5 najlepszych tanich i dobrych robotów kuchennych

bosch mum 5 porównanie modeli

Szukasz taniego i dobrego robota kuchennego, który w najszybszy i najwygodniejszy sposób przygotuje pyszne dania? Znalazłeś idealny przewodnik zakupowy. W tym porównaniu pokazujemy 5 najlepszych tanich lub przecenionych robotów kuchennych, które można znaleźć na rynku.

Jaki jest najlepszy tani i dobry robot kuchenny?

Przede wszystkim należy zauważyć, że wszystkie tanie roboty kuchenne, które zamierzamy uwzględnić w tym porównaniu, nie mają tych samych cech i należą do różnych marek w celu analizy szerszego zakresu rynkowego. Z drugiej strony ceny i oferty różnych modeli również się różnią.

1) Cecotec Mambo 7090 – Bardzo popularny model z dobrymi opiniami

Zaczynamy od świetnej opcji, jeśli zależy Ci na jakości-cena, ilość sprzedaży i dobre opinie to gwarantują . Przede wszystkim mówimy o modelu wielofunkcyjnym z 30 różnymi funkcjami (kotlety, mielenie, ruszty, gotowanie, saszetki, konfitowane, ubijaki…) i który ma bardzo intuicyjny cyfrowy ekran w celu zapewnienia lepszej użyteczności. Ponadto dzbanek ze stali nierdzewnej ma dużą pojemność (3,3 litra), dzięki czemu zapomnisz o spędzaniu godzin w kuchni, jeśli masz gości. Ponadto jego design i czarne wykończenia nie pozostawiają nikogo obojętnym. Wreszcie, Cecotec Mambo zawiera dwupoziomowy parowiec, który pozwala przygotować do 3 różnych preparatów w tym samym czasie .

2) Moulinex Cookeo CE704110 – tani programowalny robot kuchenny idealny do gotowania

Ten robot kuchenny Moulinex wyróżnia się bardzo technologicznym aspektem, a tym bardziej, że jest modelem programowalnym, oprócz cyfrowego kolorowego ekranu . Między innymi będziesz cieszyć się niesamowitymi potrawami dzięki 6 trybom gotowania (na parze, przyrumienianie, gotowanie, powolne gotowanie, podgrzewanie i funkcja konserwacji) oraz 100 wstępnie zaprogramowanym przepisom, które można również nagrywać (w sekcji ulubionych) to, co lubisz najbardziej. Z drugiej strony ten tani programowalny garnek zawiera kosz do gotowania na parze i przygotowywania dań niskotłuszczowych i niskokalorycznych. Na koniec zwróć uwagę, że w menu Moulinex Cookeo znajdziesz cztery sekcje podzielone na składniki, przepisy, menu ręczne i ulubione .

3) Bosch MUM58720 CreationLine – Specjalny robot do deserów, ciast i ciastek

Mówimy o idealnym modelu dla tych, którzy szukają robota specjalizującego się w cukiernictwie, który jest praktyczny i wszechstronny , zawiera również wiele akcesoriów do robienia deserów i ciast, takich jak ubijaki, miksery, hak do zagniatania, akcesorium z trzy tarcze do tarcia, krojenia i siekania itp. Z drugiej strony ma 7 pozycji prędkości i funkcję turbo z elektroniczną regulacją prędkości. Zaznacz też, że jest to okaz, który może pochwalić się doskonałym wymieszaniem mas w pojemniku ze stali nierdzewnej o pojemności 3,9 litra.i że wspomniany pojemnik ma specjalną konstrukcję wewnętrzną, aby ułatwić planetarny ruch 3D haków i prętów. Na koniec, jeśli jesteś zainteresowany tego typu robotem, na naszej stronie mamy recenzję, aby wybrać najlepszy mikser jakościowo-cenowy .

