najlepsze sokowirówki kenwood

Jaka jest najlepsza sokowirówka Kenwood?

Nie ma nic bardziej nużącego niż konieczność ręcznego przygotowania pysznego soku lub soku z naszych ulubionych owoców, najpierw ze względu na wysiłek, a następnie ze względu na dużą ilość brudu i katastrofy, którą można zrobić, ręce, ubrania i blaty pełne soku. wszędzie.

Teraz można to zmienić i znacznie ulepszyć dzięki tym elektrycznym  sokowirówkom do pomarańczy i cytrusów , są one wszędzie i w wielu modelach i markach, z naprawdę niesamowitymi funkcjami i cenami, poniżej znajduje się porównanie z najlepszymi sokowirówkami Kenwood , więc możesz je dokładnie poznać, zweryfikować ich doskonałe walory i zalety oraz zdecydować, który najbardziej Ci się podoba.

🥇 Porównanie najlepszych sokowirówek Kenwood


Zdjęcie
Najczęściej sprzedawany

Kenwood JE290 - Sokowirówka elektryczna, moc 40 W, pojemność 1 l, obrotowa...

Kenwood Citrus Juicer Chef AT312 Akcesoria do sokowirówek kompatybilne z robotami...

Nasze zalecane

Kenwood Appliances CPP400TT Wyciskarka dwukierunkowa, z 2 rozmiarami...

Kenw Entsafter JMP400 140 W biały | Czysty sok


Waga
962g

1,11 kg

1,24 kg

5,1 kg


Głosy


opinie


Wymiary
16 x 21,2 x 21,9 cm

22 x 22 x 15,5 cm

16x16x27cm

15x20x43cm


Moc
40 watów

Nie dotyczy

50 watów

140 watów


Umiejętność
1 litr

0,6 litra

1,2 litra

1,3 litra


Materiał produkcyjny
Plastikowy

Plastikowy

metalowe, plastikowe

stal nierdzewna, tworzywo sztuczne


Cechy szczególne
Zdejmowane i nadające się do mycia w zmywarce części. Filtr ze stali nierdzewnej, przezroczysty dzbanek z podziałką. Zintegrowany schowek na przewód.

Akcesorium do wyciskania soku z matowego plastiku, którego można używać z wszystkimi rodzajami cytrusów, zawiera tacę na sok o pojemności 600 ml. Ergonomiczny uchwyt.

2 kierunki ekstrakcji, 2 rozmiary stożków

System samooczyszczania, wyjmowany zbiornik

Najczęściej sprzedawany


Zdjęcie
Kenwood JE290 - Exprimidor Eléctrico, Potencia 40 W, Capacidad 1 L, Rotación...


Waga
962g


Głosy


opinie


Wymiary
16 x 21,2 x 21,9 cm

Potencia
40 vatios

Capacidad
1 litro

Material de fabricación
Plástico

Características especiales
Piezas desmontables y aptas para el lavavajillas. Filtro de acero inoxidable, jarra transparente y graduada. Recogecables integrado.

Foto
Kenwood Citrus Juicer Chef AT312 Accesorio Exprimidor Compatible Con Robots De...

Peso
1,11 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
22 x 22 x 15,5 cm

Potencia
N/A

Capacidad
0.6 litros

Material de fabricación
Plástico

Características especiales
Accesorio exprimidor de plástico esmerilado que se puede utilizar con todo tipo de cítricos, contiene una bandeja para el jugo de 600 ml. Mango ergonómico.

Nuestro recomendado

Foto
Kenwood Electrodomésticos CPP400TT Exprimidor bidireccional, con 2 tamaños de...

Peso
1,24 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
16 x 16 x 27 cm

Potencia
50 vatios

Capacidad
1.2 litros

Material de fabricación
Metal, Plástico

Características especiales
2 direcciones de extracción, 2 tamaños de cono

Foto
Kenw Entsafter JMP400 140 W wh | PureJuice

Peso
5,1 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
15 x 20 x 43 cm

Potencia
140 vatios

Capacidad
1.3 litros

Material de fabricación
Acero inoxidable, plástico

Características especiales
Sistema de auto lavado, deposito desmontable

✅ Jaki model sokowirówki Kenwood możesz wybrać?

➤  Elektryczna wyciskarka do pomarańczy Kenwood JE290 — klejnot sztuki Kenwood

Kenwood JE290 elektryczna wyciskarka do pomarańczy - moc 40 W, 1 l, obrót w 2 kierunkach, filtr ze stali nierdzewnej Można myć w zmywarce

Ma akceptowalne 40 watów mocy , co choć widać, nie jest czymś naprawdę wysokim, jeśli potrafi sprawnie i łatwo, bez większego wysiłku ze strony użytkownika, zaoferować przyzwoity sok. Krótko mówiąc, ta moc jest całkowicie akceptowalna do użytku domowego . Ponadto jego wydajność jest wyzwalana wiedząc, że możliwe jest wyciskanie w obu kierunkach , maksymalizując w ten sposób wykorzystanie soku.

