Najlepsze sokowirówki Bosch

Jaka jest najlepsza sokowirówka Bosch?

Nie ma nic lepszego niż napój cytrusowy, aby odświeżyć nasz organizm i dostarczyć mu bardzo dobrych ilości składników odżywczych i witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jest to niezwykle łatwe do przeprowadzenia dzięki sokowirówkom , które są obecnie dostępne na rynku.

Z tej okazji będzie można zobaczyć najlepsze sokowirówki Bosch , markę bezkonkurencyjną pod tym względem, która ma kilka doskonałych wykładników pozwalających na uzyskanie idealnego wyciskania pomarańczy . Więc od razu zaczynam od tej analizy, aby cieszyć się doskonałym sokiem z cytrusów.

🥇 Porównanie najlepszej sokowirówki Bosch


Nie można wyświetlić tabeli.

✅ Który model sokowirówki Bosch możesz wybrać?

➤  Bosch MCP3500N – Perfekcyjna konstrukcja

Bosch MCP3500N - Kompaktowa wyciskarka do cytrusów, 25 W, pojemność 800 ml, z regulatorem stopnia miąższu, biały, żółty

Ma system stożkowy w górnej części, który jest klasyfikowany jako uniwersalny, ponieważ można go używać z owocami o różnej wielkości , a także zachowuje bardzo wyjątkową cechę, taką jak możliwość obracania się w obie strony , w ten sposób osiąga maksymalna ekstrakcja soku z każdego wyciśniętego owocu.

Pojemnik Bosch MCP3500N jest doskonały pod względem wzornictwa i wielkości, przyjmuje maksymalnie 800 mililitrów , a jego konstrukcja jest futurystyczna i nieprzejrzysta w kolorze, co nadaje mu bardzo uderzającą osobowość i skutecznie łączy się doskonale z kuchnia w dowolnym stylu

Jego wyjmowane części w pełni nadają się do mycia w zmywarce , posiada schowek na kabel oraz doskonałą i funkcjonalną pokrywę chroniącą przed kurzem.Idealnie nadaje się do personalizacji napojów, ponieważ możesz wybrać ilość miąższu , jaki będą miały dzięki regulacja systemu zawarta dla takiej funkcji.

Wniosek : Jeśli potrzebujesz prostej, ale wydajnej sokowirówki, która spełnia również zadanie dozowania miąższu, jest to idealny kandydat , jest również mała i kompaktowa, a jej funkcje są więcej niż akceptowalne, osiągając doskonały stosunek jakości do ceny .

 

Zalety
 • Wyprodukowane i wspierane przez bezkonkurencyjną markę.
 • 25 watów mocy.
 • Posiada schowek na kabel oraz osłonę ochronną .
 • Wyrażaj w podwójnym znaczeniu.
 • Zaawansowana konstrukcja pod kątem zachowania optymalnej wydajności i czystości.
Niedogodności
 • Trochę mało mocy.
Bardzo dobry sprzęt, prosty i bardzo podstawowy, ale zdecydowanie uprzyjemnia mi poranki, kiedy delektuję się wyśmienitym sokiem z taką ilością miąższu, jaką sobie zadecyduję. Uwielbiam tę sokowirówkę .

➤  Bosch MCP3500 – przenośny i prosty

Bosch MCP3500 - SokowirówkaTen inny doskonały model Bosch ma bardzo funkcjonalną konstrukcję, ten projekt koncentruje się bezpośrednio na uczynieniu go bardzo funkcjonalnym i opłacalnym sprzętem , zawiera system pomiarowy na zewnątrz zbiornika, dzięki czemu zawsze możesz poznać szczegóły ilości soku wewnątrz.

Jego zapłon / płatny system jest automatyczny , ponieważ ma czujnik, który włącza obrót, gdy wykryje nacisk na stożek ściskający. Ten stożek ma dwukierunkowy obrót wyciskający , aby osiągnąć maksymalne wykorzystanie soku owocowego.

Bosch MCP3500 w pełni nadaje się do mycia w zmywarce i zawiera idealną osłonę do jego ochrony i bezpiecznego przechowywania, a także pojemnik do przechowywania kabla elektrycznego .

Jego tank dzbanek ma bardzo dobrą pojemność 800 mililitrów , ta pojemność wystarczy na kilka szklanek ulubionego soku, ma też akceptowalną moc 25 watów i bardzo niską wagę , co oczywiście przemawia na Twoją korzyść, bo fakt bycia bardzo przenośnym.

Wniosek : Lekki, tani i prosty to trzy punkty maksymalnego zasięgu tego modelu Bosch, jego stosunek jakości do ceny jest jednym z najlepszych, jakie widziałem i na pewno Cię nie zawiedzie, ponieważ można go używać i transportować w dowolnym miejscu .

