Najlepsze piekarniki stołowe orbegozo

Jaki jest najlepszy piekarnik stołowy Orbegozo?

Jaki jest najlepszy piekarnik stołowy Orbegozo?

Jedną z najlepszych marek piekarników stołowych , jakie możemy znaleźć, jest Orbegozo Ta hiszpańska marka poświęciła się tworzeniu sprzętu AGD, w tym innowacyjnych piekarników, które wyróżniają się mocą, funkcjonalnością i designem.

Piece stołowe to doskonała opcja do Twojej kuchni, ponieważ dzięki nim możesz przygotować wiele potraw, których inaczej byś nie zrobił, więc jest to bardzo praktyczne narzędzie i świetny sprzymierzeniec w Twojej kuchni.Piekarniki stołowe Orbegozo nie są daleko w tyle . świetny kandydat na rynku.

Zawsze szukamy najlepszego sprzętu dla Ciebie i Twojej kuchni, dokonaliśmy selekcji najlepszych piekarników stołowych Orbegozo , analizując ich cechy i funkcje, a następnie do Ciebie należy dokonanie ostatecznego wyboru i cieszenie się wykwintnymi przepisami co możesz z nimi zrobić.

🥇 Porównanie najlepszego piekarnika stołowego Orbegozo


Zdjęcie
najlepiej oceniany

Orbegozo HO 321 - Piekarnik stołowy, 32 l, minutnik, grzałka górna i...

Bestseller

Orbegozo HOT 454 - Blatowy piekarnik elektryczny z konwekcją, 45 litrów...

Taniej

Orbegozo HOT 397 - Piec konwekcyjny stołowy, pojemność 39 litrów, lekki...

z timerem

Orbegozo HO 980 - Stołowy piekarnik elektryczny, pojemność 10 litrów,...

tradycyjne pieczenie

Orbegozo HO 970 - Stołowy piekarnik elektryczny, pojemność 10 litrów,...


Umiejętność
32 litry

45 litrów

39 litrów

10 litrów

10 litrów


Moc
1300 W

2000 W

1450 W

650 W

650 W


Wymiary
51,5 x 41,5 x 31 centymetrów

59,6 x 43,8 x 41 centymetrów

64 x 42,4 x 35,4 centymetra

28,8 x 36,4 x 22,3 centymetra

28,8 x 36,4 x 22,3 centymetra


Waga
9 kilogramów

10 kilogramów

9 kilogramów

3,32 kilograma

3,32 kilograma


Kolor
Czarny

Czarny

Czarny

Czarny

Biały


Ocena w skali gwiazdkowej


opinie

najlepiej oceniany


Zdjęcie
Orbegozo HO 321 - Horno de sobremesa, 32 L, temporizador, calor superior e...


Umiejętność
32 litry


Moc
1300 W


Wymiary
51,5 x 41,5 x 31 centymetrów


Waga
9 kilogramów


Kolor
Czarny

Valoración con estrellas

Opiniones

Más vendido

Foto
Orbegozo HOT 454 - Horno eléctrico de sobremesa con convección, 45 litros de...

Capacidad
45 litros

Potencia
2000 W

Dimensiones
59,6 x 43,8 x 41 centímetros

Peso
10 kilogramos

Color
Negro

Valoración con estrellas

Opiniones

Más barato

Foto
Orbegozo HOT 397 - Horno sobremesa convección, 39 litros de capacidad, luz...

Capacidad
39 litros

Potencia
1450 W

Dimensiones
64 x 42,4 x 35,4 centímetros

Peso
9 kilogramos

Color
Negro

Valoración con estrellas

Opiniones

Con temporizador

Foto
Orbegozo HO 980 - Horno eléctrico de sobremesa, 10 litros de capacidad, calor...

Capacidad
10 litros

Potencia
650 W

Dimensiones
28,8 x 36,4 x 22,3 centímetros

Peso
3,32 kilogramos

Color
Negro

Valoración con estrellas

Opiniones

Horneado tradicional

Foto
Orbegozo HO 970 - Horno eléctrico de sobremesa, 10 litros de capacidad, calor...

