10 najlepszych robotów kuchennych Kenwood

Robot kuchenny Kenwood

Szukasz najlepszego robota kuchennego Kenwood, który maksymalnie uprości Twoje przepisy i zaoszczędzi jak najwięcej czasu podczas przygotowywania? Znalazłeś odpowiedni przewodnik zakupowy. W tym porównaniu analizujemy 10 najlepszych robotów kuchennych Kenwood i z najlepszymi opiniami, jakie można znaleźć na rynku. Nie przegap tego!

Jaki jest robot kuchenny Kenwood w najlepszej jakości i cenie?

Przede wszystkim należy zauważyć, że nie wszystkie roboty kuchenne Kenwood, które uwzględniliśmy w tym przeglądzie, mają te same funkcje i że projekty są różne, aby objąć szerszy zakres rynku. Z drugiej strony ceny i oferty również różnią się w zależności od modelu.

1) Kenwood Cooking Chef KCC9060S – Jeden z najlepszych robotów do wyrabiania ciasta na rynku

Zaczynamy od jednego z najlepszych i najwyższej jakości modeli do wyrabiania ciasta, jakie można dziś znaleźć. Przede wszystkim dominuje praktycznie we wszystkich kulinarnych zadaniach cukierniczych ku uciesze tych, którzy poświęcają się przygotowywaniu deserów. Podobnie, umożliwia wyrabianie wszystkich rodzajów ciasta (nawet najcięższego), dzięki mocy 1500 W, zawiera ponad 20 gotowych programów gotowania, a także jest programowalny. Jeśli chodzi o elementy to posiada 5 specjalnych narzędzi do miski oraz 30 dodatkowych akcesoriów w celu zaopatrywania różnych elementów kulinarnych. Oprócz wszystkich powyższych, należy zauważyć, że wiele osób korzysta z niego na polu zawodowym.

2) Kenwood kMix KMX750WH – Mikser Kenwood w dobrej cenie

Podobnie jak poprzedni model idealnie nadaje się do mieszania i ugniatania , ale w znacznie bardziej przystępnej cenie. Posiada różne akcesoria do wykonywania różnych technik mieszania, a jego miska ma również całkowitą pojemność 5 litrów. W połączeniu z dobrym rozmiarem dzieży, moc 1000W pozwala na wyrabianie stosunkowo dużych ilości w porównaniu z innymi modelami specjalizującymi się w ciastach, które można znaleźć na rynku. Mówimy o okazie bardziej powszechnym w domach i częściej używanym w użytku domowym , chociaż jest on również obecny w warunkach profesjonalnych.

3)  Kenwood kCook Multi Smart CCL450SI — model wielofunkcyjny z Wi-Fi i aplikacją mobilną

Ten robot kuchenny Kenwood wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami i zawiera połączenie Wi-Fi oraz aplikację . Dzięki temu możesz przygotowywać swoje preparaty zdalnie lub w razie potrzeby powiadomi Cię o kolejnych krokach przepisu. Jeśli chodzi o jego umiejętności kulinarne, podkreślamy, że jest w stanie generować i wytrzymywać temperatury w zakresie od 30° do 180° lub że zawiera zintegrowany robot kuchenny. Dzięki wszechstronności robota możliwe jest przygotowywanie niezliczonych przepisów, a także programowanie określonych funkcji do wykonywania innych jednoczesnych czynności. Za to wszystko i wiele więcej staje się jednym z modelek .

4)  Kenwood Chef Elite KVC5320S – Stal nierdzewna i 1200W mocy

Mowa o egzemplarzu dostępnym dla wszystkich, którzy potrzebują potężnego pomocnika (1200W) w przygotowywaniu deserów i posiłków. Zawiera ponad 20 akcesoriów, dzięki czemu możesz ubijać i ugniatać w dowolnym przygotowaniu. Jego funkcja „Puls” pozwoli Ci stopniowo zmieniać dostępne prędkości w zależności od potrzeb, w ten sposób bez problemu przygotujesz od miękkiej bezy do solidnego makaronu. Jego misa ma pojemność 4,6 litra i jest wyposażona w mikser K, hak do ciasta i mikser prętowy. Można go również znaleźć w sprzedaży więcej niż jeden raz .