 

Zalety
 • Posiada pojemnik na kable.
 • Niezwykle kompaktowy .
 • Dobra moc do użytku domowego.
 • Regulowane ustawienie ilości miąższu.
 • Dwukierunkowy obrót głowicy wyciskającej.
Niedogodności
 • Jego rozbrojenie i uzbrojenie jest kłopotliwe.
Świetnie, właśnie takiego sprzętu potrzebowałem w swoim mieszkaniu, aby cieszyć się bezkonkurencyjnymi sokami i/lub sokami, kiedy tylko mam na to ochotę. Jest wyjątkowo cichy i bardzo łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu.

➤  Akcesorium Bosch MUZ5ZP1 do robota kuchennego – idealne uzupełnienie

Bosch MUZ5ZP1 AKCESORIA KUCHENNE, plastik, pomarańczowy/przezroczysty

Ten model to sokowirówka typu akcesoriów, która doskonale sprawdza się jako sprzęgło robota kuchennego Bosch MUM 5, jego konstrukcja jest niezwykle efektowna i kolorowa, ponieważ zawiera elektryczną pomarańczę i doskonały przezroczysty kolor. Posiada również sitko do zbierania pestek z owoców oraz miskę o pojemności 1 litra ulubionego soku.

Bezsporne jest, że aby móc używać go automatycznie, musisz mieć robota kuchennego Bosch MUM 5, wręcz przeciwnie, możesz go również kupić, ale możesz używać tej sokowirówki tylko ręcznie. Doskonale nadaje się do wyciskania dowolnych cytrusów, chociaż oczywiście ręcznie trzeba będzie wykonać odpowiedni ręczny wysiłek.

Jego stożek lub głowica ekstrakcyjna została wyprodukowana i zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej wygodna, a także umożliwia osiągnięcie doskonałego wyciskania niezależnie od wielkości owocu, co oznacza, że ​​jego funkcja jest niezwykle wszechstronna.

Akcesorium Bosch MUZ5ZP1 do robota kuchennego ma również bardzo funkcjonalny uchwyt, który umożliwia jego mobilizację i podawanie soku bezpośrednio do szklanki. Należy zauważyć, że nie ma potrzeby odłączania zbiornika od stożka ekstrakcyjnego, ponieważ wspomniany zbiornik ma swoją odpowiednią dyszę do indywidualnego podawania soku.

Wniosek : Sokowirówka, która osiąga swoją funkcję ręcznie i automatycznie po umieszczeniu w robocie kuchennym Bosch MUM 5. Jest to bardzo przenośna sokowirówka, wykonana z doskonałych materiałów, a ponadto ma doskonałą całkowitą pojemność 1 litra.

 

Zalety
 • Zbudowany z materiałów najwyższej jakości.
 • Niezwykle przyciągający wzrok design.
 • Jego głowica ekstrakcyjna działa z owocami dowolnej wielkości.
 • Niezwykle lekki .
 • Możliwość obsługi ręcznej .
Niedogodności
 • Do jego automatycznego działania potrzebny jest oczywiście robot Bosch MUM 5.
Jako uzupełnienie mojej MUM 5 jest idealny . Poza tym zabieram go na pikniki i zawsze istnieje możliwość wykonania pracy ręcznie. Jest cudowny i niezwykle ekonomiczny i sprawdza się również w miejscach, gdzie nie mamy prądu.

➤  Bosch MCP72GPW – Dwukierunkowa ekstrakcja soku

Bosch MCP72GPW / MCP72GMB Wyciskarka do soków, 40 W, 1 litr, plastik|stal nierdzewna, biały/srebrny

Model, który pozostawia wiele do życzenia, ma funkcję turbo, aby osiągnąć naprawdę imponujące rezultaty, a jego głowica lub stożek ekstrakcyjny jest wykonany ze stali nierdzewnej , co czyni go super sokowirówką, która będzie działać wiecznie.

Posiada podwójną rotację (w obie strony) w ten sposób maksymalizuje swoją wydajność pozwalając na znacznie efektywniejszy sok. Dzięki Bosch MCP72GPW będziesz mieć w swojej kuchni idealną sokowirówkę o awangardowym designie , która doskonale stanie się w centrum uwagi.

Jego design jest tak efektowny , że można się nim cieszyć nawet bez jego używania, ma pojemnik na sok o pojemności 1 litra, a ten zbiornik ma idealną konstrukcję dzbanka. Ma również funkcję nalewania dowolnego soku z dzbanka lub stożka , oczywiście okoliczności i cechy, które czynią go wyjątkowym w swojej klasie.

Zawiera system zapobiegający kapaniu i jest bardzo łatwy w czyszczeniu, ponieważ jego wyjmowanych części można używać w zmywarce. Jego moc jest doskonała , osiągając 40 watów , aby zaoferować bardzo wydajny system przy bardzo niskich kosztach.W ten sposób jest uważana za wyciskarkę do cytrusów o niezrównanym stosunku jakości do ceny .

Wniosek : Prawdziwy klejnot sztuki, który musisz mieć w swojej kuchni, ma funkcję 2 w 1 , ponieważ można podawać zarówno ze zbiornika / dzbanka, jak i bezpośrednio ze stożka do wyciskania, i jest wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. .