Capacidad
10 litros

Potencia
650 W

Dimensiones
28,8 x 36,4 x 22,3 centímetros

Peso
3,32 kilogramos

Color
Blanco

Valoración con estrellas

Opiniones

✅ Który piekarnik stołowy Orbegozo kupić? 

➤  Orbegozo HO 321 (piekarnik stołowy 32 l)

Orbegozo HO 321 - Piekarnik stołowy, 32 l, minutnik, grzałka górna i dolna, regulator temperatury, wskaźnik świetlny, 1300 W

Pierwszym z naszej oferty piekarników Orbegozo jest HO 321, który z pierwszej ręki podkreśla dużą pojemność wewnętrzną wynoszącą 32 litry , co pozwoli na wprowadzanie bardzo dużych potraw i preparatów, dodatkowo dzięki mocy 1300 W nadaje się do przygotowanie dowolnego dania.

Ponieważ zawiera grill , będziesz mógł przygotować więcej pysznych przepisów, takich jak pieczenie mięsa i opiekanie kurczaków. Ma trzy pokrętła, z których można wybrać temperaturę, która wynosi od 100 do 240 ° C , jego timer można zaprogramować maksymalnie do 90 minut, a za pomocą ostatniego pokrętła można wybrać tryb gotowania, albo tylko z górnym oporem, obydwoma lub tylko dolnym.

Ten piekarnik jest wyposażony w akcesoria, takie jak ruszt do grillowania i dwie emaliowane tace, a dzięki dwóm niezależnym oporom można gotować z różnymi ustawieniami temperatury i uzyskiwać różne rezultaty.

Doskonała cena za doskonałą wydajność, bardzo dobrze sobie radziłem z tym piekarnikiem, mogę gotować, co chcę iw ilości, więc jest idealny do mojego domu, szybko się nagrzewa i pozostawia bardzo dobre rezultaty.

➤  Obergozo HOT 454 (piekarnik elektryczny z termoobiegiem)

Orbegozo HOT 454 - Stołowy piekarnik elektryczny z termoobiegiem, pojemność 45 litrów, oświetlenie wnętrza i moc 2000 W

Jeśli poprzedni piekarnik stołowy wyróżniał się swoją pojemnością, ten robi to jeszcze bardziej, ponieważ ma maksymalną pojemność 45 litrów , idealną do bardzo dużych przetworów, odpowiednią dla rodziny lub gości. Do dużej pojemności wymagana jest duża moc, a ten piekarnik ma moc 2000 W , co pozwala na bardzo szybkie i wydajne gotowanie.

Temperaturę można ustawić w zakresie od 100 do 230°C, a jego timer ma maksymalny czas 60 minut, co po upływie czasu piekarnik zasygnalizuje sygnałem dźwiękowym. Dzięki wewnętrznemu oświetleniu przez podwójne szklane drzwi można zobaczyć stan gotowania bez konieczności otwierania drzwi.

Posiada akcesoria, takie jak grill, dwie emaliowane tace oraz przenośną rączkę ułatwiającą trzymanie, gdy jest gorąca, w łatwiejszy sposób przygotujesz posiłki. Jego funkcja ogrzewania konwekcyjnego w 3 trybach pozwala na znacznie wydajniejsze i szybsze gotowanie.

Kupiłem ten piekarnik ze względu na jego dużą pojemność i moc, jest nas wielu w domu i potrzebowaliśmy piekarnika o takich parametrach. Jest bardzo wydajny, ponieważ jedzenie gotuje się dość szybko i mogę korzystać z jego oporów osobno lub jednocześnie, co pozwala mi na zapiekanie, jeśli chcę.

