Najlepsze piekarniki pirolityczne Bosch

Jaki jest najlepszy piekarnik pirolityczny Bosch?

Najlepsze piekarniki pirolityczne Bosch Piekarniki stały się nieodzowną częścią codziennego gotowania , a faktem jest, że gotowanie za pomocą tego urządzenia jest przysmakiem, zarówno ze względu na szeroki wachlarz możliwości, jakie oferuje, znaczną oszczędność czasu i wysiłku, jak i soczyste rezultaty w każdym rodzaju przepis: pieczone, pieczone i pyszne desery, a tym samym rozpieszczają nasze podniebienie.

Jak na razie wszystko idzie dobrze, jednak czy wiesz, kiedy nadchodzi prawdziwy ból głowy? Kiedy nadszedł czas, aby to posprzątać! A to dlatego, że wraz z upływem czasu tłuszcz przykleja się do szyby drzwi, podłogi, ścian i całej powierzchni, przez co jego czyszczenie staje się pilną czynnością, której nieustannie unikamy .

Nie uciekaj już! Istnieje rozwiązanie, które sprawi, że przestaniesz martwić się drobiazgami, takimi jak poświęcanie czasu i wysiłku na czyszczenie. Dlatego przygotowałem poradnik porównawczy z najlepszymi piekarnikami pirolitycznymi Bosch . Nie przegap tego innowacyjnego systemu, ramię w ramię z najnowocześniejszą marką, w której możesz zaufać i bezpiecznie inwestować. Nie szoruj już!

🥇 Porównanie najlepszych piekarników pirolitycznych Bosch


Zdjęcie
Najczęściej sprzedawany

Bosch HBG675BS1 - Piekarnik wielofunkcyjny, seria 8, samooczyszczanie pirolityczne,...

Seria Bosch HBG5780S6 | 6 - Piekarnik elektryczny, 61 cm, czyszczenie pirolityczne,...

nasz wybór

Bosch Serie 8 HBG675BW1 - Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, Samooczyszczanie pirolityczne,...

Najtańszy

Seria Bosch | 4 HBA574BR00 - Piekarnik elektryczny, Integrowalny, 60x60 cm, Stal...

BOSCH PIEKARNIK HBG579BS0 MF WYŚWIETLACZ CZARNE SZKŁO/STAL NIERDZEWNA


Oceny


opinie


Materiał produkcyjny
Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

biały kryształ

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna


Umiejętność
71L

71L

71L

71L

71L


receptury automatyczne
10r

30

10

10

40


Efektywności energetycznej
+

DO

+

DO

DO


Wymiary
54,8 x 59,5 x 59,5 cm

54,8 x 59,4 x 59,5 cm

54,8 x 59,5 x 59,5 cm

59,4 x 54,8 x 59,5 cm

54,8 x 59,4 x 59,5 cm


Waga
38 kilogramów

38,15 kilograma

38 kilogramów

38 kilogramów

10 kilogramów


wielofunkcyjny


Czy obejmuje sprzątanie za pomocą aqualisis?

Najczęściej sprzedawany


Zdjęcie
Bosch HBG675BS1 - Horno Multifunción, Serie 8, Autolimpieza Pirolítica,...

Valoraciones

Opiniones

Material de fabricación
Acero Inoxidable

Capacidad
71 L

Recetas automáticas
10 r

Eficiencia energética
A+

Dimensiones
54.8 x 59.5 x 59.5 cm

Peso
38 kilogramos

Multifunción

¿Incluye limpieza con aqualisis?

Foto
Bosch HBG5780S6 Serie | 6 - Horno eléctrico, 61 cm, Limpieza Pirolítica,...

Valoraciones

Opiniones

Material de fabricación
Acero Inoxidable

Capacidad
71 L

Recetas automáticas
30

Eficiencia energética
A

Dimensiones
54.8 x 59.4 x 59.5 cm

Peso
38.15 kilogramos

Multifunción

¿Incluye limpieza con aqualisis?

Nuestra elección

Foto
Bosch Serie 8 HBG675BW1 - Horno multifunción, 60 cm, Autolimpieza Pirolítica,...

Valoraciones

Opiniones

Material de fabricación
Cristal blanco

Capacidad
71 L

Recetas automáticas
10

Eficiencia energética
A+

Dimensiones
54.8 x 59.5 x 59.5 cm

Peso
38 kilogramos

Multifunción

¿Incluye limpieza con aqualisis?

El más barato

Foto
Bosch Serie | 4 HBA574BR00 - Horno eléctrico, Integrable, 60x60 cm, Acero...

