Najlepsze podwójne frytownice bezolejowe

Jaka jest najlepsza podwójna frytkownica bezolejowa?

Najlepsze podwójne frytownice bezolejowe

Teraz możesz przygotować pyszne i chrupiące frytki dzięki podwójnym  frytownicom bezolejowym szybko, bezpiecznie i łatwo. Podbiły rynek swoim wspaniałym wzornictwem i licznymi zaletami, dzięki czemu stały się produktami o niepodważalnej wartości i jednymi z najpopularniejszych w domowych kuchniach.

Gwarantują skuteczne i natychmiastowe gotowanie dzięki dwóm potężnym koszom, co niewątpliwie pozwoli zaoszczędzić więcej czasu w kuchni. Dzisiaj chcemy porozmawiać o tych urządzeniach, ponieważ są one jednymi z wielkich sprzymierzeńców w przygotowaniu dowolnego dania lub kanapki, dlatego przygotowaliśmy zestawienie porównawcze, w którym znajdziesz 5 najlepszych podwójnych frytkownic bezolejowych. 

🥇 Porównanie najlepszych frytownic bez podwójnego oleju


Zdjęcie
NASZ ULUBIONY

Philips Avance Collection HD9741/10 - Frytownica (frytkownica o niskiej zawartości tłuszczu, 0,8 kg,...

Aigostar Cube - Frytkownica bezolejowa 7L, 1900W, 7 funkcji...

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Tefal Frytkownica na gorące powietrze YV9708 ActiFry Genius XL 2 w 1 | 1500 watów |...

Ninja Air Fryer MAX, Frytkownica bez oleju [AF160EU] 6 funkcji gotowania, Maks....

NAJTAŃSZY

pedkit Frytkownica Irfora bez oleju 4,8 l, frytkownica na gorące powietrze z 7 programami,...


Oceny


opinie


Materiał
Tworzywo PP

Plastikowy

Stal

tworzywo sztuczne / ceramika


Moc
1500 watów

1900 watów

1500 watów

1750 watów

1500 watów


Umiejętność
0,800kg

7 litrów

1,7 kg

5,2 litra

4,8 litra


Wymiary
36,5 x 26,6 x 28 centymetrów

46,2 x 38,2 x 35 centymetrów

47,6 x 32,8 x 26,3 centymetra

32x25x36 centymetrów

35 x 32 x 31 centymetrów


Waga
5,71 kilograma

5 kilogramów

6,82 kilograma

5,2 kilograma

4,7 kilograma


Marka
Phillipsa

aigostar

Tefal

Ninja

pedikit

NASZ ULUBIONY


Zdjęcie
Philips Avance Collection HD9741/10 - Freidora (Freidora baja en grasa, 0,8 kg,...

Valoraciones

Opiniones

Material
Plástico PP

Potencia
1500 vatios

Capacidad
0,800 kg

Dimensiones
36.5 x 26.6 x 28 centímetros

Peso
5.71 kilogramos

Marca
Philips

Foto
Aigostar Cube - Freidora de aire sin aceite 7L, 1900W, 7 funciones...

Valoraciones

Opiniones

Material
Plástico

Potencia
1900 vatios

Capacidad
7 litros

Dimensiones
46.2 x 38.2 x 35 centímetros

Peso
5 kilogramos

Marca
Aigostar

LA MÁS POPULAR

Foto
Tefal Freidora de aire caliente YV9708 ActiFry Genius XL 2 en 1 | 1500 vatios |...

Valoraciones

Opiniones

Material
Acero

Potencia
1500 vatios

Capacidad
1,7 kg

Dimensiones
47.6 x 32.8 x 26.3 centímetros

Peso
6.82 Kilogramos

Marca
Tefal

Foto
Ninja Air Fryer MAX, Freidora sin Aceite [AF160EU] 6 funciones de cocción, Max...

Valoraciones

Opiniones

Material
Plástico / cerámica

Potencia
1750 vatios

Capacidad
5.2 litros

Dimensiones
32 x 25 x 36 centímetros

Peso
5.2 kilogramos

Marca
Ninja

LA MÁS BARATA

Foto
pedkitIrfora Freidora sin Aceite 4.8L, Freidora Aire Caliente con 7 Programas,...

