5 najlepszych odkurzaczy Vileda Robot

Odkurzacz robota Vileda

Szukasz najlepszego robota odkurzającego Vileda …? Znalazłeś odpowiedni przewodnik zakupowy. Oferujemy porównanie z 5 najlepszymi robotami czyszczącymi Vileda, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nie przegap tego!

Jaki jest najlepszy pod względem jakości i ceny odkurzacz robot Vileda?

Przede wszystkim zauważ, że wszystkie modele, które zbieramy w tym porównaniu, nie mają tych samych cech, aby przeanalizować większy zakres korzyści. Również ceny również się różnią.

1) Vileda VR 301 – Czy to będzie najlepszy robot Vileda?

Przede wszystkim jest to programowalny robot sprzątający podłogę i możesz wyznaczyć sobie czas sprzątania i nie martwić się (robot zajmie się resztą). Konstrukcja tego egzemplarza jest dość kompaktowa, jego wymiary to 32 centymetry średnicy i 9 centymetrów wysokości, taki rozmiar pozwala przejść pod fotelami, stołami czy krzesłami, dlatego idealnie nadaje się do miejsc z meblami. Podobnie, ma baterię trwającą około 60 minut ciągłego działania, która również ładuje się automatycznie, więc nie będziesz mieć problemów z ponownym użyciem jej po ponownym naładowaniu. Posiada szczotkę do czyszczenia przymocowaną do wewnętrznych ścian robota, filtr do walki z kurzem oraz wyjmowany zbiornik o pojemności 0,30 litra.

2) Vileda VR 201 PetPro – Idealny model dla zwierząt

Robot Vileda VR 201 Petpro wyróżnia się dobrą pracą w domach ze zwierzętami . Nie ma znaczenia, czy masz psa, kota, królika czy jakiekolwiek inne „małe zwierzątko”, ten prototyp ma opatentowaną i zoptymalizowaną szczotkę, która skutecznie zbiera sierść zwierząt. Jeśli chodzi o jego działanie, należy zauważyć, że jest to model cichy , zapewniający większy komfort, oraz że posiada 8 czujników podczerwieni, dzięki czemu żadna przeszkoda nie jest w stanie zatrzymać go na jego drodze. Inne zalety, które warto podkreślić, to podwójny filtr przeciwko alergenom lub to, że proponuje czyszczenie do 90 minut. Na koniec zaznacz, że jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o modelach sierści zwierzęcej, możesz kliknąć poniższy link:robot odkurzający specjalne zwierzęta .

3) Vileda 949860 (147272) – Programowalny robot umożliwiający ustalanie harmonogramów sprzątania

Mówimy o wyraźnym kandydacie na pozycję najlepszego odkurzacza robota Vileda w stosunku wartości do ceny , ponieważ jest naprawdę tani jak na funkcje, które oferuje. Dzięki bardzo kompletnemu systemowi szczotek bocznych i środkowych gwarantuje bardziej niż akceptowalne czyszczenie powierzchni szorstkich, gładkich czy dywanowych . Za pomocą tych szczotek usuwa brud, aby później go zassać za pomocą mocnego odkurzacza centralnego. Jego dwie potrójne baterie typu A zapewniają 60-minutowy czas czyszczenia i zawierają automatyczną stację bazową do ładowania. Wreszcie, poprzez jego sterowanie programowe , możliwe jest ustalenie tygodniowych harmonogramów sprzątania.

4) Vileda VR 102 – Świetna żywotność baterii i dobre recenzje

Ten robot Vileda zapewnia 90-minutowe automatyczne czyszczenie w najprostszy i najprostszy sposób, ponieważ działa za naciśnięciem przycisku. Uzbrojony w system odsysania z podwójnym filtrem, inteligentną nawigację i czujniki laserowe, aby ominąć wszelkie przeszkody, które mogłyby uszkodzić jego zewnętrzny szkielet, polecamy go jako dobrą opcję, jeśli chcesz kupić swój pierwszy robot odkurzający. Oprócz zygzakowatych, spiralnych i automatycznych systemów odkurzania  posiada tryb cichej pracy, który znacznie wycisza dźwięk podczas odkurzania podłogi.

5) Vileda VR 101 – Robot Vileda w świetnej cenie

Aspekt wizualny jest jednym z najciekawszych w sektorze robotów odkurzających, jego kwadratowa konstrukcja i fakt, że jest to jednocześnie odkurzacz szczotkowo-odkurzający, sprawiają, że jest to inny prototyp od tych, które widzimy. Chociaż ta kopia ma mniej funkcji niż poprzednie, jest wyposażona w czujniki nierówności , aby uniknąć upadku ze schodów lub stopni, ma program 60-minutowy dla dużych powierzchni, kolejny program 20-minutowy dla małych pomieszczeń i wyjmowany zbiornik o pojemności około 0,37 litra na zebrany brud. Jeśli szukasz taniego robota odkurzającego Vileda , ta opcja może być dobra, chociaż za niezbyt dużą różnicę w cenie możesz kupić dowolne z poprzednich (są znacznie lepsze).

