Najlepsze roboty kuchenne Bosch

Jaki jest najlepszy robot kuchenny Bosch?

Roboty kuchenne stają się coraz bardziej potrzebne w naszym domu jako sprzymierzeniec, jeśli chodzi o ułatwienie przygotowywania posiłków, zwłaszcza gdy gorączkowe tempo życia, które prowadzimy, nie pozwala nam poświęcić niezbędnej ilości czasu na prace kuchenne. . Teraz, gdy chcesz kupić sprzęt tego typu, musisz ocenić każdą z jego cech, aby wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

Osobiście poświęciłem się szczegółowemu przeglądowi specyfikacji technicznych i funkcjonalności różnych marek robotów kuchennych. Dzisiaj chcę z tobą porozmawiać o najlepszych robotach kuchennych Bosch, ponieważ jest to marka, która stała się jednym z ulubionych klientów na całym świecie. Więc jeśli jesteś zainteresowany kupnem, nie przegap tego, co mam dla Ciebie w tej publikacji.

🥇 Porównanie najlepszego robota kuchennego Bosch


Zdjęcie
Najczęściej sprzedawany

Robot kuchenny Bosch MUM48R1 600 W, 3,9 l, 4 prędkości, kolor czerwony

Bosch Hogar MC812M844 MultiTalent 8 Robot kuchenny z akcesoriami, 1250 W, 3,9...

Nasze zalecane

Bosch MUM58720 Kontynuuj MUM 5 CreationLine - Robot kuchenny, moc 1000...

Robot kuchenny Bosch Styline z akcesoriami, 450 W, 3,9 litra, 44 decybele,...

Bosch MUM58L20 Kontynuuj MUM 5 CreationLine Robot kuchenny z akcesoriami, 1000...


Waga
4,46 kg

5,7 kg

5,75 kg

8,75 kg

6,4 kg


Głosy


opinie


Wymiary
26 x 26,5 x 30,5 cm

30 x 25 x 43 cm

11″ x 10″ x 11″

10″ x 11″ x 11″

11″ x 10″ x 11″


Moc
600 watów

1250 watów

1000 watów

900 watów

1000 watów


Umiejętność
3,9 litra

3,9 litra

3,9 litra

3,9 litra

3,9 litra


Kolor
Czerwony

Czarny

Czerwony

Biały

Szary

El más vendido

Foto
Bosch MUM48R1 Robot de Cocina 600 W, 3.9 L, 4 Velocidades, Color Rojo

Modelo

Peso
4,46 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
26 x 26,5 x 30,5 cm

Potencia
600 vatios

Capacidad
3,9 litros

Color
Rojo

Foto
Bosch Hogar MC812M844 MultiTalent 8 Robot de cocina con accesorios, 1.250 W, 3.9...

Modelo

Peso
5,7 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
30 x 25 x 43 cm

Potencia
1250 vatios

Capacidad
3,9 litros

Color
Negro

Nuestro recomendado

Foto
Bosch MUM58720 Continúa MUM 5 CreationLine - Robot de cocina, potencia de 1000...

Modelo

Peso
5,75 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
28 x 27,1 x 28,2 cm

Potencia
1000 vatios

Capacidad
3,9 litros

Color
Rojo

Foto
Bosch Styline Robot de Cocina con Accesorios, 450 W, 3.9 litros, 44 Decibelios,...

Modelo

Peso
8,75 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
27,1 x 28 x 28,2 cm

Potencia
900 vatios

Capacidad
3,9 litros

Color
Blanco

Foto
Bosch MUM58L20 Continúa MUM 5 CreationLine Robot de cocina con accesorios, 1000...

Modelo

Peso
6,4 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
28 x 27,1 x 28,2 cm

Potencia
1000 vatios

Capacidad
3,9 litros

Color
Gris

✅ Jaki model robota kuchennego Bosch możesz wybrać?