➤  Orbegozo HOT 397 (Piekarnik konwekcyjny z regulowanym poziomem blachy)Orbegozo HOT 397 - Piekarnik konwekcyjny stołowy, pojemność 39 litrów, oświetlenie wewnętrzne, regulowany poziom blachy, regulowana temperatura, moc 1450 W

Model HOT 397 to piekarnik stołowy, który ma moc 1450 W rozłożoną na dwóch oporach, górnym i dolnym, co pozwala na gotowanie dużych preparatów w jego 39-litrowej komorze . Może osiągnąć temperaturę 230°C , w której można przyrządzić dowolny przepis.

Sterowanie urządzeniem jest bardzo proste, ponieważ ma ono trzy różne pokrętła, jeden do timera do 90 minut , drugi do wyboru temperatury, a ostatni do wyboru źródła ciepła, w zależności od aktywowanej rezystancji.

Ten model zawiera dwie emaliowane tace i ruszt do grillowania , aby ułatwić przygotowywanie potraw. Dzięki sposobom gotowania, które oferuje ten piekarnik, możesz podgrzewać, piec, piec i zapiekać, zwiększając w ten sposób liczbę potraw i ciesząc się nimi jako rodziną.

Piekarnik działa wyśmienicie, bez problemu mogę wybrać tryb pieczenia i osiąga idealną temperaturę do przygotowania dowolnej potrawy, ma bardzo ładny design i działa bardzo dobrze.

➤  Orbegozo HO 980 (piekarnik elektryczny o pojemności 10 litrów)

Orbegozo HO 980 - Piekarnik elektryczny, pojemność 10 litrów, grzałka górna i dolna, minutnik, regulator temperatury do 230°, 650 W, kolor czarny

Model HO 980 o pojemności 10 litrów jest bardzo kompaktowy, ma moc 650 W, która jest kierowana przez dwa kwarcowe rezystancje umieszczone na górze i na dole, dzięki czemu ciepło dociera równomiernie z obu kierunków i zapewnia równomierne gotowanie .

Możesz zaprogramować gotowanie potrawy za pomocą dwóch pokręteł, w których możesz wybrać temperaturę, która wynosi od 100 do 230 °C oraz timer, przy maksymalnym czasie 60 minut, piekarnik zasygnalizuje sygnałem dźwiękowym, że czas gotowania gotowanie zostało zakończone.

Jego drzwiczki posiadają podwójną szybę , która zapobiega odprowadzaniu ciepła na zewnątrz, posiada również akcesoria takie jak taca, ruszt i haczyk do rusztu, dzięki czemu można wygodniej gotować.

Idealnie nadaje się do przygotowywania drobnych rzeczy, takich jak tosty, małe pizze, pieczone warzywa i nie tylko. Jest bardzo dobry w swojej funkcji, a także idealnie nadaje się do mojej kuchni, która jest bardzo mała.

➤  Orbegozo HO 970 (Piekarnik elektryczny z grzałką górną i dolną)

Orbegozo HO 970 - Piekarnik elektryczny, pojemność 10 litrów, grzałka górna i dolna, minutnik, regulator temperatury do 230°, 650 W, kolor biały

Ten model to kolejny z najbardziej kompaktowych modeli marki Orbegozo, o mocy 650 W to aż nadto jak na 10-litrową pojemność. Posiada dwa pokrętła, za pomocą których można wybrać temperaturę od 100 do 230°C i ustawić timer do 60 minut.

Jest to niewielka konstrukcja , ale przy pomocy której można bez problemu przygotowywać potrawy, wyposażona jest w dwie kwarcowe grzałki, które bardzo szybko się nagrzewają, dzięki czemu ciepło będzie rozprowadzane równomiernie w przygotowywaniu, osiągając dobre rezultaty.

Jego drzwi są wyposażone w podwójne szkło na zawiasach, co pozwala na koncentrację ciepła wewnątrz, dzięki czemu zewnętrzna powierzchnia pozostaje zimna w dotyku. Swoim rozmiarem idealnie sprawdzi się w najmniejszych kuchniach, ale doskonale spełni Twoje funkcje piekarnicze.