4) Taurus Mycook One – tani robot kuchenny Taurus nagrzewany indukcyjnie

Roboty kuchenne Taurus Mycook charakteryzują się m.in. działaniem indukcyjnym, czyli przenoszeniem ciepła przez powietrze, a nie przez kontakt (jak rezystory). Poprzedni proces przyspiesza ogrzewanie i chłodzenie, a także zapewnia dobrą temperaturę (120º). Bogate doświadczenie tej hiszpańskiej marki przekłada się na ponad 8000 przepisów do Twojej dyspozycji w ramach Klubu Mycook. Ponadto, podobnie jak wiele innych robotów, jest to model wielofunkcyjny, który sieka, składa, smaży, gotuje, waży, emulguje… Wreszcie jeden z młodszych braci  Taurus Mycook Touch, który wyróżnia się wyraźnym konkurentem Thermomixa w Hiszpanii (tak bardzo, że niektórzy znają go jako hiszpański Thermomix).

5) IKOHS CHEFBOT Compact STEAMPRO – 100 różnych przepisów i dwupoziomowy parowiec

Kończymy artykułem kulinarnym należącym do hiszpańskiej marki IKOHS, która zyskuje wielu zwolenników na rynku. Przede wszystkim jest robotem bardzo kompletnym, gdyż zawiera 23 funkcje i mnogość akcesoriów , oprócz innych związanych ze światem cukiernictwa i przygotowywania koktajli. Z drugiej strony pojemność tego modelu jest akceptowalna, ponieważ jego dzban ma całkowitą pojemność 3,5 litra i 2,3 pojemności użytkowej. Podobnie jego użycie jest łatwe i intuicyjne, a dołączona jest do niego książka ze 100 przepisami dostosowanymi do robota. Należy również pamiętać, że zawiera dwupoziomowy parowar, aby przygotowywać zdrowsze potrawy i cieszyć się „posiłkami fitness”, które zawsze poprawiają samopoczucie organizmu.

Czy najlepszy tani robot kuchenny znajdzie się wśród bestsellerów?

Jednym z największych dystrybutorów tych produktów jest Amazon, dlatego warto wziąć pod uwagę, jakie są najlepiej sprzedające się roboty kuchenne na jego stronie internetowej . Ponadto, jeśli chodzi o artykuły wysoko skomercjalizowane, to dlatego, że użytkownicy są zadowoleni.

Jaki jest najlepszy dobry i tani robot kuchenny do kupienia w 2022 roku?

Aby wiedzieć, jakiego taniego robota kuchennego kupić, należy przede wszystkim odpowiedzieć na pewne pytania. W każdym razie jest to wybór osobisty i zależy od szeregu czynników, które omówimy w tej sekcji.

Najlepszy tani i dobry robot kuchenny?Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby jasno określić, do czego chcesz robota . Jak widzieliśmy istnieje wiele modeli: wielofunkcyjne, programowalne, do pieczenia i wyrabiania ciasta…

Z drugiej strony zwróć uwagę, że w tych cenach trudno o profesjonalnego robota kuchennego, ale można znaleźć robota bardzo dobrej jakościowo-cenowego . W tym celu konieczne jest zestawienie wielu informacji i porównanie niektórych modeli z innymi. W tym badaniu polecamy Amazon, ponieważ jest to platforma, która zbiera mnóstwo tych robotów, „recenzji”, opinii użytkowników lub sprawdza, czy są w sprzedaży.

Zanim zdecydujesz się na ekonomicznego robota kuchennego, musisz ocenić jego funkcje, dostępne programy, łatwość czyszczenia, jakość komponentów, akcesoria, które zawiera…

Kolejnym ważnym czynnikiem jest projekt i wykończenia. Zwykle każda kopia będzie widoczna i nie będzie przechowywana w spiżarni. Ogólnie rzecz biorąc, wygląd tych produktów jest zwykle pochlebny i pasuje do wystroju każdej kuchni.

Z pewnością najważniejszym czynnikiem warunkującym wybór jest cena . «A priori», koszt robotów, które widzieliśmy, jest znaczącym wydatkiem. Jeśli jednak porównamy je z cenami z wyższych zakresów (np. Thermomix) i docenimy korzyści, wygodę i oszczędność czasu, jakie zapewniają, sytuacja się zmieni.

Ponadto, jeśli masz do czynienia z pierwszym przejęciem, zwróć uwagę, że zakup taniego lub taniego robota kuchennego i stopniowa nauka to świetny pomysł.

Oprócz dobrych i tanich robotów kuchennych można też znaleźć różne rodzaje i najlepsze marki

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat różnych typów i marek, aby wybrać najlepsze roboty kuchenne , zbieramy bardziej szczegółowe porównania