Najlepsze wbudowane kuchenki mikrofalowe Balay

Jaka jest najlepsza wbudowana kuchenka mikrofalowa Balay?

najlepszy wbudowany balay mikrofalMyśląc o idealnej kuchence mikrofalowej do domu, z pewnością przychodzą na myśl takie cechy jak: dobry design, nowoczesny i efektowny wygląd , łatwość obsługi, wszechstronność i różne funkcje, które gwarantują zwinność podczas gotowania, oszczędność czasu, wysiłku i pieniędzy!!

Wiemy o tym dobrze, jednak w przypadku tego typu urządzeń elektrycznych pojawia się również istotny wymóg: marka. Dlatego zaufanie do renomowanego i polecanego producenta ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia mądrej i trwałej inwestycji. To tutaj stąpa Balay .

Firma ta jest wysoko ceniona za zapewnianie swoim produktom długiej żywotności, doskonałych parametrów użytkowych i wzornictwa emanującego elegancją i kategorią. Ponadto ich cena sprawia, że ​​są bardzo dobrą opcją na rynku. Z tego powodu przygotowałem przewodnik porównawczy z najlepszymi kuchenkami mikrofalowymi do zabudowy Balay , poznaję najlepiej sprzedające się modele, ich unikalne cechy i zalety. Nie przegap niczego!

🥇 Porównanie najlepszych mikrofalówek do zabudowy Balay


Zdjęcie
Balay 3CG5172B0 - Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z serii Cristal, pojemność 20 litrów, z...

Balay 3WGX1929P - Kuchenka mikrofalowa do zabudowy, z grillem, pojemność 17 litrów, stal...

Balay 3WMB1918 Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Bez grilla, Pojemność 17 litrów, Kolor...

Balay 3CG4172X0 - Zintegrowana kuchenka mikrofalowa, pojemność 20 litrów, z grillem, kolor...

Balay 3CP4002X0 - Zintegrowana kuchenka mikrofalowa, pojemność 20 l, bez grilla, 2018, szkło...


Ocena


opinie


Moc
Mikrofalówka 800W, Grill 1000W

800 W

800 W

800 W

800 W


Umiejętność
20 litrów

17 litrów

17 litrów

20 litrów

20 litrów


Materiał produkcyjny
Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna


programy automatyczne
8

1

5

8


Kontrola
dotykowy

guziki

mechaniczny za pomocą 2 kół skrętnych

Ekran dotykowy

2 obracające się mechaniczne koła


Wymiary
59,4 x 31,7 x 38,2c

32 x 45,3 x 28 cm

32 x 45,3 x 28 cm

59,4 x 31,7 x 38,2 cm

59,4 x 31,7 x 38,2 cm


Obejmuje grill?


rozmrażanie wagowe

Najczęściej sprzedawany

Foto
Balay 3CG5172B0 - Microondas integrable Serie Cristal, Capacidad 20 Litros, Con...

Valoración

Opiniones

Potencia
microondas 800W, Grill 1000W

Capacidad
20 litros

Material de fabricación
Acero inoxidable

Programas automáticos
8

Control
táctil

Dimensiones
59.4 x 31.7 x 38.2 c

¿Incluye grill?

Descongelación por peso

Nuestra elección

Foto
Balay 3WGX1929P - Microondas integrable, Con grill, Capacidad 17 Litros, Acero...

Valoración

Opiniones

Potencia
800 W

Capacidad
17 litros

Material de fabricación
Acero inoxidable

Programas automáticos
1

Control
Botones

Dimensiones
32 x 45.3 x 28 cm

¿Incluye grill?

Descongelación por peso

El más barato

Foto
Balay 3WMB1918 Microondas integrable Sin grill, Capacidad 17 Litros, Color...

Valoración

Opiniones

Potencia
800 W

Capacidad
17 litros

Material de fabricación
Acero inoxidable

Programas automáticos
5

Control
mecánico mediante 2 ruedas giratorias

Dimensiones
32 x 45.3 x 28 cm

¿Incluye grill?