Jego konstrukcja jest poza tym bardzo minimalistyczna i została oparta na prostocie, aby nadać mu pewien prestiż i wygodę, jego waga jest bardzo niska, co zapewnia przenośność i łatwe przechowywanie , a górna pokrywa chroni go przed żywiołami i kurzem, a także doskonały filtr do pulpy wykonany ze stali nierdzewnej i całkowicie przystosowany do mycia w zmywarce.

Jego dysza jest zapobiegająca kapaniu, więc zapominamy o ostrożności podczas serwowania soku i uwielbiam pojemność tego modelu, elektryczna wyciskarka do pomarańczy Kenwood JE290 ma wewnętrzny zbiornik, który może pomieścić 1 litr twojego ulubionego soku, to jest niezwykle korzystne i praktyczne, gdy masz kilku gości lub dla dużych rodzin.

Warto zauważyć, że ten pojemnik zawiera praktyczny licznik lub wskaźnik w mililitrach , aby zawsze mieć pod ręką ilość soku w środku, ale to nie wszystko, zawiera również sekcję do sprawnego zbierania kabla zasilającego, aby był jeszcze bardziej przenośny i znacznie ułatwić jego przechowywanie .

Podsumowanie : Znakomity sprzęt do użytku domowego, który oczywiście ma umiarkowaną moc i wiele dodatków , zaprojektowany tak, aby ułatwiał i sprawiał, że wyciskanie ulubionych owoców było niezwykle przyjemnym zajęciem i przy bardzo atrakcyjnej cenie zakupu.

 

Zalety
 • Wyprodukowany w całości w formie półprzezroczystej.
 • Bardzo wydajna i przenośna konstrukcja .
 • Dobra moc do użytku domowego.
 • System zapobiegający kapaniu i zbieranie kabli.
 • Dobra pojemność magazynowa.
Niedogodności
 • Trochę hałasuje (czasami irytujące).
Kupiłem go kilka miesięcy temu i naprawdę kupiłbym go ponownie , poszło mi bardzo dobrze, a sokowirówka nadal działa jak urok i uwielbiam to, jak kompaktowa i cicha jest podczas wyciskania.

➤  Kenwood Citrus Juicer Chef AT312 Akcesoria do sokowirówek kompatybilne z Kenwood Chef i głównymi robotami kuchennymi – idealne akcesorium

Kenwood Citrus Juicer Chef AT312 Akcesoria do sokowirówek kompatybilne z Kenwood Chef i Major Kitchen Robots, 0.6 litra, stal nierdzewna, srebrny/biały

Jeśli jesteś miłośnikiem tej marki, to na pewno masz urządzenie zwane robotem kuchennym, niezwykle wszechstronne do wielu codziennych zadań w Twojej kuchni, ponieważ ten model to po prostu dodatek, dzięki któremu możesz wycisnąć swoje ulubione owoce przez tego robota kuchennego Kenwood . .

Ma doskonałą pojemność 0,6 litra , a tę sokowirówkę można zdemontować i przenieść bezpośrednio na stół, aby serwować najlepszy możliwy sok. Warto zauważyć, że dzięki swoim rozmiarom i niskiej wadze (pamiętaj, że jest to akcesorium) pozwala na przechowywanie lub przechowywanie w dowolnym miejscu, a także przenoszenie go w dowolne miejsce, dzięki czemu jest idealnym sprzymierzeńcem wyjazdu na wakacje lub w ulubione miejsca .

Warto zauważyć, że Kenwood Citrus Juicer Chef AT312 Sokowirówka Kompatybilna z Kenwood Chef i Major Kitchen Robots , jeśli nie masz robota kuchennego, doskonale nadaje się jako ręczna sokowirówka . Stan, który nadaje mu niespotykaną dotąd funkcjonalność, umożliwiając korzystanie z niego bez prądu . Z pewnością nie raz może uchronić Cię przed jakimikolwiek kłopotami.

Podsumowanie : Idealny element wyposażenia do poszerzenia oferty urządzeń wielofunkcyjnych tej marki, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się również doskonałą automatyczną sokowirówką i możliwością ręcznego użycia w przypadku awarii zasilania lub w miejscach, gdzie nie ma prądu.