Valoraciones

Opiniones

Material de fabricación
Acero inoxidable

Capacidad
71 L

Recetas automáticas
10

Eficiencia energética
A

Dimensiones
59.4 x 54.8 x 59.5 cm

Peso
38 kilogramos

Multifunción

¿Incluye limpieza con aqualisis?

Foto
HORNO BOSCH HBG579BS0 MF DISP CRISTAL NEGRO/INOX

Valoraciones

Opiniones

Material de fabricación
Acero inoxidable

Capacidad
71 L

Recetas automáticas
40

Eficiencia energética
A

Dimensiones
54.8 x 59.4 x 59.5 cm

Peso
10 kilogramos

Multifunción

¿Incluye limpieza con aqualisis?

✅Który piekarnik Bosch z pirolizą kupić? 

Następnie zobaczysz najlepszą sprzedaż w piekarnikach pirolitycznych Bosch, ceny, główne cechy i ich indywidualne cechy. Każdy z wysokiej klasy funkcjonalnością, niesamowitym designem i jakością, który przetrwa wiele lat w Twoim domu. Będziesz chciał mieć je wszystkie!

Bosch Serie 8 HBG675BS1 – Wydajny i kompletny

Bosch HBG675BS1 - Piekarnik, seria 8, 60x60cm, pojemność 71 l, stal nierdzewna

Mówiąc o firmie Bosch, automatycznie myślimy o nowej technologii i gadżetach, bez względu na to, co tworzy, prawda? Tak jest w przypadku pierwszego egzemplarza tego rankingu. Bosch Serie 8 HBG675BS1 ze stali nierdzewnej, z ekranem z wyświetlaczem TFT i pierścieniem centralnym, efektywnością energetyczną A+ i pojemnością 71 litrów.

Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych piekarników wielofunkcyjnych polecanych przez ekspertów, począwszy od 13 różnych funkcji , od delikatnego gotowania, przez turbogrill po funkcję pizzy, po 10 gotowych przepisów na gotowanie za naciśnięciem jednego przycisku.

Do jego najciekawszych funkcji należy programowalny zegar elektroniczny , tryb Sprint do natychmiastowego nagrzewania oraz wskazanie temperatury wewnętrznej w celu precyzyjnej kontroli przez cały czas. Oprócz trzystopniowego, regulowanego systemu pirolitycznego, zawiera również hydrolityczne samooczyszczanie, które delikatnie czyści, gdy nie jest zbyt brudne i nie zużywa zbyt dużej ilości energii elektrycznej.

To niesamowite urządzenie. Intuicyjny, łatwy w użyciu dzięki centralnemu pierścieniowi sterującemu i wszystkim funkcjom z kolorowymi tekstami i symbolami, z nowoczesnym i eleganckim designem, miękkim i amortyzowanym otwarciem, bezpiecznym odłączeniem, jednorodnym (i szybkim) i równomiernym ogrzewaniem. Świetny wybór!

Bosch Serie 6 HBG5780S6 – inteligentna łączność z Internetem

Bosch Serie 6 HBG5780S6 71 L Piekarnik elektryczny, czyszczenie pirolityczne, stal nierdzewna A, kolor stali nierdzewnej

Ta renomowana niemiecka firma wyróżnia się na tle innych dostarczając swoim produktom aktualne technologie i najwyższą jakość, czego najlepszym dowodem jest 71-litrowy piekarnik do zabudowy Bosch Series 6 HBG5780S6 , model z wyświetlaczem LCD z białym podświetleniem, przyciski Ekrany dotykowe i dwa chowane pokrętła do łatwego czyszczenia zewnętrznego.

Zawiera system pirolityczny z trzema ustawieniami intensywności w zależności od poziomu zabrudzenia w komorze, z kolei posiada system ogrzewania 3D Professional, który umożliwia gotowanie różnych przepisów bez dzielenia się smakami, do 9 różnych funkcji gotowania i 30 automatycznych przepisów.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, integruje bezpieczne automatyczne zatrzymanie, automatyczne odłączanie i blokadę rodzicielską. A jeśli należysz do osób, które mało czasu spędzają w domu, a potrzebują przygotować pyszny posiłek, żaden problem! Ten model ma inteligentne połączenie z Home Connect, aby sterować piekarnikiem bezpośrednio z telefonu komórkowego, gdziekolwiek jesteś!

Zarządzanie piekarnikiem za pomocą smartfona jest niewątpliwie niesamowitym postępem, wyobraź sobie, że jesteś w biurze i włączasz go jednym ruchem telefonu komórkowego i wyłącza się automatycznie, gdy proces jest gotowy, więc po powrocie do domu jedzenie jest gotowe i gorące dla ciebie, jest doskonałe!

