Najlepsze piekarniki samoczyszczące

Jaki jest najlepszy piekarnik samoczyszczący?

Jaki jest najlepszy piekarnik samoczyszczący?

Dzięki technologii wszystko staje się łatwiejsze, wiele zadań w domu jest teraz łatwiejszych , szybszych, a nawet przyjemniejszych, dzięki innowacjom technicznym w urządzeniach gospodarstwa domowego, w tym w piekarnikach w naszych kuchniach.

Jednym z najbardziej żmudnych zadań zawsze było czyszczenie piekarników, wszystko jest piękną sztuką podczas przygotowywania wypieku i cudem smaku, ale czyszczenie, które następuje później, jest irytujące. Nie musisz się już jednak martwić o marnowanie czasu, ponieważ piekarniki, które zaprezentujemy, posiadają rewelacyjną funkcję samooczyszczania.

Ta funkcja samooczyszczania pozwala piekarnikowi wykonać ciężką pracę i usunąć najbardziej przyklejony brud z wewnętrznych ścian, dzięki czemu możesz zaoszczędzić ten czas i cieszyć się nim z najbliższymi lub z kimkolwiek, co lubisz najbardziej. Oszczędzaj czas, oszczędzaj energię i zostaw czystość dzięki piekarnikom samoczyszczącym , które pokażemy poniżej.

🥇 Porównanie najlepszego piekarnika samoczyszczącego


Zdjęcie
najlepiej oceniany

Candy Pop Evo FCP502X/E, piekarnik wielofunkcyjny, 65 l, wentylator chłodzący,...

Bestseller

Cata ME 4006 X, wielofunkcyjny piekarnik czyszczący Aquasmart-6 funkcji, czarny/stalowy...

Stal nierdzewna

Teka HSC 635 - Piekarnik wielofunkcyjny, z technologią Hydroclean PRO, Piekarnik 45 cm,...

Taniej

Siemens HB578G0S00 - Wielofunkcyjny piekarnik pirolityczny, 60 cm, 275 °C, 71 L,...

piekarnik wielofunkcyjny

Candy FCPKS826XL/E, piekarnik pirolityczny, 70 l, wentylator chłodzący, para, 3...


Umiejętność
65 litrów

40 litrów

44 litry

71 litrów

70 litrów


wymiary
56,8 x 59,5 x 59,5 centymetra

59,5 x 51,1 x 45,6 centymetra

45,5 x 59,5 x 53,7 centymetra

59,5 x 58,5 x 59,4 centymetra

59,5 x 56 x 54,6 centymetra


Moc
2100 W

2000 W

2500 W

3600 W


peso
24,1 kilograma

29,56 kilograma

25 kilogramów

38,3 kilograma

35 kilogramów


tryb czyszczenia
Aqualiza

aquasmart

Teka Hydroclean Pro

pirolityczny

akwalizę i pirolizę


Ocena w skali gwiazdkowej


opinie

najlepiej oceniany


Zdjęcie
Candy Pop Evo FCP502X/E, Horno Multifunción, 65L, Ventilador de Enfriamiento,...


Umiejętność
65 litrów


wymiary
56,8 x 59,5 x 59,5 centymetra


Moc
2100 W

Pesos
24,1 kilogramos

Modo de limpieza
Aqualisis

Valoración con estrellas

Opiniones

Más vendido

Foto
Cata ME 4006 X, Horno Limpieza Aquasmart Multifunción-6 Funciones, Negro/Acero...

Capacidad
40 litros

Dimenciones
59.5 x 51.1 x 45.6 centímetros

Potencia
2000 W

Pesos
29,56 kilogramos

Modo de limpieza
Aquasmart

Valoración con estrellas

Opiniones

Acero Inoxidable

Foto
Teka HSC 635 - Horno Multifunción, con Tecnología Hydroclean PRO, Horno 45 cm,...

Capacidad
44 litros

Dimenciones
45.5 x 59.5 x 53.7 centímetros

Potencia
2500 W

Pesos
25 kilogramos

Modo de limpieza
Teka Hydroclean Pro

Valoración con estrellas

Opiniones

Más barato

Foto
Siemens HB578G0S00 - Horno pirolítico multifunción, 60 cm, 275 °C, 71 L,...