 

Zalety
 • Ekskluzywny i futurystyczny design.
 • Stal nierdzewna i poliwęglan sprawiają, że jest niezniszczalny.
 • Można myć w zmywarce.
 • Świetna jakość za cenę.
 • Duża pojemność magazynowa .
Niedogodności
 • Przestrzeń, przez którą sok spływa do dzbanka, jest bardzo mała, co oznacza, że ​​jest ona stale blokowana.
Dotarła w idealnym stanie dzięki bezpłatnej i bezpiecznej wysyłce Amazon , jest łatwa w użyciu, bardzo cicha i bardzo podobał mi się jej design, każdy ma uwagi na temat tej sokowirówki, można też wycisnąć do litra w środku , to dużo soku i służy wielu ludziom.

➤  Bosch MCP3000N – dla każdego przeciętnego domu

Bosch MCP3000N – Wyciskarka do soków (wyciskarka ręczna, biała, żółta, 0,8 l, plastik, 25 W, 220-240 V)

Z prezentacją w kolorze białym i żółtym masz   Bosch MCP3000N , model, który ma system sprzęgający do zbierania kabla zasilającego, a jego nogi są wykonane z materiału, który działa antypoślizgowo, aby uniknąć wypadku .

Jego części są wodoodporne i doskonale nadają się do mycia w zmywarce.Jego moc jest również znakomita, ponieważ posiadanie 25 watów pozwala zaspokoić zapotrzebowanie na soki i cytrusy każdej przeciętnej rodziny.

Niezwykła jest również kompaktowość i najwyższa jakość materiałów, z jakich wykonano ten model sokowirówki. Niewątpliwie mocne strony przemawiają za tym urządzeniem i dzięki któremu udaje się cieszyć w zdrowy sposób witaminami i minerałami, których dostarczają nam nasze ulubione owoce.

Podsumowanie : Idealny wykładnik do domu , wykonany z bardzo dobrego plastiku i mający moc wykonania każdego wyciskania soku z naszych ulubionych cytrusów. Jest łatwy do czyszczenia i zawiera osłonę przeciwpyłową.

 

Zalety
 • Prosty i łatwy w użyciu.
 • Doskonały stosunek jakości do ceny .
 • Łatwe do czyszczenia i można myć w zmywarce.
 • Niska waga i antypoślizgowe nóżki .
 • Super kompaktowy i z automatyczną obsługą.
Niedogodności
 • Jeśli owoc jest zbyt duży, ma trochę trudności z wykonywaniem swojej pracy.
3 tygodnie użytku domowego i nie dostałem żadnych trafień . Żałuję, że nie zamówiłem dwóch na raz (chciałbym podarować jeden mojej mamie), a także cieszyć się bezpłatną wysyłką , którą oferuje Amazon.

🏆 Nasza opinia o sokowirówkach Bosch

Bosch to zdecydowanie gigant, jeśli chodzi o produkcję sprzętu AGD i innych uprzemysłowionych urządzeń i narzędzi do rozwiązywania domowych problemów. Jeśli chodzi o sokowirówki, mają wyjątkową i bardzo dobrą jakościowo ofertę, co oczywiście można zweryfikować za pomocą 5 wykładników analizowanych w górnych wierszach.

Pamiętaj, że najlepsza sokowirówka to zawsze ta, która skutecznie dostosuje się do Twoich osobistych potrzeb, warto zauważyć, że wszystkie są doskonałymi urządzeniami i działają automatycznie, a ponadto są wykonane z najlepszych dostępnych obecnie materiałów , w ten sposób firma Bosch zadbano o to, aby były bardzo trwałe i niezwykle funkcjonalne.

Korzyści te są oczywiście wynikiem wielu badań zarówno w laboratorium, jak iw terenie, aby zaoferować Ci najlepsze technologie, dzięki którym możesz skutecznie cieszyć się doskonałym sokiem z ulubionych owoców w zaciszu własnego domu, w wyjątkowo przystępnej cenie i z niespotykaną dotąd łatwością .

W ten sposób polecam wybrać któryś z 5 analizowanych tu modeli, obojętnie zabierzecie do domu doskonały sprzęt i zostanie on sklasyfikowany jako jedna z najlepszych sokowirówek Bosch na rynku. Nie czekaj więc dłużej i zdecyduj się na ten, który najbardziej Ci odpowiada i zacznij już teraz cieszyć się doskonałym sokiem o każdej porze dnia. Twoje zdrowie naprawdę Ci podziękuje .

Inne marki Sokowirówki
sokowirówki automatycznesokowirówki kenwoodprofesjonalne sokowirówki
tanie sokowirówkiSokowirówki KrupsSokowirówki Russell Hobbs
Sokowirówki Boschasokowirówki ręczneCiche sokowirówki
Sokowirówki BraunaSokowirówki MoulinexSokowirówki marki Smeg
Sokowirówki Cecotectanie wyciskarki do pomarańczySokowirówki Taurus
Sokowirówki przemysłoweSokowirówki PhilipsaSokowirówki Ufesa
Sokowirówki JataSokowirówki księżniczki