Najlepsze tanie roboty kuchenne

Jaki jest najlepszy tani robot kuchenny?

Dzięki robotom kuchennym możesz pełnić wiele funkcji w części kulinarnej, są takie urządzenia, które potrafią zdziałać cuda w Twojej kuchni i naprawdę skracają czas, jaki poświęcasz na każde przygotowanie. Dzisiaj zobaczysz szczegółową analizę najlepszych robotów kuchennych , dzięki czemu możesz sprawdzić czołówkę tych drużyn, a także zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Dzięki temu przewodnikowi łatwiej będzie ci wybrać najlepszego taniego robota kuchennego , ponieważ rzeczywiście przeprowadziłem dokładne badanie najlepszego w swoim rodzaju, z jego głównymi cechami i wyjątkowymi zaletami; ale nie będę dłużej zwlekać z czekaniem i natychmiast zostawię cię z upragnioną analizą. Przygotuj więc chęć zakupu, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom .

🥇 Porównanie najlepszych tanich robotów do gotowania


Zdjęcie
Najczęściej sprzedawany

Programowalny elektryczny szybkowar Cecotec GM Model D. Wielofunkcyjna kuchenka, 9...

Wielofunkcyjny robot kuchenny z głosem, programowalny 24 godziny, pojemność 5...

Aigostar Golden Lion 30HGY - Wielofunkcyjny robot kuchenny, 5L, 918 W, 11...

Nasze zalecane

Bosch AutoCook MUC11W12 - Szybkowar elektryczny, stal nierdzewna, miska 5 l,...

najtańszy

Novohogar Wielofunkcyjny Robot Kuchenny Programowalny 24H Pojemność 5L. 8...


Waga
5kg

4,62 kg

4,22 kg

5,48 kg

3,8 kg


Głosy


opinie


Wymiary
35 x 33 x 35 cm

44 x 32 x 32 cm

16,5″ x 12″ x 11″

38 x 28 x 26 cm

30x30x29 cm


Moc
1000 watów

918 watów

940 watów

700 watów


Umiejętność
6 litrów

5 litrów

5 litrów

5 litrów

5 litrów


Materiał produkcyjny
ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego

ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego

Poliwęglan i stal nierdzewna

Stal nierdzewna

ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego


Cechy szczególne
Przewodnik głosowy, programowalny 24 godziny

Wstępnie skonfigurowane menu, programowalne z zegarem 24-godzinnym, system głosowy

11 funkcji, wewnętrzny materiał nieprzywierający

Funkcja utrzymywania ciepła, 48 programów automatycznych, blokada przed dziećmi, dwupoziomowa taca do gotowania na parze

Pojemność 5 litrów, programowalny z 24-godzinnym wyprzedzeniem

Najczęściej sprzedawany

Foto
Cecotec Olla Electrica a Presión Programable Olla GM Modelo D. Multifunción, 9...

Peso
5 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
35 x 33 x 35 cm

Potencia
1000 vatios

Capacidad
6 litros

Material de fabricación
Acero inoxidable y plástico

Características especiales
Guiado por voz, Programable 24 horas

Foto
Robot de Cocina Multifunción con Voz, Programable 24 horas, Capacidad de 5...

Peso
4,62 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
44 x 32 x 32 cm

Potencia

Capacidad
5 litros

Material de fabricación
Acero inoxidable y plástico

Características especiales
Menús preconfigurados, Programable con reloj las 24 horas, sistema de voz

Foto
Aigostar Golden Lion 30HGY - Robot de cocina multifunción, 5L, 918 W, 11...

Peso
4,22 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
41,3 x 30,7 x 27,8 cm

Potencia
918 vatios

Capacidad
5 litros

Material de fabricación
Policarbonato y Acero inoxidable

Características especiales
11 Funciones, Material interno antiadherente

Nuestro recomendado

Foto
Bosch AutoCook MUC11W12 - Olla exprés eléctrica, Acero Inoxidable, Bol de 5 L,...

