Najlepsze tanie sokowirówki

Jaka jest najlepsza tania sokowirówka?

W dzisiejszych czasach nie ma nic lepszego niż posiadanie sokowirówki, która oprócz tego, że jest funkcjonalna i piękna, jest tania , w ten sposób możesz połączyć najlepsze z tych urządzeń z wartością dodaną, jaką jest ekonomiczność. Często nie wystarczy, że te zespoły mają całą niezbędną technologię, aby być najlepszymi w swoim rodzaju, nic nie osiągniesz, jeśli nie będziesz mógł jej zdobyć.

Myśląc o tej ważnej zmiennej, takiej jak cena zakupu, przedstawiam poniżej analizę najlepsze tanie sokowirówki , abyś mógł zdecydowanie wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim konkretnym potrzebom. Więc weź się do pracy i zacznij od razu, aby poznać najlepsze opcje w zakresie tanich sokowirówek .

🥇 Porównanie najlepszych tanich sokowirówek


Zdjęcie
Najczęściej sprzedawany

Braun CJ3000 WH - elektryczna wyciskarka do pomarańczy, 20 W, 350 ml, ilość...

Nasze zalecane

Cecotec Zitrus Adjust 160 - Elektryczna Wyciskarka do Pomarańczy, Z Filtrem Regulacyjnym...

Braun TributeCollection CJ3050 - Sokowirówka elektryczna, 60 W, System zapobiegający kapaniu,...

najtańszy

Cecotec ZitrusEasy Basic elektryczna wyciskarka do pomarańczy. 40 W, beczka 1 litr...

Cecotec Cecojuicer Zitrus Turbo Sokowirówka. 90 W, 2 głowice, kaucja 500...


Waga
699g

998g

1,5 kg

522g

1,95 kg


Głosy


opinie


Wymiary
16x15x16cm

20x20x45cm

13 x 22,9 x 14,5 cm

16 x 21 x 17,5 cm

23 x 23 x 24 cm


Moc
20 watów

160 watów

60 watów

40 watów

90 watów


Umiejętność
350ml

350ml

1 litr

500 ml


Materiał produkcyjny
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Stal nierdzewna

stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Plastikowy

Plastikowy


Cechy szczególne
Pokrywka, owijka na przewód

System zapobiegający kapaniu, podwójny filtr.

Łatwe do czyszczenia

części są wyjmowane, dziobek zapobiegający kapaniu

Podwójna głowica, zawiera krajalnicę do owoców

Najczęściej sprzedawany

Foto
Braun CJ3000 WH - Exprimidor Eléctrico de Naranjas, 20 W, 350 ml, Cantidad de...

Peso
699 g

Votos

Opiniones

Dimensiones
16 x 15 x 16 cm

Potencia
20 vatios

Capacidad
350 ml

Material de fabricación
acero inoxidable, plástico

Características especiales
Tapa, Enrolla cable

Nuestro recomendado

Foto
Cecotec Zitrus Adjust 160 - Exprimidor Naranjas Eléctrico, con Filtro Regulador...

Peso
998 g

Votos

Opiniones

Dimensiones
20 x 20 x 45 cm

Potencia
160 vatios

Capacidad

Material de fabricación
acero inoxidable

Características especiales
Sistema anti goteo, doble filtro.

Foto
Braun TributeCollection CJ3050 - Exprimidor Eléctrico, 60 w, Sistema Antigoteo,...

Peso
1,5 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
13 x 22,9 x 14,5 cm

Potencia
60 vatios

Capacidad
350 ml

Material de fabricación
acero inoxidable, plástico

Características especiales
Fácil de limpiar

El más económico

Foto
Cecotec Exprimidor Naranjas Eléctrico ZitrusEasy Basic. 40 W, Tambor de 1 litro...

Peso
522 g

Votos

Opiniones

Dimensiones
16 x 21 x 17,5 cm

Potencia
40 vatios

Capacidad
1 litro

Material de fabricación
plástico

Características especiales
piezas son desmontables, boquilla anti goteo

Foto
Cecotec Exprimidor Cecojuicer Zitrus Turbo. 90 W, 2 Cabezales, Depósito de 500...

Peso
1,95 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
23 x 23 x 24 cm

Potencia
90 vatios

Capacidad
500 ml

Material de fabricación
Plástico

Características especiales
Doble cabezal, incluye cortador de frutas

✅ Jaki tani model wyciskarki do cytrusów możesz wybrać?