 

Zalety
 • Doskonałe akcesorium do uzyskiwania doskonałych soków.
 • Pełna kompatybilność z produktami Kenwood Chef i Major.
 • Niska waga i dobra pojemność.
 • Zawiera przezroczysty słoiczek , który można myć w zmywarce.
 • Doskonała gwarancja 2 nieprzerwanych lat.
Niedogodności
 • Nie posiada automatycznego wyłączania.
 • Trochę głośny w czasie jego działania.
Co najważniejsze, jest to dodatek do innego produktu, który pozwala zamienić robot kuchenny w bardzo dobrą wyciskarkę do soków. Jego obsługa jest prosta i opłacalna , podobała mi się również jego cena, dzięki niemu mogę mieć kilka urządzeń zintegrowanych w jednym urządzeniu.

➤  Kenwood CPP400TT – przede wszystkim trzeźwość

Dwukierunkowa sokowirówka Kenwood CPP400TT, z 2 rozmiarami stożków, 220 W, stal nierdzewna, srebrna

Dzięki bardzo ekskluzywnemu i niezwykle poważnemu wzornictwu, idealnemu do każdego rodzaju i stylu kuchni, pochodzi Kenwood CPP400TT , sokowirówka, która ma podwójny stożek o różnych rozmiarach, aby uzyskać idealne dopasowanie do dowolnej wielkości owoców.

Ten model ma dobrą moc, idealnie nadaje się do użytku domowego i zachowuje wiele cech sokowirówek tej marki, takich jak: górna pokrywa ochronna chroniąca przed kurzem i żywiołami, antypoślizgowe nóżki zapewniające niezbędną stabilność podczas wyciskanie i unikanie w jak największym stopniu poślizgu, przewracania i ściskania w obu kierunkach , aby zmaksymalizować zarówno doznania podczas wyciskania, jak i rzeczywiste wykorzystanie większej ilości soku.

Model ten oferuje Państwu bardzo niską wagę oraz jest wykonany z bardzo dobrych i trwałych materiałów , w tym metalu (stal nierdzewna) i poliwęglanu, dzięki czemu jest bardzo hipoalergiczny, higieniczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Jego efektywność energetyczna wyróżnia się dużą oszczędnością energii podczas jego działania, a dodatkowym atutem jest duża pojemność przechowywania soku, sięgająca 1,2 litra całkowitej pojemności wewnętrznej.

Podsumowanie : Znakomita wyciskarka do soków o wyjątkowym designie , w którym na pierwszy rzut oka widać, że jest wykonana z najlepszych materiałów, co z pewnością będzie bezwarunkowym sprzymierzeńcem w Twojej kuchni. Polecana koneserom i miłośnikom urządzeń o klasycznym designie, ale dążących do futurystycznych funkcji.

 

Zalety
 • Wyprodukowane z doskonałych materiałów.
 • Duża pojemność 1,2 litra .
 • Dobra moc z silnika oferującego 50 watów mocy.
 • Dwukierunkowy obrót głowicy wyciskającej.
 • Posiada świadectwo efektywności energetycznej.
 • Podwójny stożek ekstrakcyjny dopasowujący się do wielkości owoców.
Niedogodności
 • Stożki wyciskane są plastikowe.
Z każdym dniem spędzonym z tym modelem wyciskarki jestem coraz bardziej zachwycona, ma idealną ilość miąższu , aby soki były pyszne i dostarczały błonnika do diety mojej rodziny. Bezkonkurencyjna wysyłka Amazon i całkowicie za darmo.

➤  Kenwood JMP 400 WH – Wyciskarka do soków – Doskonałe wrażenia

Kenwood JMP 400 WH – Sokowirówka (wyciskarka wolnoobrotowa, czarna, biała, 55 obr./min, 1,3 l, 1 l, 140 W)

Wyciskarka z systemem wolnego wyciskania zdecydowanie na wyższym poziomie wśród wyciskarek do owoców, posiada dwa zbiorniki jeden na miąższ o pojemności 1,3 litra i drugi na sam sok o pojemności 1 litra .

Kenwood JMP 400 WH został zaprojektowany tak, aby osiągnąć automatyczne samooczyszczanie dzięki systemowi samooczyszczania, zawiera również szczotkę , aby uzyskać idealne wykończenie na wypadek, gdybyś potrzebował dokładniejszego czyszczenia. Jego funkcje obejmują również dziobek zapobiegający kapaniu , który jest wyposażony w doskonałą gumową nasadkę.

Ma łączną moc 140 watów , co zdecydowanie robi różnicę, jeśli chodzi o uzyskanie najlepszego miąższu i czyni go wysoce wydajnym systemem pod względem maksymalnego wykorzystania soku owocowego. Jego średnia waga wynosząca 5 kilogramów sprawia, że ​​jest to wysoce przenośne urządzenie w kategorii tego typu sokowirówek.