Capacidad
71 llitros

Dimenciones
59,5 x 58,5 x 59,4 centímetros

Potencia
3600 W

Pesos
38,3 kilogramos

Modo de limpieza
Pirolítica

Valoración con estrellas

Opiniones

Horno multifunción

Foto
Candy FCPKS826XL/E, Horno Pirolítico, 70L, Ventilador Enfriamiento, Vapor, 3...

Capacidad
70 litros

Dimenciones
59,5 x 56 x 54,6 centímetros

Potencia

Pesos
35 kilogramos

Modo de limpieza
aqualisis y pirolítica

Valoración con estrellas

Opiniones

Jaki piekarnik samoczyszczący kupić?

➤  Candy FCP502X/E (piekarnik elektryczny)

Candy FCP502X/E Piekarnik elektryczny - pojemność 65L Zdejmowane podwójne szklane drzwi Zbiornik do mycia wodą Stal nierdzewna Klasa A

Marka Candy jest jedną z tych, które udowodniły, że przodują w rozwoju domowych piekarników, jakość i wydajność są częścią jej tradycji i gwarancji.

Piekarnik Candy FCP502X/E ma wiele funkcji, od konwekcji naturalnej, grilla, statyki i wentylatora, które można łatwo zaprogramować za pomocą 3 górnych elementów sterujących. Podwójne szklane drzwi są wyjmowane i wyposażone w system Aqualitica.

Dzięki systemowi czyszczenia Aqualisis szybko i wygodnie umyjesz piekarnik, wystarczy wyjąć ruszty i inne akcesoria z wnętrza piekarnika, wlać wodę z płynem do mycia naczyń na dno piekarnika i zaprogramować czas na temperaturę 270°C, która sprawi, że zabrudzenia będą łatwo schodzić, a po ostygnięciu piekarnika można szybko usunąć zabrudzenia gąbką.

Funkcja samooczyszczania jest doskonała, nie muszę poświęcać jej dużo czasu, ponieważ piekarnik robi wszystko, wyciąga brud, a potem muszę tylko zetrzeć pozostałości, łatwo i bardzo szybko.

➤  Cata ME 4006 X (wielofunkcyjny piekarnik Aquasmart)

Cata ME 4006 X Aquasmart wielofunkcyjny piekarnik do czyszczenia-6 funkcji, 40 litrów, szkło, czarny/stal nierdzewna

Cata ME 4006 X to wielofunkcyjny piekarnik z 6 funkcjami gotowania i mechanicznym programatorem gotowania. Szybkie nagrzewanie i doskonała wewnętrzna dystrybucja ciepła.

Wewnętrzna powłoka emalii o wysokiej twardości i samoczyszczący system Aquasmart.

Zobacz, jak wygląda Twoje jedzenie podczas szybkiego gotowania dzięki panoramicznym szklanym drzwiom z 3 kryształami, które można zdejmować i łatwo wyczyścić.

Dzięki różnym funkcjom można w krótkim czasie przygotować szeroką gamę potraw.

Dzięki wewnętrznej powłoce brud nie przylega, a dzięki systemowi czyszczenia Aquasmart, na który składa się para wodna, czyszczenie jest bardzo szybkie i łatwe.

Piękny design ze wspaniałym panoramicznym widokiem, możesz bardzo dobrze zobaczyć wszystko podczas gotowania. Można go bardzo szybko ugotować, a następnie posprzątać jest dość proste. Naprawdę bardzo dobre.

➤  Teka Model HSC 635, 44 L (kompaktowy piekarnik elektryczny)

Kompaktowy piekarnik elektryczny Teka HSC 635, 44 l, stal nierdzewna, 2500 W, efektywność energetyczna A+

Wielofunkcyjny piekarnik z 8 różnymi funkcjami gotowania dla większej różnorodności potraw. Posiada automatyczny system czyszczenia Teka Hydroclean PRO.

Jego elementy sterujące to programowalne sterowanie dotykowe do rozpoczynania i kończenia gotowania. Posiada funkcję szybkiego nagrzewania na 3 poziomach.