Valoraciones

Opiniones

Material

Potencia
1500 vatios

Capacidad
4.8 litros

Dimensiones
35 x 32 x 31 centímetros

Peso
4.7 kilogramos

Marca
Pedkit

Jaką podwójną frytkownicę mogę kupić? 

Podwójne frytkownice bezolejowe stają się coraz bardziej powszechne, więc wybór jednej konkretnej jest trudnym zadaniem. Ale dzisiaj chcemy ułatwić Ci pracę, dlatego przedstawiamy Ci propozycję 5 najlepszych, więc zwróć szczególną uwagę na nasz wybór oparty na wynikach licznych testów technicznych przeprowadzonych przez profesjonalistów w tej dziedzinie. Również w rekordach sprzedaży Amazon, analiza jego głównych cech, powiązań między jakością / cenąoceną innych kupujących.

Kolekcja Philips Avance HD9741/10 – praktyczna, mocna i wytrzymała

Philips Avance Collection HD9741/10 – Frytownica (frytkownica niskotłuszczowa, 0,8 kg, TurboStar, 0,5 godz., 60 min, podwójna)Wyjątkowa frytkownica bezolejowa renomowanej firmy Philips, która wyróżnia się właśnie dzięki wydajnej technologii Philips Twin Turbo Star,  która zapewnia równomierne rozprowadzanie gorącego powietrza, które szybko otacza całe jedzenie w koszach. Doskonale nadaje się do smażenia, grillowania, opiekania i pieczenia. Jest to czarny produkt wykonany z tworzywa sztucznego, które zapewnia twardość i długą żywotność.

Philis  Avance Collection HD9741/10  ma doskonałą pojemność 0,800 kg do przygotowania do 4 porcji. Wyróżnia się również  systemem Fat Reducer  , który zatrzymuje ślady tłuszczu na dnie kosza. Ale najlepszą rzeczą w tej bezolejowej frytkownicy jest jej intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs, który umożliwia szybki dostęp do 3 gotowych programów gotowania.

Nowoczesne i eleganckie urządzenie posiada  3-minutową funkcję utrzymywania ciepła  oraz  system QuickControl,  który pozwala na znacznie skuteczniejsze dostosowanie temperatury i czasu gotowania. Jego  kosze QuickClean  gwarantują znacznie szybsze czyszczenie, dzięki czemu nie będziesz musiał tracić czasu podczas tego procesu.

Działa idealnie i na chwilę obecną spełnia swoje funkcje jako frytkownica. To naprawdę jedna z głównych atrakcji mojej kuchni, głównie dlatego, że pomaga mi robić pyszne kanapki z minimalną ilością tłuszczu. Teraz mogę jeść dużo zdrowiej dzięki temu potężnemu urządzeniu firmy Philips.

Aigostar Cube – Frytkownica bezolejowa 7L

Aigostar Cube - Bezolejowa frytkownica powietrzna 7L, 1900W, 7 zaprogramowanych funkcji + utrzymywanie ciepła, tryb ręczny, panel dotykowy LED. Podwójne zastosowanie: z koszem lub szufladą. Bez BPA. Książka kucharska w zestawieJeśli coś należy podkreślić w  kostce Aigostar,  to właśnie jej ogromna pojemność. Tak, przy pojemności 7 litrów będziesz w stanie przygotować od 6 do 10 porcji, nie tracąc przy tym dobrego smaku i zapachu potraw. Ponadto jest to jeden z najbardziej wszechstronnych produktów tej marki, ponieważ gwarantuje  konwencjonalne gotowanie przez kosz  lub  gotowanie bezpośrednio z szuflady. Wybierz preferowany sposób gotowania, dokonując szybkiej regulacji na uchwycie.

Najciekawsze jest to, że zawiera do  8 wstępnie zaprogramowanych funkcji, takich jak kurczak, krewetki, ziemniaki, ryby, mięso, ciasto i utrzymywanie ciepła. Ale wyróżnia się również łatwą obsługą: wybierz funkcję według własnych upodobań lub, jeśli chcesz, możesz ręcznie ustawić temperaturę w zakresie od 80 ºC do 200 ºC, a także ustawić czas w zakresie od 0 do 60 minut.

