszczania urządzenie musi być puste; to znaczy bez kratek, tacek lub prowadnic. 

Innym zaleceniem jest aktywacja tego trybu czyszczenia po 3 użyciach. Chodzi o to, że jeśli pozwolisz, aby tłuszcz i brud gromadziły się przez długi czas, procedura stanie się bardziej skomplikowana, niż sobie wyobrażasz.

Lista najlepiej sprzedających się pieców hydrolitycznych

Tutaj znajdziesz użyteczną i szczegółową listę najbardziej poszukiwanych obecnie pieców do czyszczenia hydrolizy. Znajdziesz u nas również odpowiednie dla siebie promocje i stawki, więc warto zajrzeć, zanim się skończą.

widelceTOP 2


Seria Bosch | 4 HBA512ES0 - Piekarnik elektryczny, Czyszczenie z Aqualisis, 60x60 cm,...

Seria Bosch | 4 HBA512ES0 – Piekarnik elektryczny, Czyszczenie z Aqualisis, 60×60 cm,…


Ukryte elementy sterujące i łatwe czyszczenie panelu przedniego;
Optymalne czyszczenie wnętrza piekarnika dzięki gładkiej powierzchni bez zagłębień

widelceTOP 5


Piekarnik wielofunkcyjny AEG BSE577121M, czyszczenie pirolityczne, 9 funkcji + para,...

Piekarnik wielofunkcyjny AEG BSE577121M, czyszczenie pirolityczne, 9 funkcji + para,…


Dotykowy ekran LCD i timer kontrolujący czas gotowania;
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość mm): 600 x 600 x 569

widelceTOP 6


Piekarnik wielofunkcyjny Zanussi ZOPXD6X2 z czyszczeniem pirolitycznym, 9 pozycji z...

Piekarnik wielofunkcyjny Zanussi ZOPXD6X2 z czyszczeniem pirolitycznym, 9 pozycji z…


Trzy poziomy gotowania i dodatkowy wentylator dla jednorodnego rezultatu.;
Panel LED: sugeruje idealną temperaturę dla wybranej funkcji w piekarniku

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobry piekarnik z hydrolitycznym systemem samooczyszczania?

Czasami wybór nie jest tak łatwy, jak się wydaje, zwłaszcza gdy oferta jest szeroka i zróżnicowana. Ale jeśli chcesz wziąć najlepsze piece hydrolityczne, zwróć uwagę na nasze rady, ponieważ zapewnią one bezpieczny i skuteczny zakup. Jeśli nie wiesz,  na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobry produkt,  tutaj Ci podpowiemy.

 • Pojemność wewnętrzna: Pojemność piekarnika mierzy się w litrach, ale to już wiedzieliśmy. To, co powinieneś wziąć pod uwagę, to odpowiednia dla Ciebie objętość. Jeśli należysz do osób, które przygotowują niewiele potraw, a Twoja kuchnia jest niewielka, idealnym rozwiązaniem byłoby wybranie stosunkowo małego produktu. Ale jeśli z drugiej strony masz tendencję do przygotowywania większych ilości, zalecamy wybór modeli o większej pojemności. Obecnie dostępne są piekarniki o pojemności od 60 L do 72 L.
 • Liczba funkcji: Twój wybór będzie uwarunkowany właśnie tym elementem. Istnieją piekarniki z 4 bardzo podstawowymi trybami pracy, które są przydatne dla osób, które na co dzień nie gotują. Z drugiej strony masz bardziej zaawansowane opcje z większą liczbą funkcji, przeznaczone przede wszystkim dla tych, którzy uwielbiają tworzyć wyszukane przepisy, aby zaskoczyć rodzinę lub swoich gości.
 • Szybki i bezpieczny system czyszczenia: Piece pirolityczne mają system czyszczenia, który łączy w sobie odparowanie i skraplanie wody. Ma to na celu szybkie i łatwe usunięcie brudu i tłuszczu ze ścianek urządzenia. Skonsultuj się ze specjalistą, który asystent czyszczenia hydrolizy jest najlepszy dla wybranego piekarnika, aby zabieg nie wymagał wykonania skomplikowanych czynności.
 • Marka produktu: Wybieranie najlepszych marek nie jest kaprysem ani kwestią próżności. Chodzi o to, że uznane firmy zainwestowały czas, wysiłek i pieniądze w badanie najlepszej technologii do wyposażenia ich produktów i zwiększenia ich wydajności. Ale zapewniają również zasadniczo przydatne funkcje, które pozwalają na prostszą i bardziej intuicyjną obsługę.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania najlepszych pieców hydrolitycznych

Mówiąc o piecach hydrolitycznych, należy obowiązkowo odnieść się do szeregu przewag komparatywnych i konkurencyjnych. A ponieważ przeanalizowaliśmy każdą z najbardziej wyróżniających się opcji w naszym przewodniku, powiemy Ci, dlaczego ten rodzaj produktu jest lepszy i dlaczego stał się doskonałą opcją zakupu.

 • Wykorzystują odparowaną wodę, aby usunąć brud i tłuszcz z wewnętrznych ścian piekarnika.
 • Są znacznie łatwiejsze do czyszczenia, a procedura jest przeprowadzana automatycznie.
 • Nie wymagają nadmiernego zużycia wody ani prądu.
 • Są to znacznie tańsze piekarniki.
 • Mają wystarczającą pojemność i są wyposażone w dobrą technologię.

Tipos de hornos de CocinaHornos 38 cm de altoHornos de 45 cmHornos blancosHornos rústicosConjuntos hornos y vitroceramicaHornos hidrolíticosHornos holandesesHornos encrastablesHornos microondasHornos multifunciónPiedras para hornosHornos vaporHornos piroliticosHornos para pizzaGornos de sobremesaHornos fondo reducidoHornos tostadoresHornos con placa de inducciónHornos autolimpiablesHornos con grillHornos baratosHornos compactosHornos de convecciónHornos polivalentesHornos convencionalesHornos empotrablesHornos de 40 cmHornos industriales

«}» data-sheets-userformat=»{«2″:769,»3»:{«1″:0},»11″:4,»12»:0}»>

Rodzaje piekarników kuchennych
Piekarniki o wysokości 38 cmpiekarniki 45 cmbiałe piekarnikipiece rustykalne
Zestawy piekarnik i płyta grzejnapiece hydrolityczneholenderskie piekarnikiniepalne piekarniki
kuchenka mikrofalowapiekarniki wielofunkcyjnekamienie do piecapiece parowe
piece pirolitycznepiece do pizzykapelusze stołowePiece o zmniejszonej głębokości
tosteryPiekarniki z płytą indukcyjnąPiece samoczyszczącepiekarniki z grillem
tanie piekarnikikompaktowe piekarnikipiece konwekcyjnepiekarniki wielofunkcyjne
konwencjonalne piekarnikipiekarniki do zabudowypiekarniki 40 cmpiece przemysłowe