Jakie są najlepiej sprzedające się roboty sprzątające Vileda?

Amazon to świetna platforma, na której sprzedaje się wiele robotów Vileda. Dlatego warto wziąć pod uwagę, które są najlepiej sprzedającymi się produktami.

Który odkurzacz Vileda Robot kupić?

Właściwy wybór robota sprzątającego to skomplikowane zadanie, a tym bardziej, jeśli są to modele, które widzieliśmy, ponieważ pomimo tego, że są różnymi modelami, mają podobne cechy .

Każdy model Viledy zapewnia więcej niż akceptowalne czyszczenie (biorąc pod uwagę tak przystępną cenę), nawet jeśli nie działają jako robot odkurzający . Jeśli chcesz kopię, która ściera, możesz kliknąć następujące linki: Comparative Conga lub Comparative Roborock .

Rekomendacje, które możemy Ci dać, są takie, abyś dokładnie zastanowił się, który model przyniesie Ci najwięcej korzyści i który z nich najlepiej dopasuje się do wszystkich przestrzeni w Twoim domu.

Kontynuując powyższe i jeśli zastanawiasz się, który jest najlepszym robotem sprzątającym Vileda, odpowiedź brzmi: to zależy. Jest to wybór osobisty i zawsze będziemy polecać wybór tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. W następnej sekcji wymienimy niektóre okoliczności, które należy wziąć pod uwagę  , aby dokonać dobrego zakupu.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego robota Vileda

  • Charakterystyka Twojego domu : ważne jest, aby wziąć pod uwagę możliwości każdego modelu. Zawsze należy brać pod uwagę charakterystykę swojego domu i jego powierzchni. Możesz potrzebować dobrej nawigacji, aby uniknąć nierówności lub modelu z większą autonomią, jeśli Twój dom jest duży.
  • Moc ssania – Innym ważnym aspektem jest moc ssania robota. Możliwe, że w Twoim domu jest kilka dywaników. Pierwsze 3 modele, które widzieliśmy, wcale nie są złe pod tym względem.
  • Odkurzacz automatyczny Vileda VR 301 Vs Vileda VR 201 PetPro Vs Vileda VR 201 Vs Vileda VR 102 Vs Vileda 949860 Vs Vs Vileda VR 101Zwierzęta : jeśli szukasz urządzenia, które może zamiatać i odkurzać całą sierść, którą wyrzuca Twój zwierzak, robot do czyszczenia podłóg Vileda VR 201 jest doskonałą opcją. Ponadto zawiera wiele innych funkcji, takich jak czujniki podczerwieni czy żywotność baterii.
  • Cena : Jak widzieliście, zakup taniego robota sprzątającego Vileda lub w sprzedaży nie jest skomplikowanym zadaniem. Podobnie nie trzeba nadmiernie „drapać kieszeni”, jeśli stoisz przed pierwszym nabyciem lub chcesz modelu bez wielkich luksusów.
  • Design : wygląd, który prezentuje każdy z okazów, może być kluczowym czynnikiem, a tym bardziej, jeśli martwisz się dekoracją swojego domu. Na szczęście różne roboty Vileda to zazwyczaj proste modele.

Wniosek: najlepszy robot odkurzający Vileda będzie tym, który wybierzesz

Powinieneś wiedzieć, że wybór należy wyłącznie do Ciebie, weź pod uwagę swoje potrzeby , charakterystykę domu i możliwości ekonomiczne. Jeśli chcesz znaleźć najlepszego robota sprzątającego Vileda, musisz porównać wszystkie niezbędne informacje.

Dobrą opcją na rozszerzenie swoich badań jest przejście na stronę Amazon. Na tej platformie znajdziesz dużą liczbę modeli, ich opisy i opinie kupujących, a także różne oferty.

Mamy nadzieję, że nasze porównanie było bardzo pomocne, że znajdziesz najlepszy odkurzacz robota Vileda i że cieszysz się wygodnym i skutecznym czyszczeniem.

Oprócz robotów odkurzających Vileda można znaleźć również różne typy i marki.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat różnych typów i najlepszych marek robotów do czyszczenia podłóg , zbieramy bardziej szczegółowe porównania.