Descongelación por peso

Foto
Balay 3CG4172X0 - Microondas integrable, Capacidad 20 Litros, Con Grill, Color...

Valoración

Opiniones

Potencia
800 W

Capacidad
20 Litros

Material de fabricación
Acero inoxidable

Programas automáticos
8

Control
Pantalla táctil

Dimensiones
59.4 x 31.7 x 38.2 cm

¿Incluye grill?

Descongelación por peso

Foto
Balay 3CP4002X0 - Microondas Integrable, Capacidad 20L, Sin grill, 2018, Cristal...

Valoración

Opiniones

Potencia
800 W

Capacidad
20 Litros

Material de fabricación
Acero inoxidable

Programas automáticos

Control
2 ruedas mecánicas giratorias

Dimensiones
59.4 x 31.7 x 38.2 cm

¿Incluye grill?

Descongelación por peso

Jaką kuchenkę mikrofalową do zabudowy marki Balay kupić? 

W tym rankingu będziesz mógł przyjrzeć się najlepiej sprzedającym się naściennym kuchenkom mikrofalowym Balay w Amazon Hiszpania, od innowacyjnych modeli z grillem i specjalnymi programami, po prostsze i tańsze modele. Masz już kawę w ręku? Idź po to!

Balay 3CG5172B0 Seria Crystal – Innowacyjne sterowanie dotykowe

Balay, 3CG5172B0 - kuchenka mikrofalowa do zabudowy z serii Cristal, 20 l, 800 W, grill 1000 W, sterowanie dotykowe, kolor biały

Innowacja, wydajność i elegancki wygląd: trzy synonimy tego, co oznacza ta kuchenka mikrofalowa do zabudowy. Na pierwszym miejscu utorowaliśmy sobie drogę do serii Balay 3CG5172B0 Cristal , wykonanej ze stali nierdzewnej i białego kryształu. To ulubieniec użytkowników ze względu na suwak z ekranem dotykowym i łatwą obsługę, wystarczy przesunąć palcem po wyświetlaczu, wybrać funkcję, moc i czas  i voilà!

Ma wewnętrzną pojemność 20 litrów, moc 800 W i wbudowany grill o mocy 1000 W, który można aktywować jednocześnie z gorącymi falami. Podobnie ma 8 automatycznych programów gotowania, idealnych, aby nie tracić cennego czasu na podejmowanie decyzji i wybór idealnej konfiguracji.

Należy zauważyć, że posiada funkcję rozmrażania według wagi i rodzaju żywności, urządzenie rozmraża się bez gotowania, zachowując swoją teksturę i świeżość. Dodatkowo posiada elektroniczny zegar z programowaniem gotowania na określoną godzinę i minutę; Wyobraź to sobie: wyjdź z domu, a kiedy przyjedziesz, jedzenie będzie gotowe!

Podgrzej gotowe jedzenie, gotuj, rozmrażaj i przyrumieniaj lub zapiekaj swoje ulubione potrawy w ciągu kilku minut. Posiada charakterystyczny design tej linii estetycznej, w kolorze białym, który zapewnia wyrafinowany i czysty wygląd. Z drugiej strony obsługa tego kulinarnego sprzymierzeńca jest intuicyjna i łatwa (mimo że jest całkowicie namacalna, bez przycisków i kontrolek), nie przyprawia o ból głowy.

Balay 3WGX-1929 P – Nowoczesna, trwała i wszechstronna

Balay 3WGX-1929 P Kuchenka mikrofalowa z grillem, 800 W, stal nierdzewna

To kolejna z wielkich nagród przyznanych przez ekspertów w tej dziedzinie, wynika to z jej twardości i wytrzymałości, która zapewnia długi okres użytkowania przez lata. Balay 3WGX-1929 P jest idealnym kandydatem, jeśli szukasz kompaktowej kuchenki mikrofalowej do zabudowy wykonanej w całości ze stali nierdzewnej.