➤  Braun CJ3000 WH  – Wyciskarka do soku z pomarańczy

Braun CJ3000 WH - Wyciskarka do pomarańczy, 20 w, 350 ml, regulowana ilość miąższu, można myć w zmywarce, biała

Posiada dwukierunkowy obrót oraz automatyczne zatrzymanie dla większego bezpieczeństwa zarówno sprzętu jak i użytkowników. Całkowicie nadaje się do zmywarek i wykonany z doskonałego tworzywa ABS i stali nierdzewnej. Ta wyciskarka do soku pomarańczowego CJ3000 WH firmy Braun jest uznawana za najlepiej sprzedającą się wyciskarkę na świecie i jedną z najbardziej znanych tej kultowej marki.

Możliwe jest wybranie dokładnej ilości miąższu do przechowywania poprzez proste obrócenie jego podstawy i pojemnika, a bardzo praktyczne jest umieszczenie dozownika w tym samym pojemniku . A nic nie jest łatwiejsze niż uruchomienie go z funkcją automatycznego docisku .

Niska waga, dobra pojemność i moc współmierna do ceny i właściwości sprawiły, że ten model zdobył niezliczoną ilość nagród , co pozostawia wiele do życzenia temu znakomitemu zespołowi.

Wniosek : Niewiarygodnie prosty zespół, ale z potężnymi funkcjami , wykonany z dobrych materiałów iz prostym systemem wyciskania opartym na czasie trwania . Jego konstrukcja jest bardzo minimalistyczna i zawsze przy wsparciu producenta, takiego jak Braun.

 

Zalety
 • Prosty w użyciu.
 • Elementy przystosowane do zmywarek .
 • Zajmuje bardzo mało miejsca.
 • Naprawdę niska cena.
 • Obrót dwukierunkowy .
Niedogodności
 • Zdecydowanie potrzebuje przykrywki.
Urządzenie spełniające podstawowe funkcje, dobrze wyciska i nic więcej. Stąd jego niski koszt, ale jest cudowny i bardzo mały . Z tego powodu udaje mi się zabrać go wszędzie.

➤  Cecotec de Brazo Zitrus Adjust Black – Sok o futurystycznym designie

Cecotec Zitrus Adjust Black Electric Arm Juicer, moc 160 W, zawiera regulowany regulator miąższu, filtr ze stali nierdzewnej i zdejmowane stożki 2, czarny

Ten model Cecotec maca ma nieco inny system niż pozostałe i działa za pomocą ramienia, które dociska środek owocu, aby system mógł wydobyć z niego sok, jego moc jest rzędu 160 watów i przez z tego powodu jest uważany za sprzęt o dużej mocy .

Cecotec Zitrus Adjust Black Electric Arm Juicer ma podwójny filtr i dwa stożki o różnej wielkości, zarówno wyjmowane, jak i wymienne, w ten sposób można kontrolować zarówno ilość miąższu, jak i dostosowanie do wielkości owocu. Dźwignia dociskowa zapewnia najlepsze wrażenia z wyciskania soku , oferując sok bez żadnego wysiłku.

Posiada również system zapobiegający kapaniu , automatyczny system włączania i wyłączania, jest wyjątkowo cichy, antypoślizgową podstawę i wyjmowane części przystosowane do zmywarek. Krótko mówiąc, model, który jest idealny do rozpoczęcia zdrowego odżywiania i ma wiele zalet.

Wniosek : Bardzo wydajny system, który zawiera materiały najwyższej jakości , jego wydajność oraz kompaktowość są bardzo godne uwagi i cieszą się doskonałym stosunkiem jakości do ceny .

 

Zalety
 • Posiada podwójny filtr i podwójną głowicę .
 • System regulacji ilości miąższu.
 • Duża moc i cicha praca .
 • Doskonała waga i mobilność.
 • System zapobiegający kapaniu i części nadające się do zmywarek.
Niedogodności
 • Kiedy podnosisz ramię, aby wymienić owoc lub główkę, ramię to kapie z sokowirówki.
Nie do pobicia, robi soki szybko i wydajnie , miałem wątpliwości, gdy zobaczyłem jego niski koszt, ale naprawdę działa i bardzo dobrze, podobała mi się też jego wydatna wysyłka, jak zawsze z Amazonem .