Wśród jej zalet jest to, że jest do  4 razy szybsza niż tradycyjna frytkownica bezpowietrzna, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia tłuszczu nawet o 85%. Jest całkowicie wolny od BPA i zawiera wyjmowany kosz, który jest łatwy do czyszczenia. Zawiera również uchwyt do zimnego dotyku  i otwór do zbierania kabli.

Ta frytkownica jest świetna, ma wiele funkcji, a ponadto jest całkiem łatwa w użyciu. Ale to, co najbardziej mi się podoba, to właśnie jego zdolność do gotowania z najmniejszą ilością oleju. Moje posiłki są dużo zdrowsze, ale też o wiele smaczniejsze. Teraz mogę zadowolić swoją rodzinę, gotując lepiej i szybciej. Prawda jest taka, że ​​jest to objawienie.

Tefal YV9708 ActiFry Genius XL – Z technologią Dual Motion

Tefal YV9708 ActiFry Genius XL 2 w 1 - frytkownica bezolejowa, technologia Dual Motion, pojemność XL, 9 programów, można myć w zmywarce do 1,7 kg smażonych potraw, dwie strefy gotowania, zdrowe gotowanieNie daj się zwieść jego prostemu wyglądowi, ponieważ jest to jedna z najmocniejszych podwójnych frytownic bezolejowych na rynku, głównie dzięki technologii Dual Motion , która pozwala na znacznie szybsze i bardziej efektywne gotowanie. To urządzenie zawiera do  dwóch oddzielnych stref gotowania, aby ugotować kilka porcji na raz i bez marnowania czasu w kuchni. Innymi słowy, niezależne tace pozwolą na bezpieczne i szybkie przygotowywanie posiłków.

Wykonane ze stali urządzenie jest w stanie zredukować zużycie smaru nawet o 99%. Wystarczy użyć małej łyżeczki oleju, aby potrawy były soczyste w środku i chrupiące na zewnątrz. Wyróżnia się 9 programami gotowania, takimi jak samorodki, frytki, słone i słodkie pączki, kurczak, mięso i ryby, sajgonki, deser, dania kuchni międzynarodowejsmażone.

Dzięki 1,7-kilogramowej pojemności zjesz jedzenie dla 6 osób i dodatki dla 8 osób. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z idealnych bezolejowych frytkownic dla rodziny ze względu na duży rozmiar i pojemność. Przynieś  książkę z maksymalnie 20 przepisami,  aby co tydzień zmieniać menu, a aplikacja mobilna ActiFry zapewni Ci dostęp do co najmniej 300 dodatkowych przepisów.

Oczywiście nie jest to frytkownica bez oleju jak każda inna, to też znacznie więcej niż tylko frytki. Prawda jest taka, że ​​zrewolucjonizował moją kuchnię, ponieważ mogę łatwo i bezpiecznie przygotować wszystko. Mogę powiedzieć, że równomiernie gotuje jedzenie i zawiera luksusowe akcesoria, które ułatwiają pracę w kuchni. Polecam tę a nie inną frytownicę innej marki.

Frytkownica powietrzna Ninja Max – z 6 funkcjami gotowania

Ninja Air Fryer MAX, frytkownica bezolejowa [AF160EU] 6 funkcji gotowania, maks. przypiekanie, pieczenie, pieczenie, podgrzewanie, odwadnianie i frytkownica powietrzna, 5,2 litra, 1750 W, szary/czarnyNinja  Air Fryer Max  jest jedną z 5 najlepszych podwójnych frytownic bezolejowych w naszej ofercie. Aby zrozumieć, dlaczego konieczne jest podkreślenie każdej z jego funkcji, takich jak  6 funkcji gotowania,  aby przygotować szybko, wydajnie i bezpiecznie. Ale także ze względu na zmniejszone spożycie tłuszczu do 75%. Oznacza to, że oprócz tego, że do gotowania będzie wymagać niewielkiej ilości oleju lub nie będzie go wcale, Twoje jedzenie lub dodatki będą smaczniejsze, zdrowsze i chrupiące.

Wybieraj spośród różnych trybów gotowania, takich jak  pieczenie, opiekanie, maksymalne chrupiące, suszenie, ciepłosmażenie na powietrzu. To urządzenie gwarantuje szybkie gotowanie dzięki mocy 1,75o W. Gotuje o 50% szybciej niż frytkownice elektryczne lub konwencjonalne modele. Jego ogromna pojemność  5,2 litra  pozwoli na przygotowanie dużych porcji, więc jest idealna również dla rodziny.