Peso
5,48 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
38 x 28 x 26 cm

Potencia
940 vatios

Capacidad
5 litros

Material de fabricación
Acero inoxidable

Características especiales
Función mantener caliente, 48 programas automáticos, Bloqueo de niños, Bandeja de dos alturas para cocción a vapor

El más económico

Foto
Novohogar Robot de Cocina Multifunción, Programable 24H.Capacidad de 5L. 8...

Peso
3,8 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
30 x 30 x 29 cm

Potencia
700 vatios

Capacidad
5 litros

Material de fabricación
Acero inoxidable y plástico

Características especiales
Capacidad de 5 litros, Programable con 24 horas de antelación

✅ Jaki tani model robota możesz wybrać?

➤  Doniczki Cecotec GM Model D – Najlepsze i najlepiej sprzedające się

Cecotec Ollas GM Model D - Wielofunkcyjny programowalny robot kuchenny, 90 Kpa, 9 menu, 1000W

Cecotec zawsze prezentował ekonomiczne rozwiązania dla szerokiej gamy problemów w domu, a jeśli chodzi o roboty kuchenne, ma również wyjątkowo tani model, taki jak Cecotec Pots GM Model D – Wielofunkcyjny programowalny robot kuchenny , idealny kandydat do tego ekskluzywnego analizy z najlepszymi w swoim rodzaju.

Jest w pełni programowalny, wielofunkcyjny i ma cudowną i gigantyczną pojemność wewnętrzną 6 litrów , dzięki której można przygotować obfite potrawy dla kilku gości. Ma dwa poziomy gotowania z różnymi ciśnieniami, a także 9 różnych menu do przeprowadzania szerokiej gamy przygotowań, w tym smażenia, gdzie ten wspaniały wykładnik staje się prawdziwą frytkownicą.

Wśród swoich wyjątkowych możliwości ma system o nazwie GMCore, w którym doskonale masz pełną kontrolę nad gotowaniem dzięki pełnej programowalności i pamięci EPROM, zawiera również super kompletny system bezpieczeństwa . Warto zauważyć, że po prostu musisz wydawać polecenia głosem , aby ta drużyna mogła wykonywać twoje polecenia.

Oczywiście ten robot jest dostarczany w towarzystwie, a wśród jego dodatków masz: wiadro Daikin, ruszt do pieczenia, 1 kosz do smażenia i chochlę, a także kompletną książkę kucharską. Wszystko to złożyło się na jego kompaktowość i 1000 watów mocy zamknięte w urządzeniu ważącym zaledwie 5 kilogramów i przy bardzo niskiej cenie, które również jest wykonane w całości ze stali nierdzewnej i najwyższej jakości tworzywa sztucznego . Natychmiast czyniąc go jedną z najlepszych opcji

Wniosek : Kompletny tani robot kuchenny, dzięki któremu osiągniesz niezwykłe przepisy oraz szybkie i smaczne przygotowania w całkowicie automatyczny sposób, pamiętaj, że nie bez powodu jest bestsellerem na Amazon .

 

Zalety
 • Doskonała cena nabycia.
 • W pełni programowalny z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
 • Bezkonkurencyjna pojemność wewnętrzna 6 litrów.
 • Wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego .
 • Przewodnik głosowy .
Niedogodności
 • Nieprzywierająca część patelni jest nieco delikatna.
Niezwykle proste w obsłudze urządzenie z wieloma funkcjami , podobało mi się jak szybko działa, wyobrażam sobie, że to przez jego dużą moc, przepisów jest mnóstwo w internecie.

➤  Novohogar Multifunction with Voice – W pełni programowalny

Wielofunkcyjny robot kuchenny z głosem, programowalny 24 godziny, pojemność 5 litrów (10 osób). 4 wstępnie ustawione menu, 8 programów automatycznych i ogrzewanie przestrzenne Max. 180ºC

Novohogar to marka produktów, która od lat stawia na innowacje w zakresie domowych rozwiązań i tym razem udało jej się odlać spektakularnego robota kuchennego o wielu funkcjach dla przyjemności i wygody użytkowników.