➤  Wyciskarka do cytrusów Braun CJ3050 — klasyk życia

Braun CJ3050 - Wyciskarka do pomarańczy, 60 W, system zapobiegający kapaniu, pokrywa w zestawie, można myć w zmywarce, biały

Braun oferuje kolejny model z bardzo dobrymi funkcjami i wyjątkową wydajnością w tej 6 najlepszych tanich sokowirówek , tym razem masz wyciskarkę do cytrusów Braun CJ3050, solidne urządzenie, które zawiera system zapobiegający kapaniu i jego mechanizm jest automatyczny, ponieważ po wykryciu nacisku włącza się automatycznie.

Jego czyszczenie to bułka z masłem dzięki wyjmowanym i nadającym się do mycia w zmywarce częściom , zawiera również pokrywkę, którą użytkownicy naprawdę doceniają i widać, że sok wlewa się bezpośrednio do szklanki.

Ma moc 60 W i może pomieścić maksymalnie 350 mililitrów soku, co wystarczy na około 2 lub 3 szklanki. Jest bardzo cichy i został zaprojektowany tak, aby zajmował jak najmniej miejsca .

Wniosek : Jeśli potrzebujesz niezawodnego sprzętu , który jest solidnie wykonany, ma moc i akceptowalną cenę, to jest to model dla Ciebie. Ponadto będziesz mógł zabrać do domu pełne wsparcie i gwarancję sprzętu Braun .

 

Zalety
 • System zapobiegający kapaniu.
 • Dużo mocy w twoim silniku.
 • Materiały pierwszej klasy i hipoalergiczne .
 • Bardzo stabilny dzięki szerokiej podstawie.
 • Posiada wewnętrzny system oddzielania nasion .
Niedogodności
 • Zatyka się wewnętrznie nadmiarem miazgi.
Zawsze używałem Brauna i na tym modelu też się nie zawiodłem, ściska niesamowicie i mogę powiedzieć, że trochę hałasuje, ale warto. Jego główka została zaprojektowana tak, aby dostosować się do cytrusów dowolnej wielkości .

➤  ZitrusEasy Basic firmy Cecotec – Najtańsze wyciskanie soku

Wyciskarka elektryczna do pomarańczy i cytrusów o mocy 40 W. Bęben o pojemności 1 litra bez BPA. Podwójny kierunek obrotów, podwójny stożek i osłona przeciwpyłowa. Zitrus Easy Basic firmy Cecotec.

Wolna od BPA i z podwójnym kierunkiem obrotu głowicy, aby uzyskać najlepsze wyciśnięcie soku z owoców cytrusowych, masz elektryczną wyciskarkę do pomarańczy i owoców cytrusowych ZitrusEasy Basic firmy Cecotec i za śmieszną cenę zakupu masz dostęp do elektronicznego urządzenie dobrej marki o mocy 40 W, aby zacząć już teraz cieszyć się korzyściami płynącymi ze zdrowej diety.

Jest w stanie włączyć się automatycznie, gdy wykryje nacisk na głowę , a dzięki systemowi podwójnego obrotu maksymalnie wykorzystuje ekstrakcję soku, jego pojemność to imponujące 1000 mililitrów , dzięki czemu możesz zadowolić około 5 osób jednocześnie i wszystkie jego części, z wyjątkiem części elektrycznych, są całkowicie demontowalne i nadają się do mycia w zmywarce .

Jego dysza jest typu zapobiegającego kapaniu, aby przede wszystkim zachować czystość i ma antypoślizgową podstawę, oferuje również pojemnik do zbierania kabla elektrycznego i niezwykle przydatną osłonę przeciwpyłową podczas przechowywania.

Wniosek : Nic nie jest prostsze dla oka niż ten model Cecotec, również ekstremalny pod względem kosztów i bardzo wszechstronny, osiąga wyjątkową pojemność soku i ma mocny i cichy silnik . Krótko mówiąc, wspaniała sokowirówka, która oferuje stosunek jakości do ceny nieosiągalny przez żadną inną.