Ciesz się różnymi potrawami, które może gotować Teka HSC 635, wielofunkcyjnym i praktycznym, a ponadto możesz szybko nagrzać piekarnik, aby zaoszczędzić czas. Łatwe do kontrolowania i programowania zgodnie z przygotowaniem.

Dzięki automatycznemu systemowi czyszczenia nie będziesz musiał spędzać dużo czasu w kuchni po jedzeniu, ma niskie zużycie energii , a dzięki 44 litrom będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca do gotowania dla całej rodziny.

Ten kompaktowy piekarnik jest wspaniały, bardzo wszechstronny i wielofunkcyjny, a ponadto dość szybko się nagrzewa i bardzo dobrze gotuje. Jego system czyszczenia jest całkiem dobry. Doskonały zakup.

➤  Siemens HB578G0S00 8 (wielofunkcyjny piec pirolityczny)

Siemens HB578G0S00 – Wielofunkcyjny piekarnik pirolityczny, 60 cm, 275 °C, 71 l, czarny/stal nierdzewna

Siemens HB578G0S00 jest wyposażony w funkcję szybkiego podgrzewania i funkcji coolStart do gotowania mrożonek w jednym kroku. Górne i dolne ogrzewanie zapewnia szybki efekt otulenia, posiada system zapobiegający wypadkom dzięki blokadzie dziecięcej. A jego funkcją samooczyszczania jest system pirolityczny.

Oprócz szybkiego gotowania żywności, podczas czyszczenia piekarnika można włączyć funkcję samooczyszczania pirolitycznego , która rozkłada brud poprzez podgrzanie do około 500°C, zapewniając równomierne i dokładne czyszczenie.

Twoje jedzenie będzie miało doskonałe wyniki gotowania, dzięki CookControl, który ma 30 zaprogramowanych przepisów do precyzyjnego gotowania, wystarczy wybrać wagę jedzenia, a piekarnik zrobi resztę. Łatwy w obsłudze dzięki podświetlanym elementom sterującym. A twoje drzwi mają softMove , który zapewnia, że ​​drzwi poruszają się płynnie i nie trzaskają.

Bardzo kompletny, mogę ugotować wiele przepisów, po prostu umieszczając masę preparatu, a piekarnik stosuje tylko niezbędne ciepło. Ponadto czyszczenie jest dość szybkie i łatwe. Wysoce polecany.

➤  Candy FCPKS 826 XL/E (piekarnik wielofunkcyjny)

Candy FCPKS 826 XL/E - Piekarnik wielofunkcyjny - 70L - Funkcja pary - Czyszczenie Aqualitic & Pyrolitic - 3 poziomy oporu - Stal nierdzewna - Klasa A, Szary, 595x546x580 mm

Wielofunkcyjny piekarnik o dużej pojemności 70 litrów , odpowiedni do dużych przetworów, posiada również funkcję pary dla zdrowszego gotowania. Posiada dwa systemy czyszczenia, wodny i pirolityczny, aby uzyskać lepszą wydajność.

Zdejmowane 4-szklane drzwi, które pozostają zimne podczas gotowania. Jest wyposażony w 9 funkcji gotowania, co zapewnia wyjątkową wszechstronność.

Dzięki swojej wielofunkcyjności w prosty sposób przygotujesz każdy przepis z różnymi sposobami gotowania, dodatkowo dzięki parze Twoje posiłki będą zdrowsze. Dzięki 4-szklanym drzwiom pozostanie zimny podczas gotowania i można go łatwo wyczyścić.

Ciesz się znacznie głębszym i szybszym czyszczeniem dzięki dwóm systemom czyszczenia, które zapewniają czyszczenie wysokiej jakości. Aqualisis do codziennego czyszczenia i piroliza do usuwania najbardziej opornych zabrudzeń.

Wiele funkcji w jednym piekarniku, prosty w obsłudze, szybki w przygotowaniu i wyjątkowo łatwy w czyszczeniu dzięki dwóm automatycznym systemom czyszczenia. To naprawdę ułatwia wszystko w kuchni.