Bosch MUM48R1 – bestseller

Robot kuchenny Bosch MUM48R1 600 W, 3,9 l, metal i plastik, 4 prędkości, czerwony

Umieściłem ten sprzęt jako pierwszy na liście ze względu na dwa podstawowe warunki: jest najtańszy i ma obiecujące właściwości. To nie przypadek, że jest to najlepiej sprzedający się zespół.

Ten robot ma możliwość obróbki mięsa, owoców i warzyw w szybki, praktyczny i prosty sposób dzięki temu, że posiada przybory do najróżniejszych zadań.

Jedną z zalet, której nie mogę nie podkreślić, jest to, że jest wyposażony w misę o pojemności 3,9 litra , która zapewnia miejsce niezbędne do wyrobienia do dwóch kg ciasta. Ta miska ma otwór w pokrywie, przez który można dodawać składniki bez ryzyka rozlania. Odnośnie mocy 600W mogę powiedzieć, że pozwala ona w pełni spełniać swoje funkcje.

Wśród rzeczy, które najbardziej podobają mi się w robocie kuchennym Bosch MUM48R1, jest jego konstrukcja i to, że dla wielu z nas ważne jest dbanie o estetykę przedmiotów w naszym domu. Ten model ma wykwintny czerwony kolor i strukturę, która czyni go atrakcyjnym dla oka. Kolejną zaletą jego konstrukcji jest to, że można go łatwo przenosić, ponieważ waży 4,46 kg i ma wymiary 26 x 26,5 x 30,5 cm, więc nie będzie sprawiał większych problemów podczas przenoszenia.

Do wykonywania prac związanych z przetwórstwem mięsa jest wyposażona w trzy tarcze, których można używać w zależności od pożądanego rodzaju cięcia.

Konkluzja: Zwykle istnieje bardzo duża przepaść między najtańszymi i najdroższymi urządzeniami, zarówno pod względem ceny, jak i wydajności. Jednak w przypadku tego robota kuchennego stwierdziłem, że ta luka pozostaje tylko w jego cenie, ponieważ jego funkcjonalności są całkiem akceptowalne w porównaniu do sprzętu, który może kosztować dwa razy więcej.

 

Zalety
 • Przystępna cena
 • Jest łatwy w czyszczeniu, ponieważ jego powierzchnia jest całkowicie gładka.
 • estetyczna i kompaktowa konstrukcja
 • Dobra pojemność miski
 • Łatwy w obsłudze
Niedogodności
 • Niektóre naczynia są plastikowe
Kupiłem go kilka miesięcy temu i zapewniam, że mnie zaskoczył, bo naprawdę myślałem, że za taką cenę nie można się po nim wiele spodziewać. Polecam to

Bosch MC812M844 – utalentowany zespół

Bosch MC812M844 MultiTalent 8 - robot kuchenny / robot kuchenny, 1250 W, pojemność 3,9 litra, wiele akcesoriów, kolor czarny i stal nierdzewna

Drugie miejsce na tej liście najlepszych maszyn kuchennych Bosch zajmuje Bosch MC812M844 , ponieważ znalazłem w nim idealne połączenie ceny i oferowanych przez niego usług, chociaż jest trochę droższy niż poprzedni, jest warto zapłacić kilka euro więcej za wszystkie jego funkcje.

Ten robot jest specjalnie zaprojektowany do wykonywania najbardziej wymagających zadań w naszej kuchni dzięki silnikowi 1250 V do przetwarzania nawet najtwardszych i najtrudniejszych potraw. Oprócz tego, że jest mocny, jest to inteligentne urządzenie, ponieważ ma czujnik, za pomocą którego automatycznie wykrywa rodzaj używanego akcesorium i odpowiednio reguluje prędkość .

Kiedy producent mówi nam, że ten robot jest wielofunkcyjny, ma absolutną rację, ponieważ to urządzenie może doskonale wykonać ponad 50 zadań. Wszystkie jego zadania są wykonywane z odpowiednim poziomem bezpieczeństwa dzięki systemowi, który nie pozwala na uruchomienie bez założonej osłony, co znacznie zmniejsza ryzyko wypadków domowych.