Ma użyteczną pojemność wewnętrzną 17 litrów , z talerzem obrotowym o średnicy 24,5 cm, z kolei jego moc osiąga łącznie 800 watów i integruje jednocześnie działający grill, idealny do zapiekania i opiekania Twoich przepisów podczas gotowania. Z drugiej strony zapewnia różne automatyczne programy gotowania, które wraz z timerem do 99 minut i funkcją rozmrażania według wagi sprawiają, że jest kompletny i wydajny.

Z doświadczenia użytkownika należy zauważyć, że zawiera chowane elektroniczne sterowanie i przyciski, więc nie tylko gwarantuje łatwą obsługę i brak kłopotów, ale czyszczenie jest znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Jest wielofunkcyjny, praktyczny i jak na swoją cenę całkiem kompletny. Pozwala wybrać pomiędzy 5 poziomami wydajności (mocy) oraz pomiędzy trybami użytkowania jakie oferuje. Oprócz tego jest łatwa do czyszczenia ze względu na gładkie ściany i powierzchnię zewnętrzną, dlatego stal nierdzewna jest dobrej jakości i odporna.

Balay 3WMB1918 – niedrogi i wyrafinowany

Balay 3WMB1918 Wbudowana kuchenka mikrofalowa, 1270 W, 17 litrów, 5 prędkości, biały

Nikomu nie jest tajemnicą, że białe sprzęty na pierwszy rzut oka oznaczają higienę i schludność , a jednocześnie zapewniają światło i wytworną aurę kuchni.Zgadzacie się ze mną? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, zwróć uwagę na Balay 3WMB1918. Ta kuchenka mikrofalowa ma czysty i jasny design z ramą integracyjną o szerokości 60 cm

Mechaniczne sterowanie na dwóch kołach sprawia, że ​​gotowanie, rozmrażanie lub podgrzewanie jedzenia lub posiłków jest proste i intuicyjne. Z drugiej strony ma 17-litrową pojemność wewnętrzną i 24,5-centymetrowy talerz obrotowy, co pozwala na przechowywanie średniej wielkości naczyń i pojemników bez zacinania się.

Zapewnia wydajność 800 W, rozłożoną na 5 różnych poziomach, aby dostosować jej wydajność do rodzaju przepisu, który ma być wykonany, oprócz tego zawiera funkcję programowania czasu od 0 do 60 minut i otwierania w lewo strona.

Jeśli potrzebujesz kuchenki mikrofalowej , która jest łatwa w obsłudze, wygodna i ma nowoczesny wygląd , zapoznaj się z tą świetną alternatywą. Dopasuje się do każdego typu kuchni dzięki swojej jasnej i jednocześnie nowoczesnej estetyce, doskonale sprawdzi się we wszystkich zadaniach, które pochłaniają czas i energię, od podgrzania kawy lub mleka rano, po odgrzanie jedzenia, a także przygotowanie pysznego popcorn kukurydziany.

Balay 3CG4172X0 – elegancki i mocny

Balay 3CG4172X0 Wbudowana kuchenka mikrofalowa — stal nierdzewna, czarny

Czas przedstawić Wam jedną z moich ulubionych, bardziej aktualną, innowacyjną opcję z nieskończonymi możliwościami zastosowania, która niewątpliwie puści wodze fantazji. Przyszła kolej na 800-watowy Balay 3CG4172X0 , nowoczesne i wydajne urządzenie kuchenne. Można nim zarządzać, po prostu przesuwając palcami po dotykowym panelu sterowania, który zawiera również funkcję jednoczesnego grillowania , aby nadać potrawom dodatkowy, prażony smak, który jest tak pyszny.

Jest wyposażony w wewnętrzną szerokość zdolną pomieścić 20 litrów, a ponadto zawiera 8 automatycznych programów gotowania, niezwykle przydatnych w codziennym życiu. Oprócz powyższego posiada elektroniczny zegar z programowaniem rozpoczęcia i zakończenia gotowania, czyli można ustawić dokładny moment w którym się włączy i wyłączy, aby wrócić do domu z idealnie ugotowanym jedzeniem.

