5 najlepszych robotów kuchennych Philips w stosunku jakości do ceny – Opinie

Najlepsza cena robota kuchennego firmy Philips

Szukasz najlepszego robota kuchennego firmy Philips do przetwarzania żywności i maksymalnego uproszczenia przygotowania? Znalazłeś idealny przewodnik zakupowy. W tym porównaniu pokazujemy 5 najlepszych robotów kuchennych Philips pod względem stosunku jakości do ceny i najlepszych opinii, jakie można znaleźć na rynku. Nie przegap tego!

Jaki jest najlepszy robot kuchenny firmy Philips w dobrej cenie?

Przede wszystkim należy zauważyć, że różne roboty kuchenne Philips, które będziemy analizować w tym porównaniu, dzielą ze sobą różne funkcje w celu zbadania szerszego zakresu rynkowego. Podobnie różnią się ceny i oferty różnych modeli.

1) Kolekcja Philips Cocina Viva — bardzo wszechstronny robot kuchenny

Robot kuchenny Philips Viva Collection jest wyposażony w technologię PowerChop , zawiera silnik o mocy 850 W i jest bardzo wszechstronny do pracy z różnymi składnikami. Dzięki temu możesz przygotować setki zupełnie różnych potraw. Tarcza ze stali nierdzewnej jest 2 w 1 (zdolna do cięcia i rozdrabniania). W zestawie znajduje się również dzbanek blendera o pojemności 1,75 litra, sokowirówka, mini rozdrabniacz, ostrze do ugniatania i tarcza emulgująca. Także główny pojemnik ma pojemność 2,1 litra (można przygotować pięć porcji jednocześnie). Wreszcie dla większego komfortu otwór jest bardzo szeroki .

2) Philips HR7510/10 — model do krojenia, tarcia, ugniatania, ubijania i miksowania

Dzięki temu modelowi all-in-one możesz ubijać, kroić, ugniatać, trzeć lub miksować i upraszczać wszelkiego rodzaju preparaty przy jedynym ograniczeniu wyobraźni. Ponadto dzięki ponad 29 funkcjom możliwe jest wypiekanie chleba, soków, sosów, dań itp. To, co zwykle łączy wszystkie ich opracowania, to dobry wynik, nawet jeśli składniki są twarde lub trudne. Z drugiej strony będziesz przygotowywać do pięciu porcji na raz, ponieważ pojemność wynosi 1,5 litra. Jeśli chcesz uzyskać optymalne rezultaty,  dostępny jest przewodnik prędkości oznaczony kolorami . Wreszcie, zawiera ostrza  S-Blade , akcesorium do emulgowania, zbiornik, sokowirówkę i ugniatarkę (można myć w zmywarce).

3) Philips Viva HR7762/90 – Jeden z flagowych produktów marki Philips

Jedną z najwybitniejszych cech tego robota kuchennego firmy Philips jest to, że jest on obecnie jednym z najlepiej sprzedających się produktów . Jeśli chodzi o jego działanie, to ma 11 akcesoriów do rozdrabniania; ugniatać; ubijaj śmietanę lub białka jajek i zetrzyj lub pokrój na różne sposoby. Posiada również młynek, miskę o pojemności 2 litry, szklany blender (1,5 litra) oraz dwie prędkości. Jest czarny i wykończony plastikiem i stalą nierdzewną. Ponadto wszystkie akcesoria robota kuchennego Philips Viva HR7762/90 można myć w zmywarce, a moc sprzętu wynosi 750 watów .

4) Philips HR7627/02 – tani i dobrze oceniany robot kuchenny firmy Philips

Mowa o robocie kuchennym do codziennego użytku o bardzo kompaktowej konstrukcji, w skład którego wchodzi pojemnik o pojemności 1,5 litra oraz różne akcesoria o wysokiej wydajności (biorąc pod uwagę jego cenę). Dzięki niemu w bardzo łatwy i prosty sposób zrobisz pyszne przetwory. Sprzęt posiada dwa poziomy prędkości: jeden służy do ubijania jajek, kremów lub robienia ciast i ciasta chlebowego, a drugi doskonale nadaje się do mielenia, tarcia, krojenia w plastry czy przygotowywania zup i smoothie. Otwór jest o 40% większy niż w innych modelach marki, dzięki czemu zaoszczędzisz czas przy wkładaniu niektórych pokarmów, a  technologia PowerChop poprawia jego działanie. Na koniec zwróć uwagę, że opinie klasyfikują go jako taniego i dobrego robota kuchennego .