Dobrą wiadomością jest to, że jest to produkt łatwy do czyszczenia. Zawiera  nieprzywierające części  , które znacznie ułatwiają ten proces, a także można go myć w zmywarce. Aby ułatwić jego użytkowanie i zagwarantować dostęp do każdej z jego funkcji, ten sprzęt prestiżowej firmy Ninja posiada nowoczesny i intuicyjny panel, gotowy do użycia bez problemów.

Myślę, że moja z tą spektakularną frytownicą była miłością od pierwszego wejrzenia. Nareszcie znalazłam produkt spełniający moje potrzeby i wymagania. A teraz tak… frytki są dobrze wysmażone, co zasłużyło na pochwałę reszty rodziny. Muszę też wyznać, że nie spodziewałem się wiele po innych złych doświadczeniach z przeszłości, ale prawda jest taka, że ​​teraz mogę powiedzieć, że trafiłem w sedno.

Frytkownica na gorące powietrze Pedkit — podwójny garnek z nieprzywierającą powłoką

pedkit Frytkownica na gorące powietrze 4,8 l z podwójnym garnkiem z powłoką nieprzywierającą, frytkownica bezolejowa 1500 W, przycisk Cook, regulowany czas i temperatura, frytkownica powietrzna dla 4-5 osób (220-240 V)To, co najbardziej podoba nam się w tej bezolejowej frytkownicy i jest powodem, dla którego znalazła się na naszej liście, to właśnie podwójny garnek z nieprzywierającą powłoką  , który oferuje wystarczająco dużo miejsca na duże porcje, co z kolei oznacza większą satysfakcję dla większych grup ludzi. Ponadto nie wymaga większej ilości tłuszczu do przyrządzenia, więc efekty będą doskonałe.

Jego  szybki system cyrkulacji gorącego powietrza pozwala na znacznie bardziej równomierne rozprowadzanie ciepła, co niewątpliwie gwarantuje szybsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne gotowanie. Technika wypalania powoduje, że urządzenie osiąga maksymalną temperaturę do 360°C. Frytkownica o pojemności 4,8 litra co czyni ją jedną z największych pojemności.

Ta frytkownica powietrzna Pedkit nie pozostawi nieprzyjemnych zapachów i smaków podczas procesu gotowania, dlatego stała się również jedną z najpopularniejszych dzisiaj. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu będziesz mieć znacznie zdrowsze posiłki. Dzięki mocy 1500 W Twoje posiłki będą gotowe w możliwie najkrótszym czasie.

Właściwie to był bardzo dobry zakup i już teraz mogę powiedzieć, że używam go od dwóch miesięcy. Prawda jest taka, że ​​nie żałuję, że go kupiłem, bo jest też jednym z najtańszych. Najlepsze jest to, że jemy zdrowiej, nie brudzi to kuchni i jedzenie wychodzi idealnie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jest to dość łatwy w użyciu i bardzo wygodny produkt, dlatego go polecam.

Lista najlepiej sprzedających się podwójnych frytownic bezolejowych

Chcemy pokazać Ci, które frytownice podwójne bezolejowe są dziś najlepiej sprzedającymi się produktami, ponieważ wiemy, że szukasz najpopularniejszych modeli na rynku. Skorzystaj z okazji i przeanalizuj dostępne promocje, zanim wyczerpią się na przestrzeni dni. Skorzystaj z naszego rankingu produktów i wybierz najbardziej odpowiednią opcję.

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobry produkt?

Wybór dwustronnej frytownicy bezolejowej, która spełni wszystkie oczekiwania w kuchni, nie jest łatwym zadaniem. Ale możemy udzielić Ci kilku przydatnych rad, aby wybór nie stał się bólem głowy i abyś mógł zabrać do domu produkt wysokiej jakości, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy zakupie, nie martw się, od razu Ci podpowiemy.

