5 najlepszych tanich chińskich odkurzaczy robotów

Tanie odkurzacze robota

Roboty sprzątające bardzo ewoluowały w ostatnich latach, podobnie jak ich ceny. Z drogiego urządzenia stały się narzędziem nadającym się do każdej kieszeni. Zamierzamy dokonać porównania, tworząc skalę jakości i ceny, aby odkryć najlepszy tani chiński odkurzacz robota , Nie przegap tego!

Jaki jest najlepszy tani chiński odkurzacz robota?

Jeśli szukasz dobrego i taniego robota odkurzającego, rynek azjatycki oferuje różne opinie, niektóre od bardziej znanych marek lub inne, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś. Z tego powodu zajmiemy się 5 najlepszymi modelami, które znaleźliśmy, analizując różne funkcje i poruszając się w różnych przedziałach cenowych.

1) Xiaomi SDJQR02RR – azjatycki gigant produkuje również roboty sprzątające

Zaczynamy od marki, która jest naprawdę znana na całym świecie. Xiaomi wyprodukowało robota, który zatrzymuje kurz i odkurza sierść zwierząt na wszystkich rodzajach podłóg i dywanów. Przede wszystkim wyróżnia się potężnym ssaniem 1800 Pa w celu wychwytywania wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Z drugiej strony zawiera połączenie Wi-Fi i może być powiązany z aplikacją „Mi Home”, dzięki czemu można z niego aktywować robota i zobaczyć, które witryny zostały wyczyszczone, a które nie. Aby uruchomić robota, możesz to również zrobić za pomocą wbudowanych przycisków, a gdy wyczerpie się bateria, automatycznie wraca do bazy ładującej (więc w każdej chwili będzie gotowy). Podkreśl również, że jest to tani robot Xiaomi w porównaniu do innych modeli tej samej markiI choć Xiaomi nie słynie z tych robotów, to jej modele stają się bardzo popularne. Wreszcie, jeśli chcesz zdecydować się na tę markę, możesz wybrać pod poniższym linkiem: Modele odkurzaczy robota Xiaomi .

2) Roborock Xiaowa E25  – Firma, która najpierw podbiła Azję, a teraz Europę

Marka, z którą będziemy się teraz zajmować, staje się jedną z najpopularniejszych na świecie i świetnie konkuruje z dużymi markami. Dokładniej, Roborock Xiaowa E25 walczy z kurzem i brudem nawet na najtwardszych podłogach, a także mówimy o odkurzaczu-robocie, który szoruje(dzięki systemowi mopów). Różne metody czyszczenia i środki, które przedstawia, które pozwalają na sprzątanie pod meblami i łóżkami, sprawiają, że jest idealnym sprzymierzeńcem, aby każdy zakątek Twojego domu pozostał nieskazitelny. Zatrzymuje również najdrobniejszy kurz dzięki połączeniu szczotki głównej o zmiennej prędkości i dynamicznej szczotki bocznej. Dzięki mocnej baterii 2600 mAh ma niesamowitą trwałość (jeden z największych, jakie można znaleźć w tak niskich cenach). Z drugiej strony można go używać na różne sposoby, podkreślając aplikację „Mi Home” podczas jej uruchamiania lub automatycznego programowania, aby sprzątała w czasie, który najbardziej Ci odpowiada. Jest to tańszy robot odkurzający niż główne linie marki i dlatego jest aJasny kandydat na robota sprzątającego o najlepszej jakości i cenie . Wreszcie, jeśli podoba Ci się ta marka, mamy porównanie, w którym możesz znaleźć najlepszy Roborock .

3) LEFANT M501-A  – Ekonomiczny robot odkurzający z wieloma funkcjami

Ten robot czyszczący jest bardzo kompletnym urządzeniem w dość rozsądnej cenie, ponieważ ma wiele funkcji. Wśród nich podkreślamy, że jest to prototyp 4 w 1 (zamiatanie, odkurzanie, mopy i szorowanie) , ma trzy tryby czyszczenia (automatyczne, z powietrza i czyszczenie krawędzi) oraz różne moce odkurzania i szorowania. Oprócz powyższego zawiera centralną szczotkę (jak większość robotów) i dwie boczne szczotki, aby dotrzeć do wszystkich zakamarków. Z drugiej strony ma również aplikację i można ją zaprogramować tak, aby sprzątała o każdej porze dnia, w każdy dzień tygodnia. Oprócz tego ma dość baterię 2600 mAh i automatyczne ładowanie. Na koniec zwróć uwagę, że jest to model z bardzo dobrymi recenzjami użytkowników .

