Recenzja robota kuchennego Cecotec IronMix

Cecotec IronMix - Robot kuchenny o pojemności 3,3 litra i aż 22 funkcjach.  12 prędkości, temperatura do 120ºC i minutnik do 60 minut (zawiera parowar, wiele akcesoriów i książkę kucharską)

Super mocny robot kuchenny cecotec ironmix stał się najlepszym sprzymierzeńcem mojego życia i kuchni, to właśnie w tej przestrzeni spędzam praktycznie większość czasu, bo gotowanie i przygotowywanie wszelkiego rodzaju przepisów i deserów to jedno z moich największych hobby, więc znalazłem idealnego pomocnika w wielofunkcyjnym wyposażeniu kuchni .

Jeśli mówimy o urządzeniu wielofunkcyjnym, stwierdziłem, że ten konkretny model ma wszystkie funkcje , które istnieją i są tam, jest prawdziwym wielofunkcyjnym potworem, ponieważ ma 11 urządzeń w jednym i zawiera 22 funkcje , wśród których się wyróżnia że ugniata, emulguje, konserwuje, sieka, miażdży, ściera, rozdrabnia, sieka, ubija, fermentuje, miesza, mieli, gotuje, montuje, miesza, gotuje, gotuje w kąpieli wodnej, gotuje na parze, gotuje, podgrzewa, utrzymuje ciepło i funkcja turbo. W ten sposób przedstawiam pełną analizę tego produktu, aby pokazać Ci, jak bardzo jest on potrzebny w Twoim domu.

 

 

🥇 Charakterystyka Cecotec IronMix

Moc: Ten niesamowity robot kuchenny staje się supertytanem dzięki potężnemu silnikowi 1000W + 500W mocy kalorycznej, łącznie 1500W mocy, która obejmuje 12 prędkości, temperaturę do 120ºC i pojemność 3,3 litra

Materiał i konstrukcja: Jego dzbanek został wykonany ze stali nierdzewnej o ogromnej pojemności 3,3 l. Jego prędkość można regulować w zakresie od 1 sekundy do 60 minut, tak samo jak stopniową regulację temperatury, czyli od 20ºC do 120ºC. Przeznaczona jest do gniazdek elektrycznych od 220 do 240V

Waga i długość: Pomimo tak mocnego silnika sprzęt ten nie jest ciężki, bo waży zaledwie 6,4 kg i mierzy 33 x 23 cm. Oznacza to, że spełnia standardy komfortu pod względem przestrzeni, przenoszenia i demontażu.

Funkcje: Dzięki funkcji Low Gear Technology może pracować z maksymalną mocą przy niskich i średnich obrotach, co pozwala na wykonywanie ciężkich prac. Posiada również turbodoładowanie, które umożliwia rozdrabnianie i mielenie z dużą prędkością; Dzięki temu wspaniałemu urządzeniu lukier cukrowy, sorbety i musy są dziecinnie proste. Do tego posiada 2-poziomowy parowar, który pozwala na przygotowanie aż 3 preparatów jednocześnie.

Dodatki: Dla pełnego bezpieczeństwa tego wspaniałego sprzętu, a przede wszystkim dla bezpieczeństwa jego użytkowników, zastosowano system o nazwie Double Security Check System, który zapobiega wszelkim wypadkom z rozpryskami i poparzeniami, ponieważ ma podwójny system zamknięty, jeden dla miotacza a drugi dla robota, które działają w doskonałej harmonii.

 

✅ Zalety modelu robota Cecotec IronMix

Odkąd go kupiłem, moja rodzina nigdy nie odwiedziła piekarni, ponieważ potrafię zrobić najbardziej wykwintne i miękkie pieczywo, jakie można sobie wyobrazić. Wyobraź sobie ciasto roku, deser, pizze, hot dogi z kiełbaskami w kąpieli wodnej, frytki, lody; wszystko o czym marzyłeś w wypiekach i wypiekach za pomocą jednego urządzenia, a co z…?

  • Ultralekka konstrukcja: jeśli porównasz wagę, moc, akcesoria i funkcje, zdasz sobie sprawę, że w tej relacji trzeba przyznać, że ta maszyna jest wyjątkowo lekka, co jest zaletą, która ułatwia użytkowanie, czyszczenie i przenoszenie.
  • Wiele trybów i funkcji: Posiada 21 funkcji + 1 specjalną funkcję o nazwie Turbo Boost, która pozwala kruszyć i rozdrabniać bardzo twarde składniki, takie jak lód, w celu przygotowania musów, glazury cukrowej, koktajli i wielu innych. Do jego głównych funkcji należy regulacja temperatury i czasu za pomocą timera.
  • Znakomity stosunek jakości do ceny: Niewątpliwie jego największą zaletą jest cena. Jest to najtańszy i najbardziej kompletny robot kuchenny na rynku, bardzo trudno będzie Ci zdobyć tak kompletne urządzenie w tak niskiej cenie. A dzięki jakości Ironmix zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki jego mocy.
  • Super kompatybilność: Ty i twój robot staniecie się jednością dzięki łatwości obsługi, prostych i intuicyjnych poleceń, trzech pokręteł, oprócz wszystkich funkcji i ich ustawień ma piękny niebieski ekran LCD. Na tym ekranie możesz dostosować czas pracy, kontrolować temperaturę, wybrać prędkość, utrzymywać ciepło i aktywować funkcję turbo.

🏆 Moja opinia po recenzji tego Cecotec

Cecotec IronMix - Robot kuchenny o pojemności 3,3 litra i aż 22 funkcjach.  12 prędkości, temperatura do 120ºC i minutnik do 60 minut (zawiera parowar, wiele akcesoriów i książkę kucharską)

Jestem zachwycony tym ironmixem. Nie wydaje mi się, żebym mógł dostać bardziej kompletne urządzenie za tak skromną cenę. Jest łatwe w obsłudze, ma wielofunkcyjność, ma timer do regulacji temperatury i prędkości, ma też niesamowita moc, szybkość i pojemność. To zdecydowanie wszystko, czego potrzebuję.

Bardzo zakochałem się w jego konstrukcji, zwieńczonej tym pięknym niebieskim ekranem, aby ułatwić korzystanie z niego. Po prostu naciskam przycisk i to wszystko , zgodnie z moimi ograniczeniami czasowymi i smacznym przepisem, który zrobię, programuję lub dostosowuję mój wspaniały sprzęt.

Jego konserwację można przeprowadzić w najbardziej wygodny i uporządkowany sposób pomimo posiadania tak wielu akcesoriów, a ponadto system zapobiegający rozlaniu utrzymuje go regularnie w czystości i suchości, nie trzeba demontować ekranu, ponieważ nigdy nie pryska .

❌ Rzeczy, które można poprawić w tym modelu Cecotec IronMix

  • Brakuje precyzyjnej wagi: pomimo tego, że jest tak kompletny, ten model nie ma wagi do ważenia niektórych potraw podczas przygotowywania przepisów.
Spośród wszystkich pomocników kuchennych zdecydowanie wolę cecotec-ironmix, próbowałem kilku i ten spełnia moje oczekiwania .
Modele robotów kuchennych Cecotec
Recenzja robota kuchennego Cecotec IronMixRecenzja robota kuchennego Cecotec Mambo Black