Przegląd piekarnika Bosch Series 8 HBG675BB1 – GOTOWY

Bosch Serie 8 HBG675BB1 - Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, Samooczyszczanie pirolityczne, 3400 W, 13 funkcji, Blokada bezpieczeństwa, Kolor Czarny-Stal nierdzewna [Klasa energetyczna A+]

Piekarnik to jedno z podstawowych urządzeń każdej kuchni , zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej oraz niezbędny element każdej restauracji. To kulinarny sprzymierzeniec, który oprócz pieczenia pozwala na pieczenie, pieczenie i zarumienianie najbardziej wykwintnych przepisów. Właśnie z tego powodu tak ważne jest, aby zaufać tylko producentowi, który gwarantuje dobrą jakość i profesjonalne wykonanie.

Tak, mam na myśli właśnie niemiecką markę Bosch, a jak nie, skoro ma ona ponad stuletnie doświadczenie w dziedzinie AGD?

W poszukiwaniu idealnego modelu do mojej kuchni znalazłam konkretny model do zabudowy, który stał się niezastąpioną częścią, wszechstronnym, kompletnym, nowoczesnym, atrakcyjnym i niezwykle prostym w obsłudze kulinarnym sprzymierzeńcem. Dzisiaj chcę się z Wami podzielić w tej recenzji z moją opinią na temat piekarnika Bosch Serie 8 HBG675BB1. Dowiedz się wszystkiego o tym wydajnym i innowacyjnym towarzyszu. Zaczynajmy!

🥇 Charakterystyka piekarnika Bosch Series 8 HBG675BB1

Jednym z najbardziej godnych uwagi aspektów tego modelu jest to, że jest on wyposażony w dużą liczbę funkcji, co czyni go naprawdę kuszącą opcją. Oto główne cechy HBG675BB1:

 • Rodzaj piekarnika: do zabudowy.
 • Wymiary: Całkowite wymiary to 54,8 x 59,5 x 59,5 cm. Kabel połączeniowy o długości 1,20 metra.
 • Pojemność wewnętrzna: użyteczna pojemność wewnętrzna 71 litrów.
 • Waga: 38 kilogramów.
 • Materiał produkcyjny: Wnęka ze stali emaliowanej i szklane drzwi.
 • Całkowita moc: 5 kW.
 • Automatyczne przepisy: Ma 10 zaprogramowanych przepisów, wystarczy wybrać wagę i rodzaj żywności.
 • Funkcje gotowania: Profesjonalny system gorącego powietrza 4D, tryb Eco dla niskiego zużycia, górna i dolna grzałka, funkcja pizzy, delikatne gotowanie, rozmrażanie, podgrzewanie, utrzymywanie ciepła, grill z gorącym powietrzem, grill o dużej powierzchni, grill i dolna grzałka.
 • Inne dodatkowe funkcje: elektroniczne programowanie czasu z rozpoczęciem i zatrzymaniem gotowania, natychmiastowy tryb grzania, wskaźnik temperatury, wewnętrzne oświetlenie halogenowe oraz zabezpieczenie przed dziećmi.
 • Drzwi: amortyzowane, bezpieczne i wygodne zamykanie i otwieranie dzięki systemowi SoftMove i produkcji z 4 szybami i zimnym dotykiem.
 • Czyszczenie: Integruje samooczyszczanie pirolityczne (regulowane w 3 poziomach intensywności) i asystenta czyszczenia hydrolitycznego, z samoczyszczącym panelem tylnym.
 • Sterowanie: Posiada cyfrowy ekran z kolorowym wyświetlaczem TFT, z dotykowymi przyciskami, centralnym pierścieniem i symbolami wskaźników.
 • Efektywność energetyczna: Klasyfikacja typu A+.
 • Zawiera w swoim składzie: głęboką, profesjonalną i płaską blachę do pieczenia.

✅ Zalety piekarnika wielofunkcyjnego Bosch Series 8 HBG675BB1

Bosch Serie 8 HBG675BB1 - Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, Samooczyszczanie pirolityczne, 3400 W, 13 funkcji, Blokada bezpieczeństwa, Kolor Czarny-Stal nierdzewna [Klasa energetyczna A+]

Jedną z głównych zalet tego piekarnika jest łatwość czyszczenia , możliwość wyboru pomiędzy dwoma pomocnikami: piroliza (rozkład tłuszczu i pozostałości za pomocą wysokich temperatur) lub hydroliza (zmiękcza przylegające pozostałości za pomocą pary). , I pożegnaj się z bólami głowy!