Podobał mi się ten piekarnik, ponieważ jest mały i prosty, właśnie tego potrzebowałem w mojej kuchni. Ma tylko dwa pokrętła, więc programowanie jest bardzo proste, bardzo dobrze się nagrzewa i mogę błyskawicznie przygotować swoje dania.

➤  Orbegozo HO 255 ​​​​(Piekarnik stołowy z funkcją konwekcji i timerem)

Orbegozo HO 255 ​​​​- Piekarnik stołowy, 25 l, funkcja konwekcji, minutnik, regulowany termostat, taca na okruchy, 1500 W

Ten średniej wielkości piekarnik stołowy o pojemności 25 litrów i znacznej mocy 1500 W , osiąga maksymalną temperaturę 230°C i konfigurowalny timer do 60 minut.

Ciesz się wygodnym i wydajnym piekarnikiem, ponieważ możesz szybko przygotować dowolny przepis z doskonałymi wynikami, możesz wybrać tryb gotowania, wybierając górny, dolny opór lub oba jednocześnie, dzięki czemu możesz z łatwością zapiekać, smażyć i piec.

Nie martw się, że jedzenie się przypali, ponieważ po upływie 60 minut gotowania jego minutnik zasygnalizuje to sygnałem dźwiękowym. Ten model ma akcesoria, takie jak taca, grill i uchwyt do ich trzymania, więc komfort będzie gwarantowany.

Dzięki swoim możliwościom doskonale sprawdza się w prawie każdym preparacie, jego obsługa jest prosta i wcale nie kłopotliwa w programowaniu. Rezultaty są optymalne, a przy jego mocy jedzenie jest gotowe bardzo szybko.

Jak korzystać z piekarnika stołowego Orbegozo?

Dla każdego, kto kupuje blat Orbegozo lub jakikolwiek inny piekarnik, istnieją pewne przerwy, których należy uważnie przestrzegać, aby właściwie korzystać ze sprzętu.

Wśród głównych zaleceń konieczne jest stosowanie odpowiednich pojemników , które wytrzymają wysokie temperatury przez długi czas.

Unikaj częstego otwierania drzwi w celu sprawdzenia stanu pieczenia , ponieważ może to utrudnić proces pieczenia, gotowanie można oglądać przez szklane drzwi, wiele piekarników jest wyposażonych w oświetlenie wewnętrzne, które ułatwia widoczność.

Po zakończeniu przygotowywania jedzenia w kuchence upewnij się, że ostygnie przy zamkniętych drzwiczkach.

Jeśli zamierzasz zawinąć jedzenie w folię aluminiową, upewnij się, że nie ociera się ona o wewnętrzne ścianki urządzenia, ponieważ może to spowodować zarysowanie lub zarysowanie wnętrza.

Lista najlepiej sprzedających się piekarników stołowych Orbegozo:

TOP 2


Orbegozo HOT 397 - Piec konwekcyjny stołowy, pojemność 39 litrów, lekki...

Orbegozo HOT 397 – Piec konwekcyjny stołowy, pojemność 39 litrów, lekki…


Stołowy piekarnik elektryczny z funkcją konwekcji i rustykalnym czarnym wykończeniem;
Zawiera selektor temperatury i timer do 90 minut

widelceTOP 4


Orbegozo HOT 256 - Blatowy piekarnik elektryczny z konwekcją, 25 L,...

Orbegozo HOT 256 – Blatowy piekarnik elektryczny z konwekcją, 25 L,…


Zawiera tacę, grill i uchwyt do obsługi zarówno z pełnym bezpieczeństwem, jak i komfortem;
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 46,5 x 29,5 x 40 cm

widelceTOP 5


Orbegozo HOT 456 - Blatowy piekarnik elektryczny z konwekcją, 45 L,...

Orbegozo HOT 456 – Blatowy piekarnik elektryczny z konwekcją, 45 L,…


Zawiera tacę, grill i uchwyt do obsługi zarówno z pełnym bezpieczeństwem, jak i komfortem;
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 55 x 34,5 x 45,5 cm

TOP 6


Orbegozo HO 321 - Piekarnik stołowy, 32 l, minutnik, grzałka górna i...