Podobała mi się również pojemność jego głównych pojemników, ponieważ ułatwia pracę w tych przypadkach, gdy rodzina jest liczna lub gdy przy stole są goście, miska ma 3,9 litra, a dzbanek 1,5 litra . Akcesoria również mnie zadowoliły, wśród najważniejszych, które są w zestawie, mogę wymienić: pręt blendera, tarcze o różnych funkcjach, sokowirówkę, blender i ostrza wielofunkcyjne.

Wniosek : robot, który może doskonale spełniać każdą z najróżniejszych funkcji, jego wydajność jest zdecydowanie cudowna . Szukając najlepszego robota nie możemy pominąć funkcjonalności i designu, a w tym robocie jest połączenie tych dwóch aspektów. Firma Bosch zdobyła kilka dobrych punktów wprowadzając ten sprzęt na rynek.

 

Zalety
 • Szeroka gama akcesoriów
 • Potężny zespół
 • Dobra pojemność pojemników
 • dobry system bezpieczeństwa
 • inteligentna regulacja prędkości
Niedogodności
 • Ze względu na ilość akcesoriów wymaga dużej przestrzeni do przechowywania
Zajmowanie się tak wieloma codziennymi zadaniami zmusiło mnie do zaniedbania wyżywienia rodziny, teraz mogę zajmować się tymi samymi zadaniami i czuję, że dzięki temu robocie mam wystarczająco dużo czasu . Ktokolwiek myśli o zakupie któregoś z tej marki, mogę polecić zakup tego modelu. Ma to wszystko.

Bosch MUM58720 – Profesjonalny mikser

Robot kuchenny Bosch MUM58720 CreationLine, 1000 W, stal nierdzewna, 7 akcesoriów, czerwony

Sprzęt z serii MUM zawsze wydawał mi się najlepszym robotem kuchennym Boscha dostępnym na rynku. Z tej okazji wybrałem Bosch MUM58720 , ponieważ jest to jeden z tych, który oferuje najlepsze wyniki w pracach piekarniczych i cukierniczych ; W końcu przygotowywanie mieszanek do pieczywa, ciastek czy deserów to najbardziej pożądane zastosowania robota przez sporą liczbę użytkowników.

Dołączony zestaw do ciasta jest dość kompletny, a jego pracę ugniatania ułatwia system planetarny 3D , który jest mechanizmem, dzięki któremu uzyskuje się optymalne wyniki w zakresie konsystencji i miękkości ciasta dzięki ruchowi w trzech wymiarach. i pręty.  

Dzięki misie o pojemności 3,9 litra i silnikowi o mocy do 1000 watów można wyrobić do 1 kg ciasta. Pojemnik ten wyposażony jest w pokrywkę z otworem, który umożliwia dodawanie składników w odpowiednim momencie bez konieczności zatrzymywania sprzętu i bez ryzyka rozlania.

Oprócz zalet związanych z pracą cukierniczą, robot ten bardzo dobrze spełnia pozostałe funkcje, ponieważ zawiera niezbędne przybory do wielu zadań. Wśród nich wyróżniają się trzy tarcze tnące do szybkiego i łatwego krojenia, siekania lub tarcia . Niezależnie od tego, czy chodzi o mielenie mięsa, czy robienie lodów, z tym robotem poradzimy sobie ze wszystkim.

Wniosek: Uniwersalność i kompaktowość to cechy, które przykuwają wzrok w tym sprzęcie. Należy również zauważyć, że jego system bezpieczeństwa jest dość skuteczny w zmniejszaniu ryzyka wypadków w kuchni, zarówno w naszych dłoniach i palcach, jak i nieprzyjemnych wyciekach, których wszyscy nienawidzimy.