Z drugiej strony oszczędza energię, energię elektryczną i czas , gotując za naciśnięciem jednego przycisku, wystarczy wybrać jeden z 10 gotowych przepisów lub wybrać jeden z 13 trybów gotowania i cieszyć się wydajnością, którą może zaoferować tylko ta firma .

Zaskocz najbardziej wymagających gości tym łatwym w obsłudze piekarnikiem dzięki panelowi dotykowemu z centralnym pierścieniem sterującym. Po prostu wybierasz dowolną z jego funkcji, czy to konwekcja naturalna, grill, gotowanie w minimalnej temperaturze, pieczenie ciast, natychmiastowe podgrzewanie, tryb pizzy lub lasagne, czy system rozmrażania, to i więcej w tym samym urządzeniu, które wykonasz w nieocenionym miejscu .

 • Przygotuj kompletne przepisy w krótkim czasie i przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej.
 • Gotuj do 4 różnych poziomów jednocześnie.
 • Ma wyrafinowaną i elegancką estetykę.
 • Zaoszczędź cenny czas dzięki zaplanowanym przepisom.
 • Łatwa obsługa za pomocą panelu dotykowego i pierścienia sterującego.

🏆 Moja opinia po recenzji tego piekarnika do zabudowy z serii 8

Bosch Serie 8 HBG675BB1 - Piekarnik wielofunkcyjny, 60 cm, Samooczyszczanie pirolityczne, 3400 W, 13 funkcji, Blokada bezpieczeństwa, Kolor Czarny-Stal nierdzewna [Klasa energetyczna A+]

Jeśli szukasz dobrego wielofunkcyjnego piekarnika ściennego, który jest bezpieczny, niezawodny, łatwy w instalacji i który elegancko prezentuje się w Twojej kuchni, to jest dla Ciebie! Jednym ze szczegółów, który odróżnia je od innych modeli z serii Bosch 8, jest to, że ten model ma podstawy do wykonywania pysznych przepisów, nie zaniedbując asystentów czyszczenia parą i wysokich temperatur, aby przyspieszyć ten proces . proces po użyciu , ( tak, nikt nie lubi czyścić piekarnika w środku ).

Oprócz tego posiada dość dużą przestrzeń wewnętrzną , co w połączeniu z profesjonalnym systemem HotAir 4D zapewnia optymalną dystrybucję ciepła, równomierne gotowanie potraw na każdym z 4 poziomów, a co najważniejsze? Bez przenoszenia smaków z jednego przepisu na inny i z nienagannymi wynikami gotowania.

I choć nie zawiera najnowszych innowacji firmy Bosch, takich jak system Home Connect do zdalnego sterowania jego działaniem, czy funkcja gotowania na parze, to bez wątpienia z nawiązką pokrywa jego odporność i wydajność . Prawdziwy sukces!

❌Rzeczy, które można poprawić z piekarnika Bosch Series 8 model HBG675BB1

Chociaż jest bardzo blisko doskonałości, nie ma czegoś takiego jak idealne urządzenie i szczerze mówiąc, udało mi się wskazać kilka szczegółów, które można poprawić podczas produkcji i sprzedaży przyszłych modeli lub nowszych serii. Są to:

 • Nie ma trybu gotowania na parze.
 • Zajmuje dużo miejsca, może być czymś dużym do niektórych małych kuchni.

Jest to jednak produkt skierowany do wymagającej publiczności lub sektora profesjonalnego, który zasługuje na dużą pojemność wewnętrzną, potężną wydajność, różnorodne funkcje i długą żywotność. Podobnie jego cena nie jest przesadzona i pomimo wszystkich nowych funkcji nie przekracza 690 euro. W pełni spełnia wszystkie wymagania wysokiej klasy piekarnika do zabudowy. To świetna inwestycja!

 

Inne modele piekarników Bosch
Piekarnik bosch hbg675bb1piekarniki bosch serii 6piekarniki bosch serii 8