Posiada uchwyt do szybkiego i łatwego przenoszenia, a jego pojemność to 5 litrów, dzięki czemu z łatwością przygotujesz posiłki dla maksymalnie 8 lub 10 osób . Ten model może być używany z dowolnym z 4 wstępnie skonfigurowanych menu i 8 automatycznymi programami, dzięki którym możesz gotować, smażyć, grillować, gotować na wolnym ogniu lub na parze i dzięki którym możesz oczywiście ugotować wszystko.

Jego programowanie i obsługa są bardzo proste , po prostu wprowadzając składniki, wybierając czas posiłku i wybierając menu, a poprzez system poleceń głosowych ten sprzęt po mistrzowsku prowadzi użytkownika i wskazuje każdą czynność. Jeśli chodzi o jego konstrukcję, został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej przenośny , jego konstrukcja ze stali nierdzewnej i doskonale nieprzywierające wnętrze sprawiają, że jest bardzo łatwy w obsłudze i czyszczeniu .

Kupując wielofunkcyjnego robota kuchennego Novohogar z głosem, możesz cieszyć się różnymi akcesoriami, takimi jak miarka, łopatka, akcesoria do prasowania / grillowania, nieprzywierająca taca , chochla, miarka i książka kucharska. Wyróżnia się również tym, że jest w stanie utrzymać jedzenie w cieple tak długo, jak to konieczne, od momentu jego zakończenia do czasu podania.

Wniosek : Urządzenie, za pomocą którego możesz gotować automatycznie , bez konieczności bycia obecnym, dzięki któremu zaoszczędzisz dużo pieniędzy i czasu i które oczywiście będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w kuchni . To dodało do doskonałych materiałów i ekskluzywnego projektu. Z pewnością ozdobi Twoje kulinarne przestrzenie.

 

Zalety
 • Posiada ekran LED .
 • Doskonała moc.
 • Bardzo łatwe do czyszczenia .
 • Całkowicie nieprzywierający.
 • Programowalny do 24 godzin.
Niedogodności
 • Książka kucharska jest całkowicie niezgodna z modelem produktu.
Bardzo mi się podobał, bardzo przydatny do wszelkich przygotowań i ma niezliczone tryby i sposoby gotowania , jego programowanie można łatwo wykonać za pomocą ekranu ledowego i jest bardzo łatwy do czyszczenia i przechowywania.

➤  Aigostar Golden Lion 30HGY – Wielofunkcyjny.

Aigostar Golden Lion 30HGY - Wielofunkcyjny robot kuchenny, 5L, bez BPA. 918 W, 11 programowalnych funkcji, zdejmowana i zmywalna pokrywa, programowalny timer i funkcja utrzymywania ciepła.

Z 11 różnymi, w pełni zaprogramowanymi funkcjami , wśród których masz: gotowanie na parze, chleb i desery, ryż, gulasze, powolne gotowanie, zupy, ryby, jogurt i mięso. Masz Aigostar Golden Lion 30HGY – Wielofunkcyjny robot kuchenny , urządzenie, które może zaoferować bardzo dobre porcje dla więcej niż 4 osób dzięki swojej 5-litrowej pojemności wewnętrznej .

Posiada system timera, który jest w stanie przechowywać dokładne informacje do 24 godzin, dzięki czemu zawsze będziesz mieć przewagę całego dnia z tym urządzeniem. Ponadto jego zewnętrzna strona jest całkowicie zimna w dotyku i posiada zewnętrzny uchwyt ułatwiający zarówno przenoszenie, jak i przechowywanie. Aby zapewnić całkowite beztroskie czyszczenie, jego wewnętrzna część jest całkowicie nieprzywierająca, co znacznie ułatwia mycie i czyszczenie, a taca jest całkowicie wyjmowana.

Jego konstrukcja jest kompaktowa i bardzo solidna dzięki materiałom użytym do produkcji. Możesz mieć pewność, że masz 2-letnią gwarancję producenta. Jego moc to ponad 900 watów, a programowanie i funkcje gotowania są w pełni dostępne i łatwe w użyciu dzięki ekranowi LED .