Seria Bosch 8 HBG675BW1 – nowoczesne białe szkło

Bosch Serie 8 HBG675BW1 - Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, Samooczyszczanie pirolityczne, 3600 W, 13 funkcji, Blokada bezpieczeństwa, Kolor biały [Klasa energetyczna A+]

Osobiście jest to jeden z moich ulubionych, ponieważ uwielbiam czysty i wyrafinowany wygląd, jaki biel wnosi do kuchni, dlatego Bosch Serie 8 HBG675BW1 zyskał bezpieczne miejsce . Kulinarny sprzymierzeniec z klasą energetyczną A+, który oprócz skrócenia czasu gotowania, zmniejsza zużycie energii elektrycznej i końcowy rachunek.

Posiada użyteczną przestrzeń wewnętrzną 71 litrów, 10 zaprogramowanych receptur oraz drzwi z mechanizmem tłumienia SoftClose i SoftOpen, które zapewniają płynne i ciche otwieranie i zamykanie. Oprócz tego zawiera asystenta samooczyszczania aqualisis i pirolizy, który wybierasz tylko na podstawie wewnętrznego zabrudzenia wyświetlacza TFT z centralnym pierścieniem.

Wyposażony jest w ogrzewanie 4D Professional , które równomiernie rozprowadza ciepło w komorze, maksymalnie wykorzystując energię cieplną i zapewnia rezultaty jak w restauracji.Posiada również funkcję pizzy, rozmrażania, podgrzewania, podtrzymywania ciepła, grillowania i wiele innych więcej!

Równoczesne przygotowywanie wykwintnych potraw w krótszym czasie niż w konwencjonalnym piekarniku, z pysznym wykończeniem porównywalnym do szefa kuchni, bez zniekształcania tekstury i dzielenia się smaków między potrawami. Jest łatwy w użyciu, z centralnym sterowaniem i dotykowymi przyciskami.

Seria Bosch 4 HBA574BR00 — przystępna cena

Bosch Serie 4 HBA574BR00 – Piekarnik (średni, Piekarnik elektryczny, 71 l, 71 l, 275 °C, 275 °C)

Jeśli szukasz urządzenia dobrej jakości o długiej żywotności, kompletnego i wydajnego, ale Twój budżet jest ograniczony, zwróć uwagę na Bosch Serie 4 HBA574BR00. Zbudowany jest z panelu ze stali nierdzewnej, łatwo dostępnego ekranu podświetlanego diodami LED oraz dwóch obrotowych kół dla intuicyjnego i praktycznego użytkowania , dodatkowo posiada 71 litrów pojemności i klasę efektywności energetycznej A.

Składa się z 10 gotowych przepisów, w których wystarczy wybrać rodzaj potrawy, wagę i rozpocząć proces gotowania. Obejmuje to zatem czyszczenie za pomocą hydrolizy (para wodna) i pirolizy w 3 modyfikowalnych intensywnościach w odniesieniu do wewnętrznie przylegającego tłuszczu.

Dzięki wielu trybom gotowania możesz rozmrażać, przyrumieniać, zapiekać i piec najbardziej złożone przepisy, nie tracąc smaku ani składników odżywczych. Podczas gdy z gorącym powietrzem w 3 kierunkach, będziesz cieszyć się całkowitym i stałym ogrzewaniem wewnątrz komory; a do monitorowania receptury wystarczy włączyć oświetlenie halogenowe.

Ten model jest elegancki i dopasuje się do każdej dekoracji. Czyści się samoczynnie pod wpływem działania wysokich temperatur lub pary, wytwarzanie ciepła wewnątrz oszczędza czas, pieniądze i wysiłek poprzez godzinne szorowanie przyklejonych pozostałości. Gotuj wszystkie rodzaje potraw w krótkim czasie i jednorodnie, bez obawy, że w niektórych miejscach będą surowe.

➤  Bosch Serie 6 HBG579BS0 – Najlepszy stosunek jakości do ceny

Bosch HBG579BS0 Serie 6 - Piekarnik do zabudowy/A / 71 L/Stal nierdzewna/Składane drzwi/Wyświetlacz TFT / 13 rodzajów grzania/AutPilot 40 / Szybkie nagrzewanie

Przygotuj się, bo koniec końców jest najlepszy! Kończymy z rozmachem elektrycznym i wbudowanym piekarnikiem Bosch Serie 6 HBG579BS0, wyprodukowanym ze stali nierdzewnej z podwójnym systemem czyszczenia pirolitycznego w trzech różnych intensywnościach i hydrolitycznym do czyszczenia za pomocą efektu pary wytwarzanej z wody, rezygnując z ściernych produktów chemicznych !!