 • Objętość lub pojemność: To jeden z elementów, na który należy zwrócić szczególną uwagę przed wyborem najlepszych frytownic bez podwójnego oleju. To właśnie pozwoli Ci przygotowywać w mniejszych lub większych ilościach, a Twój wybór będzie zależał od liczby osób, dla których na co dzień gotujesz. Zalecamy wybranie tego o największej objętości lub pojemności, aby można było przygotować wspaniałe przepisy w jednym przebiegu.
 • Liczba funkcji: Im więcej funkcji ma frytkownica powietrzna, Twoje przygotowania będą łatwiejsze, szybsze i bardziej wszechstronne. Najlepsza opcja to taka, która pozwala smażyć, piec, smażyć i opiekać. Ale także ten, który zapewnia przygotowanie między innymi mięsa, ryb, kurczaka, skorupiaków, ziemniaków. Możesz zdecydować się na modele z funkcją automatycznego gotowania i z gotowymi przepisami, aby uzyskać lepszy wynik.
 • Materiały do ​​produkcji: tworzywo sztuczne czy stal nierdzewna… To typowy dylemat. Polecamy frytkownicę stalową, ponieważ jest bardziej odporna i trwała, ale plastikowa frytkownica również zyskała duże uznanie na rynku ze względu na łatwą obsługę i lekkość. Wysokiej jakości materiały produkcyjne gwarantują znacznie dłuższą żywotność.
 • System zapobiegający przywieraniu: większość frytownic bezolejowych jest wyposażona w wydajny system zapobiegający przywieraniu, który znacznie zmniejsza zużycie oleju podczas gotowania i ułatwia czyszczenie po użyciu. Upewnij się, że wybrane przez Ciebie urządzenie ma tę technologię, a także, że każdą jego część można myć w zmywarce, aby nie tracić czasu na czyszczenie.
 • Poziom mocy: Jest to bardzo istotny element, którego nie powinieneś przeoczyć, jeśli planujesz zakup produktów z tej serii. Ta jakość zapewnia większą lub mniejszą prędkość podczas nagrzewania i osiągania pożądanej temperatury. Wybierz sprzęt o mocy od 1000 W wzwyż, aby skrócić czas gotowania i zużycie energii elektrycznej.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania najlepszych smażalnic dwuolejowych

Jeśli mówimy o frytownicach z podwójnym olejem, mamy na myśli wysokiej jakości produkt, który każdy chciałby mieć w domu do przygotowywania posiłków lub przekąsek. Gwarantuje znacznie krótszy czas gotowania niż tradycyjny model, oprócz innych zalet, które wymienimy poniżej:

 • Produkt o ogromnej pojemności gwarantujący porcje dla 6 i 10 osób, w zależności od wybranego modelu.
 • Wiele funkcji gotowania idealnych do bezpiecznego i szybkiego przygotowania dowolnej potrawy. Niektóre obejmują do 9 trybów gotowania.
 • Niski poziom zużycia oleju dzięki mocnemu systemowi zapobiegającemu przywieraniu, który jest również przydatny do znacznie łatwiejszego czyszczenia.
 • Ponieważ jest to sprzęt z podwójnym koszem, możesz przygotować kilka posiłków jednocześnie, zmniejszając czas i wysiłek w kuchni.

✅ często zadawane pytania

Jaka marka frytownicy bezolejowej jest najlepsza?


Niektórzy twierdzą, że Philips Airfryer HD9621 jest najlepszy.
Ale są też inne marki, takie jak Aigostar czy Tefal, które również odniosły sukces.

Jak wybrać frytkownicę olejową?


To proste, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę takie elementy jak pojemność, poziom mocy, ilość funkcji, system nieprzywierający oraz materiały użyte do produkcji

Ile zużywa frytkownica powietrzna?


Poziom zużycia będzie zależał od wybranego modelu.
Również funkcji gotowania, ich poziomu mocy i klasy efektywności energetycznej.

Rodzaje frytkownic bez oleju
Frytkownice o pojemności 1 litra bez olejuFrytkownice bez oleju 3 litryBezolejowe frytkownice wodne
Bezolejowe frytownice AirfryerFrytkownice bezolejowetanie frytkownice bezolejoweFrytownice Dietetyczne Bez Oleju
Podwójne frytownice bezolejoweElektryczne frytkownice bezolejoweBezolejowe Mini FrytkowniceMałe frytownice bezolejowe
Frytkownice bez oleju bez dymu