Zawiera kosz do gotowania na parze, dwie łyżki, szpatułkę, książkę kucharską i miarkę, Warto zauważyć, że ten system gotowania pozwala na całkowite zachowanie, a nawet wzmocnienie smaków każdego jedzenia, dzięki którym posiłki Będą o wiele bardziej wykwintne .

Wniosek : doskonały pod względem estetycznym sprzęt , który ma wiele form automatycznego gotowania, dzięki któremu będziesz mógł mniej martwić się o swoje posiłki i który jest dostępny w idealnej cenie, a jego gwarancja jest doskonała .

 

Zalety
 • W pełni programowalny do 24 godzin.
 • Wyjmowane wnętrze i wykonane z nieprzywierającego materiału.
 • Na zewnątrz całkowicie zimny w dotyku.
 • Zawiera ekran LED .
 • 11 różnych trybów gotowania .
Niedogodności
 • Jego książka kucharska jest niewystarczająca i bardzo szorstka. I oczywiście w przypadku tego typu urządzeń najważniejsza jest pewność, jak przygotowywany jest każdy przepis.
Łatwy w użyciu i niezwykle intuicyjny , wysyłka i opakowanie są najwyższej jakości, do czego przyzwyczaił nas Amazon, jego wydajność jest fantastyczna, nie zamieniłbym go na żadne inne. Nadal go używam i uczę się od niego, ponieważ zawiera wiele funkcji .

➤  Bosch AutoCook MUC11W12 – Wielofunkcyjny robot kuchenny – Najnowocześniejsza konstrukcja i doskonała automatyzacja

Bosch AutoCook MUC11W12 – wielofunkcyjny robot kuchenny, stal nierdzewna, miska 5 l, 940 W

Ten model Bosch ma zakres temperatur od 40 0 ​​​​do 160 0 C. Jego wyjmowane części nadają się do mycia w zmywarce , a także zawiera system do gotowania na parze dwóch różnych rodzajów żywności bez konieczności zanieczyszczenia między nimi . Ten model ma znajomy format, a to dzięki pojemności 5 litrów.

Wewnętrzna miska wykonana jest ze stali nierdzewnej i pokryta niezrównanym systemem nieprzywierającym, dzięki któremu możliwe jest szybkie i skuteczne czyszczenie, a także możliwość mycia w zmywarce. Godna uwagi jest duża liczba automatycznych programów , w których można wskazać i wybrać dokładny czas gotowania.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych urządzenie to posiada system bezpieczeństwa, który blokuje robota po zakończeniu pracy, a także bardzo skuteczny system uniemożliwiający dzieciom manipulowanie nim. Z którym możesz być spokojny.

Jego 940 watów daje mu wystarczającą moc, aby uczynić go bardzo wydajnym systemem pod względem korzyści, a jego niewielka waga sprawia, że ​​jest to produkt przenośny i niezwykle łatwy do przenoszenia lub przechowywania.

Wniosek : Bosch AutoCook MUC11W12 – Wielofunkcyjny robot kuchenny o dużej mocy i niezwykłej wydajności to sprzęt, który warto mieć w swojej kuchni, jego zalety i wydajność są wyjątkowe, a jego konstrukcja jest całkowicie futurystyczna.

 

Zalety
 • Doskonały wygląd zewnętrzny .
 • Wykonane ze stali nierdzewnej.
 • Dobra pojemność 5 litrów.
 • Bardzo szeroki wybór programów .
 • Doskonałe systemy bezpieczeństwa
 • Wsparcie giganta Bosch na całym świecie.
Niedogodności
 • Twierdzi, że ma aplikację, ale jest całkowicie bezużyteczna.
Odkąd udało mi się go zdobyć , moje posiłki są bardzo zdrowe , dzięki temu sprzętowi jestem w stanie przygotować doskonały ryż i makaron, czy to z kurczakiem, czy z warzywami. Zaoszczędziło mi to dużo czasu i pieniędzy na wszystkich kulinarnych przygotowaniach. Produkt, który serdecznie polecam każdemu.