➤  Bosch Serie 6 HBA5360S0 (samoczyszczący piekarnik wielofunkcyjny)

Bosch Serie 6 HBA5360S0 - Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, 3400 W, Samoczyszczący, 7 funkcji, Blokada bezpieczeństwa, Stal nierdzewna [Klasa efektywności energetycznej A], Kolor stali nierdzewnej

Bosch Series 6 HBA5360S0 ma 7 funkcji z systemem grzewczym 3D Professional i ma między innymi górną i dolną grzałkę, grill z gorącym powietrzem, grill o dużej powierzchni, funkcję pizzy. Do czyszczenia ma ścianki oksylitowe i program hydrolizy . Jego elementy sterujące są chowane i ma ekran wyświetlacza LCD.

Dzięki różnym funkcjom gotowania możesz szybko i łatwo przygotować różne rodzaje potraw, a ponadto bardzo dobrze gotuje na 3 poziomach natychmiast. Ponadto zawiera 10 wstępnie zaprogramowanych przepisów, które zapewnią niezbędną pomoc w precyzyjnym gotowaniu takich potraw.

Dzięki samoczyszczącemu panelowi tylnemu wnętrze piekarnika jest bardzo łatwe do czyszczenia, a także posiada system hydrolizy dla skuteczniejszego czyszczenia wodą. Siatki są bardzo łatwe do wymiany dla większego komfortu.

Mogę jednocześnie ugotować kilka potraw na różnych poziomach, dzięki czemu ma bardzo wydajną wydajność. Dzięki asystentowi czyszczenia wodą zadanie to jest łatwe i bardzo praktyczne, nie zajmuje dużo czasu.

Jak korzystać z piekarnika samoczyszczącego?

Każdy piekarnik z innym systemem samooczyszczania wymaga odpowiednich kroków do prawidłowego działania.

 • Aqualisis: Aby wykonać tę procedurę, należy nanieść mydło i wodę na wewnętrzną podstawę piekarnika, która nagrzewa się do około 270°C, dzięki czemu łatwo usuwa brud. Idealny do robienia tego w sposób ciągły, aby uniknąć gromadzenia się brudu.
 • Aquasmart : Ten system działa również z parą w celu usunięcia brudu z wewnętrznych ścian piekarnika.
 • Teka Hydroclean Pro : System Hydroclean działa na parę wodną, ​​która bardzo łatwo usuwa brud z powierzchni.
 • Pyroliza : Przy tej formie automatycznego czyszczenia piekarnik nagrzewa się przez pewien czas do około 500°C i kalcynuje resztki brudu przyklejone do ścianek, po czym możemy łatwo usunąć pozostałości wilgotną ściereczką.

Lista najlepiej sprzedających się piekarników samoczyszczących:

widelceNUMER 1


Bosch Serie 6 HBA5360S0 - Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, 3400 W, Samoczyszczący, 7...

Bosch Serie 6 HBA5360S0 – Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, 3400 W, Samoczyszczący, 7…


Ukryte elementy sterujące, łatwe i wygodne czyszczenie z przodu;
ClipRails na jednym poziomie: szyny o zmiennej wysokości. Łatwo wymienne.

widelceTOP 2


Teka - Piekarnik Wielofunkcyjny, Model HCB 6525, System Czyszczenia Hydroclean ECO,...

Teka – Piekarnik Wielofunkcyjny, Model HCB 6525, System Czyszczenia Hydroclean ECO,…


System czyszczenia Teka Hydroclean ECO;
Panel ze stali nierdzewnej chroniący przed odciskami palców; 6 funkcji gotowania

widelcePIERWSZA 3


Bosch HBG635NS1 - Piekarnik (piekarnik elektryczny, 71 L, 3650 W, 71 L, 3650 W, 30-300...

Bosch HBG635NS1 – Piekarnik (piekarnik elektryczny, 71 L, 3650 W, 71 L, 3650 W, 30-300…


Wymiary produktu: 595 mm (wysokość) x 594 mm (szerokość) x 548 mm (głębokość);
SoftMove: płynne otwieranie i zamykanie drzwi dzięki solidnemu zawiasowi

TOP 4


Behome Piekarnik elektryczny 38 litrów wentylowany | samoczyszczące, emaliowane,...