Integruje 40 automatycznych programów Gourmet , w których wystarczy wybrać wagę, jedzenie i poczekać, aż wskaźnik poinformuje Cię, że jest gotowe. W ten sposób ma 13 różnych funkcji, aby gotować w wszechstronny sposób i uwolnić gastronomiczną kreatywność, która w Tobie mieszka.

Należy zauważyć, że wnęka ma łącznie użyteczną przestrzeń 71 litrów, więc duże tace można bez problemu pomieścić. Wreszcie, ma ekran LCD z pokrętłami, wskazaniem ogrzewania, programowalnym zegarem, automatycznym odłączeniem i blokadą zabezpieczającą przed dziećmi oraz amortyzowanym otwarciem zapewniającym precyzyjną i pozbawioną ryzyka obsługę.

Wiemy, że estetyka jest ważna, ale to nie wszystko! Jedną z najbardziej zauważalnych zalet tego towarzysza jest skupienie się na klasie efektywności energetycznej A, która zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej bez wpływu na jego wydajność.Dodatkowo, dzięki 40 przepisom dla smakoszy, gotowanie nie będzie bólem głowy, a raczej przyjemnością. . Jest nowoczesny, z eleganckim wykończeniem iw 100% profesjonalnym wykonaniem.

Jak korzystać z piekarnika pirolitycznego Bosch?

Korzystanie z piekarnika samoczyszczącego nie jest skomplikowane. W wyniku pirolizy powstałe pozostałości rozkładają się w piecu dzięki wysokim temperaturom sięgającym 500°C, powodując, że materia nieorganiczna zamienia się w popiół, a materia organiczna rozkłada się na CO2, wodę i ostatecznie odparowuje. Wykonując kilka prostych czynności, będziesz w stanie prawidłowo go użytkować , konserwować, usuwać pozostałości nasączonego smaru i zapewnić długą żywotność:

 1. Usuń szyny, kratki i wszystkie tace znajdujące się wewnątrz, aby uniknąć stopienia i uszkodzenia prowadnic.
 2. Znajdź ikonę samooczyszczania (zwykle rozpoznawaną przez duże kropki, które zmniejszają się w dół) i wybierz ją.
 3. W zależności od wybranej intensywności czas może wahać się od godziny, półtorej do dwóch.
 4. Na koniec zebrać resztki wilgotną chusteczką.

Lista najlepiej sprzedających się piekarników pirolitycznych Bosch:

NUMER 1


Bosch HBG5780S0 Piekarnik do pirolizy, seria 6, 71 l, do 275°C

Bosch HBG5780S0 Piekarnik do pirolizy, seria 6, 71 l, do 275°C


Wymiary produktu: 595 mm (wysokość) x 594 mm (szerokość) x 548 mm (głębokość);
Ukryte elementy sterujące, łatwe i wygodne czyszczenie z przodu

widelceTOP 2


Bosch HBA5740S0 PIEKARNIK, Piroliza, Ukryte pokrętła, 1 klipSzyna, Inox

Bosch HBA5740S0 PIEKARNIK, Piroliza, Ukryte pokrętła, 1 klipSzyna, Inox


Waga opakowania: 44,0 kilogramów;
Wymiary opakowania: 690,0 dł. x 675,0 wys. x 660,0 szer. (milimetry)

widelcePIERWSZA 3


Bosch Serie 8 HBG675BB1 - Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, samooczyszczanie pirolityczne,...

Bosch Serie 8 HBG675BB1 – Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, samooczyszczanie pirolityczne,…


Wymiary produktu: 595mm (wysokość) x 594mm (szerokość) x 548mm (głębokość)

TOP 4


NIEZALEŻNY PIEKARNIK PIROLITYCZNY BOSCH HBG5780W6 CLA.A.GLASS WHITE

NIEZALEŻNY PIEKARNIK PIROLITYCZNY BOSCH HBG5780W6 CLA.A.GLASS WHITE


PIEKARNIK BOSCH HBG5780W6 MF SZKŁO PYRO BIAŁY

widelceTOP 5


PIEKARNIK KOMPAKTOWY CBG675BS3 45CM PIROLITA CZARNE SZKŁO BOSCH

PIEKARNIK KOMPAKTOWY CBG675BS3 45CM PIROLITA CZARNE SZKŁO BOSCH


elegancki i kreatywny projekt;
Optymalna jakość dla wymagań klienta; Wykonany z trwałego materiału do długotrwałego użytkowania