 

Zalety
 • Zdejmowane i nadające się do mycia w zmywarce części.
 • Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny .
 • Niezwykle kompaktowy i prosty.
 • Silnik o wyjątkowej mocy i dwukierunkowej rotacji.
 • Posiada wyjmowany podwójny stożek dla lepszego dopasowania do rodzaju wyciskanych owoców.
Niedogodności
 • Nie zawiera filtra do miąższu.
Otrzymałem go w idealnym stanie około miesiąca temu, od tego czasu używałem go z wszelkiego rodzaju cytrusami, aby zobaczyć, jak dokładnie działa i nie znalazłem na niego żadnych skarg , jego cena to prezent i jest naprawdę prosty, ale bardzo funkcjonalny .

➤  Cecotec Cecojuicer Zitrus – Szybka i podwójna porcja

Cecotec Cecojuicer Zitrus - Turbo-wyciskarka z podwójną głowicą, która również tnie owoceTutaj masz kolejny model Cecotec na tej liście najlepszych tanich sokowirówek i to jest to, że ta marka produkuje doskonały sprzęt przy bardzo niskich kosztach, to jest model Cecotec Cecojuicer Zitrus i ma podwójny system wyciskania , ponieważ możliwe jest wyciśnięcie obu połówek w tym samym czasie.

Dobra moc dzięki 90 watom, a także nóż do cytrusów osadzony w samej pokrywie, a jego konstrukcja zawiera dolne przyssawki , aby zapobiec poślizgom. Jego wyjmowane szkło zawiera filtr do wychwytywania miąższu i ma znaczną pojemność 500 mililitrów.

Jest to sprzęt łatwy do utrzymania w czystości, a jego poszczególne części (poza silnikiem) przystosowane są do mycia w zmywarce. Wyróżnia się również cichą pracą i pojemnikiem do przechowywania kabla elektrycznego.

Wniosek : najnowocześniejsza wyciskarka do soków, która została zaprojektowana i pomyślana z myślą o zapewnieniu szybkości dzięki podwojeniu liczby połówek w celu wydobycia soku. Który zawiera w swojej konstrukcji niesamowite materiały, które są całkowicie higieniczne i bardzo trwałe.

 

Zalety
 • Dobra pojemność magazynowa.
 • Doskonała moc silnika .
 • Niesamowita szybkość produkcji soku z wybranych owoców.
 • Bezkonkurencyjna cena zakupu.
 • Dzięki dołączeniu noża pomarańcza kapie bezpośrednio do sokowirówki.
Niedogodności
 • Nie tak małe rozmiary, w małych kuchniach może to być niedogodnością.
Bardzo dobrze, wyciska z imponującą szybkością i prawie bezgłośnie, jego moc jest tym, co najbardziej przykuło moją uwagę i oczywiście jego cena oraz łatwość użytkowania i czyszczenia

➤  Sokowirówka Moulinex PC300B10 – Wyciskaj sok w kompaktowy sposób

Sokowirówka Moulinex PC300B10 z podwójnym wyjmowanym filtrem, zdejmowany przezroczysty dzbanek 0,6 l, 25 W, plastik, biały, czarny

Marka, która zawsze wyróżniała się w świecie sprzętu AGD i rozwiązań problemów domowych, ten model ma system 0% miazgi dzięki wydajności filtrów, podobnie jak jego stożek lub głowica jest podwójnie skręcony i może być automatycznie aktywowany, gdy zostanie wykryty jakikolwiek nacisk .

Jego pojemność jest wyjątkowa, ponieważ ma 600 mililitrów , a jego dzbanek jest półprzezroczysty, aby uzyskać doskonały widok jego wnętrza. Posiada schowek do zwijania kabla elektrycznego oraz antypoślizgowe nóżki zapobiegające wypadkom podczas użytkowania.

Warto _ _ _ _ podkreślając przezroczystą pokrywę, która doskonale chroni głowicę obrotową przed kurzem i brudem, gdy jej nie używasz.

Wniosek : wyjątkowo mały zespół, który oferuje możliwość soków z miąższem lub bez, który nadaje się do zmywarek i ma doskonałą cenę zakupu . Bardzo zwarty zespół o dobrych cechach. Z pewnością przyda Ci się w domu .