Jednym z jego najbardziej godnych uwagi atutów jest system czyszczący Aqualisis , który wykorzystuje pozostałe ciepło do wytwarzania pary i usuwania tłuszczu przylegającego do ścian i powierzchni.

Ten okaz ma wszystkie niezbędne cechy, aby zająć uprzywilejowane miejsce w Twojej kuchni. Umożliwia rozmrażanie według wagi i czasu, automatyczne funkcje gotowania, a także zapiekanie i przyrumienianie pysznych potraw w ciągu kilku minut, a dzięki wewnętrznemu oświetleniu można nawet oglądać jedzenie bez konieczności otwierania . Ma wszystko!

Balay 3CP4002X0 – praktyczny i intuicyjny

Balay 3CP4002X0 do zabudowy: kuchenka mikrofalowa (wbudowana, tylko kuchenka mikrofalowa, 20 l, 800 W, pokrętło, stal nierdzewna, czarny)

Dotarliśmy do końca, ale to nie znaczy, że ten najnowszy model jest mniej dobry, wręcz przeciwnie, postanowiliśmy zakończyć z rozmachem! Zwróć uwagę na wbudowaną kuchenkę mikrofalową Balay 3CP4002X0 . Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zarówno jego obudowa, jak i wewnętrzna komora.

Ma moc wyjściową 800 W i wewnętrzną pojemność 20 litrów, wystarczająco dużą, aby bez problemu wprowadzić duże pojemniki. W ten sposób zapewnia uproszczoną manipulację za pomocą dwóch pokręteł, które dostosowują czas i poziom wydajności w 5 różnych pozycjach.

Jego nowoczesny i wyrafinowany design z wykończeniem ze stali nierdzewnej przyciąga wzrok, ale nie tylko przyciąga wzrok, ale jest również wydajny, szybki i nadaje się do wielu funkcji za pomocą dwóch obracających się kół. Szybko podgrzej, ugotuj, a nawet upiecz mini-deser, nie marnując cennego czasu, jak pączek!

Lista najlepiej sprzedających się mikrofalówek do zabudowy Balay:

NUMER 1


Balay 3CG6112X3 - Kuchenka mikrofalowa, mechaniczna, do zabudowy z ramką, 38 cm, 20 l, 5...

Balay 3CG6112X3 – Kuchenka mikrofalowa, mechaniczna, do zabudowy z ramką, 38 cm, 20 l, 5…


5 poziomów mocy mikrofal: maksymalnie 800 W;
Kuchenki mikrofalowej i grilla można używać niezależnie lub w połączeniu

widelceTOP 2


Balay 3CG5175N3 Kuchenka mikrofalowa do zabudowy, 58 x 38 cm, 900 W, 25 l, Czarne szkło

Balay 3CG5175N3 Kuchenka mikrofalowa do zabudowy, 58 x 38 cm, 900 W, 25 l, Czarne szkło


Gramofon o średnicy 31,5 cm;
Zegar elektroniczny z programowaniem zatrzymania gotowania

widelcePIERWSZA 3


BALAY, 3CG5175N2, Wbudowana kuchenka mikrofalowa, Grill, 38 cm, 25 l, 800 W, Aqualisis,...

BALAY, 3CG5175N2, Wbudowana kuchenka mikrofalowa, Grill, 38 cm, 25 l, 800 W, Aqualisis,…


Na talerzu o średnicy 31,5 cm jest miejsce na bardzo duże naczynia i pojemniki

TOP 4


Wbudowana kuchenka mikrofalowa BALAY 3CG6142B3 biała

Wbudowana kuchenka mikrofalowa BALAY 3CG6142B3 biała


Wbudowana kuchenka mikrofalowa BALAY 3CG6142B3 biała

TOP 5


Balay 3CG5172B0 - Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z serii Cristal, pojemność 20 litrów, z...

Balay 3CG5172B0 – Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z serii Cristal, pojemność 20 litrów, z…


Slider: komfort użytkowania za jednym przesunięciem palca.;
20 litrów pojemności do gotowania, podgrzewania, rozmrażania… i robienia wszystkiego wygodnie.