4) AIIBOT T288-biały – Tani robot sprzątający do małych domów

Robot odkurzający AIIBOT T288 charakteryzuje się między innymi prostym  i wydajnym czyszczeniemoraz filtr HEPA w celu ochrony przed alergiami dróg oddechowych spowodowanymi przez „sierść zwierzęcą” lub różne cząsteczki kurzu. Z drugiej strony posiada trzy tryby czyszczenia (automatyczny, mocny i losowy), a także czujniki zapobiegające upadkom lub wstrząsom oraz baterię, której czas działania sięga 40-60 minut, dzięki czemu idealnie nadaje się do małych domów lub mieszkań. Proponowana przez ten model niskoprofilowa konstrukcja pozwala na sprzątanie w najbardziej niedostępnych zakamarkach, takich jak pod meblami, kanapami czy łóżkami. Podobnie jest to łatwy w obsłudze robot za pomocą pilota lub możesz również wybrać przycisk samooczyszczania. Dzięki łatwej i szybkiej pracy, dobrym opiniom użytkowników oraz bardzo konkurencyjnej cenie staje się bardzo tanim robotem odkurzającym do uwzględnienia..

5) NOWY A1 – Bardzo tani model z filtrem HEPA

Jeśli szukasz bardzo taniego robota sprzątającego, ten przykład, który proponuje ANNEW, jest jedną z tych świetnych opinii. Wśród jego dobrych zalet znajdziemy trzy tryby użytkowania (automatyczny, skupiony i losowy) . Producent podkreśla, że ​​zasysa najdrobniejszy kurz z różnych powierzchni, w tym dywanów czy twardych podłóg. Z drugiej strony jest sterowany za pomocą pilota lub wbudowanych przycisków. Zawiera również filtr HEPA, który wyłapuje cząsteczki powodujące choroby, takie jak astma czy alergie. Dzięki jednej z najniższych cen na rynku jest pozycjonowany jako bardzo tani odkurzacz robota , co czyni go idealnym dla osób, które nigdy go nie miały i chcą przetestować zalety tych produktów, które są coraz częściej obecne w większej liczbie domów.

Rekomendacje zakupu najlepszego taniego i dobrego robota odkurzającego wyprodukowanego w Chinach

Codzienne sprzątanie w domu jest czymś bardzo pożądanym, a tym bardziej jeśli posiadasz zwierzęta, ale mało czasu, praca poza domem i codzienne obowiązki sprawiają, że zamiatanie, odkurzanie czy mycie podłogi jest dla każdego żmudnym zadaniem. Roboty odkurzające zrewolucjonizowały sposób sprzątania domów i obecnie ceny stały się bardziej konkurencyjne , dzięki czemu na rynku można znaleźć naprawdę tanie modele.

Tanie odkurzacze robotaKupując odkurzacz robota, musisz znaleźć równowagę między budżetem a postępem technologicznym danego modelu, ponieważ chociaż we wszystkich modelach występują wspólne funkcje i problemy, ta skala naprawdę robi różnicę. Moc jest jednym z tych czynników, wyższa moc ma oznaczać wyższą wydajność , ale należy zachować ostrożność, ponieważ odkurzacz z dużą mocą może być trudny do kontrolowania. Wraz z powyższym ważne jest, abyś zastanowił się, na jakiej powierzchni będziesz używać robota lub czy model ma poziomy prezentacji, które są automatycznie regulowane ze względu na powierzchnię, na której się znajduje.

Czynnikiem, który ma na to wpływ jest również hałas robota odkurzającego, zwłaszcza jeśli mieszkasz w małej miejscowości lub z wieloma sąsiadami, zawsze patrz na decybele ustawione przez producenta. Bateria to kolejny problem, który ma wpływ, zwłaszcza jeśli masz wiele liczników do wyczyszczenia.

System orientacji, połączenie WiFi czy skojarzenie z wirtualnymi asystentami to technologie, które potrafią określić wyższą lub niższą cenę, więc trzeba ocenić, czy jest to istotna kwestia, czy nie. Niejednokrotnie kupno taniego chińskiego robota odkurzającego jest czymś mądrzejszym, aby zapoznać się z tego typu urządzeniem , niż nabyć kolejne z bardziej zaawansowaną technologią.

Wybór robota sprzątającego to sprawa osobista, dlatego zawsze zalecamy wybór modelu, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom. Możesz porównać opinie i przeczytać rekomendacje innych użytkowników na platformach takich jak Amazon, aby znaleźć dobry i tani robot odkurzający w oparciu o to, czego naprawdę potrzebujesz.

Oprócz tanich chińskich odkurzaczy robotów można znaleźć również różne typy i marki.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat różnych typów i najlepszych marek robotów odkurzających , zbieramy bardziej szczegółowe porównania.