 

Zalety
 • Niezwykle kompaktowy.
 • Minimalistyczny design i niska waga .
 • Podwójny kierunek obrotów głowicy, aby zmaksymalizować wyciskanie soku.
 • Podwójny filtr wewnętrzny , aby uzyskać sok w pełni zgodny z naszymi upodobaniami.
 • Duża pojemność przechowywania soku.
Niedogodności
 • Nieco za słaby. Jeszcze trochę i byłoby idealnie.)
Najlepsze ze wszystkich, które miałem i z tych, które udało mi się wypróbować. Zdecydowanie zalecane ze względu na rozmiar, cenę i wyjątkową wydajność. To musiał być Moulinex .

🏆 Nasza opinia na temat tanich sokowirówek

Jak już wspominałam, sokowirówki są niezwykle cenne w domach, obecnie panuje fala prób zdrowego odżywiania i nic lepszego niż śniadanie w towarzystwie idealnego soku pomarańczowego lub dowolnego innego owocu. W ten sposób sprzedaż tych urządzeń gwałtownie wzrosła.

Aby osiągnąć znaczne oszczędności, producentom udało się osiągnąć idealną równowagę między wydajnością, a jednocześnie ekonomicznością. W ten sposób przedstawiłem 6 najlepszych w swoim rodzaju i zaliczanych do najlepszych tanich sokowirówek .

Ale uważaj, że nie wszystko jest różowe, jeśli chodzi o tanie sokowirówki, zawsze będziesz musiał bardzo uważać na następujące zmienne, aby osiągnąć idealny wybór, zobaczmy:

Moc

Co najważniejsze, fakt, że jest tani, nie oznacza, że ​​​​nie jest wydajny, lepiej kupić sokowirówkę, która nie ma innej funkcji, ale ma rezerwę mocy, która zadecyduje o jakości i szybkości wyciskania soku .

pojemność pojemnika

Tanie sokowirówki na ogół nie mają pojemnika do przechowywania soku, ale są i takie, które mają i nasza decyzja w tej kwestii odgrywa tu ważną rolę, lepiej niż gdyby był w zestawie, dzięki czemu nie będziemy musieli wlewać bezpośrednio do szklanek.

Materiał produkcyjny

Stal nierdzewna i ABS lub plastik poliwęglanowy , te trzy rodzaje materiałów są obowiązkowym punktem odniesienia dla posiadania taniej sokowirówki, ale takiej, która będzie działać wiecznie i która będzie również niezwykle łatwa do czyszczenia. Postaraj się w miarę możliwości, aby jego wyjmowane części nadawały się do zmywarek.

Cena

Są tanie tanie lol. Kiedy mam na myśli tanie, mówię poniżej 30 lub 35 euro i ta kwota może wzrosnąć lub spaść o kilka punktów mniej więcej. Ale tak, generalnie, aby można je było uznać za tanie, muszą one kosztować mniej niż 35 euro i oczywiście mieć niezbędne funkcje, aby uznać je za lepsze.

Ruchliwość

Obecnie nasze urządzenia, w tym sprzęt AGD, są produkowane jako przenośne , dzięki czemu zajmują mało miejsca , są wydajne i można je łatwo i bez wysiłku przenosić, przechowywać lub zabierać ze sobą w każdą podróż służbową lub wypoczynkową. Staraj się jak najwięcej, aby był lekki, a jego rozmiar był bardzo kompaktowy .

ostateczne zalecenie

Jeśli uda Ci się zdobyć jedną z 6 analizowanych i polecanych wcześniej sokowirówek, to w zaplanowany sposób dokonasz inwestycji na całe życie , każda z nich może zapewnić Ci doskonałe korzyści na długie lata (przy odpowiedniej pielęgnacji) i niezrównaną wydajność , podczas gdy zdecydowanie nie Będą cię bić po kieszeni, więc nie zwlekaj dłużej i idź natychmiast, aby nadrobić zaległości w zdrowiu i zdobyć jeden z tych cudów , które są naprawdę klasyfikowane jako najlepsze tanie sokowirówki .

Inne marki Sokowirówki
sokowirówki automatycznesokowirówki kenwoodprofesjonalne sokowirówki
tanie sokowirówkiSokowirówki KrupsSokowirówki Russell Hobbs
Sokowirówki Boschasokowirówki ręczneCiche sokowirówki
Sokowirówki BraunaSokowirówki MoulinexSokowirówki marki Smeg
Sokowirówki Cecotectanie wyciskarki do pomarańczySokowirówki Taurus
Sokowirówki przemysłoweSokowirówki PhilipsaSokowirówki Ufesa
Sokowirówki JataSokowirówki księżniczki