TOP 6


Pirolityczny piekarnik wielofunkcyjny Bosch Series 6 VBD5780S0

Pirolityczny piekarnik wielofunkcyjny Bosch Series 6 VBD5780S0


BOSCH PIEKARNIK VBD5780S0 MF PIROL DISP CZARNY/STAL NIERDZEWNA

Na co zwrócić uwagę przy wyborze piekarnika z systemem czyszczenia pirolitycznego

Wybór odpowiedniego piekarnika nie jest decyzją, którą należy podejmować pochopnie, ponieważ nie jest to mała inwestycja (są one na ogół drogie), więc jeśli chcesz uzyskać idealny model do swojego domu, zwróć uwagę na następujące ważne czynniki przy zakupie piekarnik Bosch z pirolizą :

 • Moc: jedną z głównych kwestii jest moc, ponieważ piece pirolityczne podczas czyszczenia wykorzystują ciepło, dlatego sprawdź, czy jest wystarczająco mocna zarówno do gotowania, jak i sprzątania.
 • Energooszczędność: To jedno z urządzeń, które zużywa najwięcej prądu w domu, z tego powodu weź pod uwagę klasę energetyczną wybranego modelu. Klasyfikacja przebiega od A do G, gdzie A to dobro, a G to wysokie zużycie.
 • Dostępna przestrzeń: W przypadku piekarników Bosch możliwe jest znalezienie wymiarów 45 cm lub więcej, dlatego należy pamiętać o dostępnej przestrzeni w domu i najlepiej zostawić przestrzeń między ścianą a piekarnikiem.
 • Czy ma pirolizę i akwalizację? Nikomu nie jest tajemnicą, że czyszczenie piekarnika może być prawdziwą torturą, na szczęście większość piekarników Bosch z pirolizą zawiera systemy czyszczenia parą (akwaliza) i rozkład pozostałości za pomocą wysokich temperatur (piroliza).
 • Wielofunkcyjność: wszechstronność podczas gotowania jest kluczową kwestią, dlatego zdobądź funkcjonalną kopię, która obejmuje różne tryby gotowania.
 • Dodatkowe funkcje : Ten producent jest aktualizowany codziennie, dlatego niektóre z jego najnowocześniejszych alternatyw obejmują wskazanie stanu piekarnika wewnątrz, ukryte pokrętła sterujące, a nawet połączenie internetowe do zarządzania nim ze zdalnego telefonu komórkowego.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania piekarnika elektrycznego Bosch z samooczyszczaniem pirolitycznym

opinia zalety bosch piekarnik pirolityczny

Co przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz o firmie Bosch? Zaawansowana obsługa? Wysokiej klasy wzornictwo? Wyróżnienie i wysoka jakość? Jeśli odpowiedź na te pytania była pozytywna, musi mieć ku temu powód. I właśnie dlatego Bosch jest wzorcem w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego, będąc synonimem długiej trwałości i wydajnej pracy przez cały czas.

Ta emblematyczna marka posiada szeroki katalog produktów z różnych asortymentów , wśród których jej piekarniki są jednymi z najlepiej sprzedających się i cieszą się znakomitą renomą wśród klientów w Europie i na całym świecie; zwłaszcza ich modele pirolityczne.

Koniec z wielogodzinnym czyszczeniem wnętrzności , bólem pleców po długiej sesji czyszczenia, koniec z wykończonymi dłońmi i paznokciami metalowymi gąbkami do szorowania, to już przeszłość! A jeśli nadal w to nie wierzysz, spójrz na poniższe zalety i przekonaj się sam:

 • Wygląd zewnętrzny z eleganckimi wykończeniami i doskonale zintegrowanymi elementami sterującymi zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę.
 • Przydatne i innowacyjne funkcje, zaprojektowane w celu zaoszczędzenia czasu w kuchni i osiągnięcia doskonałych rezultatów w każdym rodzaju przepisu.
 • Klasa energetyczna A, A+ lub wyższa, wszystkie w zakresie od A+++ do D.
 • Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, wykonanych w sposób gwarantujący długą żywotność.
Inne modele pieców pirolitycznych
piece pirolityczne A+++tanie piece pirolitycznePiece pirolityczne ElectroluxPiece pirolityczne Siemensa
Piec pirolityczny Balaybosch piekarnik pirolitycznypirolityczny piec tekowy