Jego konstrukcja jest bardzo podobna do sokowirówek tego typu, na zewnątrz zastosowano najwyższej jakości tworzywa sztuczne, które zapobiegają gromadzeniu się brudu i starają się, aby był jak najbardziej efektowny, a wewnątrz mamy dużo stali nierdzewnej , warunki lub materiały które dają mu doskonały okres użytkowania i gwarantują, że jest i będzie produktem dobrej jakości, trwałym w czasie i bardzo higienicznym.

Podsumowanie : Sokowirówka o parametrach przewyższających średnią konkurencyjną, doskonała dla użytkowników znających się na temacie, którzy poszukują lub potrzebują bardzo wydajnego systemu wyciskania i wyciskania z wyjątkowymi funkcjami zaprojektowanymi tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających.

 

Zalety
 • Dobra pojemność magazynowa.
 • Doskonałe materiały produkcyjne.
 • Kaucja za miąższ osobno .
 • System zapobiegający kapaniu.
 • Funkcja samooczyszczania .
Niedogodności
 • Cena i koszt trochę wysoki, ale generalnie średni jak na tego typu sokowirówkę.
Ten kompletny system wyciskania jest wspaniały, ma niesamowitą moc i potrafi automatycznie oddzielić miąższ od soku. Uwielbiałem jego automatyczny system czyszczenia , w którym po prostu napełniając go wodą, sam się czyści.

🏆 Nasza opinia o sokowirówkach Kenwood

Kenwood zawsze będzie wysoce polecaną marką do zakupu, ponieważ naprawdę tworzy imponujące produkty do rozwiązywania problemów do użytku domowego i przemysłowego. Jeśli chodzi o dział AGD, postanowili podjąć walkę i udało im się wyprodukować bardzo dobre modele sokowirówek .

Mają modele na każdą okazję i na wszystkie gusta i potrzeby, proste, podwójne obracanie, powolne wyciskanie, automatyczne i zatrzymanie liczenia, na pewno jest doskonała i różnorodna oferta ich kreacji ku zadowoleniu użytkowników. Wszystkie te wyciskarki do cytrusów mają bardzo dobrą gwarancję i są wspierane przez tego giganta producenta.

Jaka jest najlepsza sokowirówka Kenwood?

Tutaj wszystko będzie zależało od osobistych potrzeb każdego z użytkowników, którzy potrzebują sokowirówki tej marki, radzę być jak najbardziej uczciwym i spróbować wybrać ten, który niewątpliwie najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom, w ten sposób musisz być bardzo jasnym i precyzyjnym pod względem mocy, pojemności przechowywania soku, ceny, którą jesteś skłonny zapłacić i przenośności; Punkty, które muszą być bardzo jasne przy dokonywaniu wyboru.

Bez wątpienia wszystkie z nich są doskonałe , z niezrównanymi materiałami pod względem ich doskonałej trwałości, bardzo funkcjonalnymi wzorami , które na pewno będą doskonale pasować i pasować do każdego stylu kuchni oraz bardzo zauważalną funkcjonalnością i wydajnością . Te cechy można osiągnąć w każdym modelu kuchni tej niesamowitej i wielofunkcyjnej marki, takiej jak kenwood.

Nasza rekomendacja

Nie ma nic lepszego niż dobry sok lub sok z ulubionych owoców o każdej porze dnia, osiąga się to dzięki łatwości, z jaką najlepsze sokowirówki Kenwood wykonują swoją pracę polegającą na wyciskaniu soku z ulubionych owoców cytrusowych, zachowując przede wszystkim korzystne właściwości i składniki odżywcze tego samego . To z łatwością i wszechstronnością, dzięki której możesz to zrobić w idealnym zaciszu własnego domu, dzięki czemu możesz cieszyć się świeżo przygotowanym sokiem kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Można to osiągnąć tylko dzięki temu typowi urządzenia i że obecnie można go wybrać, kupić i zapłacić całkowicie online dzięki wyspecjalizowanym sklepom, takim jak Amazon , który polecam za solidność, bezpłatną wysyłkę i posiadanie systemu obsługi posprzedażowej najlepszych na świecie , więc zaryzykuj raz na zawsze i zacznij cieszyć się zaletami sokowirówki marki kenwood .

Inne marki Sokowirówki
sokowirówki automatycznesokowirówki kenwoodprofesjonalne sokowirówki
tanie sokowirówkiSokowirówki KrupsSokowirówki Russell Hobbs
Sokowirówki Boschasokowirówki ręczneCiche sokowirówki
Sokowirówki BraunaSokowirówki MoulinexSokowirówki marki Smeg
Sokowirówki Cecotectanie wyciskarki do pomarańczySokowirówki Taurus
Sokowirówki przemysłoweSokowirówki PhilipsaSokowirówki Ufesa
Sokowirówki JataSokowirówki księżniczki