 

Zalety
 • Potężny sprzęt, o mocy 1000 watów przetworzysz prawie wszystko
 • Doskonały zestaw cukierniczo -piekarniczy
 • Gwarantowany system bezpieczeństwa
 • Wszechstronność
 • kompaktowa konstrukcja
Niedogodności
 • Niektóre przybory w twoim zestawie są plastikowe
Dzięki temu wspaniałemu zespołowi udało mi się rozwiązać jedną z podstawowych sytuacji życiowych: mieć czas na gotowanie, ponieważ mój harmonogram pracy jest dość napięty, przez co zaniedbałam karmienie dzieci i męża. Teraz wszystko jest prostsze , bo posiłki mogę przygotować w znacznie mniej niż godzinę

Bosch MUM54251 Styline — kompletny robot

Robot kuchenny Bosch Styline z akcesoriami, 450 W, 3,9 litra, 7 prędkości, stal nierdzewna, biały
Robot kuchenny Styline gwarantuje profesjonalne rezultaty w naszej kuchni dzięki 900-watowemu silnikowi, który sprawia, że ​​wszystko jest łatwiejsze, szybsze iz odpowiednią jakością. Do tej mocy musimy dodać skuteczność jego przyborów do przetwarzania prawie każdego jedzenia.

Jak to zwykle bywa w robotach kuchennych Bosch, jego pojemnik doskonale ułatwia pracę z dużymi ilościami jedzenia, ponieważ w misce o pojemności 3,9 litra bez problemu może przetworzyć do 2 kg ciasta , czyli przygotować dobre wielkości ciasta w jednej sesji roboczej, unikając niedogodności związanych z mieszaniem dwóch lub więcej porcji.

Rozmiar tego urządzenia mieści się między akceptowalną średnią 282 x 280 x 271 mm, więc potrzebuje tylko niewielkiej przestrzeni do działania. Chociaż jego design nie jest tak atrakcyjny jak inne tej marki, nie zawodzi w nadaniu przestrzeniom kuchennym pewnej wartości dekoracyjnej.

Bosch MUM54251 Styline jest wyposażony w elektroniczną kontrolę prędkości , za pomocą której można regulować 7 prędkości w zależności od wykonywanego zadania. Posiada również diodę powiadomień. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, sprzęt posiada przyssawki u podstawy, które gwarantują jego stabilność nawet w najbardziej intensywnych momentach pracy.

Podsumowanie : jeden z najdroższych sprzętów marki Bosch ze względu na jakość wykonania i trwałość podzespołów . Jest przeznaczony do wykonywania najróżniejszych funkcji w zależności od potrzeb każdego przepisu: krojenie, tarcie, mieszanie, ubijanie, mielenie, siekanie. To zdecydowanie jeden z najbardziej kompletnych produktów marki.

 

Zalety
 • Wiele elementów zestawu można łatwo wyprać
 • Dzięki 10 akcesoriom możesz wykonywać najróżniejsze zadania
 • Gwarantowany system bezpieczeństwa
 • Dobra pojemność miski i dzbanka
 • dobra moc
Niedogodności
 • Jego cena jest wysoka, jeśli porównamy go z innymi urządzeniami tego samego producenta
W swoim życiu używałem wielu marek robotów kuchennych, ponieważ uważam je za niezbędny sprzęt. Jednak w ostatnich latach miałem złe doświadczenia, ponieważ znak, że moja pewność siebie znacznie się pogorszyła. Z polecenia znajomego zdecydowałam się na wypróbowanie marki Bosch i naprawdę nie żałuję. Myślę, że jeszcze długo będę go używać . Wspaniale

Bosch MUM58L20 – Kreatywność i innowacyjność w kuchni

Robot kuchenny Bosch MUM58L20 CreationLine, 1000 W, stal nierdzewna, 7 akcesoriów, szary
Robot kuchenny MUM58L20 wyróżnia się systemem ugniatania 3D , który idealnie nadaje się do prac cukierniczych, ponieważ umożliwia szybkie jednolite mieszanie, a wszystko to dzięki wewnętrznej konstrukcji pojemnika oraz ruchowi prętów i haków. Pojemnik ze stali nierdzewnej o pojemności 3,9 litra pozwala na pracę nawet z 1 kg ciasta plus składniki.