Behome Piekarnik elektryczny 38 litrów wentylowany | samoczyszczące, emaliowane,…


38-litrowy piekarnik elektryczny z podwójną szybą żaroodporną – 1500 watów;
Piekarnik z wentylacją – Emaliowany – Łatwy do czyszczenia

widelceTOP 5


Piekarnik konwekcyjny Princess 112756 DeLuxe, 45 l, funkcje konwekcji,...

Piekarnik konwekcyjny Princess 112756 DeLuxe, 45 l, funkcje konwekcji,…


Nadaje się do smażenia i pieczenia;
Moc: 1800W; Zakres temperatur: 90-230 C

widelceTOP 6


Bosch PID675DC1E — szeregowy | Płyta indukcyjna 8, czarna, 60 centymetrów, 3 strefy...

Bosch PID675DC1E — szeregowy | Płyta indukcyjna 8, czarna, 60 centymetrów, 3 strefy…


produkt 2: Ukryte elementy sterujące, łatwe i wygodne czyszczenie panelu przedniego.

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobry piekarnik samoczyszczący

Naszym celem jest pomoc w zakupie najlepszego piekarnika samoczyszczącego , dlatego należy zwrócić uwagę na pewne szczegóły dotyczące różnic w funkcjach samooczyszczania każdego z nich.

 • Rodzaj funkcji samooczyszczania : każda z tych funkcji realizowana jest w inny sposób, należy pamiętać, że funkcja pirolityczna zapewnia głębokie i kompletne czyszczenie, dzięki wysokiej temperaturze jest w stanie usunąć wszystko.
 • Korzystanie z piekarnika: jeśli bardzo często przygotowujesz potrawy w piekarniku, warto kupić piekarnik z systemem hydrolitycznym, ponieważ zużywa on mniej energii i można go czyścić codziennie.
 • cena piekarnika:  w zależności od funkcji i budowy piekarnika będzie jego cena. Piekarnik z funkcją pirolizy jest doskonały w czyszczeniu, ale jego konstrukcja musi być bardzo odporna, aby wytrzymać 500 ° C, więc są zwykle droższe.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania piekarnika samoczyszczącego

Piekarnik z funkcją samooczyszczania to duża pomoc dla użytkownika po przygotowaniu. Wiemy, że czyszczenie piekarnika jest żmudnym i czasochłonnym zajęciem, dlatego te funkcje mają ułatwić nam życie.

 • Nie spędzaj więcej czasu w kuchni. Po jedzeniu można się zrelaksować myśląc, że zadanie czyszczenia może wykonać sam piekarnik.
 • Czystsza powierzchnia. Te funkcje samooczyszczania umożliwiają znacznie głębsze czyszczenie niż konwencjonalne czyszczenie ręczne, a ponadto eliminują baterie za pomocą ciepła.
 • Łatwy do zaprogramowania. Funkcje te są bardzo łatwe do zaprogramowania, ponieważ wiele z nich wymaga tylko niewielkiej ilości wody, mydła, a inne są wykonywane automatycznie, a następnie przechodzi się szmatką.
 • Gotuj w środowisku bez zanieczyszczeń . Dzięki głębokiemu czyszczeniu możesz być pewien, że następnym razem, gdy coś tam ugotujesz, nie będzie żadnych śladów brudu, które zagrażają Twojemu przygotowaniu.
Rodzaje piekarników kuchennych
Piekarniki o wysokości 38 cmpiekarniki 45 cmbiałe piekarnikipiece rustykalne
Zestawy piekarnik i płyta grzejnapiece hydrolityczneholenderskie piekarnikiniepalne piekarniki
kuchenka mikrofalowapiekarniki wielofunkcyjnekamienie do piecapiece parowe
piece pirolitycznepiece do pizzykapelusze stołowePiece o zmniejszonej głębokości
tosteryPiekarniki z płytą indukcyjnąPiece samoczyszczącepiekarniki z grillem
tanie piekarnikikompaktowe piekarnikipiece konwekcyjnepiekarniki wielofunkcyjne
konwencjonalne piekarnikipiekarniki do zabudowypiekarniki 40 cmpiece przemysłowe