5) Kenwood kMix KMX750RD – ładny czerwony design i uchwyt przymocowany do miski

Od innych różni się między innymi prostym detalem, ponieważ jako jeden z nielicznych posiada uchwyt przymocowany do miski miksującej. Ponadto prezentuje odurzający design , który idealnie komponuje się z dekoracją każdej kuchni. Jest to kolejny z robotów kuchennych Kenwood idealny dla tych, którzy poświęcają się cukiernictwu, a wśród jego akcesoriów znajduje się zestaw, który całkowicie pokrywa zadania tej szlachetnej czynności. Wreszcie, ma inteligentną kontrolę prędkości , która dostosowuje się automatycznie, aby zapewnić najlepsze wyniki.

6) Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH – tani i dobrze oceniony robot kuchenny Kenwood

Jest to model tańszy niż poprzednie i jest w stanie pomóc w różnych czynnościach kulinarnych, zwłaszcza w ciastkach i wyrabianiu ciasta. Stosunek jakości do ceny tego produktu jest naprawdę dobry, za niewielką inwestycję można cieszyć się korzyściami, jakie oferuje marka Kenwood. Jego liczne akcesoria pomogą Ci w przygotowaniu mieszanek i ciast o bardziej niż akceptowalnej jakości, wśród nich wyróżniamy hak do ciasta, mikser K i inny mikser prętowy. Metalowa miska ma pojemność 4,3 litra i zawiera 1,5-litrowy blender szklany oraz sokowirówkę.

7) Kenwood KHH326 – Robot mieszający z wieloma akcesoriami do Twoich przepisów 

Ten mikser-ugniatarka Kenwood jest jednym z najlepiej sprzedających się robotów kuchennych marki , a opinie kupujących są bardzo dobre. Przede wszystkim oferuje wiele wspaniałych funkcji i akcesoriów, które ułatwiają gotowanie. W szczególności zawiera 7 akcesoriów , w tym robot kuchenny, szklankę blendera, różne ostrza lub maszynkę do mięsa. Tym modelem będziesz w stanie pokryć różne poziomy swoich przygotowań, a co najważniejsze, jest to naprawdę tani model (jeśli porównamy go z innymi modelami marki), a zatem jeśli szukasz taniego Kenwooda robot ugniatający To doskonała opcja.

8) Kenwood KCook Multi CCL401WH – przykładowe urządzenie wielofunkcyjne do gotowania wszelkiego rodzaju potraw

Wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood KCook Multi, oprócz przyspieszenia wielu procesów kulinarnych, pozwala na przeprowadzenie kompletnej procedury różnych przygotowań. Podobnie można również przygotować przepisy na ciasta i pieczywo (chociaż nie jest to wyspecjalizowany model, jak inne, które widzieliśmy). Ma ogromną moc 1500W , którą możesz stopniować w zależności od poczynionych przygotowań. Jak przewidywaliśmy, umożliwia wykonywanie wielu innych zadań, takich jak smażenie i smażenie różnych potraw lub gotowanie na parze, ponieważ jest to robot wielofunkcyjny. Na koniec podkreśl jego aspekt wizualny i bardzo różni się od poprzednich.

9) Kenwood Prospero KM286 – Kolejny robot ugniatający i mieszający marki Kenwood

Jak zwykle w firmie Kenwood, najczęstszym prototypem są roboty do ugniatania i ubijania. Kenwood Prospero KM286 dzieli pewne cechy z innymi, które widzieliśmy, na przykład jego konstrukcja jest kompaktowa , dzięki czemu zmieści się w każdej przestrzeni (zarówno w kuchni, jak i w magazynie). Ponadto ma szeroki zakres funkcji dzięki różnorodności akcesoriów, które zawiera, takich jak robot kuchenny lub wszystkie jego pręty do ubijania i ugniatania. Ponadto mówimy o innym tanim robocie Kenwood, którego można znaleźć w sprzedaży niejednokrotnie .

10) Kenwood FDM301 – Robot kuchenny przyspieszający przygotowania

Zamykamy rundę recenzji z robotem kuchennym Kenwood, który wykonuje kilka konkretnych czynności, mających na celu zaoszczędzenie jak największej ilości czasu na przygotowaniach. Został zaprojektowany, aby usprawnić procedury twoich przepisów i cieszyć się ulubionymi potrawami w najzdrowszy sposób. Z drugiej strony łączy w sobie również szereg narzędzi do wykonywania różnych zadań kulinarnych, wśród tych akcesoriów wyróżnia się mikser, ostrza i tarcze oraz narzędzia do wyrabiania i ubijania (choć nie z taką samą wydajnością jak robot do wyrabiania ciasta) . Na koniec podkreśl jego prosty i praktyczny design.

