Recenzja robota kuchennego Moulinex Cuisine Companion

Robot kuchenny Moulinex HF802AA1 z 6 programami automatycznymi, pojemność 4,5 l, 6 osób, 12 prędkości i temperatura od 30º do 130º, funkcja utrzymywania ciepła 45 min

Z tej okazji słynna francuska firma Moulinex przedstawia robota kuchennego Moulinex Cuisine Companion , kompletny system, który pomaga w zadaniach kulinarnych i który ma wyrafinowane opcje przygotowywania przepisów w sposób całkowicie automatyczny iw pełni programowalny. Ten model ma również wystarczająco dużo zalet, aby stać się niezbędnym dodatkiem w każdej nowoczesnej kuchni. Z korzyścią nie tylko dla kucharza, ale dla całego gospodarstwa domowego, zwiększenie czasu wolnego i bezsprzecznie jakość posiłków.

Zalety te sięgają od automatycznych programów, mnóstwa akcesoriów i dodatków, dzięki czemu jest to wydajny i wszechstronny system, dzięki któremu będziesz mógł przygotować każdy rodzaj przygotowania kulinarnego z maksymalną łatwością i wyjątkową wydajnością . Z tych i innych przekonujących powodów poniżej przedstawiam jego najbardziej wyjątkowe cechy i wysokie zalety operacyjne, abyś mógł naprawdę uświadomić sobie, jak skuteczny jest ten system i ocenić szansę na jego pozyskanie. Zostawiam was natychmiast z tą analizą, której oczywiście nie możecie zignorować.

 

🥇 Charakterystyka Moulinex Cuisine Companion

Moc i pojemność: System tego typu potrzebuje tych dwóch cech, aby się wyróżniać, a ten model niewątpliwie utrzymuje wysokie wartości, aby pomóc Ci w Twoich zadaniach, po pierwsze, jego pojemność wewnętrzna 4,5 litra daje rzeczywistą możliwość przygotowania do 6 posiłków na raz w tym samym czasie, a jego moc jest ekstremalna, mając doskonałe 1550 watów mocy, które są ekstremalne, jeśli chodzi o skuteczność tego urządzenia.

Waga i wymiary: Przy wadze 7 kilogramów i wymiarach 31 x 35 x 32 cm sprzęt ten można sklasyfikować jako przenośny system, który jest łatwy w obsłudze i przechowywaniu, ma również system zwijania kabla u podstawy, aby jest jeszcze bardziej kompaktowy.

Dodatki: Jest zdecydowanie wyposażony w akcesoria i dodatki, w szczególności przystawkę do gotowania na parze, rozdrabniacz, trzepaczkę, ostrze do siekania i ugniatarkę/młynek – wszystkie można całkowicie myć w zmywarce. I nie zapominając o jego doskonałej książce kucharskiej, którą można również rozszerzyć z ekskluzywnej strony internetowej o przepisy, które można wykonać za pomocą tego modelu.

Wiele funkcji: 12 różnych prędkości plus funkcja pulsowania, z regulowaną temperaturą od 30 0 do 130 0 C, dzięki czemu można uzyskać prawdziwy zakres różnych opcji podczas przygotowywania dowolnych potraw. Zawiera również wiele automatycznych programów na swoim koncie.

Materiały projektowe i produkcyjne: Oczywiście musiały to być materiały najwyższej jakości, aby artykuł o tych cechach wyróżniał się stalą nierdzewną korpusu, miski, systemem nieprzywierającym i ceramicznym dzbankiem.

 

✅ Zalety modelu robota Cuisine Companion

Ma wiele zalet, ten sprzęt ma pewne cechy i zalety, które wyróżniają go spośród innych systemów konkurencji. Wśród jego głównych atrakcji mogę wymienić Ciebie:

  • Niewiarygodna moc: jego 1550 watów to wartość rzadko spotykana w tego typu urządzeniach, zdecydowana większość ma średnio 1000 watów, więc masz wystarczająco dużo mocy, aby wykonać swoją pracę w krótszym czasie iz wyższą jakością.
  • Regulowany system temperatury: niezależnie od tego, czy jest to system automatyczny i programowalny, możliwe jest również osiągnięcie spersonalizowanych preparatów, podobnie jak możesz manipulować jego temperaturą według własnych upodobań, a jej zakresy sięgają od 30 0 do 130 0
  • Akcesoria : idealne do przekształcenia tego pojedynczego urządzenia w 12 różnych maszyn do ugniatania, siekania, krojenia, mielenia, gotowania na parze, smażenia, a nawet przygotowywania zup i deserów, wszystkie idealne do mycia w zmywarce.
  • Automatyczne programy dla początkujących: Nie ma nic prostszego niż duży repertuar programów automatycznych, które są rozkoszą i prawdziwą pomocą dla początkujących, dzięki temu, że oni tylko wybiorą program do wykonania, wprowadzą składniki, a zespół zrobi wszystko. reszta.
  • Gotowanie na parze: Dla miłośników zdrowej żywności ta opcja jest niezbędna, więc można to zrobić również za pomocą tego urządzenia. Nie będziesz już mieć wymówek, aby zacząć zdrowo się odżywiać.

🏆 Moja opinia po recenzji tego Moulinexa

Robot kuchenny Moulinex HF802AA1 z 6 programami automatycznymi, pojemność 4,5 l, 6 osób, 12 prędkości i temperatura od 30º do 130º, funkcja utrzymywania ciepła 45 min

Po dokładnym przetestowaniu go stwierdziłem, że jest to jeden z najbardziej kompletnych, jakie udało mi się zdobyć, jego wyjątkowe funkcje i duża liczba akcesoriów sprawiają, że jest to doskonały i bardzo kompletny asystent, co dodało do jego doskonałego nabycia kosztów. Sprawiają, że jest to idealne uzupełnienie do posiadania w domu.

Istnieją drobne szczegóły, które robią różnicę, a Moulinex pomyślał o wszystkim, od systemu zwijania kabli , przez w pełni regulowaną podstawę wewnętrzną, po powierzchnię naszego blatu, aby uniknąć wszelkiego rodzaju rozlania lub wypadku, co stanowi wartość dodaną dla tego zespołu .

Krótko mówiąc, robota, którego oczywiście chcę polecić , ponieważ łączy w sobie wiele dobrych cech i wyjątkową wydajność w jednym urządzeniu, w dodatku gwarancja tego producenta jest bardzo dobra i długa i jest ogólnoświatowa, można również łatwo uzyskać wszystkie jego akcesoria i inne, a także wszelkie części zamienne, których możesz potrzebować.

❌ Rzeczy, które można poprawić w tym modelu Moulinex Cuisine Companion

  • Funkcja rozdrabniania trochę luźna: Musisz nalegać na tę funkcję, aby osiągnąć optymalne wyniki.
Bardzo się przydaje w mojej kuchni, robię doskonałe purée i sosy z rozmarzeniem i jestem zachwycona, że ​​mogę znaleźć wiele przepisów na ich stronie, zdecydowanie najlepsze z Moulinex.
Modele robotów kuchennych Moulinex
Opinia robota kuchennego Moulinex CookeoRecenzja robota kuchennego Moulinex i-CompanionOpinia robota kuchennego Moulinex Volupta
Recenzja robota kuchennego Moulinex Cuisine CompanionOpinia robota kuchennego Moulinex Maxichef Advanced