Orbegozo HO 321 – Piekarnik stołowy, 32 l, minutnik, grzałka górna i…


Piekarnik stołowy o pojemności 32 litrów i mocy 1300 W;
90-minutowy timer z akustycznym sygnałem stop

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobry piekarnik stołowy Orbegozo

Aby pomóc Ci w wyborze najlepszego piekarnika stołowego Orbegozo , chcemy wskazać kilka kryteriów, o których powinieneś pamiętać przy dokonywaniu zakupu.

  • Te urządzenia działają z mocą swoich rezystorów, więc im wyższa moc, tym wyższa wydajność będzie musiała spełniać funkcję gotowania żywności, dlatego radzimy szukać tych, które mają większą moc.
  • Pojemność jest czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest wyraźnie powiązana z jej wymiarami zewnętrznymi, więc musisz wziąć pod uwagę wymiary swojej kuchni, a jeśli to na to pozwala, powinieneś wybrać piekarnik stołowy o pojemności wewnętrznej, która jest odpowiedni do wielkości Twoich codziennych preparatów.
  • Jeśli chcesz otrzymać sprzęt, który umożliwia inne tryby gotowania, które wykraczają poza samo pieczenie, poszukaj takiego, który ma więcej funkcji.Piekarniki stołowe Orbegozo mają prostą funkcjonalność, ale umożliwiają pieczenie, pieczenie i zapiekanie.
  • Materiały konstrukcyjne piekarnika decydują o jego jakości i trwałości, dlatego najlepiej szukać sprzętu z odpornych i mocnych materiałów.
  • Idealnie jest, aby piekarniki były wyposażone w timery , które umożliwiają długie gotowanie bez przerw, dlatego zalecamy takie, które można ustawić na maksymalny czas 120 minut.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania piekarnika stołowego Orbegozo

Wszyscy, którzy jesteśmy miłośnikami gotowania, chcemy przygotować jak najwięcej potraw, korzystając z różnych trybów gotowania i przygotowywania, dlatego piekarniki są niezbędne. Dodatkowo możemy przy ich pomocy przygotować wiele potraw, których inaczej nie dałoby się zrobić, więc Twoja decyzja o zakupie piekarnika stołowego Orbegozo jest jak najbardziej trafna.

Z piekarnikiem stołowym będziesz miał nieocenione narzędzie w kuchni , a ponieważ ma być postawiony na blacie, będziesz mógł z niego wygodnie korzystać, zwłaszcza jeśli nie potrzebujesz bardzo dużych piekarników i nie masz miejsca na wbudowany.

Liczba potraw do przygotowania może być znacznie większa, ponieważ funkcja pieczenia znacznie poszerza tę różnorodność.

Piece stołowe Orbegozobardzo łatwe w użyciu, ale charakteryzują się doskonałą wydajnością, ponieważ można uzyskać wydajne i bardzo szybkie rezultaty.

A wielką zaletą produktów marki Orbegozo jest wysoka jakość w przystępnej cenie, więc stosunek jakości do ceny jest gwarantowany, tym bardziej jeśli chodzi o piekarniki stołowe, które są tańsze od największych i gniazdowych.

Otros modelos de Hornos de sobremesaHornos de sobremesa 45 litrosHornos de sobremesa baratosHornos de sobremesa de convecciónHornos de sobremesa De’Longhihornos sobremesa de 60 litroshornos sobremesa orbegozohornos sobremesa grandes

«}» data-sheets-userformat=»{«2″:513,»3»:{«1″:0},»12»:0}»>

Inne modele Piekarników stołowych
Piece stołowe 45 litrówtanie piekarniki stołowePiece konwekcyjne nablatowePiekarniki stołowe De’Longhi
60-litrowe piekarniki stołowepiekarniki stołowe orbegozoduże piekarniki stołowe