Jakie są najlepiej sprzedające się roboty kuchenne Kenwood na Amazon?

Ponieważ Amazon jest jednym z największych dystrybutorów tego typu produktów na świecie, uważamy za istotne, aby wziąć pod uwagę najlepiej sprzedające się roboty Kenwood na jego stronie internetowej.

Którego robota kuchennego Kenwood kupić?

Podobnie jak inne roboty, takie jak seria Taurus Mycook , Kenwood jest ceniony za wysoką jakość i dobre umiejętności w zakresie wykonywania określonych zadań. Jej roboty kuchenne są w stanie bez problemu wykonać szeroki wachlarz zadań kulinarnych , zwłaszcza tych związanych z cukiernictwem. Wynika to w dużej mierze z pomocy akcesoriów i niesamowitych metod pracy, które zawierają jej prototypy.

Na tak zróżnicowanym rynku wybór najlepszego robota kuchennego Kenwood może wydawać się trudną decyzją. Na szczęście istnieją modele, które odpowiadają na różne potrzeby i okoliczności. Z tego powodu w dalszej części pokażemy Ci, jakie są kluczowe punkty do wyboru. Najważniejsze są jednak zawsze Twoje osobiste potrzeby, upodobania i upodobania .

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego robota Kenwood do gotowania

Przede wszystkim istotne jest przeznaczenie, jakie zamierzasz nadać robotowi . Na przykład większość modeli Kenwood to miksery stojące , inne przetwarzają tylko żywność, a inne są wielofunkcyjne. Dodatkowo trzeba też oszacować ilość akcesoriów, jakie przywozi ze sobą robot.

Robot kuchenny KenwoodInną kwestią do oceny może być natomiast doświadczenie , jakie masz w kuchni i tego typu produktach. Jeśli nie masz dużego doświadczenia kulinarnego, robot, który zajmuje się większością procesu, jest dobrym rozwiązaniem, z drugiej strony, jeśli jesteś już ekspertem w kuchni, możesz tylko chcieć przyspieszyć niektóre kroki, takie jak jako krojenie, siekanie, ugniatanie lub ubijanie

Moc jest bardzo ważna , a tym bardziej, jeśli zamierzasz jej używać na polu zawodowym. Pamiętaj, że cięższe ciasta wymagają większej mocy.

O wyborze decyduje również liczba gości , dla których zamierzasz regularnie gotować. Model o dobrej pojemności i dużej mocy zwiększy porcje za jednym razem.

Kolejnym z tych kluczowych czynników jest technologia . Jeśli model działa przez aplikację i jest kompatybilny z siecią Wi-Fi, pozwala robić rzeczy, których nigdy nie wyobrażałeś sobie (np. zarządzanie jego działaniem ze smartfona). Z drugiej strony istnieją bardziej ugruntowane innowacje, takie jak modele programowalne lub panele sterowania zintegrowane z robotem.

Inne cechy, takie jak konstrukcja, trwałość i jakość komponentów również są punktami do oceny.

Na koniec, jako najistotniejszy czynnik, pobieramy cenę produktu . Jednak, jak widzieliście, można kupić tanio lub po obniżonej cenie robot kuchenny Kenwood, który spełni Twoje oczekiwania. Jeśli szukasz jeszcze tańszych modeli, możesz zdecydować się na robota Cecotec Mambo .

Wniosek: najlepszym robotem kuchennym Kenwood będzie ten, który wybierzesz

Kupowanie robota, który pomoże Ci w kulinarnych zadaniach, jest na porządku dziennym. Dzięki niej będziesz mógł w całości lub w części przygotować mnogość przepisów. Aby wybrać najlepszy robot kuchenny Kenwood, musisz jasno określić swoje preferencje, potrzeby i budżet .

W tym poradniku zakupowym zebraliśmy kilka egzemplarzy marki Kenwood. Zalecamy jednak rozwinięcie i zestawienie wszystkich niezbędnych informacji w celu wybrania właściwego prototypu. Portale takie jak Amazon zawierają mnóstwo modeli, opisów, opinii kupujących i ofert.

Mamy nadzieję, że to porównanie przypadło wam do gustu, pomogło wam i że znajdziecie najlepszego robota kuchennego Kenwood w swoich okolicznościach.

Oprócz robota kuchennego Kenwood można znaleźć również różne typy i najlepsze marki

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat różnych typów i marek najlepszego robota kuchennego 2021 , zbieramy bardziej szczegółowe porównania