➤  Novohogar 7284 – do 10 gości

Novohogar Wielofunkcyjny Robot Kuchenny, Programowalny 24H. 5-litrowa patelnia z powłoką nieprzywierającą; 10 Dinerów. Książka kucharska, wyświetlacz cyfrowy, 8 menu, 8 programów automatycznych: gotowanie na parze, wolnowar (czarny)

Masz również inny wykładnik Novohogar i jest to wielofunkcyjny robot kuchenny Novohogar 7284 , ten model ma 24-godzinne programowanie i wewnętrzną tacę całkowicie pokrytą nieprzywierającym materiałem, dzięki któremu możliwe jest doskonałe czyszczenie i wysoka trwałość .

Jego pojemność to 5 litrów, dzięki czemu można skompletować przygotowania dla więcej niż 6 osób, a więc jest to w pełni wykonalne dla dużych rodzin . Jeśli chodzi o jego obsługę i manipulację, jest niezwykle prosty, ponieważ został zaprojektowany tak, aby miał spektakularny cyfrowy ekran z przodu, za pomocą którego wszystko organizujesz i programujesz.

To programowanie jest obszerne dzięki 8 różnym menu i 8 różnym automatycznym programom gotowania . W ten sposób otrzymujesz dużą ilość zmiennych dostępnych dla twoich przygotowań. Jest również całkowicie bezobsługowy , co oznacza, że ​​po zaprogramowaniu robotów zajmą się wszystkim, a nawet utrzymają ciepło Twojego jedzenia, aż nadejdzie czas, aby je podać.

Wniosek : Dzięki szerokiej gamie interakcji i menu oraz różnym programom automatycznym ten robot sprawi, że Twoja kuchnia będzie dziecinnie prosta, jest w pełni programowalny i jest najbliższy sztucznej inteligencji, jaką możesz uzyskać . Również w niesamowitej cenie nabycia.

 

Zalety
 • 8 programów automatycznych i 8 różnych menu.
 • Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny .
 • Zawiera różne akcesoria ułatwiające gotowanie.
 • Programowalny do 24 godzin .
 • Całkowicie nieprzywierające wnętrze.
Niedogodności
 • Wszystkie monity i elementy sterujące na panelu sterowania są w języku angielskim.
Niesamowite urządzenie, które pozwoliło mi przede wszystkim zaoszczędzić nieskończoną ilość czasu, podczas gdy całkowicie wykonuje całą pracę związaną z gotowaniem. Jego cena jest wyjątkowo niska , a jego funkcje są tego warte. Jestem bardzo wdzięczny za ten produkt.

🏆 Nasza opinia na temat tanich robotów kuchennych

Jeśli możesz mieć system robotów kuchennych w swoim domu, jesteś jednym z tych szczęśliwców, ponieważ naprawdę będziesz miał doskonałego asystenta w swoich kulinarnych zadaniach, te roboty są niezwykle inteligentne i potrafią przygotować wszystkie możliwe dania w całkowicie bezobsługowy sposób sposób i co lepszego niż próba zdobycia lub zakupu takiego, który oprócz wszystkich tych funkcji ma wyjątkowo niski koszt nabycia .

Cóż, jest to całkowicie możliwe dzięki tej pięknej analizie, którą wam przedstawiłem na temat najlepszych robotów , gdzie możesz doskonale kupić dowolny z tych 5 modeli w naprawdę niesamowitej cenie. W ten sposób zaoszczędzisz na podwójną porcję i będziesz miał do dyspozycji bezkonkurencyjnego asystenta 24 godziny na dobę.

Nie ma nic łatwiejszego niż możliwość zakupu online w zaciszu własnego domu i czerpanie korzyści z bezpiecznych i doskonale zapakowanych przesyłek Amazon , oprócz porady posprzedażowej tego doskonałego sklepu.

Rodzaje robotów kuchennych
Tanie roboty kuchenneRoboty kuchenne dla niemowlątPodstawowy robot kuchenny Amazon
Wielofunkcyjne roboty kuchenneProgramowalne roboty kuchenne