TOP 6


Balay 3CG4175X0 - Zintegrowana kuchenka mikrofalowa, pojemność 25 litrów, z grillem, kolor...

Balay 3CG4175X0 – Zintegrowana kuchenka mikrofalowa, pojemność 25 litrów, z grillem, kolor…


Seria Steel: ponadczasowe wykończenie, z aktualnym wzornictwem i najlepszymi funkcjami.;
Na spodku o średnicy 31,5 cm jest miejsce na bardzo duże naczynia i pojemniki.

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobrą mikrofalę ścienną Balay 

Wśród różnych alternatyw, które pokazaliśmy, być może znalazłeś taką, która była bliska Twoim osobistym potrzebom i preferencjom, jednak aby znaleźć idealną opcję, musisz znać najważniejsze aspekty wbudowanej kuchenki mikrofalowej Balay oraz które z nich są czynnikami gwarantującymi mądrą inwestycję. zanotuj:

  • Rozmiar: Jednym z najważniejszych aspektów tego typu urządzenia jest rozmiar (szerokość, wysokość i głębokość), ponieważ w zależności od tych pomiarów będziesz wiedział, czy dostosuje się do miejsca, w którym chcesz je osadzić. Pamiętaj, aby dobrze wymierzyć przestrzeń montażową.
  • Moc: Normalne kuchenki mikrofalowe mogą mieć moc około 700 do 800 watów, podczas gdy najmocniejsze modele osiągają moc 900 W i 1000 W, a nawet te modele, które mają zintegrowany górny grill, mają moc od 1000 do 1500 W. Większa ilość watów, szybciej i wydajniej będziesz ogrzewać i gotować.
  • Pojemność (litry): Kuchenka mikrofalowa do użytku osobistego, biurowego lub dla par wystarczy o pojemności 17 litrów. Jeśli jednak szukasz modelu z myślą o 3-osobowej lub większej rodzinie, kup model o pojemności 20 litrów lub większej.
  • Funkcje: Obecnie tego typu urządzenia są niezwykle wszechstronne i kompletne, do tego stopnia, że ​​przestały być używane do porannego podgrzewania jedzenia, kawy lub mleka do gotowania bezpośrednio w nich. Sprawdź, czy ma zaprogramowane menu, funkcję grilla, program rozmrażania, programowanie rozpoczęcia/zakończenia gotowania, jest wiele możliwości!

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania kuchenki mikrofalowej do zabudowy marki Balay

opinia zalety wbudowany balay mikrofalowy

Balay udało się zdobyć pozycję jednej z ulubionych marek w sektorze produkcji i marketingu AGD, co wynika z zalet, cech i cech każdego z jej produktów, które znajdują się w najlepszych sprzedaży na platformach internetowych i sklepach stacjonarnych .

Jej narodziny sięgają 1951 roku w Saragossie w Hiszpanii i od tego czasu jej rozpoznawalność wzrosła jak piana. Sprzęt AGD wszelkiego rodzaju: od pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, płyt grzewczych, okapów, piekarników, po ich specjalność: wysokiej jakości mikrofalówki.

Istnieje wiele zalet oferowanych przez tę firmę z jej niesamowitymi wbudowanymi kuchenkami mikrofalowymi, ale bez wątpienia najbardziej wyjątkowe są następujące:

  • Większość z nich ma szeroki zakres funkcji.
  • Mają dobry stosunek jakości do ceny.
  • Są mocne i trwałe.
  • Wygodny, intuicyjny i łatwy w czyszczeniu.
Inne modele kuchenek mikrofalowych do zabudowy
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy o pojemności 25 litrówMikrofalówka do zabudowy AEGKuchenka mikrofalowa do zabudowy BalayTanie kuchenki mikrofalowe do zabudowy
Białe mikrofalówki do zabudowyMikrofalówka Bosch do zabudowyWbudowana kuchenka mikrofalowa ze stali nierdzewnejKuchenki mikrofalowe Siemens do zabudowy
Mikrofalówka do zabudowy TekaMikrofalówka do zabudowy Whirlpool