Silnik tego urządzenia ma moc 1000 W, dzięki czemu poradzi sobie z niemal każdym jedzeniem, do tego posiada 7 poziomów prędkości oraz funkcję turbo do najbardziej wymagających zadań. To wielofunkcyjne urządzenie, za pomocą którego można siekać, trzeć, kruszyć lód, ubijać, ugniatać, kruszyć, ubijać śmietanę.

W zestawie z akcesoriami gwarantującymi wszechstronność: dzbanek blendera z taarką, rózga do ubijania, rózga miksera, hak do ugniatania. Dodatkowo jego akcesoria są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo wyczyścić .

Sprzęt ten został włączony do technologii EasyArmLift w ramieniu robota, dzięki czemu jego ruchy są łatwo wykonywane w różnych pożądanych pozycjach za naciśnięciem przycisku. W ten sposób sterowanie sprzętem jest ułatwione bez większych komplikacji.

Wniosek: z mojego punktu widzenia robot kuchenny MUM58L20 spełnia wszystkie warunki, aby być uznanym za jeden z najlepszych , szczególnie do prac związanych z cukiernictwem. Jego pojemność, moc i bezpieczeństwo stawiają go na pierwszym miejscu w każdym dogłębnym przeglądzie.

 

Zalety
 • można łatwo wyczyścić
 • dobry poziom mocy
 • Doskonały sprzęt do prac cukierniczych
 • System ugniatania 3D
 • Dobry stosunek ceny do jakości
Niedogodności
 • Średni poziom hałasu
Ten robot spełnił wszystkie moje oczekiwania. Wcześniej korzystałem ze sprzętu innych marek i odczuwałem dyskomfort, że wielokrotnie musiałem dzielić ilość ciasta na dwie porcje ze względu na małą pojemność miski, co nie zdarza się przy tym sprzęcie. Dodatkowo jego cena jest naprawdę przystępna dla tych z nas, którzy nie mogą wydać fortuny na tak ważny element wyposażenia domu.

🏆 Nasza opinia o robotach kuchennych Bosch

Niemiecka firma Bosch w całej swojej historii słynęła z dbałości o każdy szczegół techniczny, estetyczny i funkcjonalny swoich urządzeń, a robotom kuchennym te zalety nie są obce, więc nieprzypadkowo zajmuje czołowe pozycje w sprzedaży na światowy poziom . Tylko z tą próbką pięciu najlepszych, które wam przedstawiłem, widać, że nawet najtańsze urządzenia są wyposażone w dobry poziom jakości .

Silniki marki Bosch to kolejne jego atuty, generalnie jego sprzęt ma moc przetwarzania niemal każdego rodzaju żywności . Możemy znaleźć urządzenia o mocy 500 watów lub ponad 1000 watów, ale wszystkie mają zaskakującą moc. Uzupełnieniem tej mocy jest pojemność miski, która w większości wynosi 3,9 litra, co wystarcza nawet przy dużej liczbie gości.

Roboty kuchenne Bosch są doceniane przez użytkowników na całym świecie również za jakość akcesoriów, które stają się coraz bardziej praktyczne w zadaniach takich jak cukiernictwo, tak jest na przykład w przypadku prętów i haków, które zostały udoskonalone w celu optymalizacji jakość ugniatania .

W kilku słowach: jeśli potrzebujesz robota, w którym stosunek ceny do jakości jest wyważony, w sprzęcie marki Bosch znajdziesz idealnego dla siebie i swojej rodziny.

Modele robotów kuchennych Bosch
Recenzja robota kuchennego Bosch AutoCookRecenzja robota kuchennego Bosch Creation LineRecenzja robota kuchennego Bosch MUM 4
marki robotów kuchennych
Roboty kuchenne AigostarRoboty kuchenne KenwoodRoboty kuchenne NEWCOOK
Roboty kuchenne BoschRoboty kuchenne KitchenAidRoboty kuchenne Philipsa
Roboty kuchenne CecotecRoboty kuchenne KlarsteinRoboty kuchenne Redmond
Roboty kuchenne FussionCookRoboty kuchenne firmy KoenigRoboty kuchenne Taurus
Roboty kuchenne GMRoboty kuchenne Moulinex