Recenzja zapiekanki WMF Gourmet Plus

WMF Gourmet Plus 07.2007.6030 zestaw 7 szt. — zestawy do zapiekanek, stal nierdzewna, szkło, 250°C

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po męczącym dniu w pracy lub długiej podróży, jesteś mega głodny i chcesz przygotować pyszny posiłek bez żadnych przerw, ale jedzenie przykleja się do starych garnków, które masz w kuchni , niewygodne prawda ?? Aby to się więcej nie powtórzyło, potrzebne są odpowiednie przybory kuchenne, czy to noże do wszelkich cięć, nożyczki, miski i oczywiście dobre rondle.

Kiedy mamy dobrej jakości naczynia, uzyskujemy bardzo kompletne i pyszne dania, dlatego dzisiaj chcę podzielić się z Wami moją opinią o rondlach WMF Gourmet Plus , bateriach często używanych przez profesjonalistów w tej dziedzinie, które pokochałem od pierwszej chwili . Idź po to!

🥇 Charakterystyka Battery Gourmet Plus – WMF

 • Materiały: Ten 7-częściowy zestaw baterii jest wykonany ze specjalnej stali nierdzewnej o nazwie Cromargan 18/10 i to, co musimy wziąć pod uwagę w przypadku tego materiału, to najwyższa jakość, odporność na wstrząsy i zarysowania oraz duża wytrzymałość . Jest higieniczny i łatwy w czyszczeniu, a dzięki właściwościom stali, przy odpowiedniej pielęgnacji, może służyć w dobrym stanie przez około 20 lat.
 • Pokrywki Cromargan: są dostarczane z pokrywkami Cromargan, a materiał ten jest dwa razy mocniejszy niż konwencjonalne szkło, a także jest przezroczysty, dzięki czemu można zobaczyć nagrzewanie się żywności bez konieczności podnoszenia pokrywki. A także mają otwory ułatwiające ucieczkę pary.
 • Podstawa Transtherm: Podobnie jak większość swoich produktów, WMF wykorzystuje uniwersalną podstawę Transtherm , która umożliwia stosowanie garnków w każdym typie kuchni.
 • Bezpieczne w piekarniku: Baterie te są bezpieczne w piekarniku, co czyni je atrakcyjnymi produktami na rynku, ale to nie wszystko! Szklana pokrywa wytrzymuje temperaturę do 250°C w piekarniku.
 • Uchwyty: Uchwyty są optymalnie zamocowane za pomocą spawów, więc nie musisz się martwić, jeśli się odkleją i mogą pozostać zimne tylko wtedy, gdy użytkownik gotuje przez krótki czas.
 • Wymiary: Składa się z 7 baterii i ma następujące wymiary: patelnia 16 cm, kolejna patelnia 20 cm, garnek do mięsa 16 cm i kolejna patelnia 20 cm, kolejny garnek 24 cm. Rondel ma średnicę 16 cm, a na koniec kolejny garnek o średnicy 20 cm.

 

✅ Zalety zestawu 7 patelni WMF Gourmet Plus

Ten model składa się z nie więcej i nie mniej niż 7 elementów odpowiednich do większości sytuacji, które mogą wystąpić w kuchni, dzięki czemu będziesz w pełni pewny siebie i wyposażony do wykonywania swojej pracy dzięki doskonałej jakości akumulatorom.

 • Kompletny i dobrze wyposażony.
 • Wykonany z materiałów o wysokiej wytrzymałości , wysoce odpornych na działanie kwasów i łatwych w czyszczeniu.
 • Może być stosowany w każdym typie kuchni.
 • Krawędzie są szeroko zaprojektowane, można wlewać wodę bez rozpryskiwania i wypadków , a także posiada otwór na wylot pary.
 • Rączki są szerokie, wygodne i łatwe do trzymania.

🏆 Moja opinia po recenzji tego zestawu do zapiekanek

WMF Gourmet Plus 07.2007.6030 zestaw 7 szt. — zestawy do zapiekanek, stal nierdzewna, szkło, 250°C

Te modele są trochę ciężkie, nie aż tak bardzo, ale ze względu na to, że są wykonane ze stali, są trochę ciężkie (w sam raz na ich jakość). Są piękne i dopasowują się do każdego wystroju kuchni, dodatkowo mają matowy srebrny kolor a wewnątrz znajduje się oznaczenie ułatwiające dozowanie.

Kolejną jego mocną stroną, która skłoniła go do zakupu, jest liczba elementów, z których się składa (łącznie 7), co kucharz doceni, ponieważ będzie miał wydajny rondel do niemal każdej sytuacji w kuchni .

Czy uchwyty pozostają chłodne?

Pomimo tego, że uchwyty nie mają technologii Cool+, pozostają chłodne przy krótkim czasie gotowania (nie więcej niż 20 minut), w przeciwnym razie zalecam trzymanie ich suchą ściereczką.

tapas

Pokrywki każdej z nich są przezroczyste , idealne, aby móc zobaczyć jedzenie podczas gotowania i wiedzieć, jak przebiega proces bez konieczności otwierania go przez cały czas, a także podkreślać jego otwory, aby ułatwić ucieczkę pary.

❌ Rzeczy, które można poprawić z Gourmet Plus

 • Nie posiadają technologii Cool+ , która utrzymuje zimne uchwyty nawet po wielu godzinach gotowania.
 • Są nieco ciężkie.
Pomimo wspomnianych drobnych niedogodności i mimo dość wysokiej ceny, z pewnością warto zainwestować w ten zestaw każdą złotówkę, głównie dlatego, że mają długi termin przydatności do spożycia, są bardzo uniwersalne, jedzenie jest doskonale przygotowane i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 100% zalecane!
Modele garnków wmf
Pan recenzja WMF Diadem Plus – gotowyWMF Premium Jedna recenzjaRecenzja garnków WMF Provence Plus
Przejrzyj rondel Funkcja WMF 4Recenzja rondelka WMF Profi PlusPrzejrzyj patelnie WMF Quality One
Recenzja zapiekanki WMF Gourmet Plus