5) Philips HR7310/10 – Kompaktowa konstrukcja, 16 funkcji i można myć w zmywarce

Dzięki  bardzo kompaktowej konstrukcji pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w kuchni i cieszyć się na co dzień domowymi i zdrowymi posiłkami. Jeśli masz mało czasu na gotowanie, robot kuchenny maksymalnie uprości niektóre etapy przygotowania. Ponadto pozwala wykonywać różne zadania przy niewielkim wysiłku i szybko. Urządzenie HR7310/10 ugniata, tnie, ubija i tłucze. Posiada również aż 16 funkcji , pojemność 1,5 litra i moc 700 watów. Z drugiej strony ma dwie prędkości, aby przez cały czas wykonywać zadania, których potrzebujesz. Jakby tego było mało w zestawie akcesoria do emulgowania, ugniatania oraz odwracalny krążek (wszystkie można myć w zmywarce ).

Jakie są najlepiej sprzedające się roboty kuchenne Philips na Amazon?

Amazon to platforma, na której sprzedaje się wiele produktów kulinarnych. Z tego powodu uważamy, że konieczne jest uwzględnienie najlepiej sprzedających się robotów kuchennych firmy Philips na jej stronie internetowej.


Który robot kuchenny Philips kupić?

Jedną z najbardziej znanych marek na świecie pod względem jakości i doskonałej wydajności, jeśli chodzi o urządzenia elektryczne, jest Philips. Ponadto jest to firma innowacyjna i ciesząca się zaufaniem wielu użytkowników. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad włączeniem lub odnowieniem swojego robota kuchennego, firma Philips jest jedną z naszych rekomendacji. Ich katalog robotów jest obszerny i powinieneś wybrać model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom . Z drugiej strony wiele jego modeli idealnie nadaje się jako robot kuchenny dla noworodków , ponieważ są robotami kuchennymi.

Wskazówki i porady dotyczące wyboru najlepszego robota kuchennego firmy Philips

Najlepsza cena robota kuchennego firmy Philips

  • Akcesoria . Akcesoria są kluczem do pełnienia większej lub mniejszej liczby funkcji. Jasne określenie przydatności urządzenia przed jego zakupem jest niezbędne, aby nie nabyć komponentów, których nigdy nie będziesz używać.
  • Pojemność . Ten aspekt należy zawsze doceniać, ponieważ używanie go dla jednej osoby to nie to samo, co dla pięcioosobowej rodziny. Zwróć więc szczególną uwagę na pojemność słoików procesora.
  • Moc . Jest to jedna z najważniejszych cech, ponieważ od tego będzie zależeć czas potrzebny na wykonanie pracy i jej jakość. Lepiej grzeszyć nadmiarem niż błędem.
  • Projekt . Zarówno wygląd zewnętrzny, jak i materiał produkcyjny nie są czynnikami, które należy ignorować. Jeśli chcesz, aby Twój robot kuchenny działał bezpiecznie i miał długą żywotność, chcesz, aby był wykonany ze szkła, wysokiej jakości plastiku, stali nierdzewnej i nie zawierał BPA.
  • Funkcje . Szybkość to jedna z tych funkcji, których nie można pominąć, ponieważ pozwoli na wykonanie opracowań z lepszymi lub gorszymi wynikami.
  • Rozmiar . Objętość urządzenia i pojemność szkła nie są takie same. Może to być kompaktowy zestaw z jednym miotaczem dla rodziny lub zestaw zajmujący dużo miejsca, który może pomieścić tylko jedną lub dwie osoby.

Wniosek: najlepszym robotem do gotowania firmy Philips będzie ten, który wybierzesz

Aby kupić najlepszego robota do gotowania firmy Philips, nie tylko trzeba liczyć się z opinią ekspertów, bo trzeba pamiętać, że każda osoba ma swoje potrzeby i te zazwyczaj nie pokrywają się. Sprawdziliśmy niektóre z najlepszych robotów kuchennych firmy Philips, ale tylko Ty możesz wiedzieć, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni.

Jeśli nadal nie wiesz, który robot kuchenny Philips wybrać i potrzebujesz więcej informacji , możesz to zrobić na platformach takich jak Amazon. Znajdziesz w nich różne modele, wraz z ich opisami, opiniami użytkowników i ofertami.

Mamy nadzieję, że to porównanie Ci się spodobało, że znalazłeś najlepszy robot kuchenny firmy Philips i cieszysz się szybkim, wygodnym i prostym przygotowywaniem.

Oprócz robota kuchennego firmy Philips można znaleźć również różne typy i najlepsze marki

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat różnych typów i marek, aby wybrać roboty kuchenne o najlepszej jakości i cenie , zbieramy bardziej szczegółowe porównania